Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Zeka ve Beceri Oyunları

Zeka ve Beceri Oyunları Zekamızı, dikkatimizi, becerilerimizi sınayalım

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 21.04.2022, 20:53   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Kişilik testi! Resimde İlk Ne Gördüğünüz Aşka Bakış Açınızı Söylüyor

Kişilik testi! Resimde İlk Ne Gördüğünüz Aşka Bakış Açınızı Söylüyor

Resimde ilk ne görüyorsun?

Sonuçları cevaplarınızdan sonra yazacağım
Eski 21.04.2022, 21:14   #2
OkyanusunKalbi
WoodStock

Standart Cevap: Kişilik testi! Resimde İlk Ne Gördüğünüz Aşka Bakış Açınızı Söylüyor

Nehir kenarında uzanan bir kız gördüm.
4 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.04.2022, 21:15   #3
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Standart Cevap: Kişilik testi! Resimde İlk Ne Gördüğünüz Aşka Bakış Açınızı Söylüyor

Meksikalı amca, kız, at ve profildeki sıfatı aynı anda gördüm ama ne nehir ne de sütun yok yarım saat bakmama rağmen.

Bende açılmadı demek.

4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.04.2022, 00:05   #4
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Aynı anda bir sürü şey görüyorum o ne demekmiş acaba?
İki tane birbirine bakan yaşlı sakallı adam suratı,ata binmiş iki meksikalı adam,iki uzanmış kadın,akan nehir bir tek taş kemer yok onu görmedim.

4 Üyemiz NaNaNe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.04.2022, 22:39   #5
Canan
Çiçekci kız

@Banemin
@NaNaNe
@OkyanusunKalbi

Resimde İlk Ne Gördüğünüz Aşka Bakış Açınızı Söylüyor

1-
OkyanusunKalbi:
Nehir kenarında uzanan bir kız gördüm demiş.

2- Banemin: Meksikalı amca, kız, at ve profildeki sıfatı aynı anda gördüm ama ne nehir ne de sütun yok yarım saat bakmama rağmen.
Bende açılmadı demek demiş.

3- NaNaNe:
Aynı anda bir sürü şey görüyorum o ne demekmiş acaba?

İki tane birbirine bakan yaşlı sakallı adam suratı,ata binmiş iki meksikalı adam,iki uzanmış kadın,akan nehir bir tek taş kemer yok onu görmedim demiş.

Cevaplar... Aşka Bakış Açılarınız

Profildeki bir adamın yüzü

Bu resme baktığınızda yaşlı bir adamın yüzünün soyut bir görüntüsünü gördüyseniz, endişelenmeyin, kaderiniz yaşlı bir adamla karşılaşmak değil! Bunun anlamı özellikle aşk ve flört söz konusu olduğunda, büyük resmi asla gözden kaçırmayan türden biri olduğunuzdur. Görünüşte, ayaklarınızın yerden kesilmesini özleyen biri gibi görünebilir ve romantik jestlerin duyarlılığını takdir etseniz de gerçek şu ki, ortaya koymaya istekli biri tarafından başarılı bir şekilde baştan çıkarılma olasılığınız çok daha yüksektir. Gerçek aşkın gerektirdiği zaman, çaba, enerji ve sıkı çalışma, tıpkı onlar için yapmaya istekli olduğunuz gibi. Kaç yaşında olduğun önemli değil. Çiçeklerden ve sonelerden daha çok sevilecek şey olduğunu biliyorsun. Gerçek aşk, birlikte bir hayat kurmakla ilgilidir ve uzun vadeli, tatmin edici bir romantik ilişki söz konusu olduğunda aradığınız şey budur.

Ata binen bir adam

Ata binen bir adamın görüntüsünü gördüyseniz aşk ve romantizm söz konusu olduğunda, sonunda hayallerinizdeki kişiyi bulduğunuzu düşünseniz bile, kalbinizin evcilleştirilmesi zor olabileceği anlamına gelir. Neredeyse sürekli olarak kibar bir doğanın dikkatini çektiğinizde hem kalbi hem de ruhu gelişen bir insansınız. Kral Arthur ve Guinevere döneminde doğmuş olsaydınız, onurunuz için düello yapan bir adam fikrine bayılarak, tam olarak uyum sağlardınız. Gerçek ve kalıcı (tehlikeli ve bazen ölümcül) aşk hakkında konuşun! Rüyalarınızdaki gerçek kişinin aniden ortaya çıkması durumunda, eşinizin omzunun üzerinden bakmaya devam etme konusunda doğal bir eğiliminiz var. İyi birinin kaçmasına izin verme riskini almayın, çünkü bunca zamandır önünüzde duran kişinin fark edilmeyi beklediği ortaya çıkabilir!

Nehir kenarında uzanan bir kız

Nehir kenarında uzanan kızın görüntüsünü gördüyseniz, daha önceki aşk deneyimlerinden dolayı geçmişte çok incinmiş olduğunuz ve kalbinizi ele verme konusunda büyük bir eğiliminiz olsa da, zaman geçtikçe giderek daha ürkek ve temkinli olduğunuz anlamına gelir. Romantik bir eş bulmaya çalışan her kişi, yaşamları boyunca belirli bir miktarda reddedilme ve kalp kırıklığı yaşayacaktır, ancak bu, onların - yani sizin - istediğiniz zaman aşkı bulamayacakları anlamına gelmez. Buradaki asıl sorun, sürecek aşkı aramaya devam etmenin bir anlamı olduğuna kendinizi ikna etmekte özellikle zorlanmanızdır. Bu avdan asla vazgeçmemelisiniz. Kalp ağrısını derinden hisseden biri olsanız da aynı zamanda yoğun bir şekilde seven birisiniz. Senin tarafından sevilmek bir hediye ve bu asla unutmaman gereken bir şey.

Nehrin üzerinde bir taş kemer

Bu resme bakıp kükreyen bir nehre bakan taş bir geçit resmini gördüyseniz, hemcinsinizden koptuğunuz anlamına gelmez, sadece evcilleştirilmesi zor, vahşi ve rüya gören bir kalbe sahip olduğunuz anlamına gelir. Aşık olma fikrini seviyorsun. Belki de birkaç kez olabilirsiniz. Ama sonunda, hiç kimsenin kalbi sizin kadar keşif ve macerada bir ortak istemiyormuş gibi geliyor. Kesinlikle eşsiz ve vahşi bir ruh olsanız da bu, bu hayatı kendi başınıza yaşamayı beklemeniz veya arzulamanız gerektiği anlamına gelmez. Hayatta yolculuk ederken, manzaraları seyrederken ve birbiri ardına destansı maceralar yaşarken, hayat denen bu tuhaf yolculuktan en az sizin kadar zevk alan biri için gözlerinizi dört açın. Kalbinizi birine vermeniz onu kaybettiğiniz anlamına gelmez. Bu, mümkün olabileceğini hayal etmeye cesaret edebileceğinizden iki kat daha fazla harika şey deneyimleyeceğiniz anlamına gelir!
Eski 23.04.2022, 23:09   #6
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Alıntı:
Bu resme baktığınızda yaşlı bir adamın yüzünün soyut bir görüntüsünü gördüyseniz, endişelenmeyin, kaderiniz yaşlı bir adamla karşılaşmak değil!
Valla bu endişelenecek bir durum olurdu benim için.

4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.04.2022, 23:26   #7
ReaL
Deniz Sevengillerden

2 suratsız yaşlı adam.
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.04.2022, 23:52   #8
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
2 suratsız yaşlı adam.
Sakın isim verme.

5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.04.2022, 23:58   #9
OkyanusunKalbi
WoodStock

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Sakın isim verme.
Kahkaha attım.
Alıntı:
Nehir kenarında uzanan bir kız
Alıntı:

Nehir kenarında uzanan kızın görüntüsünü gördüyseniz, daha önceki aşk deneyimlerinden dolayı geçmişte çok incinmiş olduğunuz ve kalbinizi ele verme konusunda büyük bir eğiliminiz olsa da, zaman geçtikçe giderek daha ürkek ve temkinli olduğunuz anlamına gelir. Romantik bir eş bulmaya çalışan her kişi, yaşamları boyunca belirli bir miktarda reddedilme ve kalp kırıklığı yaşayacaktır, ancak bu, onların - yani sizin - istediğiniz zaman aşkı bulamayacakları anlamına gelmez. Buradaki asıl sorun, sürecek aşkı aramaya devam etmenin bir anlamı olduğuna kendinizi ikna etmekte özellikle zorlanmanızdır. Bu avdan asla vazgeçmemelisiniz. Kalp ağrısını derinden hisseden biri olsanız da aynı zamanda yoğun bir şekilde seven birisiniz. Senin tarafından sevilmek bir hediye ve bu asla unutmaman gereken bir şey.

İlk defa kişilik testi doğru çıktı.

5 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 24.04.2022, 00:04   #10
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Eee tek tek tamamda hepsini birden görünce ne demek oldu şimdi.

Benim beyin farklı çalışıyor geçenlerde de herkesten farklı görmüştüm.

4 Üyemiz NaNaNe'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
açınızı, aşka, bakış, gördüğünüz, kişilik, resimde, söylüyor, testi

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)