Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Özel > Hayal Mahsülleri Bürosu

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 18.02.2013, 21:48   #31
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: FG Tatilde | BanLaSan Tur | Mars (1)

Bu senin bildiğin uçaklardan değil ki!..

Uzay gemisi yahu!

Sen kayınpederine söyle Nuh'un gemisi gibi düşünsün.

11 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 18.02.2013, 22:05   #32
Muradyum
...Çevre dostu...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin
Sen kayınpederine söyle Nuh'un gemisi gibi düşünsün.
İşte o olamaz,Çünkü kayınpeder ile düşünce bir arada hiç olmadı.
Beni konuşturacaksan iyi bi Avukat da hazırla.
Neyse ben devam edeyim işime

*
Eski 19.02.2013, 10:54   #33
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Banemin, Zeynep çok meraklı çıktı, gemiyi heran rotasından çıkartabilir.

Yeni hikaye de onu benim koluma kelepçele

Zeynep, hapı yuttun sen
Aaaa a'aaa olur mu öyle şey canım. otomatik pilota dokunmayacağım.

inşallah
Eski 19.02.2013, 11:46   #34
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Mars'a gidiyoruz da, bakalım bu sefer nereden çıkacağız
Eski 19.02.2013, 12:37   #35
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Emilio Santos Mesajı göster
Mars'a gidiyoruz da, bakalım bu sefer nereden çıkacağız
Tamda Santos'a gelmişti sıra
Eski 19.02.2013, 16:24   #36
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

E diskodaydık sonuçta. Yanıp sönen renkli ışıklar, statik enerji ile sağa sola yukarıya aşağıya dans ederek hareket disko topları, müzik beni de epey etkilemişti doğrusu burada eğlenmem gerek diye düşündüm hem bir daha nerede bulacağım böyle diskoyu, bıraktım kendimi müziğin akışına üç yüz – beş yüz üç yüz- beş yüz kopmuştuk, kendimizden geçercesine dan ediyorduk.
Bir den kapıda bir şeyler olduğunu fark ettim bizim robotik kızlar kapıya yönelmiş bir kargaşa yaşanıyordu. Ege’yi dürttüm ve kalabalığın arkasına doğru geriledik. Robot insanları yararak üzerinde seksenlerin geniş yaka dar göleğinin üstten iki üç düğmesi açık, beyaz İspanyol paça pantolon giymiş ve göbeğine kadar uzanan altın sarısı madalyonuyla Santos bir yanında sarışın bir yanında emer ve kumral robot kadınlarla bize doğru ilerliyordu. Bir şeyler yapmalıydık ve o anda robot gibi dans ederek ve kalabalığın arkasından dolaşarak kapıya doğru ilerlememiz gerektiğini Egeye buyruk verdim ve bu şekilde içimizde ki korku ile birlikte diskodan ayrıldık. Diskonun kapısının dışına vardığımızda ikimizde nefes nefese idik, boğazımız kurumuştu. Ve biraz su içmek için mutfağın nerede olduğunu aramaya koyulduk.
Birkaç adım ilerlemiştik ki kolidorun sağındaki kapı dikkatimizi çekti “Ayshe’nin yatak odası (gösterecek bir tablonuz yoksa girmeyiniz)” yazıyordu. İçeride bir ya da birden fazla güvenlik görevlisinin olacağını düşünüp orayı terk ettik.
Bir kaç metre ötemizde bulunan ahşap merdivenden ağır ve temkinli adımlarla ilerleyerek köşkün birinci katına ulaştık. Ve karşımızda kocaman bir kapı çıktı. Üzerinde yaldızlı harflerle ‘taht odası’ yazan bir levha vardı. Kapının iki yanında duran uçlarında birer arma bağlı mızrak tutan üzerlerinde Osmanlı döneminin yeni çeri kıyafetleri bulunan robot iki görevli adam gözümüze ilişti. Ege’yi geride bırakıp “on dakikaya geliyorum beni burada bekle” diyerek görevlilerin yanına doğru yöneldim ki elindeki borazanıyla Osmanlı harem ağası kılığında bir robot kulağımın dibinde peyda oldu. “kimisin sen bre kâfir” diye buyruk verince. Önceden hazırladığım planı devreye koydum. Olabildiğince kibar bir sesle;
Ben: Efendim beni padişah hazretleri istetmişlerdi, gelip huzur-u erkâna çıkmam icap etti.
Görevli: Destur bire hatun kişi padişah istetirse bana emir buyurdu.
Ben: Efendim sizi kederlendirmek istemem lakin artık cep telefonları bilgisayarlar var. Malum devir teknoloji devri.
Görevli: (Kuşkulu bakışlarıyla beni süzdükten sonra ) Adın nedir? Dedi sert ve kendinden emin bir edayla.
Ben: Zeynep efendim
Beni anons etmek üzere taht odasının kapılarını sonuna kadar açtırdı. Meraklı bakışlarım kapıların açıldığı yöne kadar genişlemiş içeriyi büyük bir dikkatle süzmeye başlamıştım. Elinde gemi dümeni tutan karsısında bir takım makine bilgisayar kordinatları bir sürü garip düğmelerle arkası dönük padişah kıyafetli kavuklu bir adam vardı.
Görevli: (Borazanını öttürdükten sonra beni takdim etti) Emir üzere yolcu kabininden Zeynep hatun buyurmuşlardır! Dedi gür sesi ve güreş cazgırı edasıyla. Arkasını dönen adamın kim olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Tabii ki de Banemin’in ta kendisiydi.

Evet, planın tutmuş çok merak ettiğim keptın köşküne girmiştim. Fakat kendimi yakalatmıştım. Banemin beni de çağırtmamıştı. Üstelik “on dakikaya geliyorum beni burada bekle” dediğim Ege35 de açık hedef olmuştu. Ne olacaktı şimdi? Her şey ortaya mı çıkacaktı? Ben bütün yolculuğumu Lale’nin koluna kelepçeli olarak salonda dantel örmey zorlanarak mı geçirecektim? :

3.BÖLÜMÜN SONU
Eski 20.02.2013, 02:18   #37
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Mars'ta Muhteşem Yüzyıl esintileri

Beni de tecavüzcü Coşkun gibi tarif etmişsin ya, bu kadarını Banemin bile yapmamıştı
Eski 20.02.2013, 11:57   #38
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Banemin'in başına gelecekler var ama yaa Öyle deme şimdi Sayın Santos
Eski 11.03.2013, 21:08   #39
Kartal
Müdavim

SON DAKİKA ŞOK ŞOK ŞOK !!!!

Amerika Nasa,nın uzaya koloni göndereceğini haberini alan F.G sakinleri, ikinci sefer için, büyük bir gizlilik içinde hazırlık yaparken yakalanmışlardır, yeni uzay aracı ile görüntülenen sakinlerin oldukça mutlu oldukları görülmüştür. Görüntülendiklerini farkeden yetkililer, basına sızma olasılığına karşı gidiş tarihini daha erkene alma kararı almışlardır.

Bir istihbarata göre, sürücü değişikliğine giden BanLaSan Tur yetkilileri, daha önceki sürücünün alkol alarak araç kullandığı ve uzay boşluğunda birkaç göktaşına çarptığı ve ReaL tarafından uyarılan sürücü, göktaşlarına klakson çalmaması nedeniylede eleştirilmiş ve bu değişikliğe ihtiyaç duyduklarını belirtmişlerdir.

Bakalım bu uzay savaşını kimler kazanacak ,bekleyip görmek lazım ama Türk'ler bu konuda çok iddialı gözüküyor, uzay araçlarında kullandıkları son teknoloji bu iddialarında çok haklı olduklarını göstermektedir.

5 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.03.2013, 21:20   #40
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Gemide isyan he!..

Suratlarındaki mutlu ifadeye bakın.

2 tur demiştim unutmayın. Depoyu da fullemeden getirirseniz görürsünüz gününüzü.

6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
banlasan, ben;, lale;, mars, tatilde

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler