Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Güzellik ve Moda > Saç, Cilt ve Vücut Bakımı > Cilt Maskeleri

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 06.06.2011, 20:50   #11
OkyanusunKalbi
WoodStock

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Cilt Yenileyen Pembe Maske

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi D@rk@ng€L Mesajı göster
O da yalanmış
Zaten inanmamıştım. Ekranlarda cildi en bozuk sanatçıyı örnek göstererek para kazanmaya çalıştıklarını düşünüyordum.
3 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.06.2011, 21:10   #12
Rosalva
Yeni Üye

Bir Günde Böyle Bir Mucizenin Gerçekleşmesi Biraz Zordu Zaten=)
Eski 22.06.2011, 14:59   #13
DarkAngeL
...:: HüsoMeL::...

Ciltte soyulmalar,yok yüzü delmeler..Nasıl da reklam yapıyorlar.

Bence hiç de iyi bir ürün değil güvenip de kullanılmamalı.
Eski 22.06.2011, 19:33   #14
OkyanusunKalbi
WoodStock

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi kadinimben0127 Mesajı göster
valla oturdum internetinm başına sabahtan akşama kadaaarrrr ne kar site buluosam hepsini aradım. teeekk teek ne sorulabilecek soru varsa sordum. hele bi tanesi var *** mi *** mi ne oyle bişey bildiğin sulu boya. önce onu aldım iade etmek istedim almadılar. sonra ***.net vardı orayı aradım baştan onlara bağırdım bana sahte ürün yolladınız diye. durumu anlattılar sağlık bakanlığı onaylarını soylediler. tek tek bi kızcağız anlattı. neyse ben sipariş ettim. ürün geldi. ilk gün bi canım yandı dedim ben bunu kullanamıcam. yeniden aradım resmen kafalarına çöktüm günde 15 kere arıyorum numaralarını ben olsam yüzüme falan kapatırım.yine sakin sakin anlattılar) cildiniz soyuluyor birz acıyabilr diye. ben biraz ince sürdüm sanırım 6 gün kullanabildim 1 tüpü. şunu soliiim ben orjinal ürün kullandığıma düm itibariyle eminim. siyah noktam nerdeyse hiç kalmadı. yüzü delinen varmış walla. dikkat ediiinnn.
heee bu arada lasante yazıcak kutunun üzerindeee

Müşterilerimizin isteği üzerine bizde pembe maskeyi getirdik. Cilt sorunum olduğu için almak istiyordum. Dün akşam denedim ve memnun kaldım. İlk kullanımda cildin bozuk olduğu yerler maskenin 40 dakika bekletiminden sonra soyulurken biraz acıyor ama, cildiniz düzelmeye başlayınca çok rahat uyguluyorsunuz. Maskeyi yaparken ılık suyla yüzünüzü yıkarken iyi kurulayın. Maskeyi kalın kalın sürdükten sonra ıslak kalan taraf olursa maske soyulmuyor. Bekleyip maskeyi soyduktan sonra yüzünüzün yumuşacık ve prüzsüz olduğunu hissedeceksiniz.

Ayrıca maskeyi alan olursa internet üzerinden almasınlar. Bu tarz ürünler eczaneden alınırsa, daha güvenli olur. Yani sağlık bakanlığından onaylı olmasına dikkat edin.
Alıntı:
Ciltte soyulmalar,yok yüzü delmeler..Nasıl da reklam yapıyorlar.

Bence hiç de iyi bir ürün değil güvenip de kullanılmamalı.

Orjinal olmayan pembe maskeler de öyle birşey olabilir. Belki de yorum yapanlar maskenin kalıp şeklinde soyulmasını ciltlerinin soyulduğunu sanmışlardır. İlk kullanımlarda cilt bozuk olduğu için ağda yapıyorsun gibi acı hissediliyorsun, sonra acıdan da eser kalmıyor. Bana sorarsanız ben memnun kaldım.
Eski 24.06.2011, 09:28   #15
DarkAngeL
...:: HüsoMeL::...

Sonuçta bir ürün yorum yapılsa ne yapılmasa ne? Üstelik şu ünlü bu ünlü kullandı diye yalan reklamlarla halkı kandırdığı da ortaya çıktı,siz niye rahatsız oluyorsunuz?
Eski 24.06.2011, 17:43   #16
OkyanusunKalbi
WoodStock

Alıntı:
Sonuçta bir ürün yorum yapılsa ne yapılmasa ne? Üstelik şu ünlü bu ünlü kullandı diye yalan reklamlarla halkı kandırdığı da ortaya çıktı,siz niye rahatsız oluyorsunuz?
Melek, birçok ürün reklamsız satılmıyor. Kullandığımız makyaj malzemelerinden tekstil ürünlerine kadar reklam vardır. Genelde ekranlarda görüp sevdiğimiz sanatçıların tanıtımıyla haberdar oluruz.. Pembe maske de Dizi oyuncusu Berrin sayesinde tanıtıldı. Bana soracak olursanız bende Berrin'in kullandığına inanmadım. Fakat madem yalan haber, halen internet sitelerinde televizyonlarda reklamları neden var? Salı günü bile diziyi izlerken Berrin'in olduğu bölümlerde pembe maske reklamı yapıldı. Kullanmadığını söylediği halde reklam geçiyorlar.

Konuyu açtığım için demiyorum ama maskeyi aldım kullandım. Gayet de memnun kaldım.
Eski 25.06.2011, 11:27   #17
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi power of pink Mesajı göster
kullanmadıysanız hiç açmayın ağzınızı
Pek hoş bir tabir değil...

Kullanmadığımız, bize ait olmayan bir ürün veya bizim başımızdan geçmeyen olaylarla ilgili de yorum yapabilme hakkımız var.. Özgür düşünce bu olsa gerek.

Pembe maske adı piyasaya çıkan marka, bir çok ünlünün adını kullandı. Bu kişiler bu saatten sonra yalanlasa ne olur yalanlamasa ne olur. Adam markasının adını duyurdu mu, duyurdu.

İnternet gibi bir ortamda, hele ki sosyal paylaşım sitelerinde bundan daha kolay bir yol yok.

İnsanların cilt yapılarındaki farklılıklara göre kimine iyi gelen kimine gelmez. Bunun tartışması olmaz...

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
pembe, yenileyen

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)