Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Sağlığımız ve Hastalıklar > Sağlığımız İçin Püf Noktaları

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 16.08.2021, 15:18   #1
arzu-hal
Ziyaretçi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Lightbulb Sporun yanında kas toparlaması için takviye kullanmayı düşünüyorum.Sizce na

Merhabalar, son 3 aydır kendime sıkı bir spor düzeni oturttum. Kaslarımın büyümesi ve toparlanması için takviye kullanmak istiyorum. Annem biraz gözümü korkutuyor kullanmalımıyım sizce ? kullanan memnun kalanlar var mı ? bana bi yardımcı olursanız cok sevinirim.
'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 16.08.2021, 16:16   #2
Insanlikarayan
Müdavim

Standart Cevap: Sporun yanında kas toparlaması için takviye kullanmayı düşünüyorum.S

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi arzu-hal Mesajı göster
Merhabalar, Kaslarımın büyümesi ve toparlanması için takviye kullanmak istiyorum..

Burada Vücudunu bir bütün olarak görmeye kalkmalisin!.

Sadece Takviyeyle kalmiyor, Cigerlerinde ona göre gelismis olup, yeterince Oksijen tasiya bilmesi lazim!.

Daha dün Yemege gittigimizde, Anabolika Kullanan birisi Restorana gelmis, gözüme carpmisti!.

Pazilari yer yer belirsiz Pozisyonlarda olmakla, bunlar sadece gösteris icin Mide Bulandirici görümünde!.

Böyle Kas Gelistirici hem Vücuda Zararli, Gercek Hayattada Pratik degil!.

Bunlarin eline 50 Kilo ver, oldugu yerde kaldira bilirler ama, bu Kiloyla 50 Metre Yürümeye kalkarsa, Soluk Soluga kalip, sinirlarinla tanisir!.

Cünkü bu Pompalanmis Pazularin Oksijen harcayisida oldugu icin, Cigerleri hem Pompalanmis Pazularla Vücudu ayni sekilde besleye miyor!.

Sporla gerceklestirdigin Pazular, Vücudunun hacmina göre gelisip, ilerki senelerde daha randumanli calisir!.

Yogurt Kaymagida Vücudun Gelismesinde cok yararlidir!.

Burada ilk önce Solumunu kotrol etmen gerek, bunun üzerine kendini gelistir!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 17.08.2021, 12:35   #3
arzu-hal
Ziyaretçi
Standart Cevap: Sporun yanında kas toparlaması için takviye kullanmayı düşünüyorum.S

şimdiden teşekkürler
Eski 17.08.2021, 12:37   #4
özdemir
Ziyaretçi

merhabalar annene şu konuda hak veriyorum piyasada çok fazla sahte ürün
çıkartılıyor bu da sağlığa zararlı oluyor.hal böyle olunca bende sıkı bir araştırma sonrası kyani fit20 ürününü keşfettim. Ürünü bizzat satın aldığım satıcısından dinledikten sonra internette de içeriklerinin neler oludğunu kendi gözümle görmek amaçlı aaraştırdım. Uzun vadeli Nitrik Oksit üretimi için gerekli takviyeyi sağlayan Whey Protein izolesi ve Hidrolize Kolajen içerren bir ürün. Ben kendi zevkime göre spor öncesi yada spor sonrası kullanıyorum. Hatta bazen meyvelerle püre halinde smoothiler bile yapıyorum. Hem tatlı ihtiyacımı da bu şekilde karşılamış oluyorum.internetten detaylı bir şekilde araştırabilirsin sende.
Eski 17.08.2021, 18:07   #5
Canan
Çiçekci kız

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi arzu-hal Mesajı göster
Merhabalar, son 3 aydır kendime sıkı bir spor düzeni oturttum. Kaslarımın büyümesi ve toparlanması için takviye kullanmak istiyorum. Annem biraz gözümü korkutuyor kullanmalımıyım sizce ? kullanan memnun kalanlar var mı ? bana bi yardımcı olursanız cok sevinirim.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi özdemir Mesajı göster
merhabalar annene şu konuda hak veriyorum piyasada çok fazla sahte ürün
çıkartılıyor bu da sağlığa zararlı oluyor.hal böyle olunca bende sıkı bir araştırma sonrası kyani fit20 ürününü keşfettim. Ürünü bizzat satın aldığım satıcısından dinledikten sonra internette de içeriklerinin neler oludğunu kendi gözümle görmek amaçlı aaraştırdım. Uzun vadeli Nitrik Oksit üretimi için gerekli takviyeyi sağlayan Whey Protein izolesi ve Hidrolize Kolajen içerren bir ürün. Ben kendi zevkime göre spor öncesi yada spor sonrası kullanıyorum. Hatta bazen meyvelerle püre halinde smoothiler bile yapıyorum. Hem tatlı ihtiyacımı da bu şekilde karşılamış oluyorum.internetten detaylı bir şekilde araştırabilirsin sende.

Güzel dayanışma Bari nereden alınacağını da yazssaydın

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
düşünüyorumsizce, için, kullanmayı, sporun, takviye, toparlaması, yanında

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler