Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Görsel ve İşitsel Sanat Yapıtları > Sinema Afiş ve Tanıtımları

Sinema Afiş ve Tanıtımları Yerli ve yabancı film afiş ve tanıtımları

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 13.01.2018, 21:06   #1
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart John Wick

John Wick

Yıl: 2014
Tür: Aksiyon, Gerilim
Oyuncular: Keanu Reeves, Michael Nyqvist, Alfie Allen
Ülke: ABD, Kanada, Çin

Özet ve Detaylar: John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov'un oğlu Josef Tasarov'dur ve John'un daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick'in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer.

Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği filmin başrolünde Keanu Reevus yer alıyor.

5 Üyemiz NaNaNe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.09.2018, 23:33   #2
Arsenik
Tam Üye

Standart Cevap: John Wick

izlediğim en güzel aksiyon filmlerin dendi chapter 2 ilki kadar harikuladeydi

john wick kaç kişi öldürür bu filmde diye ta başında (muhabbetlerden ve filmden habersiz) sayayım dedi. 72 saydım. 4 kişi de aşağı uçan suv’da olsa 76 dedim. sonra merak ettim google’a sordum. 77 diyen var. yapımcı 84 demiş. imdb’de 77 diyen var bir de.

ben de kendi kendime hobi edinip ceset sayıyorum meğer adamın olayı buymuş.

otel konseptine ve mekanlara hasta oldum, çok iyi düşünülmüş. bu tür filmlerdeki hiç bitmeyen aksiyon ve yönetmenin/yapımcıların sınırsız b*kunu çıkartmaları hoşuma gidiyor.

herşey sınırsız, para da, öldürmek de, aksiyon da...

baş yapıt mı, hayır ama kendi çapında bir efsane, kendi çapında bir evren. sıfır kanun sonsuz suç.

sonuç bence john wick kült bir filmdir artık.

17 mayıs 2019 chapter 3 ün vizyona girişi...

ama ne olursa olsun o köpeği öldürmeyecektiniz...
Eski 06.09.2018, 00:49   #3
ReaL
Deniz Sevengillerden

Standart Cevap: John Wick

Keanu Reevus'a bu roller yakışıyor. Rolünü de iyi üstleniyor. Senaryosu da fena sayılmaz. Bitmek bilmeyen mermiler... 5-6 kişiyi hakla bari, ne o öyle onlarca adamı haklamak. Film işte dedirtiyorlar illaki...

Hamilton ve Hamilton2 isminde İsveç yapımı iki adet film var. Başroldeki oyuncu buzdolabı gibi, rolünün tam hakkını veriyor. Çok da saçma sapan sahneler yok denecek kadar az. Şiddetle tavsiye ederim.

4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
john, wick

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)