Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Geyiğin Hası

Geyiğin Hası Ciddiyetten mi sıkıldık? İşte rahatlayacağımız yer.

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 31.12.2012, 00:17   #41
Cliff Durden
... Cliff 'Em All...

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 2012 EN'lerinin Oylama Sonuçları

Hmm.. en soğuk..

Soğuk=cool desek..

wooouww.. en cool kişilik benim

''Abi şimdi bir adamın yengesi var ona yürüyor, yenge de çocuğa yürüyor, amca teyzeye yürüyor...''

Ana fikir açık, basit ve doğruydu. En sonunda Cem Yılmaz ve diğerlerinin öğrendiği şeyi öğrendim;

Bahçevan aşçıya, aşçı evin büyük oğluna, büyük oğul yengeye, sonra hep beraber uşağa

Kurt Sutter bazılarının neyine la, bu imza yeter. He bu suç değildir inşallah.
14 Üyemiz Cliff Durden'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.12.2012, 01:01   #42
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Oscar'ı kucaklar ve kırmızı halıda yürürken, duygularımı şu sözlerle ifade.. Aaa kendimi oralarda zannettim bir an

Oylamaya katılan arkadaşlarıma teşekkürler,
Seneye en sert moderatör olmak için daha çok çalışıp birinciliği tek başına kazanmalıyım.

Emeklerin için teşekkürler Lalecim.
14 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.12.2012, 01:11   #43
C.Cienfuegos
Uzman Üye

Alıntı:
En Soğuk:
1 - Cliff Durden - 6
2 - C.Cienfuegos - 4
3- Subutay - 2
Birinci olmak için elimden geleni yapmıştım.
2013'te daha çok çalışacağım.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
13 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.12.2012, 01:26   #44
Rukia
« En Akıllı Bızdık »

Oylamaya katılan herkese çok teşekkürler. Forumgerçek olarak birlikte yapılan her etkinlik zevk veriyor.

Oylamalarda birinciliği alan herkesi tebrik ederim. Umarım seneye daha çok kişi katılır.
13 Üyemiz Rukia'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 01.01.2013, 11:48   #45
Melodram
Bir Umuttur Yaşamak

Benim nickim bile yok, şiddetle kınıyorum sizi )

Başta sevgili LaLe'ye, ve herkese çok teşekkürlerimi sunuyorum böylesi eğlenceli proje için.

Ayrıca; Birinciliği alan herkesi de tebrik ediyorum.
Eski 01.01.2013, 15:09   #46
C.Doğan
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster

Evet Arkadaşlar, geldik bir oylamanın daha sonuna. Bakalım kimler bu gece mutlu olacak, kimler ağlayacak, kimler şok geçirip ayılıp bayılırken, kimler hemen annesini arayacak, kimler sevgilisine, eşine her zaman yanında olduğu için teşekkür ederken, kimler de 'len teşekkür edecek bir sevgilimiz bile yok' diyecek?

Sonuçlarda bir hata olmaması için oyları defalarca saydım. Buna rağmen gözümden kaçan varsa kusura bakmasın o kişi, bir dahaki oylamada söz ona iki puan fazladan vereceğim

Sonuçları her kategoride 1., 2. ve 3 cü olarak açıklayıp, puanlarını da herkesin isimlerinin karşısına yazdım.

Birinci gelmenin elbette bir ödülü var. O da; nasıl Oscar kazanan sanatçıların kazançları birden bire 3-4 misline fırlayıp, almış oldukları film teklifleri çoğalıyorsa, sizler de buradan sonra gideceğiniz başka forumlarda çığlık kıyamet kapışılacaksınız

Anddddd Leydizzzz and Centilmenizzzz!

Here are the results of the 3rd final of 2012'nin EN'leri...

Kategoriler:

En Paylaşımcı:
1 - Canan - 20
2 - Başakça - 16
3 - Sevda - 9

En Popüler:
1 - Banemin - 21
2 - Lale - 14
3 - ReaL - 6

En Yardım Sever:
1 - İnsanlıkarayan -11
2 - ReaL - 6
3 - Lale - 5

En Komik:
1 - Dırdır - 25
2 - Keysi - 10
3 - Damon ve İnsanlıkarayan - 4

En Sempatik:
1 - Rukia - 9
2 - Serseri -5
3 - Öykü ve Gece - 3

En Soğuk:
1 - Cliff Durden - 6
2 - C.Cienfuegos - 4
3- Subutay - 2

En Agresif :
1 - Martineagle - 5
2 - Benigni, SerseriGezgin, 4
3 - C.Cienfuegos, Karagöz, CadII, Lale - 2

En Duygusal:
1 - Duayen - 15
2 - Doğum - 9
3 - Gece - 5

En Nazik :
1 - Türkü - 9
2 - Öykü - 5
3 - Kardelen - 4

En Centilmen:
1 - Ilgın - 8
2 - Erkangürkan, Ümit54 - 6
3 - Karagöz ve Cemkan - 4

En Hızlı Çıkış Yapan:
1 - TntCool - 8
2 - C. Doğan - 7
3 - Mediter -6

En Çok Kendisini Geliştiren:
1 - Mediter - 8
2 - Limon - 6
3 - Sevda - 3

En Güzel Türkçe Kullanan:
1 - CadII ve Matçı - 8
2 - Başakça, Türkü - 5
3 - Lale - 3

En Güzel Kullanıcı Adlı:
1 - Papazulya - 10
2 - Ekin - 5
3 - Darkangel - 4

En Güzel Avatarlı:
1 - C. Doğan - 8
2 - OkyanusunKalbi - 6
3 - Pitsy - 3

En Güzel İmzası Olan:
1 - Jazz - 5
2 - ReaL ve Cemkan - 4
3 - Okyanus, Kardelen, DoğumLekesi, Kimse - 2

Ayrıca:

En Favori Bölüm:
1 - Türkiye ve Dünyadan Haberler - 11
2 - Maksat Muhabbet Olsun - 9
3 - Benim Bölümüm-8

En Sert Yönetici /Moderatör:
1 - ReaL - 10
2 - Lale - 5
3 - Sevda ve Karagöz - 4

En İyi Yönetici:
1 - Lale - 15
2 - Banemin, ReaL -10
3 - Başakça - 8

En İyi Moderatör:
1 - Canan - 17
2 - Sevda - 13
3 -
Rukia- 12

[MEDIA]http://storagestart.divshare.com/launch.php?f=13529020&s=41d[/MEDIA]

Sayın yöneticilerimiz üstüne bastıra bastıra belirtiğiniz aşağıda ki kuralın uygulanmadığını görüyorum.

" Kullanılan isimler, başka bir kategoride yazılamayacaktır. Örneğin: Ali, Veli ve Ayşe, başka kategorilerde belirtilmeyecektir. "

Listeye şöyle bir göz attım en başta ben, sonra Real, Lale, Türkü en az iki kategoride sıralamaya girmişiz. Belki başka arkadaşlarda vardır. Kurala göre böyle bir durumun olmaması gerekiyor.

Diğer üye arkadaşlarda bir baksınlar. Benim tespitim yanlışsa lütfen belirtin. Görünen o ki kurallara aykırı oy kullanılmış. Yöneticilerimiz gerekli açıklamayı yaparlar umarım.
Eski 01.01.2013, 15:15   #47
Murtaza
Üye

Aslinda, her kategoriye 3'er tane aday belirledikten sonra oylama yapilmasi hem daha iyi, hem daha kolay olurdu gibime geldi.

Ayrica neden bir kategoriye yazilan kisi baska kategoriye giremiyor? Bir uye hem 'en guzel avatarli' hem de 'en paylasimci' olabilir.
Eski 01.01.2013, 15:21   #48
ReaL
Deniz Sevengillerden

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Doğan Mesajı göster

Sayın yöneticilerimiz üstüne bastıra bastıra belirtiğiniz aşağıdaki kuralın uygulanmadığını görüyorum.

" Kullanılan isimler, başka bir kategoride yazılamayacaktır. Örneğin: Ali, Veli ve Ayşe, başka kategorilerde belirtilmeyecektir. "

Listeye şöyle bir göz attım en başta ben, sonra Real, Lale, Türkü en az iki kategoride sıralamaya girmişiz. Belki başka arkadaşlarda vardır. Kurala göre böyle bir durumun olmaması gerekiyor.

Diğer üye arkadaşlarda bir baksınlar. Benim tespitim yanlışsa lütfen belirtin. Görünen o ki kurallara aykırı oy kullanılmış. Yöneticilerimiz gerekli açıklamayı yaparlar umarım.
Nerede kurala aykırı davranılmış, yani hangi kişinin oylamasında bu aykırılık var...

Alıntı ile belirtir misin?

Oylama ile sonuçlanmış sıralamayı karıştırmışsın...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Murtaza Mesajı göster
Aslinda, her kategoriye 3'er tane aday belirledikten sonra oylama yapilmasi hem daha iyi, hem daha kolay olurdu gibime geldi.

Ayrica neden bir kategoriye yazilan kisi baska kategoriye giremiyor? Bir uye hem 'en guzel avatarli' hem de 'en paylasimci' olabilir.
Evet olabilir, senin dediğine göre tüm kategorilere aynı kişiyi yazmak da mümkün.. O şekilde uygun olur mu?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 01.01.2013, 15:25   #49
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

C. Doğan,

sanırım siz yanlış anladınız.

Bir isim sadece bir kategoride kullanılacak derken, kişilerin kendi oylamalarındaki kategorilerde bir kere kullanılacak.

Örneğin: Mesela ben sizi en güzel avatarda aday göstermisim. ReaL ise en güzel imza'da aday gösterdi diyelim. Bu şekilde herkes kendi oylamasında sizi farklı kategorilere aday gösterebilir.

Bunun sonucunda da siz hangi kategorilerde fazla puan almışsanız onun toplamı alınır.

Yani bizim kurallarda belirttiğimiz her kategoride aynı isim sadece bir kere kullanılır kuralı sadece kişinin kullandığı oy'da geçerlidir.

Eğer sizin anladığınız gibi olmuş olsaydı. O zaman oylanan her isim kişilerin kullandığı oylarda hep aynı kategoride olması gerekirdi, ki bu da imkansız. Ben sizin imzanızı beğenirken, başkası da sizin çok nazik olduğunuzu düşünüyordur.

Şöyle de örnek verebilirim, daha da açmak için:

Oscar'a aday filmler her kategoride oylamaya sunuluyor. Bir film yılın en güzel filmi seçilirken, aynı film yılın en güzel müzikleri kategorisinde de ödül alıyor. Aynı şekilde aynı filmde oynayan başrol oyuncusu yılın en iyi aktörü seçilirken, bir diğeri aynı filmde yılın en iyi yardımcı aktörü seçiliyor.

Yani bir film aday gösteriliyor, fakat herkes aynı kategoride seçim yapmıyor. Biri en iyi aktör şu derken, biri de benim için de en iyi yardımcı oyuncu şu diyor.... Sonuçta bir bakmışsınız aynı film kendi içinde çeşitli kategorilerde bir sürü oscar almış oluyor.

Biz de eksik olan sadece Oscar
11 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 01.01.2013, 15:40   #50
Murtaza
Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Evet olabilir, senin dediğine göre tüm kategorilere aynı kişiyi yazmak da mümkün.. O şekilde uygun olur mu?

Gercekci olmak gerek. Bir kisiyi her kategoriye yazmamali tabii. Adaylari belirleyen kisilere biraz guvenmek gerek bu konuda

Hatta, birkac kural koyabilirsiniz. Ornegin, 'en populer', 'en paylasimci' vs. gibi kategorileri 'Uye' ve 'Yonetici/Moderator' olarak ikiye bolup oylayabilirsiniz. Boylece hem en paylasimci, en populer uyeyi, hem de yonetici/moderatoru ogrenmis oluruz.

Bunlar fikir tabii, uzerinde dusundukce gelistirilebilir.. Daha 2013'e de yeni girdik ustelik.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
2012, enlerinin, oylama, sonuçları

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)