Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Sağlığımız ve Hastalıklar > İnsan Sağlığı ve Hastalıklar > Üroloji

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 04.11.2015, 14:48   #1
tugsem
Yeni Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Hastanede Psikolojisi Bozulan Eş ve Koyu Sperm

arkadaşlar eşim ve ben çocuk sahibi olmak istiyoruz.eşim ağzı ile mi istiyor hala çözemedim özel hastanede devlet hastanesinde kaç defa sperm testi yaptırmaya gittiysek.bir türlü tahlil veremedi.en son yıllık izinlerimizi aynı zamana denk getirip 10 gün içinde özel bir laboratuvarda bi test yaptırdık.ilçede olduğumuz için hep sorunumuz tahlili yetiştirmek oluyor. eşim hastane ortamında test veremiyor balıkesirin bir ilçesinde oturuyoruz. çevremizde yakın bir merkez yok öyle tam teşekküllü.güç bela yaptırdığımız testte eşimin sperm sayısı 86 milyon çıktı ph 9. diğer ileri hareketli vs onlar koyuluktan mı bilmem standart düzeyde tahlilin referans değerlerine yakın. eşim diyor "bildim bileli koyu idi". doktor test isteyecek hemen diye gitmek istemiyor üroloğa.evliliğimizin ilk başlarında erken boşalma problemi vardı.şimdi sadece aşırı yorgun yada stresli oldupunda ortaya çıkıyor.bitkisel macun aldık ama düzenli kullanamiyor.iki yıllık evliyiz bir seneden beri korunmuyoruz.hiç hamile kalmadıma yapılan tekiklerde zararsız bir miyom çıktı ama fakültede ameliyat gerektirmiyo denildi. ilaç tavsiyesi istiyorum.sayıda problem yok.
Eski 04.11.2015, 14:57   #2
ReaL
Deniz Sevengillerden

Standart Cevap: Hastanede Psikolojisi Bozulan Eş ve Koyu Sperm

Tugsem,

Bu gibi ortamlarda verilen ilaç öneri ve tavsiyelerini dikkate bile alma.

Yapacağın en iyi davranış, donanımlı bir doktora başvurman. Daha iki yıllık evliymişsin, yeni sayılır. 10 yıl sonra bile çocuğu olan insanları tanıyorum. Karamsarlığa düşme.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.11.2015, 15:05   #3
tugsem
Yeni Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Tugsem,

Bu gibi ortamlarda verilen ilaç öneri ve tavsiyelerini dikkate bile alma.

Yapacağın en iyi davranış, donanımlı bir doktora başvurman. Daha iki yıllık evliymişsin, yeni sayılır. 10 yıl sonra bile çocuğu olan insanları tanıyorum. Karamsarlığa düşme.
cevabınız için teşekkür ederim. benim umudumu kıran böyle bir rahatsızlıktan tedavi olan biri ile karşılaşmamak.sanki dünyada ilk gibi böyle konularda erkekler araştırmacı değilde mızıkçı oluyor genelde.bilinçli olanları da var tabi.enazından kendim yapılabiliecek çoğu şeyi yaptım eşime de bu acaip durumuna çözüm sunup ondan sonra Allaha havale etmek isterdim yoksa çok araştırdım bu konuyu ve ne bitkisel ne tıbbi ilaçla tedavi olan birinin hikayesini okumadım internet ortamında.burdan aldığım ilaç tavsiyesini hemen uygulamayı düşünmüyorum fakat en azından fikir sahibi olmak istiyorum bu konuda.
Eski 04.11.2015, 15:13   #4
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

@Sevgili Tugsem

Ben de ReaL arkadaşa katılıyorum.

Seneler sonra çocuk sahibi olan var.

Benim de tanıdığım çok insan var seneler sonra hamile kalan.

Sakın olaki bu net ortamında şu ilacı kullan bu bitkiseli kullan diyenlerin önerilerine uymayasın.

Tıp çok ilerledi.

İlişkiden sonra yapman gereken bazı hareketler var onları netten bulabilirsin.

Haaa çocuk olmadı mı tüp bebek var ya da nasıl bakarsınız bu duruma bilemem ama evlat edinme var.

Umarın en kısa zamanda hamile kalır üçüz doğurursun birtanesi.
3 Üyemiz Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
bozulan, hastanede, koyu, psikolojisi, sperm

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler