Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Özel > Hayal Mahsülleri Bürosu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 03.02.2009, 11:08   #21
Starlight
Uzman Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: FG buluştuğunda, Oneyouu herkesi esir alırsa (oneyouu)

Bu arada Starlight kontrolden gecmek üzere havaalanindaki güvenlik görevlilerine yaklasir.Güvenlik Görevlisi" Minnos"

Minnos: Beyefendi,pardon hanim efendii
Star: Hö......
Minnos: yaklasirmisiniz lütfen üzerinizi aramak zorundayim.
Star: he..ne dedin bacim
Minnos: of yaaa. beyefendi ay bayan herneysen iste yaklas!!:s_opa:
Star:..nasil yani
Minnos:...yarabbim ya sabah sabah piyangodan´mi ciktin sen kardesim yaklas diyorum.....
Star:...e.peki yaklasalim bari.....buyir bojim
Minnos:...o gögüsleriniz biraz garip geldi bana, beni takip edin lütfen..
Star:...nereye gidiyoruz´ki
Minnos: aranacaksiniz...
Star:....aha simdi boku yedik iste...ic ses " lan Böcü hep senin yüzünden"
Minnos:...ne konusuyorsunuz öyle böcü möcü diye
Star:...yalniz hanimefendi olay sandigimiz gibi deyil.
Minnos:....evet bencede :s_opa:
Star:...yok yani ben aslinlin´da,,,,sey
Minnos:....ney
Star:...ic ses " batti gemi yangider be olan oldu "...efendim ben aslin´da
Minnos:
...hanim efendi cikarin üzerinizdekileri
Star:... ben cikarmasam
Minnos
: cikarin dedim..
Star:....allahim sen benim günahlarimi bagisla. eüzübillabismilla.......
Minnos:... YETER ARTIK !!!!!
Star...allahim sen günahlarimi bagisla.
Minnos:..bir saniye önce bavulunuzu aricam
Star
....ic ses " oh..bee "
Minnos:....aaaaa bunlar ne güzel tangalar böyle üzerindede isminiz islenmis galiba
Star:...ic ses " ulan Böcü ne yaptin bana be "...onlar ben............
Minnos: evet evet üzerin´de isminiz islenmis cok da hos Pempe üzerine kirmizi boncuklu islemeler ver isminiz.
Star:...demeyin yapmayin bakin ismimi´de mi isledin Böcüüüüüü
Minnos:...evet,,evet okuyorum bakin... BÖCÜ DAYI.... YAZIYOR
Star:....
Minnos:..vallaha kiskandim simdi sizi
Star:....öylemi hmmm ben zaten bunlari hep özel dizayncilardan alirim
Minnos:..öylemiiiii vallaha cok güzel hele su mini etekler hepsinin´de üzerinde isminiz islenmis BÖCÜ DAYI diye cok hos
Star:....ic ses " evet evet cok yaaaa.bak simdi Böcü dayi senin boklugun,,,,,,, bana manita ayartiyor
Minnos: Ay bir deneye bilirmiyim lütfen su mini etegi
Star;.. burda mi?
Minnos:... evet bir sakincasimi mi var?
Star:,,yok´da yani...
Minnos:... ay buda cok büyükmüs hic de öyle göstermiyorsunuz ama bu nebicim beden böyle XXL beden mini etek
Star:...evet böcünün Gö....biraz büyükte
Minnos:...efendim anlamadim!!!
Star: yok bir sey diyorum´ki o daha henüz bitmis hali deyil
Minnos:.....ayyy bana´da tarif edermisiniz lütfen nerden aldiginizi adres felan alabilirmiyim...
Star:....ama daha islemeli bikini koleksiyonumu gösterecektik ben
Minnos:....ayyy cok hecanlaniyorum valla hadi ona´da bakalim
Star:....ic ses " ulan Böcü insaalh bir kiyak daha yapmisindir
Minnos:..aha buldum galiba..ay buda harika ben her parcaya bayildim valla.
Star:.....ic ses " bak allahin isine rezil oluyorduk vezir olduk sayende Böcü

Star: adresi veriyorum hanimefendi
Minnos:...merakjla yaziyorum hanimefendi.
Star:..yazin>>> Starlight koleksiyon,böcü ic camasir giyim ve depolama servisi ...Forumgercek sokak,kat benim bölümüm numara 6.... özel mankenli defile isterseniz ben size koleksiyoncumuzun özel adresini vereyim kendisi bir zat üzerinde giyip defileyi sunar..
Minnos:...aaa tabi lütfen..
Star:...buyurun,,ismi Böcü dür ama siz ona kisacasi Böcüsi deyin öyle hoslanir kendileri numarasi´da bu assagida yazan kizmizi renkte: 0900.900.9 bilmem anlatabildim mi...

Bu arada olaylari uzaktan inceleyen havaalani baskomiseri Oneyouu, Böcü´nün ic camasirlarini gördükce kendisinden gecmektedir ve oda denemek icin bir hamleyle ikilinin yanina yaklasir..

sana tangayi giydirdim simdi ne yapacaksin bakalim Böcü??:shysterical: Hikayenin gerisi nereye gidecek bakalim. ama aradaki baglantiyi yapin lütfen yoksa konu kopuyor...Bu arada Minnos bir hata yapdiysak af ola, hepsi mizah icerikli yazilarimin yanlis anlasilmasin lütfen !!!
Eski 03.02.2009, 12:48   #22
Böcü Dayı
Uzman Üye

Bu sırada Oneyouu'nun telefonu acı acı çalar.

Oneyouu: Aloo

- Oneyouu ben Böcü, ya kusura bakma geçen gün için ben şey için aradım.

Oneyouu: Niye aradın gebermeyesice.

Böcü: Ya bi dur,Star geldimi oralara, değişik bir kılıkta olabilir, bir bakıver oradaysa biraz bekletiver.

Oneyouu: değişik kılık derken?

Böcü: Ya işte o meş'um gece giydikleriyle çıkmış gitmiş, hala o kılıkta dolaşabilir.

Oneyouu: Aaa o zaman bu Star, vay utanmaz vay, tamam burada o,ben onu alıkoyuyorum, ne yapacaksın ona?

Böcü: Ya bir köylüsü varda memleketten, gitmeden onu görmek istiyor.

Oneyouu bir Star'ın kılığına baktı, bir köylüyü düşündü, sonra birde bunları karşı karşıya düşününce intikam gününün geldiğini anlamıştı. Allah'ım bu Böcü'yü tepelesemi yoksa baştacımı etseydi karar veremiyordu.

-Hemen getir o köylüsünü, hatta bütün köyü getir mümkünse.

Böcü : 5 dakkaya ordayım.

4,5 dakika sonra:

Köylü amca: Nerede benim gara gözlüm, hemşom, topraana gurban olduğum.

Star: Hastiir, yan bastık.

Star ani gelişen bu olay üzerine cereyana kapılmış gibi titredi, yer yarılsa da içine girseydi keşke, hayatı bir film şeridi gibi gözlerinin önünden geçti ama bu film Alfred Hitcock filmlerine benziyordu daha çok.- burada Star'ın köyünden bahsetmek gerek biraz. Star'ın köyü koyu bir taassubun pençesindeydi yıllardır ve bu kısır döngüden bir türlü kurtulamıyordu. Kot pantolon giyene bile kötü gözle bakılırdı. Star işte böyle bir köyde büyümüştü ve kot pantolonu kumaş pantolonun altına giyerek özlemini gideriyordu çocukluğunda. Sonra bir şekilde babası Almanya'ya gitmiş, Star'da kurtuluşu orada bulmuş ve kapağı zor atmıştı Almanya'ya. Böcü'ye tanışması onun hayatını çok etkilemişti, ne zaman başına ne geleceğini artık bilemiyordu. Böcü'de aslında benzer bir köyde büyümüştü ama o okumuş ve kendini geliştirmişti, hatta orta okulu dışarıdan bitirmeyi başarmıştı. Köyünün 3. büyük adamıydı.-

İşte Böcü'nün havaalanına Star'ın köylüsünü getirmesi, Star'ın içinde bulunduğu kıyafetler onun gönlünde yangınlar çıkmasına sebep olmuştu. Köylü amca inatçıydı, illa bulacaktı Star'ı, sorusunu yineledi.

-Nerede benim gara gözlüm, hemşom, topraana gurban olduğum.

Oneyouu: İşte amca, tam karşında dağ gibi duruyor köylün.

Köylü amca: Nasiii?

Oneyouu: Amca sen Star'ı aramıyor muydun?

Köylü amca: Arıyom gızım emme telivizyon starı deel benim aradığım, adı Star olacak, Memed emminin oğlu.

Oneyouu: Tamam işte Memed emminin oğlu bu

- Bu arada Star Böcü'ye ölümcül bakışlar gönderiyordu-

Köylü amca: Ama kızım bu esvaplar.

Oneyouu: Amca Almanyada esvaplar böyle, Star biraz daha ileri gitmiş iyice modern olmuş o kadar.

Köylü amca: Şimdi böyle böylemi oldu benim gara gözlü Star'ım.

Oneyouu: Yok amca böyle böyle değil, bir iş geldi başına şöyle böyle oldu.

Köylü amca: Gızım dohtur çaarın bana, gendimü eyi hissetmiyom.

Star hemen köylü amcanın üstüne çullanmıştı.

- Amca n'olur bundan kimseye bahsetme, valla iş bildiğin gibi değil, yani nasıl anlatayım, sende bu anlama bende bu kıyafet olduktan sonra bilmem ki? Leaaaayyn böcüüüü!!!!

Böcü o kargaşa sırasında başına gelecekleri anladığı için sırra kadem basmıştır ve arabasına atlayıp son hızla mahalden uzaklaşmıştır. Gözü yolda, aklı havaalanında, ağzından o bet sesiyle bir Mahsun şarkısı ırlamaktadır.

Alem buysa gral sensin, Alem buysaa gral sensiiin.
Eski 03.02.2009, 17:48   #23
Smyrna
Okunuşu: Simirna

üçünüzde aştınız artık olayı

yorum yapmaya da korkuyorum açıkçası. elini veren kolunu kaptırıyo size...

neyse ben bişey demiyorum süperdiniz.
Eski 03.02.2009, 18:32   #24
ReaL
Deniz Sevengillerden

Herkese teşekkürler, hikaye gibi okudum valla...

Böcü bir iki adım önde...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
Eski 04.02.2009, 02:16   #25
Starlight
Uzman Üye

Havaalanin´da yasanan bu kargasadan sonra,Star beynini bir türlü toparlayamiyordu,daha fazla rezil olmamak icin bir an önce üzerin´deki kiyafetleri deyistirmek zorun´da kaldi..Hemen havaalani görevlilerinden WC´nin yerini ögrenip üzerini deyistirmek icin wc nin yolunu tuttu..
WC´de aynanin karsisina gecip bir yandan kendisine ceki düzen verirken diyer yandan´da icinden sayiklaniyordu..

Star:...ic ses "ah ulan ben bu hallere düsecek adammiydim,ama bunun acisini sorarim ben sana Böcü.."

O arada icereyi garip kilikli birisi girdi,Star sanki bu kisiligi bir yerden taniyor gibiydi ama bir türlü cikaramadi.Sonra dayanamayip sordu.

Star:..afedersiniz bayim ben sanki sizi bir yerden taniyor gibiyim sizinle Misir´da karsilasmis olabilirmiyiz?
...... Bilmem olabilir ben sürekli ziyaret ederim Misir´i özellikle pramitleri
Star:...ic ses" belli zaten böyle firavun kiyafetinden"
.......evet benim adim Ramses.memnun oldum ya sizinki?
Star:...aaaaaa tabiya ramseeees benim Star tanimadin´mi?
Ramses:...Star ciddimisin..ya tamam anladim cok renkli bir kisiligin vardi ama,böyle kiyafetler´le beklemiyordum seni acikcasi
Star:...Sorma su bizim böcü varya,,,hep o herifin yüzünden oldu bunlar...

bizim 2 dost tesadüf eseri karsilasdiklari Havaalanin´da uzunca bir sohbet´den sonra, Starin aklina harika fikir belirir...

Star:...ya Ramses sen hala su vudu isleriyle ugrasiyorsun dimi
Ramses:...evet ne olduki
Star
..... ic ses" bittin sen Böcüü"
Ramses:..ne o ccok sinsi siritiyorsun Star..Benim bildigim Starin bu bakislarinin altinda mutlaka bir cinlik vardir.
Star:...evet evet var. bak simdi..Sen su vudu dalgasindan bir seyler yap bakalim bizim Böcü icin..sonra o hazirladigin kuklayi bana ver. ben onun heryerini delik dsik yapacam simdi...:shysterical:
ramses:...bos ver yaziktir adama,bundan kurtulamaz bak söylüyorum cok kötü seyler acarsin Böcünün basina..
Star:...olsun olsun o bunu hak etti coktan..
Ramses peki yalniz bunu ucak´da yapalim ok.
Star....tamam

bizim iki Dost bu konusmalardan sonra beraberce Misira gitmek icin Ucaga binerler ve ramses söylendigi gibi Stará bir Vudu kuklasi hazirlar..

ramses:..bak simdi Star bu olay tamam yalniz eksik olan Böcünün kiyafetlerinden bir parca lazim simdi bana,nasil bulucaz onu
Star...dur bende boklu tangalari var o herifin onlardan olurmu
ramses...Ha.S..nerden buldun onlari ?
Star:..sorma uzun hikaye sen olurmu ondan bahset..
Ramses:... ver bakim
Star...al buyur
Ramses...bu´ne be burnumun deligi sizladi valla yok´mu temiz bir sey
Star..bir saniye bakiyorum bak buda onun sütyeni ismi islenmis denyonun
Ramses...ha bak bu olur iste....

ramses Kuklaya bir takip hazirliklar yaptiktan sonra nasil kullanacagiyla ilgili stará bilgi verir..

ramses
...bak simdi Star.. bu igne varya bunu kuklanin neresine batirirsan Böcü´de orasindan sizi hissedecek sanki gercek mis gibi
Star..deme vallahami
ramses: vallaha yalniz dikkat et fazla batirirsan adami öldürebilirsin..
Star...eh böcüüüü kurtul bakalim simdi bu isden nasil kurtulacaksin.
ramses....ama simdi nerde önce onu bilmek lazim sonrasi kendiliginden gelir zaten.
Star....Hmmmmmm nasil yapariz acaba.....buldum!! senin laptopun varmi?
Ramses:... ne yapacaksin
Star: sen ver ben yerini tesbit edicem

Ramses Stará laptopunu verdikten sonra bizim Star bütün hünerlerini gösterip uydudan Böcünün yerini tesbit eder...

Star...aha buldum assaligi..su an´da arabasiyla Foruma dogru yol aliyor..
Ramses..tamam oldu ben kordinatlari Vuduýa yükledim..

olaya bakarmisin bilimsel calisma yani:shysterical::shysterical::shysterical:

Star:...tamam´mi simdi istedigimi yapabilirmiyim
ramses:.... evet

Buárada bizim Böcü Star´i faka bastirmanin gururuyla yolda sarkilar türkülerle basina geleceklerden habersiz foruma dogru yaklasiyordu.

Star...bir deneme yapalimmi ?
Ramses. sen yap beni karistirma artik ok.
Star...tamam

Star eline aldigi igneyi yavas´ca kuklanin poposuna batirir.Ayni anda böcü bir aciyla yerinden firlar

Böcü:...laylaylay loooom Alem buysaaa Kra..ahhhhhh ne oldu lan..of anam kicima kramp girdi sanki offffff ne oluyoruz be
Star: Ramses ben bu kuklanin simdi kolunu basini cevirirsem oda ayni seylerimi hisseder
ramses...evet sanki gercekmis gibi
Star....hmmmmmmmm

Star bu isden cok zevkalmaya baslamistir ve experimetler ve sanatci ruhunu tamamen bu kukjla üzerinde yogunlastirir.

Star: bak simdi ben senin ayaklarini nasil birbirine dolayacaaaaaaagm:shysterical:
Ramses...STAAAAAAR YAPMAAAAAA
Star:...INTIKAAAAAAAAAAAAM
Ramses: HAYIIIIR

Star kuklanin bacaklarinin iurbirine dolamis ve kolunu kirmistir ayni anda. Böcü..

Böcü....ya suraya park edim en iyisi popomdaki aci hala sürüyor. ama...aaaa...allahim ayaklarim..hayiiiiiiiir...

Böcü, ne oldugunu anlayamadan direksiyon hakimiyetini kaybeder ve gözlerini hastane´de acar..

Böcü..ya bana ne oldu allahimcin´mi carpti ne oldu Stará cok´mu kötülük ettim..aman allahim koluma ne olmus
Doktor: gecmis olsun beyefendi verilmis sadakaniz varmis..yalniz bir Doktor olarak ben sizin ayaklarinizin hala nasil oluyorda kiciniza saplandigini cikaramadim.

Böcü:..neeeeeeeee

puhahahahahaha yes yes nasildi Böcüüüüü.Alembuysa Kral benim Alem buysaaa kraaal benim oy oy 60 madima 70 madima 80 madimaaaa
Eski 05.02.2009, 01:58   #26
Böcü Dayı
Uzman Üye

Böcü hastanede isyanları oynamaktadır. Şimdi ziyaretine gelecek forum sakinlerinden SÖZDE kıçına yapışan ayaklarını saklaması gerekiyordu. İşte gelmeye başlamışlardı bile. Ramses, Quenn, Smyrna,Efsun, Minnoş, Abartma, Karya ve daha bir çoğu. Tanrım ne kötü bir gündü. Ağzından anlaşılır anlaşılmaz bir "kahretmesin" lafı döküldü. Onları görünce acındırmak ve başına gelen felaketi abarttıkça abartmak için herkesin duyacağı şekilde;

- Ayy, aman offf'lar diye vaveyla koparıyordu. Onları bir an önce başından savması gerekiyordu, çünkü birazdan buraya memleketin meşhur büyücülerinden biri gelecekti, onun iyileştiremeyeceği kırık çıkık ve yapamayacağı büyü yoktu.

Peki aslında ne olmuştu o gün?

Hatırlarsınız Böcü arabasıyla giderken aniden alacaklısını görmüş memur gibi titremeye başlamıştı. O anda ayakları tersten kıçına doğru hareketlenmiş fakat o gün biraz rahatsız olan Böcü'nün arkasını sıcak tutmak için ısıtıp altına koyduğu tuğla sayesinde kıçıyla ayakları birleşmekten kurtulmuştu. Birkaç kırıkla olayı atlatmıştı fakat hem kendisine taraftar toplamak, hem Star'a haber giderse ki gidecekti öyle bilinmesi daha iyi olacaktı. İntikam soğuk yenen bir yemekti nihayet. Onun için alabildiğine kıyametleri koparıyordu. Bu arada hastaneye gelir gelmez ilk işi yan taraftaki hastanın telefonundan memleketini aramak olmuştu, ona ancak memleketlisi olan büyücü dede yardımcı olabilirdi, başında bir musibet olduğunu anlamıştı, sebebi neydi acaba? bunu bilse bilse köylüsü büyücü amca bilirdi ki aradığı adam hemen ona cevabı vermişti zaten . ha geldi ha gelmek üzereydi.

Karya : Böcü geçmiş olsun, açta bir bakalım, böyle bir olayı ilk defa duydum.

Bu istek Böcünün nevrini döndürmüştü. Ne münasebetsiz bir istekti bu. Hemen lafı değiştirdi.

- Ya bi kolonya falan almaz mısınız? diyerek sağına soluna bakındı. Eyvahh kolonyası yoktu ki! Hemen gözü yan taraftaki hastaya kaydığında gördüğü manzara yan komşusunun kolonyayı saklamaya çabaladığıydı. El çabukluğu ve sağlam kollarının yardımıyla kolonyayı kaptı aksi ihtiyardan. Ne olmuştu sanki telefonunu bir kaç kez kullandıysa. Sinir şeydi doğrusu. Niye özel hastaneye gitmemişti ki sanki! Burada işte bir sürü bulaşıcı hastalığı olan hastayla aynı odada kalmak zorunda kalmıştı. Neyse kolonyayı kapan Böcü hemen Karya'ya uzattı.

-Arkadaşlarada tut Karya, sağolsun komşum hiç birşey esirgemiyor benden.

Yan komşu yarı baygın

- Hımmfff hımmff.

Böcü: Anladım amca, çok sağol, lazım olursa yine alırız... diyerek Karya'ya isteğini unutturmuştu bile.

Böcü herkesin geçmiş olsunlarını kabul ettikten ve de onları bir şekilde savdıktan hemen sonra memleketlisi büyücü amca içeri giriverdi. Onun odaya girmesi herkeste bir merak uyandırmıştı. Adam çok esrarengiz görünüyordu, hasta ve yakınlarında yarı korku yarı saygı uyandırmıştı gelen. Siyahlar giymişti. Elinde bir kavanoz ve içinde bir tahta kaşık vardı. Hiç birşey söylemeden Böcü' nün yanına geldi ve emreder gibi konuştu:

-Açç

Böcü hemen bu emrivakiyi yerine getirdi. Nasıl getirmesindi, çocukkende ondan çok korkardı. Rivayet edilir ki bu adamın evinden geceleri korkunç çığlıklar duyulur, göklere ışıklar fışkırırmış. Daha onu bir kişiyle 2 dakika konuştuğunu gören olmamıştı, yapacağını yapar, köylülerin isteklerini yerine getirir ve defolur giderdi.

Adam kavanozdaki karışımı Böcü'nün kırıklarına sürdükten sonra aynı ses tonuyla;

- İki saate birşeyin kalmaz, benim köylüme bunu kim yaptı söyle bakalım.

Ses ağzından ıslık gibi çıkmıştı. Çok şey anlatıyordu bu ses tonu, Böcü bir an tereddüt etti , acaba söylemeli miydi? Bu adamın şakası yoktu. Yazık olacaktı Star'a. Evet intikam almak istiyordu ama çok kötü birşey olsunda istemiyordu Star'a. Isınmıştı kerataya, hem bir Alman kızla tanıştırma sözü vermişti kendisine Star ama olaylar işte ikisini rakip yapmıştı.

- Eee telefonda söylemiştin ya amca kim olduğunu?

- Biliyorum biliyorumda yakınlık dereceniz ne, ona ne gibi bir uygulama yapayım diyorum.

Böcü: Birşey yapmasak?

Bu söz ihtiyarın bütün tüylerinin dikilmesine neden olmuştu, hasta yakınları tuhaf bir ürpertiyle hastalarıyla ilgilenmeye başlamışlar onları duymamış görünmeyi tercih etmişlerdi. İhtiyar bir anda top gibi gürledi;

- Bre nadan, bre nabekar, beni bunun içinmi çağırdın ulan.

Böcü: Eiiihh hih hönk. Ttttamam amca kızma, ne istersen onu yap.

İhtiyar: Seninle yola çıkılmaz zaten, bir daha beni arama, şimdilik az bir ceza vereceğim ona.

Böcü: Ttttamam amca nasıl istersen.

İhtiyar: Şu yatan veremli galiba, işte ben şimdi o star denen labunyaya buraya getirme büyüsü yapacağım, o gelince bu veremli hasta ona hoşgeldin diye sarılsın, tabağından yemek yedirsin onu verem edelim kısa bir süre, sonra beni çağırırsınız doktorlar birşey yapamazlarsa , iyileştiririm tamam mı?

Böcü: Ttt tamam amca.

İhtiyar çıkarken aniden geriye dönerek;

- Haa dikkat et, yan etkisi olabilir verem diye veren falan olur o zaman beni acil çağır Mıhıhıhıhı

Böcü: veren? ne? Uİhahahhaah tamam tamam amca sağol.

Böcünün iki saati dolmadan büyünün etkisiyle Star ezilip büzülerek içeri girer. Böcünün felç kıvamında olduğunu düşünmektedir ve çok üzülmüştür. O kadarını beklemiyordu ama olan olmuştu. Sözlerine binbir özürle başladı ama hayret Böcü pek kızgın görünmüyordu. Ama hayır mümkün değildi, gözleriyle görmüştü böcünün ayakları kıçına doğru hareketlenirken. Acaba kendisinin yaptığını biliyor muydu? Soran bakışlarla:

-Böcü geçmiş olsun kardeşim.

Böcü: Sağol Starcığım, bir kazadır oldu işte, dostlar sağolsun.

Star: Yaa çok üzüldüm bilemezsin

Böcü: Bilmez miyim yav, ayıpsın, hele geç otur şöyle, yemek vakti geldin tamda, bu hastanenin yemekleride bir başkadır.

Star: Olur mu, benim birşeyler getirmem lazımdı

Böcü: Getireydin o zaman dingil, otur şura yemeğini ye, bak amca getiriyor.

O sırada zayıf, solgun yüzlü bir adam elindeki tepsiyle hareketlenmiş ve Star'ın itirazına fırsat vermeden tepsiyi önüne bırakmış gitmişti. O ne biçim bakıyordu öyle, ölü gibiydi maazallah.

Star bu emrivaki karşısında birşey diyememiş ve yemeği bir güzel yemişti. İki dakika sonrada vücudunda değişiklikler başlamıştı. Ulan erkekler bu kadarmı güzel olurdu bee. Etrafına değişik nazarlarla bakmaya başlamıştı. Böcü dehşete kapılmıştı, bu ihtiyar neydi böyle, hemen telefona sarıldı, arkadaşına zarar gelmesini istemezdi doğrusu. Karşıdaki ses " arkadaşın ileriye giderse sana vereceğim sözleri söyle kurtulur merak etme, ama biraz süründür keratayı, ileri gitmesine müsade etme " dedi ve kapattı. Böcü sözleri unutmamak için bir kenara not ettikten sonra Star'ı izlemeye koyuldu. Starın gözleri dönmeye başlamıştı, hasta yakınlarından birinin kulağına ne fısıldadıysa ortalık bir anda toz duman oldu, Star bir süre sonra tozların içerisinden her tarafı yara bere olarak çıktı. Hemen Böcü'nün yanına geldi;

-Böcü ne yaptın lan bana doğru söyle, kendimi kontrol edemiyorum.

Böcü : Benimle uğraşma demiştim sana değil mi? Anlatması uzun hikaye eğer öğrenmek istiyorsan hikayeyi baştan oku.

Star: Ne hikayesi !

Böcü: Ebenin hörekesi,neyse sana başka birşey yapacağım. dur seni şu durumdan kurtarayım diyerek ihtiyarın kendisine söylediği sözleri Star'a doğru haykırdı.

- (%& ''$ ??*****küfür**)

Star: Hastiiir, ne, ama düzeldim yav.

Böcü: Hah eğilde şimdi benim bacağıma ne yaptığını göstereyim.

Star Böcü'ye doğru eğildiğinde şiddetli bir tekme yüzünde patladı ve merdivenlerden aşağı uçtu. Her tarafı kırılmıştı. Şimdi Böcü'nün yattığı yatakta geçmiş olsun mesajlarını o kabul ediyordu.
Eski 05.02.2009, 03:49   #27
Starlight
Uzman Üye

Standart Cevap: Hayali senaryolar

Star bu sok olaydan sonra yatagin´da uzunca bir süre düsündü..Bu is nereye kadar gidecekti.ne yapmaliydi bunun altin´da kalamazdi tabii.gelen ziyaretcileri bile kabul etmiyordu artik.

Star:.." kendi kendine konusuyo">>> bu nasil istir böyle yaaa.ben bu Böcünün isi biiti diyorum.O baska bir taktikle geliyor..Hmmmm ne yapsam acaba yaaa...

Bu düsünceler icerisin´de Star,yorgun düsüp uyumaya baslar..Böcü isin keyfinden hirsini´da cikarmanin zevkiyle Hastaneden taburcu olduktan sonra..Forumun yolunu tutup Raki masasi ayarlar ve Forumdaki Arkadaslarini davet eder..Hosca gecen bir raki muhabettinden sonra herkes mutlu olarak köselerine cekilirler.
Ertesi sabahi, Star gözlerini actiginda daha sabahin 05:00 dir.

Star:..hay allah ya baya uyudugumu saniyordum daha gün bile dogmamis,her yerim sizliyor offfff.. Ya su hemsireyi bir cagirayim ben cok susadim yaaa..............!!!! ya hemsire Böcünün adamlarindansa!!!!

Bizim Star artik Paranoyak olmustur sanki herkesden süphelenir bir duruma gelmisti kisacasi paronoyak belirtileri baslamisti...

Star...nerde bu caktigimi dügmesi be....... " bu icinden kötü sözler sarfettigini gösteriyor">>"NDTEVKJFCV:s_opa:HDGDTEGFJFBVU"

Eveeeet bizim Star, bir yandan kahrediyor bir yandan´da yeni bir plani yürürlüge koymak icin calisiyordu..

Bakalim bu Planin´da nekadar basarili olucakti hep beraber görecegiz,simdilik kisa bir ara veriyoruz.............................

Starlight'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 05.02.2009, 08:27   #28
oneyouu
Ziyaretçi

Gökten üç elma düşüverir birden, biri böcücün diğeri starın 3.süde kmseye isabet edemeden logar deliğindien kaybolup gider. Fakat asrın masalı başlamıştır bile.

veeee..321 motorrrrrrrr

Böcü hakkın rahmetiyle iyileşmiştir birden (hep ölenlere söylenecek değilya)O sırada yanında bulunan stara dayanarak hastahaneyi terk ederler.

ama ama bir gariplik vardır etrafta, ağaçlar daha bir fazla binalar daha az ve eskidir, adeta ortaçağ kasabasında gibidirler

star--bu ne lennn,paranoyak dediysek bu kadarda demedik
böcü-----sus star günaha girecen galiba biz öldük
star------ha..tir len kim bacağı kıçına kaçtı diye ölmüş
böcü-----öle deme canım çok acıdı ama
star-----olsun yinede ölünmez
böcü----len burası neresi peki,cennet desem değil cehennem hiç değil
star-----yav biz arafta takılıp kalmayalım
böcü----en son hatırladığım golden elma kokusuydu
star-----yok ben amasya elması kokusu hatırlıyorum
böcü----desene karışık elma sepeti başımıza yağdı
star----rivayete göre 3 tane olması lazım bu elmaların
böcü----o zaman oda kesin ekşi elmadır ve oda oneyouunun başına düşmüştür
star-----ekşi gudubeete ekşi elma
böcü----vede inşallah onun odun kafasını yarmıştır
star----inşallah faydalı bir yere düşmüştür

Böcü ve Star çalılıklardan oluşmuş yolda yürürken karşılarına bir den bire bir kadın çıkar , kadın elindeki aynaya bakarak konuşmaktadır.

böcü---selamın aleyküm bacı
star----adınız ne matmazel
efsun---efsun benim adım
böcü----aynayla istişarenizi bozduk ama biz kayboldukta
efsun------ayna ayna güzel ayna söyle benden güzel varmı dünyada
star------len böcü ben bu cümleyi hatırlıyorum biryerden
böcü-----he yahu bu kötü kadın müzeyyen galiba
star-----senin elma büyükmüydü
böcü---yooo niyeki
star-----saçmalamaya başladında
böcü---bi çakacam şimdi ağzına burnuna görecen elmayı, bi sus dur
efsun----ayna ayna güzel.....
böcü-----baağyaan biz kaybolduk centrumu arıyoruz
efsun----bak orada otlanan bir maymun var ona sorun,, yolları o iyi bilir.
star-----af bıyııır, maymun konuşurmu matmazel
efsun----sen konuşuyonya o niye konuşmasın
star------(böcüye dönerek) bu kadın bana maymunmu dedi
böcü-----yok tahu tövbe estafurullah belki benziyorsun demek istemiştir.

Kdın yanlarından uzaklaşır iki çaresiz ve umutsuz arkadaş maymuna yaklaşır

star----ya ne diycez şimdi biz bu maymuna
böcü---selamun alyküm falan de
star---oha 2 rekat namazda kılayımmı
maymun-----kılsan iyi olur
böcü---oha konuştu lannnnn
star----e konuşacak tabi benim yakışıklılığım karşısında herkesin dili çözülüyo
böcü---yav benimde dizlerimin bağı çözülüyo
star----ay ayol vallamı
böcü--de get lan benim korkudan çözülüyo
maymun---(sıkılarak)---tanışalımmı
böcü---ta ta ta tabi ben böcü buda star
maymun----iyi bende oneyouu
böcü-----has................tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir
star-----ee şey biz bir oneyouu tanırdık zamanında vah vah
böcü-----bedua ettin kadının kakfasına ağır elma düşmüş bak eşek cenetini boylamış
star-----eee niye eşek olmamış ta maymun olmuş
böcü-----pardon oneyouu siz neden eşek değilsiniz
maymun---o ne biçim laf öyle teessüf ederim.
star-----kötü niyetle şey etmedik meraktan bacım meraktan
maymun-----sen bilmiyormusun adamın başına ne gelirse...
böcü------neyse neden maymun olmuştunuzda kalmıştınız
maymun----- aman ne bileyim adamın biri iki lafın başı maymun maymun derdi bana,çokmu beddua etti nedir bir gün yataktan kalktım kendimi burada ve maymuın kılığında buldum.

Bakın en iyisi ilerde elyaf prenses ve yedi cüceler var gelin gidelim onların yanına hem karnımızı doyuralım hemde dinlenelim.

Böcü,maymun ve star yola koyulurlar...
5 Üyemiz 'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.02.2009, 09:55   #29
Starlight
Uzman Üye

evet uzun uzun düsünmüstü sessizce yataginda star ve aklina birden Ramses geliverdi. Kizginligi daha cok artmisti simdi cünkü onun bu islerde üzerine olmadigini sanmisti ama demekki varmis.....
hemen telefone sarildi ve bir hisla numaralari cevirmeye basladi...

Star
:...............diiiid......diiiid....diiiiid
Ramses: .....sayin abonemiz,,,,, aramakta oldugunuz kisiye su an...
Star:...kes lan senin oldugunu biliyorum,,numara yapma bana bu numaralari ben yapiyordum ortaokul´da. Kime yutturacaksin...Firavun kilikli herif seni:sm_upset:
Ramses:...valla aramakta oldugunuz abonemiz
Star:....Kes hala numara yapiyor bak vallaha mis
Ramses....sey ehem Sta...r sen misin
Star:...evet benim kabusun olucam senin:sm_upset:bak.. hani biz iyi Dostduk hani sen bu isde cok iyidin, hani bundan kurtulus yoktu...heee primitleri ben senin ..tövbe tövbe yaaa...
ramses:.. ya ben´de öyle saniyordum ama bu Hocayi hesaba katmamistim.
Star:..o Hoca varya
ramses:...evet
Star:...sen anladin artik onu..bak kac yillik doslugumuza bu yapilirmiydi be he...
Ramses:..haklisin ama inan ben istemezdim böyle olmasini..
Star:...peki Doslugumuzun hatirina af ediyorum bu seferlik..
Ramses:..saol kardesim benim
Star:..tamam vazla samimi olmayalim kes....." Klick"

Star aslinda sinirini alamamistir ve bütün öfkesini ramsese´de kusmak istemez nede olsa onun bu isde fazla bir günahi yoktur..simdi bütün Konsantrasyonunu Bu Hocayi rezil etmek icin yogunlastirir.....Bu arada jandarmalar gelir..ne jandarmasi ya... unutun jandarmayi... kafam gitti birden.. evet ne anlatiyordum ben ha tamam... star yattigi yerden hafifce dogrulur ve odasinda bir ileri bir geri yürümeye ve düsünmeye baslar..

Star:....ne yapacam simdi yaaa kafam´da basmiyor artik..allah allaaah..

Bu sekilde odada hem volta atip hem düsünürken Telefon calar..

....triririri...triririr
Star:...acmayacam iste
....triririri...triririr.....triririri..tiriririr
Star:..ne israrci yaaa acim bari...efendim...
___Alo star nasilsin
Star:...valla süper bomba gibiyim :sm_upset:nasilsini varm,,,,,,i hastahanede nasil olur kötüyüm tabii..
___ beni tanidin mi?
Star:..nerden taniyayim ben su anda anami bile hatirlamiyorum
____ benim ya kartal
Star:..Kartal?
____evet hani forum´dan
Star:...ha evet ne haber saol aradigin icin, sorma basima öyle bir bela geldiki anlatamam yani..
Kartal:..biliyorum o yüzden aradim zaten
Star:..Tesekkürler,hayirdir
Kartal:..hayir hayir..bak ben seni o Hoca denen herifden kurtarabilirim
Star:...ciddi olamassin peki sen hocanin nerde oturdugunu biliyormusun
kartal:..tabii biliyorum bizim hamdi aganin zamanin´da inekleri süt vermiyordu ona gitmistik..assagalik herif ne yaptiysa ineklere,yürüken bile inekler kivirtmaya baslamisti.Süt yerine maden suyu veriyordu inekler..
Star:..aha senin´de acin var yani
Kartal:.. evet hemde ne bicim ama Hoca diye ilismiyordum herife..
Star:...sen bana anlat bakalim nedir fikrin..
kartal:..bak simdi Star ben günaha girmek istemiyorum ama olayi sen yaparsan diyorum hani..
Star:..tamam kartal anladim ben´nasil olsa gavurum diye bana bir sey olmaz diyorsun yani
Kartal:..yok estafurullah ne bilim yani..
Star:..ok. tamam nedir planin.
kartal:...bak simdi ben bu hocanin evini biliyorum her gün camiye arabasiyla gider bu hocakilikli zibidi..benim Arabalara merakli oldugumu biliyorsun ben sana bir düzenek hazirlayacam sen bunu rabasina yerlestiriceksin. Böylelikle Hoca´dan toz dahi kalmayacak..
Star:... tamaaaam anladim süpersin. ben 2 gün sonra taburcu oluyorum burdan,,,,sonra hemen yanindayim ok.
kartal:..tamam..hadi hoscakal
Star: görüsürüz Kartalim benim...

Bu konusmalarin ardindan Stara bir huzur gelmisti sanki..ilk plani Hocayi ortadan kaldirmakti,sonra Böcüyle hesaplasacakti. Ama önce bu Hocanin ortadan kalmasi gerekiyordu tabii.Nitekim 2 gün gecti ve bizim Star hastaneden taburcu oldu ve kartalin evine önüne geldi..

Star: amaaan adres burasiydi ama acaba su ev mi? bir calalim bakalim kapiyi.... düüüt..Düüüt. hay allah ya adamin ev zili bile araba kornasi gibi.
Kartal:...o hosgeldin Star buyur
Star:..yok ben girmeyeyim hazirladinmi
Kartal:..evet bekle
Star.......
.........
.........
Kartal:..buyur ama bak günahi mebali boynuna ok.
Star:... tamam sen hic merak etme

Star,, kartalin hazirladigi bombayi alip evin adresini´de ögrendikten sonra bir gece yarisi planini uygulamak icin gizlice Hocanin evinin önüne yaklasir..

Star:...nerde lan bu caktimin Hocasinin Arabasi..hmm su mu acaba yaaa..yok yok bu deyildi..Kartalin söyledigi eski cami yesili bir Anadol olmasi lazim bu arabanin..ha iste galiba bu...ama..ama bu rabanin basinda inekler ne is yaaa...Anaaaa Arabayi yiyorlar..durunlen o nekarda saman olsa sizin bildiginiz saman deyil o cekilin !!deh !! hadi!!..ülen az daha arabayi ben ucurmadan inekler mideye indiricekti valla.. neyse ben simdi bu arabin kapisini acmam lazim.Hmmmm dur bakim yüklenim söyle biraz... ah ..ih.gaa..li,,ba oldu oh be.. actiiigm.. Eh Hoca efendi bende senin poponun altinda bu bombayi hirisima gibi patlatmassam bana´da Hoca demesinler..

Star..biraz cekinerek birazda korkarak Bombayi söför koltigunun altina yerlestirir ve saati´de kurar. nasil olsa Hoca hep ayni vakit´de arabasibna binerdi saatide bildigi icin ona göre ayarlamisti bombayi!!!..

Star:..oh be bu is tammam dir yarin ola hayrola.. son dualarini et bakalim..dur ben senin icin bir dua edim......Ey cemaati müslimin nasil bilirdiniz DENYOYU ..pardon hocayiiii..

Star bu ufak cenaze konusmasini yaptiktan sonra..dogruca evine gider ve haberleri beklemneye koyulur...Ertesi gün Hoca camiye gitmek icin arabasina dogru yaklastigin´da,kapinin önün´de Böcüyle karsilasir..

Hoca:
..Oooo Böcü nasilsin bakalim
Böcü:..saol Hocam sagliginiza dua ciyiz iste.
Hoca:...hayirdir bu saat´de hangi rüzgar atti seni buraya.
Böcü:..hayir Hocam.. ben size Tesekküretmek icin geldim beni bu Star belasindan kurtardiginiz icin..
Hoca:..bu saat´demi
Böcü:..ya evet ne bilim sonra beraberce camiye gideriz diye düsündüm
Hoca:..masallaaaah masallaaaah gel bakalim ben´de camiye gidiyorum zaten beraber gidelim.

Olaylarin bu tarz´da gelisicegini ben bile tahmin edememistim bu hikayeýi yazan olarak ama galiba sizler´de bu olayin bu sekil alacagini tahmin edemediniz..Haksiz miyim....eveeet bir tasla iki kus buna dense gerek Hoca direksiyonun basina gecmek icin kapiyi acar ve icine biner, daha sonra Böcünün ktarafindaki kapiyi acip onu iceriye davet eder..

Hoca:..buyur evladim gel
Böcü:...ya Hocam icinde tarifsiz bir SIKINti var anlayamiyorum
Hoca:....niyeki evladim bin iste bak gec kalicaz günaha giricez sonra..
Böcü.....peki. bineyim..

Ikiside arabaya binerler ve caminin yolunu tutarlar..bu arada bizim Star´da haberleri sabirsizlikla beklemededir..bir ara elindeki arta kalan düzenekten bir alet gözüne ilisir..ve kendi kendine meraktan söylenmeye baslar..

Star:...allah allah bu neki üzerinde´de bir dügne var ama ben herseyi düzgün yaotigimi saniyordum...Hmmmm

Derken evin telefonu aci aci calmaya baslar..

____ziiriririririri....ziriririririri...ziriiiriri riririr...ziiririririririrr
Star:..aha müjdeli haber hemnen duyullur iste..kesin Kartal´dir.. Kurtuldum beee, yasasin...
Star:...Efendim
Kartal:...StARRRRR sakin dügneye basma
Star:... ne dügmesi be
Kartal....sana yapmis oldugum Bombanin dügmesi
Star:...niye ki hani saatliydi bi gerci su elimdeki dügmenin ne ise yaradigini cözemedim ama..
Kartal...iste O aman basma havaya ucacaklar yoksa
Star:...iyi ya ben de ucurmak icin basacam zaten
Kartal:...Yapmaaaa arabada Böcü´de var aman diiim
Star:...ne Böcümü var :zyy_dance: daha iyi ya bir tasla iki kus basiyorum ben
Kartal:...Gözünü sevim yapma.. STAAAAAR
Star:...niye yaaa bana olanlardan sonra ikisini´de bu hikayeden yok edicem onlarda kurtulur yazmaktan bende ..
Kartal....yapna satar Böcü evli cocugu colugu var hani Hoca neyse´de yapma lütfen
Star:.... nasil yani evli miymis o herif
Kartal:..evet lütfen Star gel yapma gözünü sevim lütfen aci merhamet et ona acimiyorsan Coluk cocuguna aci öksüz kalicaklar garipler sen bilmessin babasiz büyümeyi ben bu aciyi bilirim,,ne kadar da kötü olsa o bir Baba yapma bagisla onu.

Star kartalin bu konusmasindan sonra cok hüzünlenmistir, uzunca bir süre öyle dona kalir ve üzülür.

Star:...ka..kar..kartal
Kartal:..basmadin dimi dügmeye
Star:...yok...........yapamadim.... yapamam ben bu kadar kötü bir insan deyilim ..yapamaaaaaaaaaaaaadiiiiiiiiigm
kartal:...Allaha sükür sana cok Tesekkürederim Star simdi biraz dinlen istersen allah seni´de cocuklarina bagislasin. Hoscakal
Star:...se.....senide kar,,,

Eveeeeet bizim Kin dolu nefret dolu Star birden duygusallasmis ve Böcünün ailesini yetim birakmakdan cekinmisti..Böcüyle Hoca nasil bir felaket´den kurtulduklarini bilemezlerdi elbette ama onlarin sansli günü oldugu kesindi..canlari sadece ufak bir dügmeye basili kalmis olan Haciyla Böcü hic bir seyden habersiz..yollarina devam ederler...

Vay be ben bile duygulandim simdi bak biraz´da duygusallik katalim dedik Konuya..Eeee Böcü görüyorsun´ki bu kinin altin´da yumusak bir kalbimin oldugu gercegi´de var..Hayatinizi bir dügmeye borclu oldugunuzu hic ama hic bir zaman unutmayin....Kissadan Hisse..

Hikaye devam ediyor tabii..ama bakalim nasil simdi hüzünlenmeyi birakin bakalim..ileride cok gülüceksiniz cünkü..

iyi geceler
bagislayici ve yumusak kalbli Starlight
3 Üyemiz Starlight'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.02.2009, 10:14   #30
Starlight
Uzman Üye

Sevgili Oneyouucum´Hikayeni, ben konuya girdigimde görmemisim anlasilan,ama tesadüf oldu bende yürümekte olan Konuyu icime ´mi dogdu nedir. Güzel´bi sonla noktalamistim..
Hikayen her zamanki gibi harika cok güldüm artik burdan devam ederiz.

hadi bakalim Ormanda neler oluyor. Bu arada Böcü bana takilp durma bak sonun´da basbasa kaldik Orman´da ona göre
Starlight'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
hayali, senaryolar

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)