Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Forum Gerçek Arşivi

Forum Gerçek Arşivi Güncelliği yitirmiş konular (Bu bölüme konu açılamaz)

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 06.12.2020, 17:18   #11
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Astroloji ile Öngörü

Can Aydoğmuş

Alıntı:
Tabi 15 Ağustos 2020 ile15 Ocak 2021’e kadar Uranüs’ün ters dönüşünün olması hatta 15 Şubat 2021 tarihine kadar Uranüs ‘ün tam düz dönüşteki hızına gelememesi büyük depremleri işaret eder. Özgürlük mücadelelerinin doruk noktasına çıkacağı bu dönemler dünya tarihine damgasını vuracak. Dünya kuruluşları tarafından bu dönem gösterilen çabaların tarihi değiştirdiği ileri yıllarda vurgulanacaktır!

Tabi bu Ağustos 2020 ile Şubat 2021 arası dönemlerde özellikle düşünce özgürlüklerine saldırı olacağı ve fanatizmin doruk noktalara çıkacağı astrolojik olarak görünüyor.

Alıntı:
Evet, COVID-19 karantina sürecinde 2. Dalga yaşanabilir.

2.dalganın olmayacağını ve eylülden sonra COVID-19’un biteceğini söyleyen astrologları duyduğum zaman açıkçası çok şaşırdım.

Bence 2020 Eylül ile 2021 Şubat arasında COVID-19’un aşısı bulunacak...

Tabii bu arada eylül sonu COVID-19 vakalarının tekrarı bence çok uzun sürmeyecek ve aralık ayında daha rahatlayabilir. Tabi bunu yazarken bir taraftan acaba ben öyle istediğim için mi böyle söylüyorum diye düşünüyorum. 2020 Mart ayında yazdığım COVID-19’un bitişini anlattığım yazımda asıl 2021 Şubat ortasından sonra rahatlayacağını ve tam olarak asıl bitişinin 2023 Ocak ayından sonra olacağını yazdığımı göreceksiniz.

Alıntı:
İSTANBUL İÇİN BÜYÜK DEPREM NE ZAMAN?

Açıkçası bu bana çok sorulan bir soru ama her zaman da kaçmak istediğim bir soru...

Dürüst olmak gerekirse ben kendim de İstanbul’da yaşayan bir insan olarak çok da düşünmek istemediğim bir konu. Lakin gerçeklere bakacak olursak özellikle 2022 ile 2023 yıllarının başlangıç döneminde ve 2027, 2028 ve 2029 yıllarında Türkiye’de çok zarar verici büyük bir deprem riski astrolojik olarak görünüyor.

“Bu dönem deprem olmaz mı?” diye soracak olursanız; özellikle 30 Kasım 2020, 14 Aralık 2020 ve 26 Mayıs 2021, 10 Haziran 2021, 19 Kasım 2021, 4 Aralık 2021 tarihlerinden 1 ay ila 2 ay öncesinden başlayarak ve 25 gün öncesi ve sonrası artarak -asıl tam etkisini bu tarihlerden 15 gün öncesi ve sonrasında gösterebilir- gerçekleşecek süreç Türkiye açısından çok tatsız görünüyor. Ve, evet bu dönemlerde İstanbul çevresinde ve bütün Türkiye’de çok büyük bir deprem hatta depremler olabilir. Biliyorsunuz daha önceki köşe yazılarımda bütün etkilenecek şehir isimlerini yazarak anlatmıştım ama şehir yazdığım zaman insanlardan çok sorular geliyor ve panik yaşanıyor. O yüzden şehir yazmayacağım. Sadece şunu söyleyeceğim; Türkiye bir deprem ülkesi o yüzden her an bu tarz şeylere hazırlıklı olmamız, kayalık, denizden uzak, dağlık ya da yüksekte, yapısı çok sağlam, depreme karşı gerekli her şey yapılmış evlerde yaşamamız en doğrusu...

Alıntı:
2020 YILINDAN KURTULURSAK 2021 YILINDA HERŞEY DÜZELECEK Mİ?

Hayır düzelmeyecek... 2017 yılında Hürriyet gazetesindeki köşe yazımda 3. Dünya Savaşı başlangıcının 2020 yılında olacağını ve Türkiye açısından bir çok yönden kaos dolu zor bir zaman yaşanacağını ve bu zamanın 2023 sonrası biteceğini yazmıştım. Hala da aynı fikirdeyim. Özetle 2020, 2021, 2022 yılları birbirinin devamı niteliğinde ve bu sürecin bitmesi 2023 yılına yaklaşırken başlamakla birlikte; asıl 2023 Mayıs sonrası kendini gösteriyor. Sonrasında 2024 ve 2025 yılları gerçek anlamı ile çok iyi bir dönem. Tabi 2027, 2028 ve 2029’da büyük bir deprem astrolojik olarak görünüyor. Sonrasında, zaten Türkiye 2029 sonundan 2037 sonuna kadar olan bütün süreci de kapsayan sadesati -yani çok zor bir süreç- içinden geçecek...

Daha önce 1941 ile 1948 arası, 1971 ile 1977 arası, 2000 yılı ile 2007 arası yaşadığı dönemlerin tekrarı olacak olarak görünüyor. O senelerde neler olduğunu gözlemlerseniz 2030 ile 2038 arasında neler olacağını da anlayabilirsiniz.

Eğer geçmiş tarihleri inceleyecek olursak:

1939 Erzincan depremi 7.2 olmuş ve yaklaşık 33 bin kişi hayatını kaybetmiş

1970 Gediz depremi 7.6 olmuş ve yaklaşık 1036 kişi hayatını kaybetmiş.

1999 Gölcük Depremi 7.5 olmuş ve yaklaşık 17.480 kişi hayatını kaybetmiş.

Bütün bu depremler yukarda verdiğim Türkiye’nin sadesati yaşadığı, yani kötü dönemlerinin (1941, 1971, 2000) başlangıcından 1 veya 2 sene öncesi (1939, 1970, 1999) olmuş.

Türkiye’nin bir dahaki Sadesati yani zor döneminin başlangıcı 2030 yılı olduğuna göre 2028 veya 2029 dönemi Türkiye’de çok yıkıcı ve büyük bir deprem olacağını astrolojik olarak söyleyebilirim.

NaNaNe'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 06.12.2020, 17:20   #12
OkyanusunKalbi
WoodStock

Kadının soyadı ''balıkavlayan'' Balık muamelesi yapıyor bize.

Bodrum depremi de tutmadı zaten. Kadın iyi sallıyor..

Palavra duymayı sever insanoğlu.

2 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.12.2020, 17:37   #13
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Can Aydoğmuş

13 Temmuz 2020

Alıntı:
2021 Yılı daha kötü mü olacak?

Canım Okurlarım,

Bu soruyu her gün alıyorum.

Yalnız ilk başta şunu söylemek istiyorum:

Türkiye’nin toprakları kesinlikle genişleyecek!!!

Öncelikle tekrar söylüyorum! 2018 ve 2019 da yazdığım astrolojik öngörüm TÜRKİYE'NİN TOPRAKLARI VE SINIRLARI HATTA DENİZ SINIRLARI GENİŞLEYECEK! PETROL'Ü YA DA BAŞKA MADENLERİ KENDİ ÜLKEMİZ DE YA DA DIŞ ÜLKELERDE ÇIKARTACAĞIZ YA DA ONLARDAN HAK ALACAĞIZ!!! Bu 2022 Nisan öncesi görünebilir ama asıl 2023 sonrası!

Astrolojik olarak Türkiye sınırlarında 2022 Nisan öncesi etkisi başlayarak 2023 sonrası kesin olarak bir genişleme görüyorum. Bu sınır genişlemesi deniz sınırı genişlemesi ve aynı zamanda toprak sınırı genişlemesi ve başka ülkelerin bize kendi ülkelerinde toprak vermesi gibi farklı olasılıklar olabilir!

