Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Diğer Köşe Yazıları

Diğer Köşe Yazıları Ülkemiz Yazarlarının Ulusal Basında Yazdıkları Köşe Yazıları ve Bizlerin Yorumları

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 03.02.2022, 22:27   #1
Ben kimim
Yasaklı Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Atatürk'e hakaret eden alçaklar

Atatürk'e hakaret eden alçaklar

Ne kadar alçak, ********, vatan haini, emperyalist, yani sömürgeci varsa alayı Atatürk düşmanı. Arabı, Avrupalısı, ABD’si İsrail’i İran’ı Yunanı alayı Atatürk’e düşman. Ben onları anlıyorum da Atatürk ve Silah arkadaşlarının Türk Halkının yokluk içinde verdiği mücadele ile kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nde doğmuş, özgürlüğü, Millet olma, dünyanın sayılı ülkeleri arasında önemli ülkeler arasında bir ülkeye sahip olma, demokrasi, cumhuriyet, insan olma, birey olma, Din ve vicdan özgürlüğünü doyasıya yaşayabilen insanca barış ve huzur içinde yaşama nimet ve zenginliğini sağlamış insana dış düşmanlardan daha çok düşmanlık eden alçakları anlayamıyorum.

Hele içimizdeki dış güçlerin maşaları sözde ilim adamı, sözde gazeteci, sözde aydın, uyduruk akademisyenleri anlamak ne mümkün, Ya siz kimsiniz? Siz kime, neye hizmet ediyorsunuz? Siz bugün konuşabilen bir insan iseniz bunu Atatürk’e borçlusunuz. Bilmem ne Profuyum diye hava atıp caka satabiliyorsanız Atatürk’e borçlusunuz.

En son Derin Tarih diye sözde tarih programının sözde tarih uzmanları adını buraya yazmaya yakıştıramadığım şahısların Atatürk’e olan düşmanlıklarının vardığı ibret verici son nokta inanılır gibi değil. Bunları TV’lerine çıkaranlar, Bunlara para ödeyenler, Bunları adam diye il il Anadolu’ya salan STK’lar hepsi aynı fabrikanın ürünleridir. Bunların tek bir amaçları var. Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmak. Tıpkı FETÖ denen alçak gibi. Tıpkı, bölücü terör örgütleri gibi. Ne farkınız var güya kınadığınız, beddualar yağdırdığınız FETÖ denen alçaktan.

Kendi çocukları bilmem ne kolejlerinde okurken, halkın çocuklarını İmam Hatiplere vermelerini, verdikleri taktirde cennete yer açacaklarını söyleyen sözde din adamlarını sözde akademisyen, hocaların sözlerini duydum ben. Cuma hutbesi veren din görevlisi bile bu yönde insanlara telkinde bulunduğunu da.

Hayatında bir kere Atatürk’ün adını anmayıp, bir kere ruhuna Fatiha okumayan sözde din adamları bu düşmanlığın yayılmasına dolayı katkı sunmuşlardır. Hatta bir din görevlisi Atatürk’e duyduğu saygı ve minnetten her nerede dua etse Atatürk’ün de adını söylüyor diye bir başka din görevlisi tarafından Diyanet’e yani İl Müftülüğü’ne şikayet edildi. Müftülükten de bu hocamıza uyarı geldi.

Oysa yapması gereken o hocaya Bu Diyaneti Kuran Atatürk’tür. Kur’anı tefsir ettiren Atatürk’tür. Din adamlarına saygılı bir insandı. Devlet protokolünde Diyanet 2. Sırada yer alıyorsa bu güzel ve çok değerli insan sayesindedir. Siz de adını anın, ve ruhuna dua gönderin demesi gerekirdi, Benim ki sadece hayal, Bu mümkün müdür?

Diyanet bu konuda maalesef cemaatlerin baskısı altında kalmıştır. Camilere bayrak asılmasına bile müsaade etmeyen Diyanet asla kime, neye hizmet ettiğini söyleyememiş, her dönem değişen siyasi baskılara boyun eğerek susmuştur.

Diyanet özgür olamadığı için bu boşluğu cemaatler, sahte hocalar doldurmuş, en büyük zararı ne yazık ki dinimiz ve inanan insanlarımız görmüştür. O insanların dini duyguları sömürülmüştür.

İşte Atatürk düşmanlığının kökünde, temelinde bu sahte din tüccarlarının hıncı yatmaktadır. Atatürk, din ile geçinen, geçimini dincilik yaparak insanları kandıranlara şeyh, şıh gibi çeşitli dini oluşumlara karşı “Laiklik” ilkesini getrdi. Dinle devlet yönetimi ayrıştırıldı. Çünkü bu sahtekârlar Osmanlıyı ele geçirdiklerinde çökerttiler. Padişahlar bunlara sormadan hiçbir şey yapamıyorlardı.

Atatürk, dini doğru anlatmak için Diyanet İşleri Başkanlığını kurdu. Ama maalesef burayı da cemaatler ele geçirdi. Dİyanet, FETÖcüler, bilmem hangi cemaatler arasında kaldı.

Atatürk’e hakaret eden sözde dindar bilmem neyin nesi, necileri araştırın. Göreceksiniz bir tarikatın, bir cemaatin üyeleridir. Amaçları 1923 yılından önce kaybettikleri arpalıkları yeniden ele geçirmek. İnsanlara din adına zulmetmek.

Atatürk’e dil uzatan bu alçak namussuzları kınıyor ve lanetliyorum.

ESEN KALIN

Sami ÖZÇELİK

samiozcelik08@hotmail.com

http://www.08haber.com/makaleGoster.php?id=4357
4 Üyemiz Ben kimim'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.02.2022, 22:32   #2
Ben kimim
Yasaklı Üye

Standart Cevap: Atatürk'e hakaret eden alçaklar

Samsun'da tarihi Atatürk heykeline saldırı: Halat bağlayıp yıkmaya çalıştılar.
Samsun’un simgesi olan bronz Atatürk heykeli bu sabah kimliği belirsiz bir hain tarafından iple bağlanıp cip ile yıkılmaya çalışıldı.

Diyanet İşleri Başkanı'nın Cuma Hutbesi'nde Ayasofya'yı müzeye dönüştürenler diyerek Atatürk'e hakaret etmişti.

https://www.youtube.com/watch?v=rb-06PxPMYM
2 Üyemiz Ben kimim'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.02.2022, 15:56   #3
Bursalı68
Yönetici

Standart Cevap: Atatürk'e hakaret eden alçaklar

MHP, Atatürkçü değil, " İttihat ve Terakki " cidir...Şovenisttir...Şovenistliğe bir de " din " verilerini şırınga etmiş bir partidir...Bu toplumun başındaki en büyük sorundur belki de....

**Ermeni Techir Kanunu, İttihat ve Terakki'nin sorumlusu olduğu bir kanundur,
**Atatürk'e yapılmaya çalışılan İzmir Suikastı, İttihat ve Terakki'nin içinde olduğu bir operasyondur,
**Diyarbakır Cezaevlerindeki işkenceler ve sonuçta PKK'nın hortlaması İttihat ve Terakki'nin sorumlusu olduğu işlerdir...

Kurtlar Vadisi gibi dizlerde izleyiciye sunulan " AKSAÇLILAR " denenler, İttihat ve Terakki görüşünden gelenlerdir....Ve bu görüş toplumumuzun, ülkemizin başına çorap örmektedir sürekli...Bu görüşten kurtulmadan bu ülke nefes almayacaktır....

Dinciler zoru görünce geri vites yaparlar, ancak İttihat ve Terakki görüşünden gelenler, kendilerini bu ülkenin SAHİBİ, polisi, askeri olarak görür, kendi düşünceleri doğrultusunda ülkenin yönetilmesini isterler....İşte bu yüzden sorunumuz büyüktür...
Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
alçaklar, atatürke, eden, hakaret

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)