Forum Gerçek

AnasayfaForumlarý Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Duygularýmýz

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 04.12.2016, 12:29   #1
Çevrimdýþý
Gülümsün
Yönetici

Kullanýcýlarýn profil bilgileri misafirlere kapatýlmýþtýr.
Standart Evdeki Sevimli Þifacý

EVDEKÝ SEVÝMLÝ ÞÝFACI

Evcil dostlarýmýzdan kediler kimilerine göre çok sevimli hayvanlar, kimilerine göre nankör ve sinsi hatta bazýlarýna göre de canavar, ama bu çok iyi tanýdýðýmýzý düþündüðümüz canlýnýn ne gibi özellikleri var biliyor muyuz?

Kedilerin belki de daha önce duymadýðýnýz en önemli özelliði iyi bir ÞÝFACI ve gözlemci olmalarý.

Kedilerin sevimli dostluklarýnýn dýþýnda en önemli görevi , sizin gün boyunca üzerinizde biriktirdiðiniz negatif enerjiyi ortadan kaldýrmaktýr. Siz uyurken bu negatifi bedeninizden kendileri çekerler. Eðer ailede birden fazla kiþi varsa, o zaman onlarda aileden topladýklarý çok fazla negatif yüklemesi olur.

Bu nedenle çok kilo alýrlar. Siz ise bunun ona verdiðiniz yemekten ötürü olduðunu zannedersiniz ama bu doðru deðildir. Onlar uyurken, sizden topladýklarý negatifi boþaltýrlar.

Eðer siz aþýrý stres içindeyseniz, bu negatif enerjiyi boþaltmak için zamanlarý olmaz, dolayýsýyla bu boþaltýmý yapýncaya kadar negatif enerji bedenlerinde yað olarak birikir. KEDÝLER eðer bir sorununuzun olmadýðýný bilirlerse, o gece sizinle beraber yatmazlar.

Eðer tuhaf bir þey olmaktaysa, bunu hissedip yataðýnýza atlarlar ve sizi sararlar.

Ev ve aura alanýnýza zarar verecek veya o alandan enerji çalacak biri geldiðinde, kiþinin negatif titreþimlerini fark eder.

O kedi sizin etrafýnýzda bir KALKAN vazifesi görerek sizi hemen saracaktýr. Baþýnýzda ve ayaklarýnýzýn dibinde duracaklardýr.

Evinize gelen misafir olduðunda kediler o kiþiye koþarsa, okþanmak isterlerse, gelen kiþinin emin olduðunu bilebilirsiniz.

Doðayla birlikte yaþayan kedilerin insan aurasýna daha iyi ÞÝFA verebildikleri bir gerçektir. Kendilerini doðada temizleyip, topraklayýp daha sonra geri enerji yüklü olarak gelme þanslarý vardýr.

Genel olarak evinizin durumunu ve yalnýz yaþýyorsanýz kendi durumunuzu, kedinizin durumundan anlayabilirsiniz. Normalden çok uyumaya baþladýysa evinizin enerjisi aðýrlasmýþtýr. Ya da ajite ise her hangi bir saðlýk sorunu baþ gösteriyorsa, sizde de ayni bölgede sorun var mi diye kontrol edin. Ajitasyonu sizden kaynaklanýyor ya da evin enerjisinden kaynaklanýyor olabilir.

Bir kedinin yaþadýðý evde belli bir hastalýða yakalanmasý (yaþlanmaya baðlý hastalýklar hariç), genelde evdeki bir dengesizliðe dikkat çeker.

Kedilerin hastalýklarý yaþadýklari evde yaþayan insanlarýn ENERJÝLERÝ hakkýnda önemli bilgiler verir.

Özellikle kediyle en fazla vakit geçiren ya da ondan en fazla uzak duran kiþiye bakmak gerekir. Genelde, bu tür uç noktalarý temizlemeye çalýþýrlar. Bir diðer olasýlýk, bütün ailede tekrar eden bir hastalýða iþaret ediliyor olabilir.

Ayrýca bir kediyi okþamanýn KAN BASINCINI düþürdüðü bilimsel olarak ispatlanmýþtýr
Kediler yüksek TANSÝYON hastalarýna iyi gelmekte ve kan basýncýný azaltmaktadýr.

(Bu bilgiler ýþýðýnda sevimli dostlarýmýz kedilere artýk farklý bir bakýþ açýsýyla da yaklaþabileceðimiz inancýndayým. )

Alýntý

Sunum Gülümsün
Eski 04.12.2016, 15:45   #2
Çevrimdýþý
Dilaver
Müdavim

Standart Cevap: Evdeki Sevimli Þifacý

Bakýþ açým hiç deðiþmedi kedilere.

Nankör pisi n'olcak..
..

Balýk 1, köpek 2..

Balýk akvaryumda, köpek dýþarda kulübede olacak..

Baþka bir evcil hayvana tahammülüm yok..

Tanrýlar, erkeklerin ''balýkta'' geçirdiði zamaný ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
6 Üyemiz Dilaver'in Mesajýna Teþekkür Etti.
Eski 04.12.2016, 16:18   #3
Canan
Çiçekci kýz

Kediler bana göre sinir törpüleyicisi

Teþekkürler Gülümsün.
Eski 04.12.2016, 21:46   #4
Çevrimdýþý
Gülümsün
Yönetici

Ben her hayvaný severim. Birkaç hayvandan da çok korkarým. Kedileri ayrý bir severim ve besliyorum da. Nankör derler ama deðiller bana göre yani.
Eski 17.03.2021, 21:43   #5
Çevrimdýþý
OkyanusunKalbi
WoodStock

Gifler çok tatlý.

Yazýnýn her satýrýna katýlýyorum. Çünkü benim gibi gýcýk, problemli birisini bile adam etmiþlerse katýlmamak elde deðil.
Teþekkürler caným.

3 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajýna Teþekkür Etti.
Eski 17.03.2021, 22:03   #6
Çevrimdýþý
Gülümsün
Yönetici

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
Gifler çok tatlý.

Yazýnýn her satýrýna katýlýyorum. Çünkü benim gibi gýcýk, problemli birisini bile adam etmiþlerse katýlmamak elde deðil.
Teþekkürler caným.

Rica ederim caným ben teþekkür ederim. Sayende bu konuyu hatýrlamýþ oldum.
Eski 17.03.2021, 22:23   #7
Çevrimdýþý
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Gerçekten evde negatif enerjiyi alýyorlar.
Eline saðlýk caným sana özgü güzel giflerin ile dahada harika bir konu olmuþ.@Gülümsün

3 Üyemiz NaNaNe'in Mesajýna Teþekkür Etti.
Eski 18.03.2021, 22:41   #8
Çevrimdýþý
Gülümsün
Yönetici

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi NaNaNe Mesajı göster
Gerçekten evde negatif enerjiyi alýyorlar.
Eline saðlýk caným sana özgü güzel giflerin ile dahada harika bir konu olmuþ.@Gülümsün
Kediler yaþam kaynaðým kaynaðýmýz.
Teþekkür ederim caným.

Bu Sayfayý Paylaþabilirsiniz

Etiketler
åžifacä±, evdeki, sevimli, Þifacý

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)