Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Spor Dünyası > Futbol | Diğer Futbol Kulüpleri

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 14.08.2018, 01:11   #1
Domestos
Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Türkiye Futbol Liglerinden Haberler, Yorumlar, Değerlendirmeler

Forumda böyle bir genel konunun olmaması üzerine bu konuyu açma gereği hissettim...Türkiye Futbol Liglerinden haberleri, yorumları bu konuda tartışıp paylaşmak uygun olur dedim...

Genel olarak futbolu severim ancak oturup 90 dakika maç izlemek beni her daim sıkmıştır. Evet ilginç bir durum.

Süper Lig ile ilgili ilk hafta yorumumu da şuraya iliştireyim;

Daha önce hiç dikkat etmemiştim ama bu hafta hiç berabere biten maç olmaması bana ilginç geldi doğrusu... Ayrıca; ligin yeni ekipleri Erzurumspor, Rizespor ve Ankaragücü henüz lige hazır değiller, umarım geldikleri gibi gitmezler... Ayrıca; bu lig için başarısı ve tecrübesi olmayan Bayram Bektaş ile Bülent Korkmaz'ın Teknik Adam olarak ömürleri uzun olmaz gibi geliyor bana... İnşallah yanılırım.

Samet Aybaba, tecrübesi ile Bursa'yı toparlayabilirse dikiş tuttururlar yoksa geçen sezon gibi sıkıntı çekebilirler. Konyaspor, Rıza Çalımbay ile ses getirmeye aday görünüyor... Ligin sessiz ama derinden giden takımı Malatyaspor sürprizlere imza atar, yine aynı şekilde Kayserispor da öyle.

Trabzonspor'a ayıracak vaktime yazık diyerek geçiyorum, ne yapsalar boş bence... Üç büyüklerin içinde en diri olanı Beşiktaş, ama Talisca'nın yokluğunu hissedecekler gibi, Fenerbahçe en rahatları çünkü camianın beklentisi çok yüksek değil, durumlar ortada, Galatasaray, Gomis sorununu çözerse yine şampiyonluk için en büyük aday...

Başakşehir de kaldığı yerden devam ediyor, yine üst sıralarda olacaktır. Kasımpaşa, Kemal Özdeş ile devam etmenin meyvelerini toplar gibi duruyor. Sivas'ta neden teknik adam değişikliği yaşandı bilmiyorum ama umarım pozitif yönde etki eder, yoksa işleri zor... Bilmediğim bir şekilde sempati duyduğum Alanyaspor ligde kalsın yeter, çok bir şey beklemiyorum...

Domestos'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 21.08.2018, 00:25   #2
Domestos
Üye

Standart Cevap: Türkiye Futbol Liglerinden Haberler, Yorumlar, Değerlendirmeler

Ligde iki hafta geride kaldı ve bana göre iki haftada olumsuz yönde dikkat çeken iki takım var... Erzurum ve Göztepe, biraz biraz da Rize... Sanki Süper Lig onlar için angarya, sanki uyum sağlayamamışlar gibi geliyor...

Göztepe'nin teknik adam değişikliği harakiri gibi bir şey bana göre.

Domestos'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 21.08.2018, 00:27   #3
ReaL
Deniz Sevengillerden

Standart Cevap: Türkiye Futbol Liglerinden Haberler, Yorumlar, Değerlendirmeler

Futbola siyaset bulaştı bulaşalı futbolu takip etmiyor, özetleri bile izlemiyorum.

Dün evden uzaktaydım. Gece yarısı maçların sonuçlarını merak ettim. Kanal kanal dolaşırken futbol maçlarının özetlerine denk geldim.

Erzurumspor dikkatimi çekti. Maçın sonucunu da bilmiyordum. Erzurumspor Beşiktaş'ı parça pinçik etti. Küçük nüanslar futbolcuları kaliteli yapıyor. Beşiktaş bu farkıyla maçı almasını bildi.
ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
değerlendirmeler, futbol, haberler, liglerinden, türkiye, yorumlar

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler