Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi

Ülkemiz ve Dünya Gündemi Ülkemizde ve Dünyada yaşanan gelişmelere dair haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 31.07.2022, 16:25   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 'Erdoğan'dan başkasına oy vermem' diyen pazarcı: Çalıyorlarmış, benim sorun

'Erdoğan'dan başkasına oy vermem' diyen pazarcı: Çalıyorlarmış, benim sorunum değil; biz de çalıyoruz

Sokak röportajında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklediğini belirten bir pazarcı açıkça vergi kaçırdığını itiraf etti: "Çalıyorlarmış, benim sorunum değil kardeşim. Biz de çalıyoruz, biz de vergi kaçırıyoruz."

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine bir yıldan az bir süre kala sokak röportajlarının sayısında da artış yaşanıyor.

Yazıyor TV'nin YouTube kanalında yayınlanan sokak röportajında ‘her şeyini Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a borçlu’ olduğunu vurgulayarak şunları kaydetti:

ÇALIYORLARMIŞ, BENİM SORUNUM DEĞİL'
"Şu elimi kessem Tayyip Erdoğan’dan başkasına oy vermem. Ben her şeyimi onun sayesinde kazandım. Çalıyorlarmış. Benim sorunum değil kardeşim. Neyini çalıyormuş Allah aşkına… Çalıyorsa Allahla onun arasında.

'BİZ DE ÇALIYORUZ, VERGİ KAÇIRIYORUZ'
Biz de çalıyoruz, biz de vergi kaçırıyoruz. 100 tane mal satıyoruz, 20 tane fiş kesiyoruz. Yalan mı kardeşim? Çalmayan var mı Allah aşkına. Dürüst olmak lazım."

CHP'Lİ BEKAROĞLU'NUN YORUMU: 'ERDOĞAN NİÇİN YÜZDE 25'İN ALTINA DÜŞMÜYOR?' SORUSUNUN CEVABI
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, videoya yaptığı yorumda, ”Öyle bilimsel araştırmalara, derin analizlere gerek yok, işte ‘Erdoğan niçin yüzde 25’in altına düşmüyor?’ sorusunun cevabı” dedi

Kendisinin ve birçok kişinin belli yollarla ‘çaldığını‘ söyleyen pazarcı, “Şu elimi kessem Tayyip Erdoğan’dan başkasına oy vermem. Ben her şeyimi onun sayesinde kazandım. Çalıyorlarmış. Benim sorunum değil kardeşim. Neyini çalıyormuş Allah aşkına… Çalıyorsa Allahla onun arasında. Biz de çalıyoruz, biz de vergi kaçırıyoruz. 100 tane mal satıyoruz, 20 tane fiş kesiyoruz. Çalmayan var mı Allah aşkına…’ dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, videoya yaptığı yorumda, ”Öyle bilimsel araştırmalara, derin analizlere gerek yok, işte ‘Erdoğan niçin yüzde 25’in altına düşmüyor?’ sorusunun cevabı” dedi.

Gerçek Gündem
Eski 01.08.2022, 07:08   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Standart Cevap: 'Erdoğan'dan başkasına oy vermem' diyen pazarcı: Çalıyorlarmış, beni

Pazarcı aslında bir realiteyi anlatmış kendini ve zat-ı devletleri hazreti imam Tayyip efendiyi anlatırken, ülke kimin kimi nasıl soyma projelerinin üretildiği arenaya dönmüş, çıkarcı guruplar fırsat bu fırsattır, çal ama nasıl çalarsan çal havasına gelmiştir....

Ülkemiz çok geniş bir KLİPTOMANİ rahatsızlığı ile karşı karşıyadır....

Tanrı şifa versin....
Eski 01.08.2022, 09:57   #3
Bursalı68
Yönetici

Standart Cevap: 'Erdoğan'dan başkasına oy vermem' diyen pazarcı: Çalıyorlarmış, beni

RTE sebep değil sonuç...!

Toplum kendisi gibi olanı seçiyor sadece...Demekki toplumun çoğunluğu bozuk...

İşte bu yüzden toplumu dönüştüremez, bilinçlendiremez, düzeltemezseniz, RTE gider, onun gibi bir başkası gelir yine...

Ama önce iktidara gelmek gerek...İktidara gelemezseniz, hiçbirşey yapamazsınız...O yüzden de zaten yıllardır muhalefeti de eleştirdik, yaptıkları yanlışlardan dolayı...Ama nerdeeee, dinleyen var mı...?
3 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 01.08.2022, 11:17   #4
Banemin
» » » Çapulcu « « «

"Dürüst olmak lazım" diye de eklemiş.

Dürüst hırsız vesselam...

3 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 01.08.2022, 14:39   #5
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
Çalıyorlarmış. Benim sorunum değil kardeşim. Neyini çalıyormuş Allah aşkına… Çalıyorsa Allahla onun arasında.

Kiblesini Sasirmislar, iyice Sapitmaya baslamis!.

Dini Bagliligi sadece kendisi ve Inandigi Tanrisi olmakla, Kul Hak´i yemisse, bu o Kulun Zararina ugramasinin ardinda Yalan Dünyalarinda Yargilanmasi gerek!.

Diplomalari ve Abdesti Saibeli AKEPE´lilerden baska birsey beklenilirmiydi?.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
başkasına, benim, Çalıyorlarmış, diyen, erdoğandan, pazarcı, sorun, vermem

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)