Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Özel > Hayal Mahsülleri Bürosu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 16.01.2010, 04:18   #21
Isilti
Tam Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Smyrna, Emel ve Lale...:)))

Ücünüzde harika insanlarsiniz...! ömrünüz uzun olsun.
Eski 16.01.2010, 12:10   #22
denise
Gerçek Üye

Bunların üçü de bunak!

Üç yıl evvel, ramazanda bunlar kalkıp bana geldiler, yalnızım diye.. Neyse gittim havalimanına almaya, bekle çıkmazlar. Dedim herhalde uçakta kaldı bunlar!

Efendim uzatmim, bir beher süre sonunda göründüler. Emel'in boynunda kurutulmuş patlıcanlar, Lale'de biberler, Smyrna da bunların çiş peçetelerini taşıyor torbada..

Bunların ikisi altına kaçırır hep, şükür Smyrna'da daha yok öle altına kaçırma..

Neyse arabaya binip eve döneceğiz, Emel arabanın etrafında donup duruyor. Kızım bin! Yok. Anam binsene! Yok. Ulan bin! Yok.

Lale indi arabadan, bana"Denise o bunak, kapıyı bulamadı dur ben bindirim dedi" sanki kendi bunak değilmişçesine..

Smyrna bu arada arka koltukta, free shop’tan aldığı kanyağı, başını bacaklarının arasına uzatarak içmeye çalışıyordu, üstüne başına dökerek. Önce kafasını yana yatırı ağzına döküyordu, başını düzelteyim derken ağzından yere akıyordu kanyak.. "Ne yapıyorsun sen" dedim.

Körolmayasica bir de yalan söylemez mi, yere broşumu düşürdüm ona bakıyorum diye!

Neyse Lale düşen jartiyerini toplaya, bir yandan kapıyı açıp Emel'in binmesine yardim etti. Yola koyulduk eve doğru..

Dedim siz niye patlıcan biber taktınız boynunuza?

Real bunlardan daha bunak olduğu için, demiş ki; boynunuza takın bunları, bu bizim dini ayımız takmamız lazım deyin, havalimanı polisleri sizi ellemezler geçersiniz, Denişe bunağı da Türkiye’den dolma yemiş olur, aç o bunak , oturun karni doysun demiş.

Neyse havalimanı polisi bunları böyle, balatayı sıyırmış halde fazla ellemeden geçirmiş.

Eve geldik sonunda. O vakit Yukon tarafında yasıyorum, malum ev yok herkes RV’ de yasıyor. Ben de bir RV kiralamışım. Kapılar dar. Lale girecek giremiyor, hadi anam diyoruz deniyor, gene giremiyor.

Demez mi "8 kilo verdim denise ondan giremiyorum"! Allah seni inandırsın bu kadar yalan olur yani.. Smyrna elindeki ped torbasını yere bıraktı, itti bunları da öyle girebildiler içeri.

Döndüm Lale'ye, jartiyerini çıkar da rahatla, habire çekip duruyorsun dedim.

Yok anacım bunda gön yaslanmamış, deriler büzüş büzüş ama, fan fiği Fin fon fikir, demez mi bana" Senin kötü niyetin var çıkarmayacağım" diye!

Alllllah seni kahretmesin kerahet! Aklı fikri hala Fin fon'da.. O kadar bunak ki, arada benim kadın arkadaşı olduğumu unutup erkek sanıyor.Eski resimleri gösterince hatırlıyor, hayal meyal.
Rahmetli pek muhterem bir kocası vardı beyin cerrahi. Adamcağız bu bunağı çok severdi, bir dediğini iki etmezdi nur içinde yatsın. Fakat bu çenesiyle yedi bitirdi adamı! Genç yasında gitti adam beyin kanamasından..

Bu Emel'in
kocası yaşıyor hala, ben benim efendiyi gömdüğümde bu üçüncü evliliğini yapmıştı.Hatta adamın ailesi uzaktaydı acil nikah gerekmişti de, adamcağız Real bunağından istemişti bu zilliyi, Allah’ın izniyle!

Smyrna desen ona keza! Nur gibi kuyumcu adamı terk etti, hala içiyor.
Kapalıçarşı’da kaç dükkanı vardı adamın, bunun eline verirdi parayı, bu zebercet gider, kuruyemişçilerden kuruyemiş çalardı. Bilmezdi parasının hesabini..

Lale dedi ki; "Bu Smyrna bunak! Kaç kere tuvaletine girdim çis etmeye, klozetin arkası kanyak şişesi dolu..Yapma etme dedim dinlemedi Denise, anlayacağın ne köy olur bundan, ne kasaba artık"

Allah seni inandırsın bir ay kaldılar, hani eski arkadaşlarımdır severim, fakat ulu orta çis edilmez ki kardeşim halıya.. Bir ay içinde çis için ped'e verdiğimiz parayla araba alırlardı ayol burada!

Üçüde bunak bunların, üçüde!

Daha bunların neleri var bende de, bakmayın anlatmıyorum.
Eski 16.01.2010, 12:21   #23
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Allah seni kahretmeye emi Denise.

Sen dua et 1 ay kalmışız da bunak halimizle bi evimi zolduğunu hatırlayıp eve dönmüşüz. Temelli de kalabilirdik.

Kuyumcu koca da bırakılmaz ama neden terketmişim acaba. Adam kaçmış olmasın sakın.

Oyyyy iyi güldüm ya. Sağolasın denise...
Eski 16.01.2010, 12:28   #24
denise
Gerçek Üye

Siz hatirlamadiniz ki eve donusu? A aa ustume iyilik saglik!

Lale, Emel'i alip sabahin korunde kacmisti hani arabayi calistirip,araba surerken jartiyerini cekmeye calisinca, -60'da direksiyon kontrolunu kaybedip, kilisenin bahcesine girdiydi de, RCMP sizi nezarete attiydi ya.. Arkadan da sinirdisi ettilerdi ya, unuttun mu bunak!

Sen ucaga binmeden once son defa bunlara, bezlerinizi degistirin dediydin de, kafeterya da beklemistik seninle Allah'in bunagi!

Kiz sen adami terkettin ya, bufeciye asik olup unuttun mu? Bufeci kanyak veriyordu sana!
Eski 16.01.2010, 12:30   #25
Smashmouth
Süper Üye

altın kızlar
8 Üyemiz Smashmouth'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 16.01.2010, 12:30   #26
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Kanadalı bilim adamları senin üzerinde bunaklık ilacı mı deniyolar kız.

Valla başarılı olmuşlar.

Bak sen hatırlıyosun herşeyi. Yoksa senin bizden beter durumda olduğunu hepimiz biliyoruz.
Eski 16.01.2010, 12:56   #27
denise
Gerçek Üye

Yok ben Italya'daki ilac deneme programina katildim. Dediydim ya sana, gene unuttun sen bunak!
Eski 16.01.2010, 13:22   #28
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Allah canını almaya denise senin. Bumuydu çok sevmen. İyi ki seviyormuşsun, ha bide sevmeseydin demek ki daha nelerimizi anlatacaktın, seni gidi ucube. Bak benim ağzımı açtırma valla olduğun tüm estetik ameliyatlarını anlatırım.

Benim rahmetli az uğraşmadı seninle biraz olsun suratına bakılsın diye. Bide eline almış gelmiş Angelina Jolie’nin resmini. Dedim aha şimdi Marlyn Monroe’den sonra Angelina yap beni diyecek. Sırf Angelina’nın dudaklarını sana yapabilmesi için dünyanın dolgu maddesini kullanmıştı. Ama bunların hiç birini anlatmıyorum ben dime, neden?? Çünkü sevdiğim arkadaşımsın. Hiç sırlarını verirmiyim senin??

Ha bide o gün havaalanına geldik bakınıyoruz ortalıkta denise yok. Ben düşen jartiyerimle mi uğraşayım, Smyrna’nın kanyak şişesini elinden almaya mı, Emel’in etraftaki Conilerin peşinden gitmemesi için tutmaya mı? Hangine bakacağımı şaşırmışım ama denise yok. Karşıdan ağzı yüzü çarpılmış bir kadın bize habire el ediyor sırıtarak öpücük atarak. O sinirle töbe töbe diyorum bu kadın bana asılıyormu ne. Sonra yanımıza yaklaştı ‘’kız bunaklar iki saattir size el sallıyorum, öpücük atıyorum, neden hala burada dikiliyorsunuz zafer anıtı gibi, gelmiyorsunuz’’.

Amannnn! Yani hiç konuşmasa bunun bizim çatlak denise olduğunu bilmicem. Anam, anammm.. Karşımızda kapkara bir kadın. Sen kör olmayasıca al Beyonce’nin fotoğrafını git estetikçiye, adama illa beni buna benzeteceksin de. Adam benzetmiş, benzetmişte…

Bak denise anlatmıcam sırlarını, hiç anlatmamm. Beni zorlama.

Eski 16.01.2010, 13:31   #29
denise
Gerçek Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster

Benim rahmetli az uğraşmadı seninle biraz olsun suratına bakılsın diye. Bide eline almış gelmiş Angelina Jolie’nin resmini. Dedim aha şimdi Marlyn Monroe’den sonra Angelina yap beni dicek. Sırf Angelina’nın dudaklarını sana yapabilmesi için dünyanın dolgu maddesini kullanmıştı. Ama bunların hiç birini anlatmıyorum ben dime, neden?? Çünkü sevdiğim arkadaşımsın. Hiç sırlarını verirmiyim senin??

Bak denise anlatmıcam sırlarını, hiç anlatmamm. Beni zorlama.

Kiz bunak!

Senin rahmetli meslegini yapiyorken, Angelina Jolie' mi vardi hayatta ! Senin herif 1945'de oldu. O zaman estetik mi vardi a deli! Unuttun mu?

Sen fena bunadin Allah yardim etsin!
Eski 16.01.2010, 13:45   #30
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Amannn ne bileyim ben, öyle hatırlıyorum işte. O zaman Angelina değildi başkasıydı Ama dudaklarının biri yerde, biri gökte olduğunu hatırlıyorum senin. Estetikte benim rahmetliyle başlamıştı. Benim selülitler üzerinde çalışmıştı ordan biliyorum. Sen hatırlamazsın o zamanları, sümüklü. Bak daha fazla konuşma tamam mı
10 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
emel, lale, smyrna

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)