Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi

Ülkemiz ve Dünya Gündemi Ülkemizde ve Dünyada yaşanan gelişmelere dair haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 10.06.2013, 12:11   #1
İmge
Gerçek Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Emniyet Genel Müdürlüğü'nden Flaş Açıklama

"Polis, tüm vatandaşların polisi olarak görev yapmaya devam edecek"

Emniyet Genel Müdürlüğü, polisin her zaman profesyonelliğini koruyarak, hiçbir kitle, grup veya partinin değil tüm vatandaşların polisi olarak görev yapmaya devam edeceğini bildirdi.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, emniyet teşkilatının görevlerini hukuk kurallarına ve tarafsızlık ilkesine bağlı kalarak en iyi şekilde yürütme çabasında olduğu belirtildi.

Polisin, kanunların uygulayıcısı olarak kimi zaman vatandaşla karşı karşıya kalabildiği anlatılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Ancak personelimiz, her zaman profesyonelliğini koruyarak, hiçbir kitle, grup veya partinin değil tüm vatandaşımızın polisi olarak görev yapmaya devam edecektir. Daha önce de CHP Milletvekili Levent Gök’ün polisimize, bulunduğu makama yakışmayan şekilde ki hakareti ve Gezi olayları süresince yapılan açıklamalar herkesin ihtiyaç duyduğu güvenlik hizmetini sunan personelimizi derinden incitmektedir. CHP milletvekili Süheyl Batum’un da teşkilatımıza yönelik hakareti milletvekili sıfatına ve bilim adamı unvanına yakışmamaktadır.

Söz konusu milletvekillerinin, edep dışı, çirkin ve seviyesiz beyanlarını teşkilat mensupları olarak nefretle kınıyor ve bu sorumsuz davranışlarının adli merciler nezdinde takipçisi olacağımızı belirtiyoruz. Bu talihsiz beyanatlara rağmen, milletin ve dolayısıyla da polisimizin vekili olanların, daha duyarlı davranmaları gerektiğine olan inancımızı korumaktayız."

Kaynak
Eski 10.06.2013, 12:33   #2
No Pasaran
« Çapulcu »

Standart Cevap: Emniyet Genel Müdürlüğü'nden Flaş Açıklama

Aynı şeyleri AKP de söylüyor. "Ben70 milyonun başbakanıyım, fikirlere, inanca, yaşam tarzına, özgürlüklere vs. Saygılıyım"

Polisin halka vahşice saldırdığını izah edemediklerinden olsa gerek, böyle bir açıklama yayınlama ihtiyacı hissettiler, sanırım.

Tabi yersen.
Eski 10.06.2013, 12:35   #3
ReaL
Deniz Sevengillerden

Başbakan dün üzerine basa basa benim polisim de, benim polisim derken, ne demek istiyordu?

Önce buna bir açıklık getirsin..
Emniyet Genel Müdürü kimin emrinde?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.06.2013, 13:21   #4
Insanlikarayan
Müdavim

Interesan bir olay!.

Alıntı:
"Ancak personelimiz, her zaman profesyonelliğini koruyarak, hiçbir kitle, grup veya partinin değil tüm vatandaşımızın polisi olarak görev yapmaya devam edecektir. Daha önce de CHP Milletvekili Levent Gök’ün polisimize, bulunduğu makama yakışmayan şekilde ki hakareti ve Gezi olayları süresince yapılan açıklamalar herkesin ihtiyaç duyduğu güvenlik hizmetini sunan personelimizi derinden incitmektedir. CHP milletvekili Süheyl Batum’un da teşkilatımıza yönelik hakareti milletvekili sıfatına ve bilim adamı unvanına yakışmamaktadır.
Aktüel hareketlerinle böyle nedene yolu acmis Personel baskani, Polisinin gece yarisi kaldirilipta, bir AKP soparinin önünde siraya girmesini, burada Cezaya zabi tulan AKP soparina ceza kesti diye asagilanmasini Serefine yedirirebiliyor olmasi biraz düsündürücü.

Acaba hangi gözlüklerele Kanun Kitaplarina bakiyor.

Burada Dini alet yapmis, Cocuk tecavüzcü Salafistlerin Dini kitabini Türkiyeye Okullara kapak yapmis Zihniyeti tuttugu hic gözede batmadi yani.

Ilk önce kendisini sorusturmadan, Kanun kitabina bir bakipta, her Insanin ayni Kanunlara hitap etmesi gereken satiri sorustursun.

Zira Serefini kendisi belirlemis, Cocuk Tecavüzcü ve Katili Serefsizleri aninda Serefli gösterebilen Hoca lakabinla dolasan Zihniyet, O kadar baski yapabiliyorki, anlasilan ondan etkilenip Dogu Anadoluya tayini cikmasin diye, Gübrelesmis kafasinla böyle satirlar ortaya atabiliyor!.

Buna karsilik anca bunu sunabilirim.

Böylelikle unuttugu, Oturdugu koltugun Serefini hatirlamasi, Bir zamanlar attigi yemini düsünmesini dilerim!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.06.2013, 13:46   #5
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İmge Mesajı göster

Emniyet Genel Müdürlüğü, polisin her zaman profesyonelliğini koruyarak, hiçbir kitle, grup veya partinin değil tüm vatandaşların polisi olarak görev yapmaya devam edeceğini bildirdi.

Bir şeye devam edilebilmesi için önceden süregelen bir davranış olması gerek.

Bu saydıkları bugüne dek olmadığı için neyin "devam" edeceğini merak ediyorum.
Eski 10.06.2013, 13:57   #6
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Bir kesim halkımız sansürlü medyayı izlemeye devm ettiği sürece bu açıklamalar inandırıcılık kazanıp kinlerini çoğaltacaktır.Zaten medyadaki sansüründe hedefi daima devletine güvenen ona inanan insanları yanlarına çekmek değil mi?
Bu açıklamada eminim bir çok yerde çok inandırıcı olmuştur.Değişik gazetelerde yorumları okuyorumda yazılanlara inanasım bile gelmiyor nasıl böyle kör olabiliyoruz diye
Eski 10.06.2013, 15:08   #7
Mislina
Süper Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi No Pasaran Mesajı göster
"Ben70 milyonun başbakanıyım, fikirlere, inanca, yaşam tarzına, özgürlüklere vs. Saygılıyım"
100'de %100'ün içindeyim mutluyum(!)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Başbakan dün üzerine basa basa benim polisim de, benim polisim derken, ne demek istiyordu?

Önce buna bir açıklık getirsin..
Emniyet Genel Müdürü kimin emrinde?
R.Tayyip Erdoğan,Bülent Arıç,Kadir Toptaş;"günah keçisi "ilan ettikleri açıklamaları hala hazıfazalarda bugün gibi taze.
Merhaba dediğinin 10 günlük ömrü var dikkatli olmak lazım.

Siyaseti bu yüzden sevmiyorum(Ne hikmetse bir o kadar ilgimi çekiyor)Gerçi insanların gözünün içine baka baka yalan söylemek siyasetin tanımına da uygunsuzluk geliyor ,her neyse...

2 Üyemiz Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.06.2013, 16:06   #8
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Akepe ve detepe vekilleri polisleri aşağılarken, tokat atarken, armut gibi sıralarken bu müdür denen şahıs neredeydi ?
2 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.06.2013, 16:12   #9
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Damon Mesajı göster
Akepe ve detepe vekilleri polisleri aşağılarken, tokat atarken, armut gibi sıralarken bu müdür denen şahıs neredeydi ?

Kulaklari ve Gözleri Gübre doluydu.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 10.06.2013, 16:14   #10
Evrim
Tam Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İmge Mesajı göster

"Polis, tüm vatandaşların polisi olarak görev yapmaya devam edecek"

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, emniyet teşkilatının görevlerini hukuk kurallarına ve tarafsızlık ilkesine bağlı kalarak en iyi şekilde yürütme çabasında olduğu belirtildi.

Polisin, kanunların uygulayıcısı olarak kimi zaman vatandaşla karşı karşıya kalabildiği anlatılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

Söz konusu milletvekillerinin, edep dışı, çirkin ve seviyesiz beyanlarını teşkilat mensupları olarak nefretle kınıyor ve bu sorumsuz davranışlarının adli merciler nezdinde takipçisi olacağımızı belirtiyoruz. Bu talihsiz beyanatlara rağmen, milletin ve dolayısıyla da polisimizin vekili olanların, daha duyarlı davranmaları gerektiğine olan inancımızı korumaktayız."

Kaynak
Emniyet müdürünün yaptığı açıklama gösteriyorki, şiddete devam.. Dengesizmisin, embesilmisin, küçükken menenjitmi geçirdin, şeytanlı mı doğdun.. Edep dışıymışda, çirkinmişde, seviyesiz beyanlarmışda, seviyeye gellll E.M. bozuntusu.. Herşeyi nede güzel açıklamış görende zannederki hergün bi milletvekili dövüyorlar, kaldıki yürüdü diye tepkisi var diye şiddet gösteriyorsada bu kadar aşağılık bi açıklama yapamaz.. Hadi milletvekiline kendine göre bi kılıf buldun da ee öğretmeni, doktoru, avukatı, mühendisi, öğrencisi, ev hanımı, terzisi, işsizi ne dedi de kınadın acaba.. Ateş edesim geldi.. DIŞIYN!!

Ölüler adına
Bizim ölülerimiz adına
Bir ceza istiyorum
Vatana kan sıçratanlara
Bir ceza istiyorum
Bu ateşemri veren cellatlar için
Bir ceza istiyorum
Bu suçla
İktidara gelen hain için
Bir ceza istiyorum.

Pablo Neruda
3 Üyemiz Evrim'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
açıklama, emniyet, flaş, genel, müdürlüğünden, olarak, polisi, yapmaya

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)