Bu arada Türkiye'nin sınırlarının genişleyeceğini astrolojik öngörü olarak yıl önce yine yazmıştım ve defalarca söyledim. Bunu yeni yazmıyorum!!!

Astrolojik öngörüm Türkiye Deniz'den veya topraktan Petrol 'ü veya yeraltı madenlerini Türkiye çıkartacak ya da başkasına çıkarttırıp hak alacak! Bunun pozitif yansıması 2023, 2024, 2025 yıllarına yansır ! Tabii dilerim daha öncede olur! 2022 Nisan öncesi ya da sonrasına bekliyorum!

2020 YAZ AYLARI

Bu yaz geçmişten gelen konularınızı çözmelisiniz! 2020 yaz aylarında herkes bütün geçmişten kalan konularını çözmeli, vermediği borçlarını vermeli, geçmişinde kalp kırıklığı yaşadığı kişilerden özür dilemeli ve barış imzalamalı, hiç düşman bırakmayacak şekilde herkes ile barış içinde olmak için emek harcamalısınız! Özellikle anne ve baba aynı zamanda ilişkiler, iş ve para konuları üstüne aile dizimi, terapi, psikolojik destek, psikoanaliz, psikoterapi, somatik terapi, düşünce gücü, olumlama ve pozitif düşünce gibi bütün alanlara yönelmeliniz! Bütün bunlara yoğun bir şekilde vakit ayırmanız ile beraber 2020 Aralık ayına çok daha sağlam, başarılı, mutlu ve bu süreçten hediyelerinizi alarak çıkabilirsiniz!

Temmuz sonu Venüs ikizlere geçmesi ile kadına yönelik konular gündemde daha yükselerek yer alacak! Çok bilinen ve ünlü isimler ile ilgili kadın ve kadınlardan dolayı şok edici haberler ortaya çıkacak! Kadın’a yönelik şiddet, ünlüler ve siyaset içinde taciz ve kadınlar dolayı olaylar, kadın hakları üstüne kanunlar ve kadın hakları ile ilgili kargaşa...

16 Temmuz astrolojik olarak biraz depresif bir etkisi var. 18, 19 ve 20 , 21 ve 22 Temmuz Satürn Yeni Ay döneminde depresyona kendini bırakmak yerine içindeki karanlığa destek alarak inmek ve kendinizi şifalandırmaya yönelmek en iyisi... Aynı zamanda hayatınızda her neler oluyor ise kabul etmek ve teslim olarak akışta farkındalığa yönelmelisiniz. Yani olanı, yapanı, yaptıranı, kendi hatalarınızı v.s.. kabul edin.... Hepsine: Seni seviyorum, özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim... diye defalarca içinizden ve sesli olarak enerji değişine kadar yüzlerce ve binlerce kere söyleyin. Bu bir enerjisel ve bilinç altı tekniği o yüzden denemekten zarar gelmez. Size iyi geleceğini göreceksiniz. Unutmayın Söz Büyüdür! Söyledikleriniz hayatınızı değiştirir!

Haziran ve Temmuz 2020 dönemi tutulmalardan dolayı cinsel ayrımcılık, kadına şiddet, özgürlük mücadelesi ve gerçeklerin ortaya çıkması gibi birçok konuyu kendi içinde barındırıyor.

Sonuç olarak da bunu başımızı dönüp baktığımız her yönde görüyoruz.

OZAN GÜVEN KADINA ŞİDDET

Bir arkadaşımın doğum günü için dışarı çıktığımız bir gece... Sahnede çok beğendiğim bir müzik çaldığı an telefonum ile sahneyi çekerken bir anda ‘ULAN KAPAT ONU’ diye birisini bana bağırırken gördüm. Tahmin edeceğiniz üzere şu an bolca gündemde olan malum şahıstan başkası değildi. Zaten internete kendisi ile ilgili haberlere girdiğiniz zaman medya mensuplarına bağırırken ya da hakaret ederken bolca görüntüsü var. Bence toplum içindeki bu tarz insanlar mutlaka terapiye gitmeli. Hatta bu insanları toplumun içine barış ile kazandırmak için mecburi psikoterapi hatta 7 sene gibi uzun psikoanaliz süreçlerinden geçmeliler. Ozan Güven’e gelince bu dönemde daha çok öfkeye kapılmak ve insanlara kızmak yerine mutlaka içindeki öfkeden kurtulmaya yönelmeli...

HAVAİ FİŞEK YASAKLANMALI

Herkesin içinde dışından ve artık gözle görülür bir şekilde patlamalar ve yangınlar dolu içinden geçtiğimiz bu dönemde Havai Fişek fabrikasının patlaması hepimizi çok üzdü.

Yeri gelmişken bunu söylemeden edemeyeceğim. Bence havai fişek dünyanın en gereksiz ve saçma şeyinden başka bir şey değil! Havada hiç bir şeyden habersiz kuşların ölmesine yol açan adete ölüm saçan bir araçtan başka bir şey değil. Çocukluğumdan bu yana havai fişekten neden hoşlanırlar hiç bir zaman anlamamışımdır. Ayrıca bence kişilik haklarına saldırı içeriyor. Hamile, hasta veya evinde çocuğunu uyutmaya çalışan insanlar için birden duyulan patlama sesleri son derce travmatik olabilir. Havai Fişeklerin kesinlikle yasaklanmasından taraftarım. Ben milletvekili ya da bakan olsam yasaklanması için elimden geleni yapardım.

ASTROLOJİK ÇOK SORULAN SORULAR?

Büyük İstanbul depremi ne zaman olacak?

Ben daha öncede söylediğim gibi büyük İstanbul depreminin bu sene olmasını beklemiyorum.

Lakin yine’de bir deprem ülkesinde yaşadığımız için benimde olduğu gibi kapımızın önünde deprem çantamız her zaman olmalı, evimizdeki her şeyi duvara sabitlemeli ve yaşadığımız yerin tüm kontrollerini yaptırmalı olduğumuz bölgenin topraklarını sağlam olduğundan özellikle kayalık bir bölgede yaşadığımızdan emin olmalıyız. Açıkçası daha önce ki İstanbul depreminde gördüğümüz üzere en çok denize yakın yerler tehlikeli olabiliyor. O yüzden eğer depremden bu kadar korkuyorsanız İstanbul’da doldurma ve kayalık yerleri uzmanlardan öğrenip ona göre daha güvenli bölgelerde yaşamayı seçebilirsiniz.

Yine de bilmiyorum bende İstanbul’da yaşadığım için ama bu dönem deprem olacağını öngörmüyorum. Yine de açıkçası 2020 ve 2021 yılları bol depremli bir dönem! Tabi şunu söylemekte fayda var. 2023 Ocak ve Şubat ayları öncesi ve sonrası Satürn vedik astrolojiye göre Oğlak’tan Kova’ya geçerken boşlukta kalacağı için Türkiye’de belki de Marmara bölgesi, Trakya hatta İstanbul’da çok büyük bir deprem olabilir. Lakin belkide sadece doğu bölgesinde bir deprem olup bu süreç bitebilir. O dönemi daha net bir şekilde inceleyerek yazacağım. Tabii açıkçası bu deprem süreçlerinden anladığımız Türkiye’de o kadar büyük deprem olmasına rağmen Muğla ve Ege gerçekten ilahi alem tarafından korunuyormuş ve kutsanmış gibi çok sağlam bir şekilde depremlerin içinden çıkıyor!

Çünkü çok basit açıklayacak olursam Satürn toprağı temsil ediyor ve Türkiye’nin Satürn’ü en yüksek noktada, 1999 depreminde Satürn vedik astrolojiye göre en düşük noktaya geldiği zaman deprem olmuştu tabi bu Satürn ‘ün düşük konumda olduğu sırada Türkiye’nin topraklarını etkileyen bir tutulma olduğu zaman deprem olduğu görünüyor. Bir daha böyle büyük bir deprem 2027 ile 2030 tarihleri arası görünüyor. Özellikle 2028 ve 2029 tarihlerini incelemek lazım lakin henüz oturup çok derinlemesine bir incelemede bulunmadım. İleri ki yıllarda hala astroloji ile ilgili yazıyor olursam mutlaka üstüne çalışıp sizler ile paylaşırım.

Alıntı:
2021 yılı daha kötümü olacak?

Şimdi bu sorunun cevabı aslında kime göre ve neye göre olarak değişir.

En iyisi ben size anlatayım siz karar verin!

Şu an yani 2020 Temmuz ayından 2023 Yılının şubat ayına kadar olan bütün dünya astrolojik olarak ekonomik olarak sıkıntılar yaşayabilir. Çin özellikle 2023 Mayıs ayına kadar çok kötü şeyler yaşayacak! Ben Çin’de birçok yeni virüsler çıkacağını, topraklarına saldırılar olacağını ve Çin’e ambargo uygulanacağına inanıyorum. Hatta bazı ülkeler Çin’in başarılarını durdurup, yatırımlarından gelen paralarına el koyabilir. Çin’in önümüzdeki dönem bazı ülkeler ile savaşa girebileceği ve çok ciddi güç kaybedeceği görünüyor. Aslında 2020 bir tür 3. Dünya savaşı ve başlangıcı... 2023 yılına kadar dünya birçok gerginlikler yaşayacak! 2023 yılının ocak ayından sonra daha çok rahatlayacak! Tabi 2023 Ocak ayında Satürn ev değiştireceği için 2023 Mart sonuna kadar biraz sarsıntı ve büyük değişimler olabilir lakin sonrasında 2023 Mayıs itibari ile bayağı rahatlar.

Asıl önemli olan 2020 Temmuz ayı ile 2022 Nisan arası devlet ve parti liderleri, belediye başkanları çok daha fazla plancı, mücadeleci, yönetici, ilişkileri ve halka karşı baskıcı ya da özgürlükleri kısıtlıyormuş gibi görünecek! Bu süreçte bütün dünya özgürlük mücadelesi vereceği için ciddi anlamda sıkıntılı olabilir.

Bizim ülkemizde birçok değişimler, iç ve dış mücadeleler görülebilir. Tabi aslında ben Türkiye’nin 2020 Eylül sonu itibari ile ekonomik olarak çok tatsız bir süreç yaşayacağını ve bu sürecin 2020 Kasım sonu ile 2021 Mayıs sonu arası birazcık rahatlarken 2021 Mayıs sonrası ekonomik olarak Türkiye’nin tekrar çok tatsız bir süreç yaşayacağını ve bu sürecin tam olarak değişimler ile birlikte yeni oluşum ve düzenlemeler sonrasında aynı zamanda ileride gelecek yeni kaynak, sınır genişlemesi, yeni kazanç alanları ve yönetimler ile 2023 Ocak sonrasında 2023 Mayıs ve sonrasında tam olarak meyvelerini vermeye başlaması ve 2024 ve 2025 yıllarında aslında Türkiye’ye dünyanın birbiri ile savaşması, Amerika, Rusya, Çin, Avrupa ve birçok ülkenin yaşayacakları kötü süreçler itibar kayıpları ve kendi dertleri ile uğraşmaktan İsrail’i rahatlatma mücadelesi ile ilgilenemeyeceklerinden dolayı Türkiye çok büyük bir yükseliş yaşayacak!!! Aynı anda Japonya, Kanada ve Kuzey İskandinavya ülkelerinden bazıları, İskoç’ya gibi bazı ülkeleri de olumlu yönde etkileyecek! Lakin Bu 2020 ve 2023 arasındaki süreçte herkes Brezilya, Meksika ve Güney Amerika ülkelerine üzülecek çünkü çok zor şeyler yaşayarak savaşlar, iç savaşlar, doğal afetler, deprem, tsunami ve hatta göktaşı düşmesine kadar olacak olaylar dünyayı şaşırtacak. Ben 2020 ve 2023 yılları arasından Orta doğu, Afrika ve birçok ülkeye meteorların düşeceğini astrolojik olarak öngörüyorum. Tabi aslında bütün bu süreçler insanların bilinçlenmesi farkındalıklarını yükseltmesi ve özgürlüklerine ilerlemeleri, doğru ile yanlışı ayırt edebilmeleri aslında sonunda doğru ya da yanlışın olmadığını sadece her şeyin bizim hepsinin ötesine geçebilmek ve bu dünya içindeki ilizyonlarımızdan özgürleşmemiz için kolektif bilincimizin yaratımları olduğunu görmemiz için... Tabii bu süreç biraz soğanın kabuğu misali adım adım çok uzun yıllar yüzyıllarda oluyor neyse ki adım adım bütün dünya daha özgürlükçü oluyor ve özgürlüğe ilerliyor! Dünyanın 2020 ile 2023 arası konusu özgürlük! Baskıcı yönetimler ile halkların mücadelesi ve insanlığın doğaya baskıcılığı ile eziyetine karşılık doğanın insanlığa verdiği özgürlük mücadelesi!!!

Corona Virüsü süreci vedik astrolojiye göre sürüngen laneti olarak geçiyor. Bence Çin ve dünya tam olarak anlamış gibi görünmüyor. O yüzden bu süreç yeni oluşumlar, yeni virüsler ile kendini gösterebilir. Corona 2021 Şubat sonrası bitebilir lakin o sırada bambaşka olaylar ortaya çıkabilir. Bambaşka virüs, savaş, ayaklanma, iç savaş ve bütün dünya’da ekonomik depresyon gibi sonuçlar doğururken bu aslında bir doğum sancısı gibi muhteşem bir yeni doğuşu ortaya çıkartacak! İnsanların yeniye geçmesi için bazen eskinin tam olarak çalışmayacak hale gelmesi gerekebiliyor!!!

Bu süreçten anladığımız Çin’in vegan olması en iyisi...

MERKÜR TERS DÖNÜŞÜ

Bütün iletişim ve teknoloji hayatımızda ciddi anlamda zorluk yaşamamıza neden olan Merkür ters dönüşü 13 Temmuz’da bitiyor ama tekrar eski hızına kavuşması ve olumlu etkisini başlatması 27 Temmuz’da başlıyor. Eğer çok önemli bir işiniz varsa 27 Temmuz haftasında başlayın veya imzalayın. Tabi 18 Kasım'a kadar bekleyebilme olasılığı varsa kesinlikle 18 Kasım’da başlatın veya imzalayın!

Alıntı:
2020 Yılında karşımıza çıkacak konu başlıkları:

Yeni partiler

Futbol ve siyasi kuruluşların başkan değişimleri

Erken seçimler

Ekonomik depresyon

Depremler

Sınırda savaşlar

Terör olayları

Patlamalar

Ege ve Marmara, Karadeniz’de hortum ve seller

Doğu’da yıkıcı depremler

Ege, Trakya ve Marmara kısmında yıkıcı olmayan depremler

Türkiye’nin Güney kısımda toprak kayması

GENÇLERE SESLENİYORUM!

Genç nesil'in içinden geçtiğimiz bu ekonomik, psikolojik ve sistemsel olarak endişelerinin olduğu astrolojik olarak görünüyor. Lakin buradan hepinize sesleniyorum. 2023 yılının sonuna kadar yepyeni bir döneme doğacağız. Kendinizi çok özgür ve iyi hissedeceksiniz. Size anlamanız için şu kadar söyleyeyim: Türkiye’de 2023, 2024 ve 2025 yönetimleri ile 2030 yılına kadar cinsel yönelimlerin evlilikleri bile yasallaşacak! İsteyen istediğini desin veya yapsın dünya çok daha özgür ve yüksek bilinç bir döneme girdi... Teknolojinin yeni isimleri ve çok daha yüksek seviyeleri çıkacakken dünya artık yepyeni bir sürece ilerleyecek. Günümüzde doktor ve avukat gibi meslekler çok popülerken ileri ki yıllarda teknolojinin ilerlemesi ile doktor ya da avukatlık meslekleri olmayacak! Tabi çok daha uzun bir süreçten bahsediyorum. İnsanlara şu an sadece kadın ve erkek denilirken artık devletler nüfus kayıtlarına yeni cinsel isimler koyacaklar. Eğitimde keşfedilen yeni teknolojik öğrenim sistemleri ile çok daha hızlanacak! Özetle dünya daha iyi bir yere doğru gidiyor ama bazen değişim doğum sancısı şeklinde oluyor. Dünya insanlığın uyanması için elinden gelenin fazlasını yapıyor... Merak etmeyin istese veya istemese de uyanacaklar...

İNSANLARA ÇİP TAKILACAK MI? ÖLÜMSÜZLÜK

Çip konusuna gelirsek şu an ilk başta kesinlikle korkulan bir şey olarak bakılırken ileri yıllarda aslında bizim için son derece daha güvenli bir teknoloji halini alacak... Malum bildiğiniz üzere insanlar kötülük yapmaya çok meyilli... İnsanlar kimse görmediği zaman sanki Allah’ta görmüyormuş gibi düşünerek korkunç kötülükler yapabiliyor. Çocuklarımızın tecavüze uğramaması, öldürülmemesi, genç erkeklerimizi ve kızlarımızı rahatlıkla sokağa çıkarabilmemiz için belki bu durum şart! O yüzden insanların daha az acı çekmesi ve dünyayı daha güvenli bir yer olması adına kesinlikle ileri yıllarda teknoloji insanları daha yoğun takip edebilir bir hale gelecek... İleri ki yıllarda çip takılmanın ötesinde insanların bedenlerinin içinde birçok teknolojik araçlarda olacağını astrolojik olarak söyleyebilirim. Hatta öyle olacak ki bilgisayarlara bazı program ya da dosyaların yüklendiği gibi insanlarda istedikleri bilgileri kendilerine yükleyebilecek... Tabii bu noktada ölümsüzlüğün keşfedilmesi ileri yıllarda olabilir ama devletler bunun açıklanmasına izin verir mi bilemiyorum. Çünkü insanların ölmediği bir dünya kaynak ve yer açısından yeterli olmayabilir. Ancak bunun için ciddi kanunlar getirilerek çocuk yapma kısıtlaması ve okyanus üstü ile altında şehirler ve sonuç olarak da başka gezegen ve galaksilerde koloniler kurulabilir. Eninde sonunda bu teknolojiye geleceğiz. Bu sırada aydınlanan, toplu yükseliş yaşayan kitlelerde olacaktır.

Sonuç olarak gerçekte her şey daha iyiye doğru gidiyor sadece ışık arttıkça daha fazla gerçekleri görmeye ve bazı insanlar için gerçekleri görmek kendi sahte gerçekliklerinin yıkılması anlamına gelebiliyor.

Sevginin kaynağının gücü Türkiye’nin sevgi ve barış içinde ayrımsız, ötekileştirilme olmayan, zenginlik ve yüksek bilince hakim dünyanın en mutlu ilkelerinden daha mutlu bir ülke olmamızı sağlasın!!!

Eski 06.12.2020, 17:44   #14
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Dünkü
Antalya depreminden önce bunu söylemişti unuttum buraya eklemeye.

İlginç söylemleri var bazen anlamak zor oluyor .
Bu sefer dünyada 8 deyince ekliyim bakalım çıkacak mı dedim.

2 Üyemiz NaNaNe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.12.2020, 21:44   #15
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Hülya Balıkavlayan
@HBalikavlayan
·
10 Ara
Bodrum da bir titreşim hissediyorum.... Hayırlısı...

Hülya Balıkavlayan
@HBalikavlayan
·
10 Ara
Bu aralar nedense içimden hep Bursa geçiyor. Dün de yazdım takipçime. Dikkatli olmakta fayda var yazayım da ne olur ne olmaz.

Hülya Balıkavlayan
@HBalikavlayan
·
10 Ara
Birde olduğum yer Bodrum da geçiyor içimden ama sağlam olur da yıkıcı beklemiyorum şu an Türkiye de bunu da yazayım. Korkutur sadece...

Hülya Balıkavlayan
@HBalikavlayan
@aysinyildirim
adlı kişiye yanıt olarak
Hayır Marmara bölgesi olabilir Bursa çıkışlı ya da oralara yakın bakmadım daha

ÖS 6:31 · 11 Ara 2020
Bodrum civarı dedi Datça da oldu.. Bursa dedi Bursa da oldu.. Ağzım açık kaldı..

-------------------------------------------------------------

Hülya Balıkavlayan
@HBalikavlayan
·
11s
2021 Türk halkının devrim niteliğinde ayağa kalkışı.... Şubat loading...

Eski 12.12.2020, 00:46   #16
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Hülya Balıkavlayan
@HBalikavlayan
Arka arkaya yaşanacak şoklar.. Şok şok şok

Hülya Balıkavlayan
@HBalikavlayan
·
2s
Türk Gençliği uyanıyor.....

Kodlar açılıyor.... Hareket ile büyük devrimler başlıyor, eski sistemi bozmak yıkmak üzere... Durdurulamayacak şekilde... Ne dedik Bendimi çiğner aşarım, yırtarım dağları enginlere sığmaz taşarım...

Hülya Balıkavlayan
@HBalikavlayan
·
1 sa
Yurtta sulh Dünya da sulh. Dünya görecek Türk Gençliğinin gücünü rezonansını... Aradığın kudret damarlarında akan asil kanda mevcuttur...

Hülya Balıkavlayan
@HBalikavlayan
·
1 sa

Hitit Güneşi....

Hülya Balıkavlayan
@HBalikavlayan
·
23d
Amerika çok karışacak....

Hülya Balıkavlayan
@HBalikavlayan
·
12d
Dolar çok fena inişe geçecek... Değer kaybedecek...

Eski 14.12.2020, 17:36   #17
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Yine uçuşta...

Alıntı:
Hülya Balıkavlayan Parlayan yıldız
@HBalikavlayan
·
13 Ara
Özgürlük Anıtı, Vatikan, İngiliz saat kulesi, Eyfel Kulesi’nin bulunduğu yerlerde neyin nereden ne zaman geleceğini geldiğini dahi anlayamadan olacaklar. Ani aniden olacak bir anda beklenmedik anda.
Alıntı:
Hülya Balıkavlayan Parlayan yıldız
@HBalikavlayan
·
13 Ara
Hepsinde sırayla deprem, patlamalar, yangınlar, kıtlık, kuraklık, ekonomi değer çöküşleri, kasıp kavuracak hava olayları, seller, dolular, buzlar, sudan gelen gelene...
Alıntı:
Bu noktalarda yapılan ayinler ritüeller kurbanlar ve 14.12 21.12 de ne yapıldıysa geri dönecek yansıyacak... Ateş düştüğü yeri yakacak... Sınırı haddi aşmak... Son damla...

Eski 15.12.2020, 15:42   #18
OkyanusunKalbi
WoodStock

www.youtube.com/watch?v=DgGH8cFlYU0
OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 30.12.2020, 01:42   #19
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Alıntı:
Hülya Balıkavlayan
@HBalikavlayan
·
27 Ara
Kosova.... Sırbistan.... Bosna... Baltık Denizi... Hades’in titreşimi... Vatikan 30.12.2020 Dolunay ritüeli kurbanları... Toprak Su ile bağlantılı bir gelecek felaket uyarısı... Çözemedim daha, çok güçlü negatif titreşim bu geceden itibaren etkiye girdi... Korkudan beslenecek..

Alıntı:
Hülya Balıkavlayan
@HBalikavlayan
·
9s
Yeminle adım Deprem Ablaya çıkacak...

Eski 05.01.2021, 15:38   #20
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

İşte herkesin konuştuğu Fatih Altaylı'nın müthiş 2020 astroloji programı! İzleyin çok şaşıracaksınız.

2019 Senesinin sonunda Dinçer Güner in söyledikleri çok ilginçti.

www.youtube.com/watch?v=e8m9i3yKb_k

www.youtube.com/watch?v=MhguTRSJxL0

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
astroloji, öngörü

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler