Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Özel > Hayal Mahsülleri Bürosu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 07.06.2009, 21:48   #1
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Forum Üyeleri ile İlgili Küçük Öyküler

Arkadaşlar bu bölümde herkes yazabilir her mesaj bir öykü olmalıdır ksa yada uzun olması hiç farketmez, kimse ben yazamıyorum demesin. Bu forumda paylaşımda bulunan herkes bu kapasitede biliyorum.

Sadece 3 kuralımız var.

1- öykü tek mesajda başlayacak ve bitecek
2- öykü kahramanları sadece sitedeki üye arkadaşlarımızdan oluşacak.
3-öyküyü yazan arkadaş bir önceki arkadaşının yazdığı öykünün devamı niteliğinde öykü ye devam etmeyecek.
Eski 09.06.2009, 16:48   #2
Starlight
Uzman Üye

Standart Cevap: Forum üyeleri ile küçük öyküler

biz´de bir DRAMA yazalim bakalim Bu ilk Dram deneyimim bakalim nasil olucak..

Star ve Oneyouu mutlu bir evlilik´leri vardi (Tamam cosmayin hemen)
Ahsapdan kurulu ufacik sirin´mi sirin bir evde yoksul bir hayat sürüyorlardi. Oneyouu örgü nakis islerinden 3-5 kurus kazaniyor,Star eskimis döküntü bir el arabasiyla meyve sebze satarak eve katkida bulunuyordu.Yalniz bir tek sikintilari, cocuklariydi. Lale,Emel,Minevra,Efsun..
Lale Annesinin kiyafetleri giyer kirilmis aynanin karsisin´da biz nezaman zengin olucaz, deyip annesine yüklenir.Emel,Buzdolabini acip ben´de artik yumurta ve peynir görmek istiyorum bu Buzdolabin´da deyip her sabah yoksulluklarini bir kez daha Anne ve Babasinin yüzüne vurur,Minevra iki kardesini teselli edip durmaktan kendi acilarini unutuyor,Efsun ise babasinin yanin´da,Baba(Star) keske Annem ölmeseydi deyip, ölmüs olan annesini hala unutamadigini zavalli babasina defalarca söylüyordu.
Aslin´da Star ve Oneyouu cok mutlulardi ama cocuklarinin bu davranislarindan dolayi cok üzülüyorlar´di.
Bir aksam Star cocuklarin yari ac yari tok uyuduklari bir gece´de Karisina dönüp

Star: Canim acaba biz nerde hata yaptik
Oneyouu: Galiba 4 cocuk yapmakla
Star: evet haklisin ama baksana ne kadar sirinler
Oneyouu: tabii sirinler onlar bizim cocuklarimiz ne zorluklar´la bu yasa getirdik giymedik giydirdik ic medik icirdik,gerci giydirdik demek biraz abarti olucak ama
Star: Tamam canim sen´de basima kakma biliyorsun elimden ne geliyorsa yapiyorum
Oneyouu: Biliyorum canim...ise ac ac gidiyorsun, insallah düzelir her sey
Star: benim ac ac gitmem önemli deyil, yeterki cocuklar ac kalmasin
Oneyouu: inan senin sevgin olmassa ayakta kalamayiz biz ne cocuklar ne´de ben
Star: Ben´de senin gibi anlayisli bir esim olmassa hayatla mücadelemi yitiricem inan bana
Oneyouu: Gecer canim hepsi gecer. Allah büyüktür
Star: Insallah canim.

ve bu sekil´de yillar yillari kovalar ve cocuklar evlilik cagina gelirler. Lale , bin bir zorlukla Üniversiteyi bitirmis ve Doktor olup kendi basina bir hayat sürmeye karar vermis.Emel Okulu yarida birakip sevdigi Erkekle kayiplara karismis.Minevra
Polis okulunu basariyla bitirip komiser olmus.Efsun Hukuk fakültesini komsularin maddi yardimiyla bitirip Savci olmustur.
Evet cocuklar bir sekilde kendilerini kurtarmis ama yasadiklari bin bir zorlugu Anne ve babalarinin ne zorlukla onlari yetisdirdigini bir cirpida unutup üstüne üstlük yillardir hic de arayip sormamislardir.

Star: acaba simdi cocuklar ne yapiyordur kim bilir hepsi´de is güc sahibi oldu
Oneyouu: evet canim yaaa.Keske bir kere dahi olsa seslerini duyabilsem onlara sarilip koklayabilsem,bagrima basip YAVRUM diye bilsem
Star: ( Karisina sarilip ) aglama canim bak yanin´da ben varim onlar artik kendilerini kurtardilar iyilerdir üzülme sen.

Star,,, bunlari karisinin üzüntüsünü hafifletmek icin söylüyordu ama ici kan agliyordu, yikilmisti. Bir kere olsun cocuklari arayip sormamisti ailelerini.Bu duruma cok hayiflaniyordu ama Karisina belli etmemek ve onu üzmemek icin hep teselli ediyordu Oneyouu´yu..Bir ara gece uyandi ve karisinin üsüdügünü gördü
hemen catlak pencereden gelen rüzgari üzerindeki Atletle örtüp rüzgarin iceriye girmesini önledi ama olay pencereyle bitmiyordu kapidan´da soguk üflüyordu iceriye. Üzerindeki yorgan demeye bin sahit isteyen yari yirtik battaniyeyi kapinin altina yerlestirdi ve kendisi karisinin üsememesi icin sabaha kadar yanin´da ona sarilarak bir nebze olsun karisinin sicak kalmasini sagladi.
sabah oldugun´da Oneyouu, Starin tirtir titredigini görünce..

Oneyouu: canim...uyan..
Star: efendim canim ne oldu üsüdünmü?
Oneyouu: hayir ama sen donmussun hemen sana sicak bir corba yapayim
Star: iyi olur bende kendime gelirim

Oneyouu,,corbadan bahsetmisti ama evde corbanin C si bile yoktu Kalbi SIKISti birden. Icinden( Bir corba bile yapip veremiyorum allahim ne olur yetmedimi bu kadar aci bu kadar yoksulluk ) deyip durumuna isyan ediyordu.
Star,karisinin bu durumunu anlayip hemen yanina yaklasti ve

Star: Tamam canim üsümüyorum artik sen üzülme, ben simdi cikiyorum. Bir seyler alir gelirim.

Star evden cikmisti ama hangi parayla bir seyler alicakti zaten isleri hic´de iyi deyildi. kazandigi para bazen 2 ekmek almaya bile yetmiyordu cünkü kimse artik sokaklarda satilan meyve sebzeyi almiyor onun yerine büyük Marketlere gidiyordu..

Star bu sekilde yolda dalgin ve üzüntülü yürürken karsidan gelen Arabanin farkina varmaz ve aci bir fren sesiyle irkilir ama is isden gecer araba hizini alamayip Star´a carpar.
Kaza yeri birden ana baba gününe döner. Etrafda bagirmalar

....YAAAA YARDIM EDIN AMCA ARABADA SIKISTI

bir süre sonra olay polis teskilatin´da duyulur ve hemen komisere haber verilir

....Komiserim X Mahalinde bir kaza oldu ben hemen olay yerine ekibi gönderiyorum
Komser: Nasil bir kaza? Önemli bir sey varmi?
.......Komiserim su anda olay yerinde deyilim.
Komiser: Tamam anlasildi önemli bir sey deyilse hemen ekibi geri cekin
..........Anlasildi tamam

ardan 1 saat sonra ekipler olay yerine gelmis ve arabada SIKISAN yasli amcayi (Star) cikarmaya calisiyorlardi. Bu arada polis memuru olayi anlamak icin etrafdakileri sorguya cekti.

Polislayi gören varmi?
Bayan: evet ben gördüm
Polis: Anlatin nasil oldu
Bayan: Amca galiba dalgin´di karsiya gecerken arabayi farketmedi ama araba´da cok hizliydi ve kaza oldu birden
Polis: Tamam anladim

Polis memuru kazaya sebeb olan arbanin yanina yaklastigin´da icerde Kirilmis Icki siseleri ve agir yarali bir bayan ve Erkekle karsilasti ve hemen yardim etmek icin itfaiyeýe haber verdi.

Itfaiye ekipleri olay yerine gelip her iki arabadaki yaralilari kurtarip, bir Ambulans´la hemen hastaneye kaldirilmalarina yardimci olduktan sonra olay yerinden ayrildi.

aksam olup Starin hala eve gelmedigini gören Oneyouu merakla konu komsuya sormaya baslamisti ve kötü haber tez duyulur misali Starin hastanede acil servisde oldugunu ögrenir..

Aglamakdan gözleri sismisti Oneyouu´nun hastaneye vardiginda durumu ögrenmek icin bir hemsireye sorar

Oneyouu: Kizim ne olur söyleyin Stara ne oldu allah askina
Hemsire: hanimefendi sakin olun Doktor hanim birazdan gelicek, gerekeni o söyler size

Cok gecmeden Doktor Hastanin yakinini odasina cagirir...

Oneyouu: burasiydi sanirim oda allahim lütfen sen onu bana bagisla yarabbim hadi bismillah

deyip Doktor hanimin odasinin kapisini tiklar

....tik..tik..tik..
Doktor: Buyurun
kapi acilip´da Oneyouu iceri girdigin´de gözlerine inanamaz sevincle aciyi anda yasiyordur cünkü karsisin´da yillardir görmedigi kizi biricik yavrusu LALE dir..
Lale, bir anda dona kalmistir ve gözlerinden süzülen yaslar aslinda onun bunca senedir icine attigi hüzünün gözyaslaridir. Cünkü lale yilardir aradigi ailesini bulmustur aci bir tasadüf olsa´da.

Lale: ANNE
Oneyouu: KIZIIIIIIIGM

kaderin bir cilvesi anne ve kizi bir araya getirmistir.

Lale: Sen beni nasil buldun annecim ben seni yillardir aradim allahin isene bak bizi hastanede karsilastirdi. Neyin var Annecim hastamisin?

lale acilserviste olan amcanin öz babasi oldugunu bilemezdi tabii. Cok gecmeden annesi..

Oneyouu: Kizim baban....
Lale: ne oldu babama
Oneyouu: baban
Lale: yoksa acil servisdeki
Oneyouu: evet o senin baban yavrum nasil durumu

lale yasadigi soku üzerinden atamadan babasinin acil servisdeki Amca oldugunu ögrenince adeta cilgina döner ve annesine

Lale: Anne elimden gelen her seyi yapicam kurtarmak icin onu ama malesef kana ihtiyacimiz var
Oneyouu: Yalvaririm kurtar babani ne olur benimkanimi al
Lale: senin kanin olmaz anne ama benimki olur

evet lale kaderin bir cilvesi olsa gerek yillardir aradigi ailesine hemde babasina simdi kan vericektir.
Bu arada polis teskilatina durumlari fazla ciddi olmayan kazaya sebeb veren sahislari sorgulamak icin getirilir. Direksiyon´daki bayan cok ickili oldugundan sorgulamasina bir gün ara verilip ertesi gün tekrar baslanir.

Polis: utanmiyormusun bu kadar ickiliyken araba kullanmaya ve yasli bir adama acarpmaya nerdeyse ölüyordu adamcaaz.
Bayan: ne bilim komiserim cok icmisim farkinda deyilim
Polis: Durumunuzu simdi Komisere anlatirsiniz
Bayan: anlatiriz ne olucak

Polis memuru komisere durumu belirtir ve cok gecmeden komiser iceriye gelir.

Komiser: sen..sen
Bayan:....abla
Komiser: inanamiyorum sen ha
Bayan: abla ben

evet hayatin cilvesi iki kardesi bir araya getirmistir komiser Minevradir carpan kis´de öz kiz kardesi Emel........

Minevra: ah ben seni simdi ne yapayim..bunca sene haber vermedigine´mi üzüleyim yoksa bu durumdan seni nasil kurtaririrm onu´mu düsüneyim ne yapacagimi sasirdim yaaa.
Emel: Abla ne olur kurtar beni
Minevra: biraz zor cünkü karsi taraf seni mahkemeye verdi
Emel: lütfen bir seyler yap
Minevra: Sen onu zamanin´da evden kacmadanönce düsünecektin
Emel: evet haklisin keske annemle babam yaninda olsalardi simdi
Minevra: Keske ama yoklar ve bulamiyorum ben yillardir aramadigim yer kalmadi
Emel:

Lale babasina kendi kanini vermis ve durumunun ciddiyetini önlemisti simdi bu kazaya sebeb olanlarin basina bela olmak istiyordu girisimleri yapmis ve mahkeme zamanini beklemeye koyulmustu.
Oneyouu o sirim gibi sari saclarina aklar düsmüs Stari düsünmekten yilikmisti ama gözleri kan canagi gibiydi bu duruma sebeb olan bayana kin kusuyordu. beklenen gün geldi..

Oneyouu: kizim ben dayanamiyorum ben iceriye girmeyeyim
Lale: Olurmu anne bu bayanin dersini vermek icin onca masrafa girdim ve davayi actim sürünmesini istiyorum bu hainin
Oneyouu: kizim sen gir iceri ben babanla burda oturayim olmazmi bir ne anlariz bu islerden
Lale: hayir sizi cagirdiklarin´da siz´de geliceksiniz iceriye
Oneyouu-Star: Tmam kizim

mahkeme baslamis savci suclu olan bayani hakli durumuna cevirmisti.en son
davaci olanlari dinlemek icin savci davaci kisileri iceri alinmasi icin anos ettirir.

Oneyouu ve Star iceri girerler..

Hikayeyi burda kesip sonucu kendi kafaniz´da sona erdirmenizi istiyorum
9 Üyemiz Starlight'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.06.2009, 18:03   #3
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Demek ben onca sene annemle babamın yüzünü unutmuşum öylemi? Kaç sene uzak kaldımki onlardan

Yani Star bir dram yazmışın ama trajikomik olmuş Anası yaşarken Efsun neden ''annem keşke yaşsaydı'' diyor? Yoksa o ilk eşindenmi, ya da Oneyouu'yu aldattınmı?

Ama beni en çok üzerindeki atletle çatlak olan pencereyi örtüp, karını soğuktan korumak için vermiş olduğun mücadele mahvetti Bu kadar mı özverili olur insan

Büyük bir keyifle okudum, ellerine sağlık babam benim
6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.06.2009, 20:45   #4
Starlight
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Demek ben onca sene annemle babamın yüzünü unutmuşum öylemi? Kaç sene uzak kaldımki onlardan

Yani Star bir dram yazmışın ama trajikomik olmuş Anası yaşarken Efsun neden ''annem keşke yaşsaydı'' diyor? Yoksa o ilk eşindenmi, ya da Oneyouu'yu aldattınmı?

Ama beni en çok üzerindeki atletle çatlak olan pencereyi örtüp, karını soğuktan korumak için vermiş olduğun mücadele mahvetti Bu kadar mı özverili olur insan

Büyük bir keyifle okudum, ellerine sağlık babam benim
ölen öz annesi Oneyouu üveyanne oluyor
3 Üyemiz Starlight'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.06.2009, 21:54   #5
Minerva
Uzman Üye

Tek kelimeyle harikasın Star

Öyle inanarak okudum ki hikaye bittiğinde suçluyken suçsuzluğunun ispatına sebebibet vermiş olabileceğim kız kardeşim için suçluluk ve kızgınlık duyuyor halde buldum kendimi .

İçim burkuldu.

Ah Emel ahhhhh hem evden kaç hemde git babamıza çarp olucak iş değil :efsun:

2 Saat Mutlu Olmak istiyorsan Alışverişe çık...
2 Gün Mutlu Olmak istiyorsan Saçını Boyat.
2 Ay Mutlu Olmak istiyorsan Evlen .
Ömür Boyu Mutlu Olmak İstiyorsan
Bekar Kal

.......
Yüz Verip Adam Ettiysem
Sıfırla Çarpar Yok Ederim

....

5 Üyemiz Minerva'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.06.2009, 01:18   #6
**EMEL**
Müdavim

E yani Star pess...

Bula bula benimi buldun günah keçisi yapacak...

Kardeşlerimin hepsi iyi kötü bi halt olmuş ben burda yaprak dökümündeki Leyla olmuşum resmen (o enazından babasına çarpmamıştı)

Ne okumuşum ne bişe... Ne koca meraklısıymışım ki kaçmışım... da sanırım hanım hanımcık ev kadınıda olamamışım baksana gündüz vakti içip kaza yapacak kadar işi cozutmuşum vah bana vaaahhhh

Ama Lale'nin tespitleride müthiş benimde aklıma takılmıştı ama kendi derdime düşmekten onları düşünemedim bile...

Neyse sonuçta güzeldi ellerine yüreğine sağlık

Oysaki;
Hayatın seni erittiğini çay bitince anlarsın..

3 Üyemiz **EMEL**'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.06.2009, 15:13   #7
**EMEL**
Müdavim

Çukurovanın yakıcı kavurucu bir günüydü.. Kahya Ramses elinden tuttuğu teni yanmış, karayağız , çakmak çakmak bakan kocaman bir erkek edasında olan mağrur küçük bir çocukla Ağa Böcü’nün huzuruna gelmişti…

Bu küçük erkek, Böcü Ağanın bir takım karanlık işlerini oğluna sahip çıkılması tek şartıyla üstlenen Starlight’ın oğlu İnsomniac’dan başkası değildi…(Baba-oğul da ne meraklıymış ecnebi adlara)

Böcü Ağa penceresinden uzayıp giden pamuk tarlalarını seyredip ürünün çok iyi olduğunu, hasattan kazanacaklarını düşünerek keyifleniyordu. Sigarasından binefes çekip Ramses’in elinde içeri giren küçük çocuğa doğru döndü:

Böcü--hoş geldin küçük

İnso--Ben küçük değilim dedi İnso, tek kaşı havada

Öylemii dedi Böcü –Peki ozaman hoş geldin delikanlı (sevmişti Böcü bu asi görünüşlü mağrur çocuğu)

İnso--Hoşbulduk efendim.

Böcü--Durumu biliyorsun babanın emanetisin. Çiftlikte bir takım göevlerin olacak. Sana sahip çıkıcam ama sende üzerine düşeni yapacaksın dedi. Yok öyle 3 kuruşa 5 kofte…

Elbette dedi İnso , yediğimin hakkını vermek isterim bende…

Böcü: -- Kahya çocuğa yatacağı yeri göster yerleşsin odasına sonrada çiftlikteki görevlerini anlat başlasın dedi.

Kahya Ramses –emrin olur ağam deyip çocukla çıkmak üzereyken odaya ağanın şımarık kızı Minerva hoplaya zıplaya girer.

Minerva--Selam babişkoo

Böcü--Bana başkalarının yanında babişko deme demedimmi sana

Minerva--aman be babaaa ne var sanki? Bu kim papa

Böcü--çiftliğimizde çalışacak yeni eleman, babası bana emanet etti adı İnsomniac…
-
Minerva---Hımm iyi hoş geldin inso hadi gel sana çiftliği gezdireyim dedi ve İnso’nun elinden çekiştirerek götürdü.

