Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Bekir Coşkun

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 09.08.2015, 17:42   #31
AмσηRa
Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Yalılarda Viski İçen Şerefsizler... | Bekir Coşkun

Alıntı:
" Ilk etapta bunu bile dogru buldugumu anlatabilirim.
Nedenine gelince.: sayet yeniden Baraj altinda kalsaydi, O Oylar otomatikmen AKP´ye yazilmayacaktimi?. "
Mhp ve Chp doğudan oy alamıyor, Akp daha fazla alıyor. Sonuç olarak haklısın baraj altı kalsaydı Akp' ye gidecekti.
Batıdaki seçmende Akp gitsin diye Hdp' yi destekledi. Yani birinden kurtulayım derken başka bir bataklığa atmış oldu. Terör örgütünü destekleyen bir partiye oy verilmiş oldu.

Alıntı:
Elestirmekten bahsediyorsunda, elestirmen tek tarafli
Benim hangi eleştirim tek taraflı ki Bu foruma geldiğimden beri olan yazılarımı incele bi onada gerek yok, şu konu başlığımdaki yorumlarıma tekrar bir göz at istersen.
Tamam destan yazan polislerde Hdp ye oy vermiş buda onların vicdansızlıkları, ki ben diyorum ki dedimde.
Hdp gibi terörist partiyi desteklemişler gerçekten onların ideolojisiyle vermişlerse eyvallah. Yok Akp gitsin diye veriyorsa bu mantıksız dedim.

Alıntı:
Madencilerin Fitratina, Madende Gebermeyi yazdigin gibi, Yetimlerin Fitratina, Haklarinin calinmasinida Hosgörüp, Hirsizlari savunuyorsun. "
Yaf hırsız zaten hırsız bunu konuşmaya gerek duyuyor musun sen, ben tartışmaya bile gerek duymuyorum.
Buraya binlerce yazarım başlık başlık, "sana" hırsızın hırsızlık yaptığını kanıtlamama gerek var mı? Sen zaten benden fazlasınıda biliyorsundur.

Alıntı:
Lanetliyorum diyorsun, Hirsizlari degil, Ev ahiplerini yargiliyorsun!
Aynı çarkın içinde aynı cümleler yazıp yazıp duruyorsun, üstat hırsız senin benim evimede girmiş. biz birbirimize hırsızın hırsızlık yaptığını ne diye anlatalım ki Burada Hırsızlık yapılmadığını herşeyin güzel olduğunu anlatan biri olsa , çıkıp ona bir çok örnekle ispatlayalım

--

Sana nasıl daha farkı örnekle anlatıyım, inan bilemiyorum.

"""""Bizleri bu gibilere " siyasi partilere" muhtaç edenlerde en büyük suç, siz sadece hırsıza suç bulun. Ev sahibinin hiç suçu yok. """""

Ya adam zaten bir şekilde devletin imkanlarıyla, medyanın oyunlarıyla vs vs bir şekilde şirin gözüküyor. Bunu anlatamıyorsun, bende " Ev sahibinin hiç suçu yok. " derken, bu şirinlikleri, medyanın oyunlarını halka neden gösterilemiyor, demek istiyorum. Oturup bekleniliyor mu, neden birşeyler yapılmıyor. Demek istiyorum.

Alıntı:
Burada yanlis anlasilabilecek satirlara dikkat etmeni dilerim, en azinda yanlis anlasilabilecek satirlarin hemen ardina, aciklama getir´ki, en azindan ben yanlis anlamiyayim.
Şu cümleyi en baştan kursaydın belki bunca yazı yazmaktan kurtulurduk.
Üstat hayatım pratik, karşımdaki insanda ne yazdığımı hemen anlayacak ,diye düşünüyorum. Öyle ince detay detay yazmak yapımda yok maalesef.
Anlamak isteyene anlatıyorum, şuan olduğu gibi. Anlamak isteyen istediği gibide anlayabilir, benden yana sıkıntı yok.
Yazdığım yazıda sıkıntı varsa yönetici arkadaş silebilir, onun taktirinde.
Sağlıcakla...
Eski 09.08.2015, 19:18   #32
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi AмσηRa Mesajı göster
Mhp ve Chp doğudan oy alamıyor, Akp daha fazla alıyor. Sonuç olarak haklısın baraj altı kalsaydı Akp' ye gidecekti.
Batıdaki seçmende Akp gitsin diye Hdp' yi destekledi. Yani birinden kurtulayım derken başka bir bataklığa atmış oldu. Terör örgütünü destekleyen bir partiye oy verilmiş oldu.

Benim hangi eleştirim tek taraflı ki Bu foruma geldiğimden beri olan yazılarımı incele bi onada gerek yok, şu konu başlığımdaki yorumlarıma tekrar bir göz at istersen.
Tamam destan yazan polislerde Hdp ye oy vermiş buda onların vicdansızlıkları, ki ben diyorum ki dedimde.
Hdp gibi terörist partiyi desteklemişler gerçekten onların ideolojisiyle vermişlerse eyvallah. Yok Akp gitsin diye veriyorsa bu mantıksız dedim.

Yaf hırsız zaten hırsız bunu konuşmaya gerek duyuyor musun sen, ben tartışmaya bile gerek duymuyorum.
Buraya binlerce yazarım başlık başlık, "sana" hırsızın hırsızlık yaptığını kanıtlamama gerek var mı? Sen zaten benden fazlasınıda biliyorsundur.

Aynı çarkın içinde aynı cümleler yazıp yazıp duruyorsun, üstat hırsız senin benim evimede girmiş. biz birbirimize hırsızın hırsızlık yaptığını ne diye anlatalım ki Burada Hırsızlık yapılmadığını herşeyin güzel olduğunu anlatan biri olsa , çıkıp ona bir çok örnekle ispatlayalım

--

Sana nasıl daha farkı örnekle anlatıyım, inan bilemiyorum.

"""""Bizleri bu gibilere " siyasi partilere" muhtaç edenlerde en büyük suç, siz sadece hırsıza suç bulun. Ev sahibinin hiç suçu yok. """""

Ya adam zaten bir şekilde devletin imkanlarıyla, medyanın oyunlarıyla vs vs bir şekilde şirin gözüküyor. Bunu anlatamıyorsun, bende " Ev sahibinin hiç suçu yok. " derken, bu şirinlikleri, medyanın oyunlarını halka neden gösterilemiyor, demek istiyorum. Oturup bekleniliyor mu, neden birşeyler yapılmıyor. Demek istiyorum.

Şu cümleyi en baştan kursaydın belki bunca yazı yazmaktan kurtulurduk.
Üstat hayatım pratik, karşımdaki insanda ne yazdığımı hemen anlayacak ,diye düşünüyorum. Öyle ince detay detay yazmak yapımda yok maalesef.
Anlamak isteyene anlatıyorum, şuan olduğu gibi. Anlamak isteyen istediği gibide anlayabilir, benden yana sıkıntı yok.
Yazdığım yazıda sıkıntı varsa yönetici arkadaş silebilir, onun taktirinde.
Sağlıcakla...

Bakalim gercek Probleme yaklasacakmiyiz.

Alıntı:
Bunu hic gercekten kendi kendine sordunmu, neden dogudan CHP´ye oy kolay kolay gelmedigini?.

AKP Doguda Askerini Kislaya hapsetmis, Doguda Kürtlesme Politikasi güdüyor!.

12Sene Cemaat Gerdeginden sonra, adeta Hashasilere Dömelmis.

Dostlari Mavi Marmara davasindan sonra, kimler oldugu beli.

Torba yasalarla Adeta Hashasilere calisiyor!.

PKK oradan Daglardan Baglara inmis, Hashasi birliklerinle, Kürt Asilli Türk Halkini tehdit ediyor, Hashasiler Birlikleriyle, adeta bir Kürtlestirme Politikasi güdülüyor.

Yahu burada adeta PKK Unsurlarini nasil Secim Sandigina götürdüklerini görmekteyim, halen burada CHP´nin Dogu Anadoluda oy alamadigindan bahsediyorsun.

Bunu ama gözden kacirma, *****lar bir zamanlar Dogu Anadolunun Köy Meydanlarinda Bacilarimizi oynatirken, dogru Hareket edip, Kurtulus Savasina katilmislardi.

Simdide ayni *****lar Bacilarimizi 5000TL´ye satmaktalar.

Bak burada sana CHP secmeni degismedi dedikce ney diyorsun.

Alıntı:
Yahu bir Paylasim evvelsine sana Tayyibin Destan yazan Polislerin HDP´yi sectigini söyledim, Sayilari karsilastirdikca Hak verir gibi oldun, Halen Batinin PKK Cükü, HDP´yi destekledigini söylemektesin.

Alıntı:
Yani birinden kurtulayım derken başka bir bataklığa atmış oldu
Bizide uyuyor zannetme burada!.
Kac sefer sana anlatmiya calistim, bu oyunlarin Öcalan Bombasi icin yapildigini.

Kabüllen artik bunlarin AKP ve Gerdege girdigi PKK tarafindan yapildigini!.
Alıntı:

Göz attim, sanada gözüme batanlari tek tek göstermeye calistim, görmemezlikten geldin.

Analiz yaparken Dibine kadar iniyorum, böylelikle Sakli satirlari görebiliyorum.

Bunu kastenmi yapiyorsun?.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.08.2015, 19:55   #33
AмσηRa
Üye

şimdi Hdp' ye oy veren vatandaşlarımız, bu büyük oyunu bozmuş mu oluyor ?
Eski 09.08.2015, 20:47   #34
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi AмσηRa Mesajı göster
şimdi Hdp' ye oy veren vatandaşlarımız, bu büyük oyunu bozmuş mu oluyor ?
Bu kadar Paylasima karsi, bir satir bile hatira kalmayip, Bozuk Plak gibi ayni satirlari söylemene sasiyorum.

12Sene yagsiz Gerdege girdi bunlar
Anirdi kudurdu Kumpas diye sunlar
Yalanlari ortaya cikinca ardinda
Aldatildik demekle kaldilar orada!.

Nabuko Projesinin Tabutuna civi cakarak
Azeri Petrolünü, Gazini hice sayarak
PKK´ya ardindan öyle bir sarilarak
Petrolünle bunlar gerdege girdi
Reyhanlida Sehitler serildi!.

Sehitte neyki su zamanda
Olmus aninda kelle burada
********ler olmus Bey Pasa
Katiller anlasma masalarinda!.

'Kumpasla Askerin Intibari zedelendi
Dogu Anadoluda Kislaya hapsedildi
********ler indi Daglardan simdide
Mahkemesini Polisini kurdu üzerine!.

Gizli anlasmalarda gelindi son noktaya
Öcalan Kancigini cikarmaya orada
Bu Millet bunu Af etmezdi burada
Böyle ikinci Plan konuldu ortaya!.

Gladio A, B, C, gibi surada
Hashasilerinde Planlari güdüyor ortada
Öcalan Bombasi Patlamasin diye kucaginda
Destan yazan Polisleri secti HDP´yi ard arda!.

Kac sefer yazdim surada
Hala dersin sectiniz HDP´yi orada
Neyinle okursun yazilari surada
Bir satir kalmamis aklinda!.

Simdi yeniden söyliyeyim acik acik
Vatan Hainlerinle Karsi cikamazsin PKK´ya azcik
Gerdege girmis Kubilay Katillerinle birde
Yaglanmislar PKK Petrolünle üzerine!.

Saatin kac caldigini bile bilyor Hashasiler simdide.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.08.2015, 21:19   #35
AмσηRa
Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Bu kadar Paylasima karsi, bir satir bile hatira kalmayip, Bozuk Plak gibi ayni satirlari söylemene sasiyorum.

12Sene yagsiz Gerdege girdi bunlar
Anirdi kudurdu Kumpas diye sunlar
Yalanlari ortaya cikinca ardinda
Aldatildik demekle kaldilar orada!.

Nabuko Projesinin Tabutuna civi cakarak
Azeri Petrolünü, Gazini hice sayarak
PKK´ya ardindan öyle bir sarilarak
Petrolünle bunlar gerdege girdi
Reyhanlida Sehitler serildi!.

Sehitte neyki su zamanda
Olmus aninda kelle burada
********ler olmus Bey Pasa
Katiller anlasma masalarinda!.

'Kumpasla Askerin Intibari zedelendi
Dogu Anadoluda Kislaya hapsedildi
********ler indi Daglardan simdide
Mahkemesini Polisini kurdu üzerine!.

Gizli anlasmalarda gelindi son noktaya
Öcalan Kancigini cikarmaya orada
Bu Millet bunu Af etmezdi burada
Böyle ikinci Plan konuldu ortaya!.

Gladio A, B, C, gibi surada
Hashasilerinde Planlari güdüyor ortada
Öcalan Bombasi Patlamasin diye kucaginda
Destan yazan Polisleri secti HDP´yi ard arda!.

Kac sefer yazdim surada
Hala dersin sectiniz HDP´yi orada
Neyinle okursun yazilari surada
Bir satir kalmamis aklinda!.

Simdi yeniden söyliyeyim acik acik
Vatan Hainlerinle Karsi cikamazsin PKK´ya azcik
Gerdege girmis Kubilay Katillerinle birde
Yaglanmislar PKK Petrolünle üzerine!.

Saatin kac caldigini bile bilyor Hashasiler simdide.

Üstat aynı şeyleri sen yazıp durdun, gerçekten içlerinde benim ilgimi çeken farklı birşey göremedim. Yazdığın çizdiğin herşeyi cidden iyi biliyorum.
Onların ne olduğunu biliyorumda.
Bu Hdp' nin de ne olduğunu bile bile oy verdik diyenler için bunca yazı yazdım, sende onları pek umursamadın.
Bozuk plak gibi aynı şeyleri söyledik durduk evet, çünkü mesele en başından beri buydu. Konunun içeriği buydu.
Akp iyi mi kötü mü diye tartışmıyorum, tartışmaya gerek yok çünkü
He HDP ' ye oy veren "vatandaşlar" üzülmesinler. Demirtaş "Toplum, PKK ve herkes barış istiyor. İktidar ise biz illaki savaşacağız diyor" demiş. Adam barış güvercini mübarek.
Eski 12.08.2015, 20:53   #36
dil-edebiyat
Üye

Atatürk milliyetçiliği terimi 12 Eylül 1980 cuntasının eseridir. Atatürk diyor ki: "Biz doğrudan doğruya milliyetperiz ve Türk milliyetçisiyiz."
Domuza domuz demek büyük cesâret ister...

Abdurrahim Karakoç
dil-edebiyat'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 12.08.2015, 20:56   #37
dil-edebiyat
Üye

BEN BUYUM

- Yalın var mı?
- Yok.
- Yalıda mı oturuyorsun?
- Yok.
- Viski içer misin?
- Yok.
- Öyleyse yalıyla, viskiyle ne işin var?
- Yalıda bahçıvanlık yaptım. Boğazda garsonluk yaparken de viski servisi yapmıştım.

YA SİZ?
Domuza domuz demek büyük cesâret ister...

Abdurrahim Karakoç
dil-edebiyat'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 18.11.2021, 21:32   #38
Ben kimim
Yasaklı Üye

Dilsiz şeytan…
Bu Cumhuriyet; saltanatın ihanetine karşı acı içinde tükenmekte bir milletin ve Mustafa Kemal ile arkadaşlarının öncülüğünde isyanı sonucu kurulmuştur.

Kahreden yaşam zorluğu karşısında canına kıyan, pazar yerlerinde bağırıp, çağıran insanlar çoğalınca Diyanet hutbe yayınladı:

“Bu bir imtihandır, isyan etmeyin.”

?

Hatırlarsınız; Diyanet internet sitesinden Atatürk'ün resmini çıkartmış, gençler hackleyerek yeniden koymuşlardı.

İlahiyatçı alim profesör, hutbenin yerinde Atatürk'ü görünce diğer ilahiyatçı alime koştu “Yarabbim hutbemizi sabit eyle” dedi ki, bir Atatürk resmi daha geldi, bu sefer atın üzerinde.

“Siliyoruz, siliyoruz gitmiyor” diye hep birlikte başkana koştular, hutbe gözükmüyordu, şeytan mı cin mi derken.

Başkan sordu:

“Entır yaptınız mı?..”
“Yaptık, aç kapa, insört eyledik, control bas home, hutbe inmiyor.”
“Pg down şeklinde bir tık etseydiniz.”
“Tık ettik geldi.”
“Evliyalar rahmetlerini bu vesile ile gönderdiler mi?..”
“Hayır, Mustafa Kemal geldi yine, atlı bu sefer.”

?

Diyanet'in yüksek mertebedeki alimleri “Control F5'imizi kadim eyle, hutbemizi Home Page eyle yarabbi” diyerek meseleye eğildiler:
“O bir değnek ül vazife var.”
“Görev çubuğu.”
“Onu üç vakte kadar ittirip, sonra My dokuments'e scrooll down yapıp, bize rahmetini göster.”
“Bir de Log of var.”
“Of deme, of deme. İsyan etme hacı.”

?

Başkan, iman birliği ile bu işi çözmek gerektiğini söyledi.
“Yarabbim hesabımızı helak edenlerin harddisklerini harap eyle, bizim my dokuments'imizi link eyle” diye ekledi.
“Kontrol ül sehpa” (denetim masası) üzerinde oynayıp tık'ladılar.
Atatürk çıktı.

?

Bak hoca:

Bu Cumhuriyet; saltanatın ihanetine karşı acı içinde tükenmekte bir milletin ve Mustafa Kemal ile arkadaşlarının öncülüğünde isyanı sonucu kurulmuştur.

İslam; zıvanadan çıkanlara, putperestlere karşı isyan edenlerin yüce dinidir.

“İsyan etmeyin” hutbesi, Hazreti Muhammed'in şu sözünden daha mı öncedir:

“Haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır.”

https://www.istanbulgercegi.com/gaze...an_209197.html
Ben kimim'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
bekir, çoşkun, içen, viski, yalılarda, İçen, şerfsizler

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler