Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Duyurular

Duyurular Forum ile ilgili duyurular

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 07.12.2010, 00:18   #41
Duayen
Huysuz ve Tatlı Kadın

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Neden Forum Gerçek

Benim dinlence bahçem ''ForumGerçek'',Yorgun hayatımda dinlendiğim bir ağaç gölgesi..
Huzurlu, güvenilir, emniyetli,eğlenceli,bilgi deposu,araştırmacı,v.s...

En güzel bahçede bile zararlı,gereksiz otlar biter..''Forum Gerçek''in usta bahçevanları, bu otları o kadar güzel bir şekilde söküp atıp,bahçemizi yine eski temiz haline getiriyorki,ben bile yabani bir ot gördüğümde, sonunu tahmin etmem zor olmuyor..

Nasıl geldiğimi hatırlamıyorum,ama iyiki gelmişim..bu büyük aileyi çok seviyorum...

Emeği geçen bütün arkadaşlarıma( ..Ayrı ayrı isim belirtmeye gerek bile duymuyorum, onlar kendilerinin farkındalar zaten, ekip olarak..) teşekkür ediyorum,elleri yürekleri dert görmesin..
Eski 05.01.2011, 19:54   #42
Bahar
Tam Üye

Googleye kaliteli forum sitesi yazdım forum gerçekte listedeydi ben de merak edip üye oldum.Bu yüzden forum gerçek.
11 Üyemiz Bahar'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.01.2011, 23:41   #43
Ashlove
Tam Üye

Konuyu görmediğimden 7 sayfayıda okudum.Öncelikle bu 7 sayfadaki tüm olumlu yorumların altına imza atıyorum.

Ayriyetten Forum Gerçek bir yana,tüm diğer forumlar bir yana.Burdaki üyelerin birbirine saygısı,sevgisi,hoşgörüsü,ilgilenişi vs.(uzatabiliriz) kaç tane forum eskittim hiçbirinde yok.Elit mekanlar gibi bir yer..

Tüm bu yazılanlar ve yazdıklarım gerçek olduğu için Forum Gerçek.

Düzenleme : Tüm kurucu ve yönetim ekibine teşekkürler..
16 Üyemiz Ashlove'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 24.10.2011, 21:24   #44
Soner
Yeni Üye

Gerçek anlamda üye olduğum ilk tek form sitesi daha öncesinde 10'larcasına üye oldum sorsanız üye adın nedir diye hatırlamam çünkü bariz link görebilmek için üye olmuşumdur ve tek bir yazı dahi yazmam burdaki arkadaşlık ortamı ve olgunluk burayı bütün formlardan ayrı kılıyor

Söylemiş olduğum şeyler gerçek duygularımdır buna emin olabilirsiniz henüz çok yeniyim umarım hislerim beni haksız çıkarmaz

İyi vakit geçirmeniz dileğiyle
Eski 12.11.2011, 15:27   #45
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Daha önce bazı forumlarda bulunmuş modluk yapmış(admin arkadaşlara selam ederim alım olursa cv gönderirim) bir kullanıcı olarak forumgerçek gerçekten mükemmel bir platform..

Ne yalan söyleyeyim ben bu forumun yeni olduğunu zannediyordum 2006 tarihini duyunca şaşırdım biraz.. bu forumu daha önce hiç duymamıştım..

Nasıl buldun derseniz nüfus kimliğimi kaybetmiştim araştırma yapıyordum yandex üzerinden nasıl ne yapılır felan.. derken buraya yönlendirildim..

İyiki yönlendirilmişim..
13 Üyemiz Heliosaga'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.11.2011, 11:33   #46
Türkü
...> Ata'm İzindeyiz <...

Neden Forum Gerçek ;

Burası 3.üye olduğum site.

İlkinde daha ilk yorumumda savaş çıktı. Siyasi sebeplerden ötürü tüm site (bir kişi hariç aslında) bana cephe aldı.Ben özgürüm bu gerçeği kimse bugüne dek değiştiremedi değiştiremeyecekde, gücü yetmez dolayısıyla var olan kimliğimden çıkıp kendimi sevdirmek uğruna başka kimliklere asla giremem deyip derhal olay mahallini terk ettim.Bildiğim yoldan vazgeçmek benim harcım asla olmadı,olamaz.Tüm dünya bile bana karşı çıksa ilerledim yol doğru ise gitmekten geri duramam bedenimi,yüreğimi,düşüncelerimi,fikirlerimi.

İkincinsinde çıtır kuzenim önermişti ''abla lütfen üye ol''serzenişleri ile kafamı ütülemişti günlerce.Dedim tamam ve oldum üye. Offf o ne sağım-solum aşk şiirleri.Atatürk köşesi açılmış içerisinde sadece 10-15 konu var.Yazık çok yazık.Emeğe elbet saygım sonsuz lâkin 7/24 aşk olmaz ki.

Ve nihayetinde ForumGerçek ile tanıştım daha evvelde belirttiğim üzere Ömer Zülfü Livaneli'nin Seranad kitabı sayesinde buraya yolum düştü.Ölüm Gemisi çok ilgimi çekmişti arama motorlarına hemen yazdım.Bir çok site vardı konuya dair bilgi sunan ama buradaki bilgiler doyurucuydu.

Üye oldum, içten-samimi karşılandım.Site içi gezintiye çıktım.İşte budur dedim kendime her konu kısa notlar şeklinde değil resimli ansiklopedi şeklinde üyelere sunulmuştu.

Geçenlerde oğlumun hafta sonu ödevi vardı.''Atatürk'ün kişisel özelliklerinde bir tanesini komposizyon şeklinde yazın''. Çocuk bu her siteye giriş olmaz. Benim denetimim dışında zaten bilgisayarı kullanmasını onaylamıyorum.Eee ben ne yaptım açtım ForumGerçeği al sana ödev kaynağı dedim.Çünkü biliyordum ki bu sitede çocuklara aykırı şeyler yok.Sonuç mu oğlum ödevinden ''A'' aldı okul panosunda hâlen kağıdı asılı duruyor.

Canım farklı yemekler yapmak istedi pek sever eşim sağ olsun değişik tatları girdim hemen yemek bölümüne yaptım yemekleri.Bütün takdirleri topladım akşam yemeklerinde.

Gezmeyi-eğlenmeyi seven bir bünyeye sahibim.Ama imkanlar herşeye izin vermiyor giriyorum Gezelim-Görelim bölümüne seyre dalıyorum.

Bilmediklerimi öğreniyorum,bildiklerimi ve unutmak üzere olduklarımı pekiştiriyorum.

Destan havası sezdim işte böyleyim ben, konuşmam pek konuşuncada çenemin ayarı olmaz.

''Teşekkür ederim.'' ''Özür dilerim'' hayatımdaki iki sihirli sözdür.Bu kelimeleri bilenler burada çoğunlukta olduğu için burada olmaya devam.Saygı-sevgi-sorumluluk-seviye olduğu müddetce ben illede ForumGerçek diyenlerdenim.

Sunulan her konuda emek vardır emeğin kıymetini bilenlere selam olsun.

''Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.''demiş Hz.Ali bu söz hedeflerimizden biri olsun.

Herkes bir gün gelecek ForumGerçek ile tanışacak.

Site üzerinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Dilerim çok daha iyi yerlerde oluruz.
Eski 21.11.2011, 11:50   #47
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Türkü...

Yazdıklarını okurken nasıl bir yerde olduğumu bunu bu kadar güzel anlatan birinin sayesinde bir kez daha anladım...

O kadar güzel ve yalın anlatmışsın ki bu yazının arada kalıp gitmesine üzülürüm...

Bakalım...

Teşekkürler, hissetiklerini ve hissettiklerimizi bu kadar güzel ifade ettiğin için...

15 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.11.2011, 11:54   #48
Zafina
Tam Üye

1. Türkçe'nin düzgün kullanıldığı nadir sosyal paylaşım sitelerinden biri.,
2. Kaliteli,
3. Seviyeli,
4. İçten,
5. Bir teşekkür herşeyi değiştirir. Bu forumdaki herkes teşekkür etmeyi biliyor ve seviyor.
Eski 21.11.2011, 12:58   #49
ReaL
Deniz Sevengillerden

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Türkü Mesajı göster
Neden Forum Gerçek ;

Burası 3.üye olduğum site.

İlkinde daha ilk yorumumda savaş çıktı. Siyasi sebeplerden ötürü tüm site (bir kişi hariç aslında) bana cephe aldı.Ben özgürüm bu gerçeği kimse bugüne dek değiştiremedi değiştiremeyecekde, gücü yetmez dolayısıyla var olan kimliğimden çıkıp kendimi sevdirmek uğruna başka kimliklere asla giremem deyip derhal olay mahallini terk ettim.Bildiğim yoldan vazgeçmek benim harcım asla olmadı,olamaz.Tüm dünya bile bana karşı çıksa ilerledim yol doğru ise gitmekten geri duramam bedenimi, yüreğimi, düşüncelerimi, fikirlerimi.

İkincinsinde çıtır kuzenim önermişti ''abla lütfen üye ol''serzenişleri ile kafamı ütülemişti günlerce. Dedim tamam ve oldum üye. Offf o ne sağım-solum aşk şiirleri. Atatürk köşesi açılmış içerisinde sadece 10-15 konu var.Yazık çok yazık. Emeğe elbet saygım sonsuz lâkin 7/24 aşk olmaz ki.

Ve nihayetinde ForumGerçek ile tanıştım daha evvelde belirttiğim üzere Ömer Zülfü Livaneli'nin Seranad kitabı sayesinde buraya yolum düştü.Ölüm Gemisi çok ilgimi çekmişti arama motorlarına hemen yazdım.Bir çok site vardı konuya dair bilgi sunan ama buradaki bilgiler doyurucuydu.

Üye oldum, içten-samimi karşılandım. Site içi gezintiye çıktım.İşte budur dedim kendime her konu kısa notlar şeklinde değil resimli ansiklopedi şeklinde üyelere sunulmuştu.

Geçenlerde oğlumun hafta sonu ödevi vardı. ''Atatürk'ün kişisel özelliklerinde bir tanesini komposizyon şeklinde yazın''. Çocuk bu her siteye giriş olmaz. Benim denetimim dışında zaten bilgisayarı kullanmasını onaylamıyorum.Eee ben ne yaptım açtım ForumGerçek'i al sana ödev kaynağı dedim. Çünkü biliyordum ki bu sitede çocuklara aykırı şeyler yok. Sonuç mu oğlum ödevinden ''A'' aldı okul panosunda hâlen kağıdı asılı duruyor.

Canım farklı yemekler yapmak istedi pek sever eşim sağ olsun değişik tatları girdim hemen yemek bölümüne yaptım yemekleri.Bütün takdirleri topladım akşam yemeklerinde.

Gezmeyi-eğlenmeyi seven bir bünyeye sahibim. Ama imkanlar herşeye izin vermiyor giriyorum Gezelim-Görelim bölümüne seyre dalıyorum.

Bilmediklerimi öğreniyorum, bildiklerimi ve unutmak üzere olduklarımı pekiştiriyorum.

Destan havası sezdim işte böyleyim ben, konuşmam pek konuşuncada çenemin ayarı olmaz.

''Teşekkür ederim.'' ''Özür dilerim'' hayatımdaki iki sihirli sözdür.Bu kelimeleri bilenler burada çoğunlukta olduğu için burada olmaya devam.Saygı-sevgi-sorumluluk-seviye olduğu müddetce ben illede ForumGerçek diyenlerdenim.

Sunulan her konuda emek vardır emeğin kıymetini bilenlere selam olsun.

''Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.''demiş Hz.Ali bu söz hedeflerimizden biri olsun.

Herkes bir gün gelecek ForumGerçek ile tanışacak.

Site üzerinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Dilerim çok daha iyi yerlerde oluruz.

Valla konuş sen Türkü, konuşunca güzel konuşuyorsun... Ruhum okşandı..

Ben de sitede emeği olan herkese teşekkür ederim, hem de kucak dolusu...

Belli bir seviyeye gelmekten ziyade o seviyeyi korumak daha zor ve daha önemli.. Hep birlikte bunu başarırız..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
17 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.11.2011, 13:19   #50
Melodram
Bir Umuttur Yaşamak

Aranızda yeni olmama rağmen, neden Forum Gerçek?

Son zamanlarda, bu tabloyu görmek imkansız hale gelinsede, nadir forumlardansınız. Neden mi? Öncelikle, ana sayfa da, parlayan, Mavi gözlü, Sarı saçlı, sevgi ve saygıyla andığım, çok özlediğim, ''Mustafa Kemal Atatürk''ü görmek onur verici. Özlediğim bir tablo. Ve tabii ki sizler, Türk'ü Türk gibi karşıladığınız için.

Sanırım ben burayı, ve sizleri sevdim. Emeği gecen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
forum, gerçek, neden

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)