O günden sonra İnso ile Minerva çiftlikte iyi arkadaş olmuşlardı. İnso işlerini ihmal etmiyordu arta kalan zamanlarda bi bahaneyle buluşur konuşurlardı. İlk seneler çocukça konulardan konuşan ikili yıllar geçtikçe farklı konulara kaydılar. Tabii bu arada gönülleride birbirine kaymıştı…

Yıllar yılları kovalamış ve İnso yakışıklı bir genç olmuştu Minerva ise güzeller güzeli bi genç kız…

Minerva: --Efsun Dadı saçımı yolma düzgün tara. Ahhh Efsun dadı ne yapıcam ben çok seviyorum İnso’yu ama bunu Böcü babam duyarsa canıma okur. O bir maraba bense ağanın kızı . Ferdi’nin filmlerini izler dalga geçer gülerdim başıma geldi şimdi offf offfff…

Efsun dadı saçını büyük bir itnayla taradığı Minervayı teselli etmek istedi ama nafile oda mantıklı bir çözüm bulamıyordu. Doğruydu Böcü Ağa olanları öğrenirse ortalık yerde katliam neyim yapabilirdi.
Üstelik komşu çiftliğin şımarık oğlu Süperman ‘a söz bile vermişti kızını vereceğine dair…Minerva bu duruma ayrıca üzülüyordu çünkü sevmezdi onu . Azcık sevse hani belki olabilirdi ama şuan için elinde bi tek İnso vardı alternatifide yoktu şuanlık…

O an içeriye ağanın 2. karısı olan Oneyouu girdi. Oneyouu Minervanın öz annesi değildi çokta anlaşamazlardı. Çok alımlı genç ve güzel bir kadındı. Böcü Ağa’yı elinde oynatırdı. Nede olsa ağadan 25 yaş küçüktü ve cilveliydi. Ağaya yaptıramayacağı şey yoktu. Minervadanda pek hazzetmezdi. Bunda İnso’ya olan hisleride vardı tabii.. Onların yakınlığını hiç çekemezdi. Ağa yaşlıydı İnso ise genç. Ağanın maddi imkanlarından vazgeçemeyen Oneyouu aynı zamanda da İnso gibi birine ihtiyacı vardı ama onun gözü Minervadan başkasını görmüyordu bu okadar belliydi ki… Kuduruyodu bunu düşündükçe ve bu hareketlerine yansıyodu…

Minervanın efsunla konuştuklarının duyan Oneyouu, durumu kendi lehine çevirebilirdive Minervaya konuyu Böcü Ağa’ya açabileceğinin sinyallerini verdi. Bir anda buz gibi bir hava esti. Efsun dadı ile Minerva birbirlerine baktılar ve Mine ağlayarak dadısına sarıldı. Artık yolun sonuna gelmişti…Oneyouu kendi isteği ile bitirmesini şart koşmuştu aksi halde olaya dahil olacaktı.
Böcü Ağanın olayı duyması demek İnsonun hayatının tehlikeye atmak demekti buna izin veremezdi Mine…

--Tamam dedi konuşucam İnsoyla sen yeterki deme ağa babama ve Süpermenede haber verin gelsinler kaderime razı olacağım dedi.

Ve İnsoyla buluşmaya gitti…

İnso--Hoş geldin Minem

Minerva--Hoşbulduk İnsomniac

İnso--İmsonmiac mıııı… Neden ama ne oldu ne bu resmiyet neden İnso demedin bana

Minerva--Sen insomniac bey demediğime şükret

İnso--Ama nedeeennn ne olduuu????

Minerva--Üvey annem öğrenmiş her şeyi babama diyecekmiş------diyemedi----- onun yerine:

--Öyle işte bıktım yeter seni sevmediğimi anladım sıkıldım ben ağa kızıyım benim bu hayatımı verebilirmisin bana . Hayır , üstelik seninle olduğumu babam bi duyarsa oooooo bi sürü tantana çekemem valla okadar aksiyonu…Hem ben Süperle evlenicem nede olsa oda ağa oğlu standardımı düşürmez. Neyse şeker tak sepeti koluna herkes kendi yoluna nıhaaaahahaahaha oynadım seninle anlamıyormusun…
Minerva İnsonun Kahpeee diyip tokat atmasını beklerken …..

İnso: --OOOO haaaaaa…… falan oldum yani Mine bu ne şimdi ne oldu hayatımmı tehlikede beni korumak içinmi böyle bi oyuna girdin. Oyun oynamaya gerek yok çok izledim ben bu tarz filmleri babam Starlight tı biliyorsun vizyondaki hiçbir filmi kaçırmadım ben zamanında

Minerva: --Hadi yaaa

İnso: --Yaaa aynen böyle.. Şimdi bırak artistliği ne oldu anlat…

--Ya işte bu Oneyouu karısı bizi babama diyecekmişte falanda filan olay bu yani. Şimdi babamda emanet falan demez kalkar sana bişe yapar sonra işin yoksa vicdan azabı çek gelemem böyle şeylere İnso, en iyisi biraz ayrı takılalım anacım sende bu arada askeremi gidecen büyük şehire gidip şarkıcımı olacan artık ne yapacaksan yap ortam soğusun biraz anladın sen onu..

İnso: --- heh şööyleee adam gibi anlat ne gerek var sanki rol yapmaya . Aslında iyide oldu benimde bi takım planlarım vardı geleceğe ilişkin böyle hep ağanın yanında nereye kadar demi Bir iki şirketle irtibat halindeyim demolarımı bile gönderdim haber bekliyordum valla bu teklifin ilaç gibi geldi nasıl diyeceğimi düşünüyodum bende …()

Minerva---ha s…………..

inso--şşşşş bozma ağzını bakayım senin gibi kibar bir ağa kızına yakışıyomu

Minerva--ne yani okadar çektiğim sıkıntı üzüntü karın ağrısı.. buna sebepmiydi yaa hiç değilse bi tokat falan atsaydın hatırına… nalçak hain kahpe ne olursa kapak olurdu bana niye durup dururken geleneği bozuyosun şimdi..

İnso--Yok be Minem okadar güzel şeyler yaşadık şimdi bukadarcık şeyden kalbini kırarmıyım ama sana söz ilk konserimi gelip çiftlik ahalisine vericem buda benim jestim olsun der
ve eliyle öpücük vererek Minervayı orda bırakır ve arkasını döner gider gider gider……..
Oysaki;

Konu **EMEL** tarafından (10.06.2009 Saat 16:03 ) değiştirilmiştir..
9 Üyemiz **EMEL**'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.06.2009, 15:22   #8
Süperman
Uzman Üye

Çok güzeldi Emel

Özellikle Minevra'nın şımarık konuşma tarzı

Sonuçta da bana kaldı

Oh yaaaaa
2 Üyemiz Süperman'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.06.2009, 16:16   #9
Smyrna
Okunuşu: Simirna

vay vayyyyy... Emel....

harika oluş bu senaryo yaa.. bayıldım
Eski 10.06.2009, 16:28   #10
**EMEL**
Müdavim

Valla Oneyouu - Star - Efsun bana iyisin dediler ki bunlar kaleminde iyi isimler ...

daha beni kim tutaarr

Diğer yorum yapan beğenen arkadaşlarada çok teşekkür ederim beni sizler var ettiniz vs vs.

eylemlerim şey pardon hikayelerim devam edecek
Oysaki;

2 Üyemiz **EMEL**'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
öyküler, üyeleri

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler