Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Görsel ve İşitsel Sanat Yapıtları > Tv Showları | Tv Yarışmaları | Tv Dizileri Haberleri

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 19.06.2014, 13:34   #1
Ghost
Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Thumbs up Fargo Dizi Tanıtım | 2014

Tür: Suç, Dram
IMDb puanı: 9.2
Dil: İngilizce
Fragman:

FX’in 2014'ün ses getirecek diğer dizilerinden olan Fargo ise Coen kardeşlerin 90'lı yıllara damgasını vurmuş bol ödüllü filmi Fargo’nun televizyon uyarlaması. Yine Coen kardeşlerin dahil olduğu bir dizi olacak Fargo, filmden etkilenmiş bir dizi olacak ancak filmin tamamen aynısı olmayacak. Senaryosu Noah Hawley (Bones) tarafından yazılacak olan dizinin yapımcılığını Coen kardeşler üstlenecek.

2006 yılının Ocak ayında Lorne Malvo (Billy Bob Thornton) Bemidji, Minnesota'dan geçerken tesadüf eseri karşılaştığı "ezik" Lester Nygaard'ı (Martin Freeman) kirli aklı ve şiddetiyle tesir altında bırakır. Bu sırada çaylak memur Molly Solverson (Allison Tolman) ve Duluth polis memuru Gus Grimly (Colin Hanks) birlik olurlar ve Malvo ile Nygaard'ın ilişkisi olabileceğine inandıkları bir dizi cinayetleri araştırmaya başlarlar.
(divxplanet)

Diziyi izlemeye yeni başladım, 3. bölümdeyim. Oldukça sürükleyici bir dizi, herkese tavsiye ederim :8
Eski 22.06.2014, 00:36   #2
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Standart Cevap: Fargo - 2014

Ben de 7. bölümdeyim. Biraz sonra 8. bölümü izleyeceğim.

True Detective ve Breaking Bad dizilerinden sonra dizi izleyemem sanıyordum ama Fargo düşüncemi değiştirdi.

FX kanalının bu sene ki bombası. Beni sardı, bakalım sonunda neler olacak.

Tanıtım için teşekkürler Ghost.
Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 22.06.2014, 01:33   #3
Ghost
Üye

Standart Cevap: Fargo - 2014

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sevda Mesajı göster
Ben de 7. bölümdeyim. Biraz sonra 8. bölümü izleyeceğim.

True Detective ve Breaking Bad dizilerinden sonra dizi izleyemem sanıyordum ama Fargo düşüncemi değiştirdi.

FX kanalının bu sene ki bombası. Beni sardı, bakalım sonunda neler olacak.

Tanıtım için teşekkürler Ghost.
Biraz önce izledim 8. bölümü iyice Breaking Bad tadında bir dizi olmaya başladı. Sanırım tek sezonluk diziymiş. Kısa sürmesi üzdü beni
Eski 22.06.2014, 01:50   #4
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Standart Cevap: Fargo Dizi Tanıtım | 2014

Lester ve Walter White biraz birbirini anımsatıyorlar dimi? Aynı şeyi ben de farketmiştim.

Dizi tuttu, bence tek sezonluk olmaz. Bazı diziler daha ilk sezondan çıtayı çok yüksek tutuyorlar, yapımcılarının da etkisi var tabii. Umarım ikinci sezonu olur ve ilk sezon kadar güzel olur.
Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 22.06.2014, 02:00   #5
Ghost
Üye

Standart Cevap: Fargo Dizi Tanıtım | 2014

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sevda Mesajı göster
Lester ve Walter White biraz birbirini anımsatıyorlar dimi? Aynı şeyi ben de farketmiştim.

Dizi tuttu, bence tek sezonluk olmaz. Bazı diziler daha ilk sezondan çıtayı çok yüksek tutuyorlar, yapımcılarının da etkisi var tabii. Umarım ikinci sezonu olur ve ilk sezon kadar güzel olur.
Evet ikisi birbirini andırıyor. Lester da tıpkı Walter gibi zamanla karakteristik olarak değişiyor. Kendine güvenen bir o kadar da etrafındakilere zarar veren biri haline geliyor.
Umarım dediğin gibi 2. sezon olur.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
2014, billy, coen, dizi, fargo, tanıtım

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)