Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Sağlığımız ve Hastalıklar > Sağlığımız İçin Püf Noktaları

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 08.02.2013, 00:30   #11
Böcü Dayı
Uzman Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Erkekler İçin Yaşamsal Önem Taşıyan Testler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Limon Mesajı göster
Erkentanı işte heryerde önemli korkarsan zaten başına gelir Bence o bilmediğin kolondan başlayın siz

Yok bir öğreneyim de önce..))

Birincisini de ne yalan söyleyeyim takometre gibi okumuşum, üstünde durmadın yanlış olmuştur diye.

Ya dur beni hasta edeceksin.. Aklıma gelirse falan..
Eski 08.02.2013, 13:08   #12
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Hayatını uzun yaşamayı sevenler için evet çok önemli testler bunlar..

Ben mi? o hastanelere ancak çok ağır hastaysam giderim yada çok ağır kaza geçirmişsem.. onun dışında testmiş muayenemiş mümkün olduğunca uzak tutmaya bakarım...

Hastaneler bensiz ben hastanesiz,doktorsuz,hemşiresiz bilumum mutluyum ve huzurluyum..
Eski 08.02.2013, 13:57   #13
Sami
Düz Adam

Sperm sayımı.
Eski 08.02.2013, 16:00   #14
ReaL
Deniz Sevengillerden

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sami Mesajı göster
Sperm sayımı.
Sami arkadaşım; forumu sabote etmeyi mi çalışıyorsunuz?

Konu başlığı: "Erkekler İçin Yaşamsal Önem Taşıyan Testler"

Sprem sayısı ne zamandır yaşamsal önem arzetmeye başladı? Yaşamsallıktan anladığınız bu mu?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.02.2013, 16:41   #15
Sami
Düz Adam

Göz tansiyonu herkes de var.Diş problemleri herkes de var.Cilt sorunları herkes de var.

Bunlar sadece erkeğe özgü hayati önem taşıyan sorunlar değil ki.

Hayatı boyunca asla çocuk sahibi olamayacağı,kapı gibi hastane kurul raporu ile belgelendirilen bir erkeğin,evlenmek için kız isterken de bu belgesini yanında götürmesi, yaşamsal önem derecesini çok güzel gösterir.

Ben bu ülkede hiç bir kadının,kendisini bebek sahibi yapmayı beceremeyecek nitelikte bir erkekle evlenmek isteyeceğini düşünmüyorum.

Varsın erkek şaşı olsun ama çocuk yapabilsin.Bunun önemsiz olarak nitelendirilebileceğini düşünmüyorum.
Eski 08.02.2013, 16:46   #16
ReaL
Deniz Sevengillerden

Alıntı:
Göz tansiyonu herkes de var.Diş problemleri herkes de var.Cilt sorunları herkes de var.

Hayatı boyunca asla çocuk sahibi olamayacağı, kapı gibi hastane kurul raporu ile belgelendirilen bir erkeğin, evlenmek için kız isterken de bu belgesini yanında götürmesi, yaşamsal önem derecesini çok güzel gösterir.

Ben bu ülkede hiç bir kadının, kendisini bebek sahibi yapmayı beceremeyecek nitelikte bir erkekle evlenmek isteyeceğini düşünmüyorum.

Varsın erkek şaşı olsun ama çocuk yapabilsin. Bunun önemsiz olarak nitelendirilebileceğini düşünmüyorum.
Konunun bulunduğu yer; "Sağlımız İçin Püf Noktalar" bölümü..

Konu başlığı: Erkekler İçin Yaşamsal Önem Taşıyan Testler"

Çocuk yapmak için kadın veya erkekteki sağlık sorunları yaşamsal önem arzetmez.. Hayatlarını yine idame ettirirler.. Çocuk yuvalarından çocuk edinenlerin de sayısı oldukça çok..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.02.2013, 16:50   #17
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Koruyucu hekimlik, beraberinde bir ekip'le tarama yapan hekimler, hasta olunmadan, virüs girmeden, bedenin Anatomik, kimyasal ve fizyolojik yapısı değişmeden ve bozulmadan insanlara hizmet veren daldır.

Adına ister Chec_up deyin ister genel kontrol deyin aslında yapılanlar hasta olunmadan yapılan hizmetlere ilave işlerdir. Her halü karda büyük faydaları vardır. Öyle hastalıklar vardır ki sinsidir, öldürücüdür, ağrı yapmaz belirti vermez ancak ileri tetkiklerin iyi irdelenmesi ile meydana çıkarlar.

Periyodik testler her yaş gurubu ile ilgili kadın ve erkeklerde mutlaka yapılmalıdır.

Her şeyin başı sağlık. Sağlıksız yaşam, sıkıntılı yaşamdır.

Herkesin sağlık sihhat, esenlik ve mutluluk içinde, sevgi yumağının büyümüş ortamlarında aşk ile yaşamalarını temenni ederim.
Eski 08.02.2013, 17:26   #18
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Alıntı:

Hayatı boyunca asla çocuk sahibi olamayacağı,kapı gibi hastane kurul raporu ile belgelendirilen bir erkeğin,evlenmek için kız isterken de bu belgesini yanında götürmesi, yaşamsal önem derecesini çok güzel gösterir.

Ben bu ülkede hiç bir kadının,kendisini bebek sahibi yapmayı beceremeyecek nitelikte bir erkekle evlenmek isteyeceğini düşünmüyorum.

Varsın erkek şaşı olsun ama çocuk yapabilsin.Bunun önemsiz olarak nitelendirilebileceğini düşünmüyorum.
Elbette göz, diş, tansiyon sorunu herkeste var.

Ayrıca bu konuda erkekler için yaşamsal önlemler taşıyan testler sıralanmışsa, aynısı kadınlar için de var.

Madem kısırlık testi söz konusu, o zaman sadece erkekten istenmemeli, kadından da istenmeli.

Sanırsam siz evlisiniz, evlenmeden önce eşiniz sizden, ya da siz eşinizden böyle bir test istediniz mi?

Eğer ki bunu yaşamsal önemlilikle bir tutuyorsanız, o zaman mutlaka istemiş olmanız gerekir.

4 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
erkekler, için, taşıyan, testler, yaşamsal

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler