Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Müzik > Müzik Haberleri

Müzik Haberleri Mp3 aramayın bulamazsınız

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 23.01.2009, 19:09   #1
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Exclamation Son Çıkan Albümler & Müzik Haberleri

Yeni Albümler

Fuchs geri döndü: "Selam"
Türkiye'nin en önemli rapçilerinden FUCHS'un uzun süredir beklenen "SELAM" adlı solo albümü ON AİR etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Nefret ve İstanbul Attack gruplarındaki performansının ardından bugüne kadar Akbank reklamı, Çılgın Dersane, Çılgın Dersane Kampta ve tüm zamanların en çok izlenen filmi Recep İvedik’te söylediği parçalarla geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. Fuchs'n 2 yılda tamamladığı ve birçok önemli rapçinin eşlik ettiği albümde toplam 20 parça bulunuyor.

Yıllardır beklenen Nefret albümünün sinyalini bu albümde veren Ceza ve Fuchs birlikte yıllar sonra ilk defa yeni bir parça ile karşımıza çıkıyor. "Nefret Geri Geliyor" adlı parça şimdiden tüm Nefret dinleyenlerinin merak konusu.
Bu albüm için yapılacak olan ilk özel basımda albümü alanlara özel kartonet ve Fuchs posteri hediye edilirken; sanatçı alışılmışın dışında bir selam bölümü hazırladı ve kendisini dinleyenlere özel bir sesleniş yaptı.
Albümün ilk klibini PİSLİCK sponsorluğunda "Öldü Sanma" adlı parçaya, Fuchs’un yaşadığı mahallede klip çekildi. Klipte; İstanbul Attack üyeleri, yakın arkadaşları ve şarkıda featuring yapan Sansar Salvo eşlik etti.

Eyüp Duman: "Ararım"
1977 yılında İstanbul'da doğan EYÜP DUMAN, profesyonel müzik yaşantısına 1992 yılında başladı. Uzun süre Ahmet Selçuk İlkan'ın orkestrasında klavyeci ve solist olarak yer aldı. Arma Müzik etiketiyle piyasaya çıkan albümdeki 7 parçaya besteci olarak imza atarken, 8 parçanın aranjesini de kendi yapan sanatçının albümünde Metin Aslan, Ahmet Selçuk İlkan, Ufuk Şenpire, Adnan Aslan, Ruhi Birkalır, Onur Çetin ve Erdoğan Artan, söz-müzik ve aranjeleriyle yer alırken, solistin okuma koçluğunu Ufuk Doğan yaptı.

Sanatçının ilk albümü olan ARARIM, Türkiye'nin en değerli müzisyenlerinin enstrümanlarıyla yer alırken, 15 ay süren özenli çalışmanın eseri olup, birbirinden güzel 10 şarkıdan oluşmaktadır.

Yücel Arzen & Devrim Gürenç: "Biraşk Onşarkı"
2008 yılına damgasını vuran "Yarim Yarim" şarkısının bestecisinden muhteşem bir düet albüm! YÜCEL ARZEN; Çağdaş bir ozan, müziğe aşık, yetenekli bir besteci.. Müzikseverler "AH LE YAR"ın bestecisi olarak tanıdı. Bu güne kadar yayınlanmış 150'ye yakın şarkı formunda besteleri var. Popüler Türk Müziği yorumcuları; Cem Karaca, Sertab Erener, Kıraç, Haluk Levent, Ahmet Özhan, Bülent Ersoy, Funda Arar, Mahsun Kırmızıgül, Ali Şan tarafından seslendirildi...

Ünlü şair Atilla İlhan'ın son şiir albümünün (An Gelir) müziklerini yazdı. Ünlü yönetmen Atıf Yılmaz'ın "Güllü" adlı tiyatro oyununun müziklerini yaptı. Mustafa Erdoğan - Anadolu Ateşi Dans Topluluğu'nun Müzik Yönetmenliğini yapan sanatçı; İstanbul'da Dünya Prömiyerini gerçekleştiren TROYA adlı müzikal dans gösterisinin müziklerini yaptı....

DEVRİM GÜRENÇ; Kalbinizin derinliklerine işleyecek bir yorum ve muhteşem bir ses... İTÜ Devlet Konservatuarı Temel Bilimler bölümünü bitirdi. Bir süre önemli sanatçılara vokal yaptı. "Yarim Yarim" parçasında Yücel Arzen ile yaptığı düetle dikkatleri üzerine çekti. Uzun süre internet forumlarında bu güçlü sesin kime ait olduğu merak konusu oldu.

BİR AŞK ON ŞARKI; Youtube olmak üzere birçok internet sitesinde 15 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşan, Devrim Gürenç'in eşlik ettiği Yarim Yarim - Boşanmak İstemiyorum" ve "Ah" isimli parçalar kitleler tarafından çok sevilmiş ve bu projenin oluşumunda büyük rol oynamıştır.

Yine bu iki eserin içerisinde bulunduğu albümü dinlerken; geçmişe olan özlemimizi, modern zamanlarda şekil değiştiren aşklarımızı ve yavaş yavaş yitirmeye başladığımız samimiyeti kalbinizin derinliklerinde hissedeceksiniz.

Albümdeki şarkıların sözleri Yücel Arzen, Ayla Hacıoğulları ve Temel Kılıçarslan tarafından ortak bir çalışmayla yazıldı. Albümde yer alan tüm şarkıların besteleri Yücel Arzen' e ait.

Albümün mastering çalışmaları Muammer Tokmak tarafından gerçekleştirildi. "Biraşk Onşarkı" Dokuz Sekiz Müzik ve Ahmet Çelenk yapımcılığında müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Zuhal Olcay: "Aşk'ın Halleri"
Uzun bir aradan sonra "Aşk'ın Halleri" adlı albümüyle hayranlarını selamlamaya hazırlanan Zuhal Olcay, yeni albümünü Ada Müzik etiketiyle çıkartıyor. Yeni albümünde "yol arkadaşım" dediği Bülent Ortaçgil'le çalışan usta sanatçı, "Bülent Ortaçgil`le çok güzel şarkılar yaptık. Beni çok heyecanlandıran bir çalışma oldum. Umarım dinleyenler de büyük keyif alacak" dedi.

Zuhal Olcay "Aşk'ın Halleri"

Aşkın En Mavi Zamanı (Söz: Bülent Ortaçgil Müzik: Bülent Ortaçgil)
Aşk Bana Zor Geliyor (Söz: Bülent Ortaçgil Müzik: Ercüment Ortaçgil)
Eski Resimler (Söz: Bülent Ortaçgil Müzik: Ercüment Ortaçgil)
Hanfendiler Beyfendiler (Söz: Bülent Ortaçgil Müzik: Ercüment Ortaçgil)
Şermin (Söz: Jehan Barbur Müzik: Jehan Barbur – Mehmet Cem Tuncer)
Gitme Vakti (Söz: Gürol Ağırbaş Müzik: Baki Duyarlar)
Düş-Müş (Söz: Zuhal Olcay Müzik: Gökhan Şeşen)
Derinde (Söz: Gürol Ağırbaş Müzik: Gürol Ağırbaş)
Halka Açık (Söz: Nadir Göktürk Müzik: Nadir Göktürk)
Yine Aşk Var (Söz: Hüsnü Arkan Müzik: Deniz Bayrak)

Haberler

* Serdar Ortaç, ekonomik kriz nedeniyle büyük sıkıntı yaşayan müzik piyasasını hareketlendirmek amacıyla bestelerine taksit yapacağını açıkladı. Serdar Ortaç, "Günümüzde iyi beste bulmak zor. Bu nedenle iyi bir beste yaptığınız zaman talibi çok oluyor. Piyasada iş yapan birkaç kişi var. Onların da böyle bir ortamda indirime gitmeleri söz konusu değil" dedi.
"Krizi ancak el ele vererek aşabiliriz. Sanatçı arkadaşlarıma, şarkılarımı taksitle vereceğim. Gerekirse 6 aya kadar vade yapabilirim. Yeter ki, piyasada çark dönsün, binlerce insan işsiz kalmasın" diyen Serdar Ortaç'ın bu yaklaşımı müzik dünyasında taksit devri olarak adlandırıldı.

* Elektronik New Age müziğin ülkemizde ve yurt dışındaki başarılı temsilcisi Can Atilla, çıkardığı konsept albümler ve bulunduğu önemli projelerle müziğini dünya çapında tanıtmaya devam ediyor. Bu yıl ülkemizin ev sahipliği yapacağı UEFA Cup Final 2009'un tanıtım aşamalarından ilki olan "Finale İlk Adım" isimli logo lansmanı, Süreyya Operası'nda yapıldı. Bizans mozaikleri ile yeniden yorumlanan logonun tanıtımında Türkiye Futbol Federasyonu'nun isteği üzerine Can Atilla'nın büyük ses getiren"Sultanlar Aşkına" albümünden"Rumeli Hisarı'nın Yapılışı" isimli eser kullanıldı.

UEFA Final logosunun konsepti; İstanbul'un mirası ve tarihi yüzünü, geleneksel mozaik desenin modern bir uygulamasıyla bir araya getiriyor.

Kıtaları, ülkeleri ve takımları birleştiren UEFA Cup Final 2009 logo lansmanına müziği ile ses veren Can Atilla, UEFA yetkililerinin de hazır bulunduğu bu özel organizasyonda Türkiye sınırlarını bir kez daha aşmış oldu.

Geçtiğimiz aylarda ülkemizi ziyaret eden İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth onuruna Çankaya Köşkü'nde gerçekleşen özel resepsiyonda konser veren sanatçı, başta Kraliçe Elizabeth olmak üzere tüm davetlileri yine müziğine hayran bırakmıştı.
8 Üyemiz Smyrna'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.01.2009, 19:10   #2
Smyrna

Standart Cevap: Son Çıkan Albümler & Müzik Haberleri

* Popüler müziğin en önemli yorumcularından Müslüm Gürses'in yeni albüm projesi "SANDIK" Şubat ayının ilk haftasında Pasaj Müzik etiketi ile müzik marketlerdeki yerini alıyor... Albümün ilk klip ve çıkış şarkısı "SARIL BANA" albüm müzik marketlerde yerini almadan önce radyolarda.

Müslüm Gürses yeni albümünde, Sezen Aksu, Fikret Kızılok, Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu’dan dinlemeye alışık olduğumuz şarkıları kendine has yorumuyla seslendirirken, İtirazım var, Benim Meselem, Senden Vazgeçmem ve Bu Şehirde Yaşanmaz gibi sevilen eski şarkılarının yeni yorumlarıyla da dinleyenlerin beğenisini toplayacak.

Albümün ilk klip ve çıkış şarkısı "Sarıl Bana"nın sözleri Ülkü Aker'e bestesi Norayr Demirciyan'a ait. Daha önce Ajda Pekkan'ın yorumuyla dinlediğimiz şarkıda Müslüm Gürses'e sevilen ikili Öykü&Berk'ten Öykü Gürman eşlik ediyor.

Sandık albümünün müzikal prodüktörlüğünü "Aşk Tesadüfleri Sever" albümünde olduğu gibi Sunay Özgür ve Ender Akay üstlendi. Kedi stüdyolarında gerçekleşen kayıtların mixleri Ender Akay'a, masteringi Çağlar Türkmen'e ait.

* Ele avuca sığmayan radyo programlarıyla tanınan Ayça Şen, temelleri 2005 yılında 'Mor ve Ötesi' üyesi Burak Güven'le birlikte atılan "Astronot" adlı ilk albümünü Rakun etiketiyle çıkartıyor. Şen'in sözlerini yazdığı, Burak Güven'in de katkıda bulunduğu besteleriyle zenginleştirdiği şarkıları, pop-rock tarzında. Albümün prodüktörlüğünü Burak Güven, şarkıların düzenlemelerini ise Serkan Hökenek üstlendi.
4 Üyemiz Smyrna'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.01.2009, 19:11   #3
Smyrna

Grup Yelin - Dostlara
Çalışmalarını İzmir'de yürüten Grup Yelin, ADA Müzik yapımcılığında gerçekleştirilen "DOSTLARA " adlı albümünü Ocak 2009 ayı sonunda müzikseverlere ulaştıracak. Albümde bulunan 15 parçanın 14'ü YELİN'e ait, 1 parça da anonim halk türküsüdür...

YELİN'e ait olan parçalarda söz ve müzik olarak Anadolu'nun birçok bölgesi, Balkanlar ve Egenin iki yakası buluşuyor. YELİN, İzmir Buca'da bulunan kendi okulu Yelin Kültür Sanat Müzik Merkezi'nde çalışmalarını sürdürmektedir.

Grup YELİN "Dostlara" Şarkı Listesi:
1. Dostlara Söz-Müzik: Hakan Akmaz, Hasan Akmaz
2. Ah İstanbul Söz-Müzik: Hasan Akmaz
3. Deliorman Söz-Müzik: Hakan Akmaz, Hasan Akmaz
4. Düşsüz Günler Söz-Müzik: Hakan Akmaz, Hasan Akmaz
5. Çakırcalı (Dokuz Dağın Efesi) Söz-Müzik: Hakan Akmaz, Hasan Akmaz
6. Çözde Al Anonim (Yöre: Acıpayam)
7. Ah Sevduğum Söz: Zinnet Altunok,Hakan Akmaz Müzik: Hakan Akmaz, Hasan Akmaz
8. Karadeniz Horonu (Hayde) Söz-Müzik: Hakan Akmaz
9. Uzaktaki Köyler Söz-Müzik: Hakan Akmaz, Hasan Akmaz
10. Sorma Söz-Müzik: Hakan Akmaz, Hasan Akmaz
11. Gece Yelleri Söz: Adnan Durmaz Müzik: Hakan Akmaz, Hasan Akmaz
12. Yorgo Söz-Müzik: Hakan Akmaz, Hasan Akmaz
13. Halay (Ceylan) Söz-Müzik: Hakan Akmaz
14. Yarenler Zeybeği Söz-Müzik: Hakan Akmaz
15. Maşılamızı Yakıven Söz-Müzik: Hakan Akmaz

Linet - Paylaşmak İstiyorum
Son albümünü 10 yıl önce çıkartan Linet, 11 şarkının yer aldığı yeni albümü "Paylaşmak İstiyorum" ile müzik dünyasına hızlı dönüş yapıyor. Linet; Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay, Sezen Aksu gibi usta isimlerin şarkılarını yorumladı.

Linet 10 yıllık suskunluğunu "Paylaşmak İstiyorum" adını verdiği yeni albümü ile bozmaya hazırlanıyor. Stüdyo çalışmasının en son günü basın mensupları ve radyocular ile buluşan Linet, 10 yıllık suskunluğunda neler yaptığını ve yeni albümünde söylediği bomba gibi şarkılarını anlattı.

Linet'in, bu ayın en son haftası çıkartmayı planladığı albümünde Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay, Sezen Aksu, Sıla, Hakan Altun, Emirkan, Metin Güneş, Bülent Özdemir ve Hakkı Yalçın'ın şarkıları yer alıyor. 11 şarkının yer aldığı "Paylaşmak İstiyorum" albümü için iddialı konuşan Linet, "Şarkılarımı ve sesimi insanlar özledi bunu biliyor ve hissediyorum. Onlara layık güzel bir albüm yaptım" dedi.

Orhan Gencebay'ın "Çilekeş" ve Ferdi Tayfur'un "Derbeder" gibi klasikleşmiş şarkılarını söyleyen Linet, "Ustalarımın bu iki eski ve unutulmaz şarkısını seslendirmek benim için büyük onur ve gurur. Onlara layık olmaya çalışacağım. İki ünlü ismin sevenleri de beğenerek ve severek dinleyeceklerini düşünüyorum" diyerek hislerini dile getiriyor. Sezen Aksu'nun kendisi için yaptığı "Aslan Gibi" isimli şarkısını da severek söylediğini belirten Linet,"Ben kendimi çok şanslı hissediyorum. Sezen Aksu'nun bu güzel şarkısını okumak bana kısmet olduğu için çok mutluyum" dedi.

Mehmet Güngör'ün supervizörlüğünü, Emirkan'ın müzik direktörlüğünü, Erhan Bayrak, Mustafa Ceceli, Bülent Özdemir, Aydın Kara, Hakan Sarıca, Ercüment Ekin ve Ozan Özkök'ün düzenlemelerini yaptığı "Paylaşmak İstiyorum" albümü için fotoğraf çalışması da yapan Linet, bu albümü ile kulağa olduğu kadar göze de hitap edeceğini kanıtlıyor adeta. Güzel bir dönüş yaptığını ve kendini iyi hissettiğini söyleyen Linet, "Güzel duygular ve hisler içindeyim. Bunu da müzikseverler ile paylaşmak beni çok mutlu ediyor. Biliyorum ki insanlar severek ve beğenerek dinleyecek. Buna emin olduğum için içim çok rahat ve huzurluyum" diyerek duygularını dile getiriyor.
4 Üyemiz Smyrna'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 02.02.2009, 02:43   #4
Smyrna

Uzun bir aradan sonra "Çok Fena" isimli albümüyle Atlas Prodüksiyon etiketiyle müzikseverlerle buluşmak için gün sayan Emirkan albüm henüz piyasaya sürülmeden Demet Akalın'la seslendirdiği Sevgililer Günü düet şarkısıyla şimdiden zirveye oturdu.
Sözü ve Müziği Emirkan'a ait olan "Sevgililer Günü" adlı şarkı İnternet ortamında dinlenme rekorları kırıyor. Yine İnternet ortamında en çok tıklanan şarkılar arasında yerini alan "Sevgililer Günü" düeti yılın aşk şarkısı olmaya aday.
Emirkan - Çok Fena
Sevgililer Günü (Emirkan & Demet Akalın Düet)
Söz & Müzik: Emirkan
Çok Fena
Kirli Sevda
Alo Aşkım
Sessiz Sessiz
Esmer Yarim
Terkediyorum
Berfin
Söz: Emirkan Müzik: Anonim

Sevgililer Günü (Emirkan & Demet Akalın Düet)

Eski 02.02.2009, 03:07   #5
Smyrna

Aslı Güngör - 2009

Altın Kelebek Ödüllerinde "En İyi Çıkış Yapan Solist" ödülünü alan Aslı Güngör'ün ilk solo albümü, DMC etiketiyle tüm müzik marketlerde yerini aldı. Yorumcu kimliğinin yanı sıra besteci kimliğiyle de ön plana çıkan Aslı Güngör, sözü ve müziği kendisine ait olan 7 şarkının yanı sıra Burcu Güngör, Sinan Akçıl, Yiğit Güralp/Cem Arman'a ait 4 şarkıya da yer verdi.
Albümün ilk klibi "Son Öpücük" isimli şarkıya Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde çekildi..
Aslı Güngör 2009
Son Öpücük
Söz & Müzik: Aslı Güngör
Aşk Her Şeye Değer
Söz & Müzik: Burcu Güngör
Dön Gel Yeter (Aslı Güngör & Ferhat Göçer)
Söz & Müzik: Sinan Akçıl
Beni Tanı (Aslı Gündör & Ege Çubukçu & Hsyn Krdy)
Yenildim Sana
İzmir Bilir Ya
Kalp Kalbe Karşı
Ninni
Söz & Müzik: Burcu Güngör
Uçurumlar
Söz & Müzik: Yiğit Güralp
Gözyaşlarımla
İyi Ki Sen Vardın
Kalp Kalbe Karşı (Aslı Gündör & Hsyn Krdy)
Son Öpücük (Aslı Gündör & Hsyn Krdy)
Eski 02.02.2009, 03:08   #6
Smyrna

Kıraç - Garbiyeli

"Deli Düş", "Bir Garip Aşk Bestesi", "Sevgiliye", "Zaman", "Kayıp Şehir" ve "Benim Yolum" adlı albümlerine, "Zerda", "Bir İstanbul Masalı", "Yağmur Zamanı", "Aliye", "Gözyaşı Çetesi", "Gönül Salıncağı", "Binbir Gece", "Pulsar", "Sonbahar", "Annem" dizi müzikleri ve "Küçük Kadınlar" jenerik müziği ile unutulmaz bestelere imza atan Kıraç, uzun zamandır üzerinde çalıştığı projesini müzikseverlerle buluşturuyor...

2001 yılında ilk adımları atılan bu proje şimdilik iki albüm olarak düşünüldü. Birinci albümde tamamen slow şarkılar yer almakta ve şarkılara gitar, bendir, flüt, keman v.b. enstrümanlar eşlik etmekte. Kısa bir süre sonra müzik severlere sunulacak ikinci albüm ise, tam anlamıyla Rock soundunda olacak. Türkülerin en yalın halini kendi üslubu ve gitarı ile yorumlayan Kıraç, "Garbiyeli" adını verdiği bu albümü için özenle seçtiği ve yorumlamaktan haz duyduğu halk şarkılarını, Anadolu ezgilerini, bir araya getirdi.

"Garbiyeli", Kıraç'ın doğduğu şehir Kahramanmaraş'ta sıcak yaz akşamları öncesi esen rüzgâra verilen ad. Sanatçı türküleri de bu serin rüzgârın verdiği huzur gibi, dingin ve samimiyetle söylüyor. 11 türkünün yer aldığı bu albüm ile Kıraç, Karacaoğlanları, Pir Sultan Abdalları, Aşık Veyselleri, Ruhi Suları, Aşık Mahsuni Şerifleri ve değerli bir çok halk şairi ile adı kayıtlı olmayan nice ozanı selamlıyor. Anadolu'nun kıraç topraklarına bozlaklar, ağıtlar ve türkülerle ses veriyor.
Eski 09.02.2009, 01:31   #7
Smyrna

Keremcem - Dokun

Türk Pop Müziğinin sevilen yorumcusu Keremcem "Dokun" isimli yeni albümüyle müzik marketlerde yerini alıyor. Aşk şarkılarından oluşan ve İrem Records etiketiyle sunulan albümde yer alan oniki parçadan, dokuzunun söz ve müziği kendisine ait...

Tanıdım Sizi
Söz & Müzik: Keremcem
Sana Ferrari Gerekti
Son Bir Kez (Ağutos Böcekleri)
Yutkunamıyorum
Yağmur
Söz & Müzik: Onur Giray
İmtihan
Kötü Kader
Söz & Müzik: Yunus Adak
Yeraltı Aşk
Karaağaç
Neden Geldin
Söz: Serkan Söylemez Müzik: Gökhan Türkmen, Serkan Söylemez
Bir Annenin Rüyası
Hayallerin Peşinde (Feat Kıta)
Söz: Keremcem Müzik: Berke Taşar
Eski 09.02.2009, 01:34   #8
Smyrna

Melike Demirağ - Geri Dönüşüm

Müzik piyasasından uzun süre ayrı kalan Melike Demirağ, bir yıldır üzerinde çalıştığı albümünü nihayet tamamladı.

Küresel ısınmaya karşı ciddi mesajlar içeren "Geri Dönüşüm" adlı albüm, DMC etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı.

Sanatçının unutulmaz "Arkadaş" şarkısına da yer verdiği albümün ilk klibi ise "Duyun Beni" parçasına çekildi.
Eski 12.02.2009, 21:01   #9
Smyrna

Recep İvedik - 2

Uzun zamandır heyecanla beklenen Recep İvedik filminin 2. serisi Recep İvedik 2, hayranlarının karşısına hem filmi, hem de orijinal film müzikleriyle birlikte çıkıyor! Şahan Gökbakar'ın yarattığı halk kahramanı Recep İvedik karakterinin yeni maceralarını süsleyen film müzikleri bir albümde toplandı.

Avrupa Müzik tarafından piyasaya sürülen ve Müzik Direktörlüğü ile yapımcılığını Oğuz Kaplangı'nın üstlendiği albümde, filmde kullanılan bütün eserler yer alıyor. Piyasaya çıkmadan tam 20.000 adet sipariş alan albümde "I Can't Let Go" ve "My Last Love" gibi yabancı parçalar, "Cheezy Cha Cha", "Theory", "The Social Girl", "Asian", "Planet Zebulan-The Skeptics" adlı şarkılar da sadece müzikleriyle yer alıyor.

Bağlamada Çetin Akdeniz, Darbuka, Tef, Bendir ve Parmak Zili'nde Hamdi Akatay, Ud'da Hüseyin Bitmez, gitarda Selçuk Sami Cingi, Keman'da Özcan Şenyaylar gibi müzisyenlerin de albümde imzası bulunuyor. Ayrıca Çiğdem Alkang Kaplangı'da "Majestic Bear" adlı şarkının söz ve müziği ile ön plana çıkıyor.

Recep İvedik 2 filminin fragmanının yanı sıra; kamera arkası görüntüleri ve eğlenceli diyalogların da bulunduğu Recep İvedik 2 Orijinal film müzikleri CD'si, filmin vizyona girdiği sinema salonlarında %50 indirimli olarak satışa sunulacak.
Eski 12.02.2009, 21:03   #10
Smyrna

Murat Boz - Şans

Sesi ve fiziği ile farkını koymayı başaran Murat Boz, yepyeni albümü "ŞANS" ile bomba etkisi yaratmaya hazırlanıyor.

Ahmet Çelenk prodüktörlüğünde yapılan albümün çıkış parçası "PARA YOK", bir Ersay Üner bestesi. Para Yok'un aranjesi Mustafa Ceceli tarafından yapıldı...

İçerisinde birçok hit şarkının olduğu bu albümde, birbirinden yetenekli müzisyenler var: Mustafa Ceceli, Soner Sarıkabadayı, Ersay Üner, Suat Aydoğan, Fettah Can, Sinan Ceceli, Mertali İçelli...

Murat Boz'un 14 şarkıdan oluşan bu yepyeni albümündeki en büyük süpriz, kendisine ait 4 bestesinin olması. Çıktığı andan itibren ses getiren Uçurum single'ı da bu albümde yer alırken, Soner Sarıkabadayı ve Ersay Üner ile gerçekleştirilen ve herkesi şaşırtacak 2 düet şarkı da var.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
albümünü, aşkından, bendeniz, bestelerine, dalkılıç, music, sıla, taksit, tamamladı

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler