Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 16.04.2023, 15:27   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Oğuzhan Uğur gündem olan programı anlattı: Muharrem İnce'yi uyarmak zorunda

Oğuzhan Uğur gündem olan programı anlattı: Muharrem İnce'yi uyarmak zorunda kaldım

YouTube programcısı Oğuzhan Uğur, Babala TV'de Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'yi ağırladığı programla ilgili olarak, "Çok sinirliydi. Gerginliği izleyenlere de geçti. Ara verdiğimizde tavrının doğru olmadığı konusunda kendisini kibarca uyarmak zorunda kaldım.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce geçen günlerde, Oğuzhan Uğur'un Mevzular Açık Mikrofon programına konuk oldu.

Gelecek hafta yayına girecek olan bölümün tanıtımında İnce ile seyirciler arasında yaşanan gergin anlar dikkat çekti.

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı da bugünkü köşesinde Muharrem İnce ve Oğuzhan Uğur ile yaptığı görüşmeyi aktardı.

Altaylı, İnce'nin kendisini aradığını, "son derece iyi bir performans sergilediğinden bahsettiğini, program yayınlanınca oylarının yükseleceğinden çok emin olduğunu" söyledi.

Yazısında İnce'nin, "7 saat süren yayını milyonlar izleyecek ve hiç de yazıldığı gibi olmadığını herkes görecek" sözlerini de aktaran Altaylı, Oğuzhan Uğur'un İnce için 'çok sinirli ve gergin' dediğini belirtti.

Altaylı, yazısında şu ifadelere yer verdi:

"Sonra televizyonda konuştuğumuz iddiaya girmeyi önerdi.

'Çöktüysem 2-3 puan alırım. Çökmediysem 10, 15 hatta 20' dedi. Benim fikrimi sordu.

Ben de 8 ve üzeri oyun başarı olacağını ama onu kurtarmayacağını söyledim.

'İddiaya varım çok çok üzerinde oy alacağım' dedi. 'Onlar 17 parti, 11 büyükşehir, Halk TV, Krt, Tele 1. Ben tek başıma' dedi.

Çok açık biçimde AK Parti’yi değil, CHP’yi rakip görüyordu.

İkinci tura kalmasının mümkün olmadığını söyledim. Onun farkında idi. 'Onu söylemiyorum zaten' dedi.

Takım elbisesine iddiaya girdik.

Sonra Oğuzhan Uğur’la konuştuk.

'Çok gergin, çok sinirliydi' dedi.

'Ben orada yokmuşum gibi davrandı. Doğrudan izleyici ile konuştu ve sinirlendi. Gerginliği izleyenlere de geçti. Ara verdiğimizde hiç yapmadığım bir şeyi yaptım. Bu tavrının doğru olmadığı konusunda kendisini kibarca uyarmak zorunda kaldım. Bunca program yaptık hiç böyle bir şey yaşamamıştık. Ben Muharrem Bey’in bu kadar gergin ve hatta sinirli olmasına anlam veremedim' dedi.

Sonra da şunu söyledi, 'Programdan sonra bir daha bize kimse gelmez diye düşündüm. Ama ilginçtir. Hem DEVA, hem CHP’den arandık. Büyük ihtimalle bu iki partinin liderleri de gelecek' dedi."

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber
Eski 16.04.2023, 15:37   #2
Bursalı68
Yönetici

Standart Cevap: Oğuzhan Uğur gündem olan programı anlattı: Muharrem İnce'yi uyarmak

Programın tamamını izleyip öyle yorum yapacağım...Tamamını izlemeden ne söylesem yanlış olur....
4 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 16.04.2023, 15:49   #3
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Standart Cevap: Oğuzhan Uğur gündem olan programı anlattı: Muharrem İnce'yi uyarmak

Kibrini kontrol edemiyor sıkça ve dışa vuruyor. Artık nasıl bir ayna kullanıyorsa DEV kısmını da geçmiş kendileri...

Altaylıya söyledikleride içinde biriken kinin yansıması. Aklınca CHP 'ye ya da Millet ittifakına zarar verince kendini ispatlayacak. Evet bence de ispatlayacak ama sadece kişisel hırslarını ülkenin geleceğinin önüne nasıl koyduğunu ispatlayacak...

Tayyipe koltuk değneği olmak da varmış kaderinde, yazık...

4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 16.04.2023, 16:28   #4
OkyanusunKalbi
WoodStock

2018’de cb diye bu adamı dayattılar bize, ve ben o zaman da “çok sinirli kafam şişiyor.” demiştim. Ama Tayyip’e öfkelendiği için hepimiz alkışlıyorduk onu. Şimdi CHP’ye aynısını yapınca, kontrolsüz hırsı, kontrolsüz öfkeye dönüşmeye başladı.

Bu yayın “ekibim yok ama Interstellar'ı 4 kez izledim hallederiz." dediği dimi
Ben de 2 kez izledim onu. Öyle izlemekle olsaydı. Biraz Kemal Sunal filmlerini izlemesini öneriyorum, stresini atsın. Hepimizin yüzünün gülmesine ihtiyacı var gülmeyi unuttuk. Sürekli ekranlarda öfke nöbeti geçiren rte’nin yerine yine bağıran birisine ihtiyacımız yok.

Kemal Kılıçdaroğlu bak neler yapacak. Sen 4 kez interstellar izle.

https://twitter.com/onediocom/status...17050241478656
4 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 18.04.2023, 03:34   #5
Bursalı68
Yönetici

Programın tümünü izledim...3:14:16 süresi....

Bence sorun yok...Hepsine açık yüreklilikle cevap vermiş...İzleyenler tatmin olmuştur olmamıştır, herkesin kendi takdiri...Bazı soru soranlar zaten " bilenip "gelmiş, onların sorduğu sorularda dahi başarılıydı...

Ancak kısa tanıtım videosunda, sadece kırpılmış yerlere bakıldığında oldukça yanıltıcı, tümü izlendiğinde farklı sonuç çıkıyor...Bence başarılı...
3 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
anlattı, gündem, muharrem, oğuzhan, olan, programı, uğur, uyarmak, İnceyi, zorunda

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)