Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Teknoloji | Bilgisayar > Teknoloji Haberleri

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 19.04.2021, 16:33   #1
Arthur
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Apple Eylül Ayında Yeni Bir iPhone Serisini Duyuracak

Apple Eylül ayında yeni bir iPhone serisini duyuracak

Mikro blog ağı Weibo’ya sızan bir CAD çizimi sayesinde, Apple iPhone 13 mini tasarımı hakkında bilgi sahibi olduk. Gelin özelliklerine bir göz atalım.

2021 iPhone 13 modellerinin lansmanına birkaç ay kaldı. Bu Eylül ayında lansman bekleniyor, ancak 2020 iPhone 12 modellerinin piyasaya sürülmesinden bu yana yeni cihazlardan ne bekleyeceğimize dair söylentiler çıkmaya devam ediyor. 2021 iPhone serisi, 5,4 inç, 6,1 inç ve 6,7 inç boyutlarında dört cihazla 2020 iPhone serisine benzer görünecek. iPhone’lardan ikisi üst düzey “Pro” modeller olacak. Bugün, Iphone 13 mini cihazının kamera modülüyle ilgili sızıntı bir haber daha çıktı.

İphone 13 mini güncellenebilecek kamera kümesi dışında mevcut iPhone 12 mini ile aynı. Görüntüde görüldüğü gibi iPhone 13 mini’deki kamera düzeni kare şeklinde kalıyor. Ancak ikili kameraların düzeni dikey olarak üst üste dizilişten çapraz yerleşime taşınmış. Ayrıca kamera meydanındaki mikrofon bağlantı noktası başka bir yere taşınmış gibi görünüyor. MyFixGuide’a göre, iPhone 13 mini 5,4 inç ekran kullanmaya devam edecek ve iPhone 12 mini ile tam olarak aynı boyutlara sahip olacak. Raporlara göre, Apple iPhone 13 mini pil kapasitesini artırmak ve pil dayanıklılığı testlerimizde kötü sonuç veren iPhone 12 mini üzerinden pil ömrünü güncellemek için yeni teknolojiyi kullanacak. Tüm söylenti ve diğer özelliklerin detayları için Eylül’de gerçekleşecek olan lansmanı beklememiz gerekecek.

Kaynak
2 Üyemiz Arthur'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.04.2021, 13:40   #2
Megan
Uzman Üye

Standart Cevap: Apple Eylül Ayında Yeni Bir iPhone Serisini Duyuracak

Eminim ki iphone nun en etkili modeli iphone 21 olacak.O zamana kadar bugunlerin tadini doya doya cikarin. cunku o gun geldiginde dunya ve insanlik bambaska bir. halde olacak ve bu gunleri cok arayacagiz.

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
2 Üyemiz Megan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.04.2021, 15:54   #3
OkyanusunKalbi
WoodStock

Standart Cevap: Apple Eylül Ayında Yeni Bir iPhone Serisini Duyuracak

Arkası çok janjanlı, tam kadın işi olmuş. Arkasının cam olması da dayanıksız oluyor çiziliyor kırılıyor. Pro modellerine alışamadım ben.

12 max 256 GB fiyatı 16 bin 700 lira.

Valla bu parayı vermem için bi kasa bira içmem lazım. Kendime gelince, telefona baktıkça uykularım kaçar benim, strese girerim.

OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
apple, ayında, duyuracak, eylül, iphone, serisini, yeni

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)