Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi

Ülkemiz ve Dünya Gündemi Ülkemizde ve Dünyada yaşanan gelişmelere dair haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 14.05.2014, 00:06   #21
Insanlikarayan
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Metin Feyzioğlu Topuna Birden Cevap Verdi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Sen avukatmisin demis sonunada gicik gicik gülme smileyi koymus ben tahrik olayim diye yazisinda bi elestiri yok cevapta beni sinirlendiriyor sadece. Tamam @ReaL abi sen ne dersen o abi sen ne diyorsan haklisin abi.
Yaaa, kardesim, sen nerede yasiyorsun yahu?.
Tesadüfen bu aksam, bir arkadasla beraber eglenceye ciktik, tesadüfen ismide, daha dogrusu, firmasinin ismi Real-Metalbau diye geciyor!.

Sanirsam, bilmiyorum ama, firma sahibi Izmirli olsa bile forumda olan Real´le akrabaligi olabileceginin kanisinda degilim!.

Belki bu aksam, senin alti aylik maasinin yakininda olan rakamlari sadece zikkimlandik!.

Bunun yani basi, iki is üzerine anlastik, belkide 3,5 günde hal olabilecek Islerdi!.

Yahu bu Basbakanda, nasil islerle ugrastiginin farkindamisin?.

Sadece Yolsuzluklarin geregince, Yol parasini 10 milyon dolar getirmeyenlerin icin, kabül etme diyor?.

Hayatinda 10 milyon dolar gördünmü?.

Bunlar 10 Milyona senin gibi kac kisiyi harciyorlar, haberin var mi?.

Bir IT, Cuma Namazinda, bana yaklasip, senede 30 milyon € aktariyor diye anlatmaya calistiginda, ben Bu ITI Kitabimdan sildim!.

Sen halen kimin avukatligini yapmaya kalkiyorsun orada?.

Aynen O IT, 30 milyon senede hakladigi icin, 3 kizi, sonunda bir Kizil sacli Cocugu oldu!.
Kendisi Dazlak!.
Artik gerisini kendin düsün!.

Istersen, sana bu ITLERIN resimlerini bile sunabilirim!.
Istersen, Polisiye, Numaralarini bile burada tanitabilirim!.

Burada bunlarin politikalarini savunmaya kalkma!.

Serefini satmis, hastalarini bile Yahudistana yollayip, Türkiyede olan Elemanlari, Ölümcül Hapislere sokan Hashasileri, sana teker teker gösteririm!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 14.05.2014, 00:30   #22
Insanlikarayan
Müdavim

Somada maden faciasi?.

Eger hatirlarsan, Abdullah Gül daha yeni bir Maden Ocagini Ziyaret etti!.

Mesleki egitim geregince, 1985 senesinde, isimizin hic Baglantisi olmadigi halde, ÖGRENIM ZAMANIMDA, Maden Ocaklarini konu olarak ele almis, hic bir Maden ocagini görmedigim Halde, Elektrik tesisatini arkadaslar arasinda yapip, yeni bir Tesisat hazirlamistik!.

Yangin olabilmesi icin, Temiz hava sürümünde hata olmasi lazim´ki, Patlayici veya Yangina uygun Gazlar biriksin!.

Cumhurbaskani bir kac gün evvel Öyle bir tesisati ziyaret etmis, birkac gün sonra, böyle bir kaza olursa, benim yönümden, bayagi spekülasyona yer veriyor!.

Ha buradada, Abdullah gül´ün twitter hesabinda olan resim!.

Ne yani, 1Mayista, Ermeni Papazini, Ankarada karsiliyor, 2Mayista, Bu Maden ocagini ziyaret ediyor, ne tesadüf, simdide, Erzurumda degilde, Maden ocaklarinda vatandaslarimiz ölüyor?.

Ermeni acilimindan sonra, ne Tesadüf, benim acimdan!.

He simdi konusma hakini verebilirim´de, hangi Hashasilerin Avukatlagini yapmiya kalkabileceginin merakindayim!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 14.05.2014, 13:03   #23
Tntcool
Kelebek gibi uçar, arı gibi *******...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Gevsek gevsek konuşup benim asabımı bozma. Benim kimin avukatligini yaptigim belli senin oda belli degil. @ReaL abicigime söz verdim bu konulara girmeyecegim kimseylede tartismayacagim. Bu konu benim icin kapandı. @ReaL abi büyüksün abi bi insanin ici bu kadarmi kaynar sanalda birine ya hayret bise.
Tebrik ederim seni, benim avukatlık yapmadığımı anlamışsın. Ben haksız bulduğumu eleştirir, haklı bulduğumu onaylarım; kişiler farketmez.

Bence de bu konuları tartışma (zaten seninki tartışma olmuyor )
2 Üyemiz Tntcool'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
birden, cevap, feyzioğlu, metin, topuna, verdi

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler