Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Spor Dünyası > Futbol | Diğer Futbol Kulüpleri > Trabzonspor

Trabzonspor Karadeniz Efsanesi

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 11.03.2014, 00:05   #21
Lion
...Az İnsan Çok Huzur...

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Trabzonspor 0 - 1 Fenerbahçe (Süper Lig Maçı)

Taraftar dediğin takımına sahip çıkar destek olur. Köstek olmaz.
Bir de faturayı Volkana çıkartmak istiyorlar.

Alıntı:
Volkan'ın gol sevinci çıldırttı
Volkan Demirel'in Trabzonspor maçındaki gol sevinci, bordo mavili taraftarları kızdırdı
Yahu Volkana kapı kolu atıldığında maçın henüz başıydı be...
4 Üyemiz Lion'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.03.2014, 01:12   #22
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MoStAr Mesajı göster
ben maçı canlı seyrettim ve şunu diyorum ki karadeniz insanı tez canlıdır, karadeniz insanı saman alevi gibidir. En ufak bir kıvılcımda parlayabilen bir yapısı var. Bu kıvılcımıda fenerli tüm futbolcular gayet iyi yaptılar . Volkanın ,Canerin yaptıkları maçın bu hale gelmesine sebeptir.
bir suçlu varsa bence Başta volkanın sonrası fenerli futbolcularınındır tabi Ersun yanalı unutmamakta gerekir.
Fener değil. Fenerbahçe. Fenerli değil Fenerbahçe'li. volkanın değil Volkan'ın. Özel isimler büyük harfle başlar.

Ben de Karadeniz insanıyım. Kökenim Rize, kimsenin tahriklerine gelmeyiz.

Artı olarak; Fenerbahçe'li futbolcu sahaya çıkmış oyununu oynayacak, oynasa da oynamasa da zaten parasını alacak, seyirciyi tahrik edip kafasına kapı kolu, tuğla, taş, çakmak, telefon(!), torpil(!), bozuk para, maytap(!), bıçak(!), ayakkabı yemeye neden merakı olsun? Volkan'ın gol sevincini provakosyon olarak değerlendiriyorsan o zaman tüm futbolcular provakatör.

Bu arada, maçı canlı izlemişsin ama, sanırım başına taş geldiği için yere düşen Emenike'yi tartaklayan Trabzonsporlu futbolcuları görmemişsin.

Dikkatimi çekti de, Fenerbahçe konularında ve maçlarında objektif değilsin. Objektif olup olmaman da beni hiç ilgilendirmez, ama Fenerbahçe'nin düşmanı benim dostumdur mantığıyla körlemesine yorum yazmak hoş değil.
3 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.03.2014, 01:45   #23
ReaL
Deniz Sevengillerden

Olay çıkartanları tespit edeceksin, atacaksın içeri.. Dağbaşı mı yahu..

Musamaha gösterile gösterile bu hale gelindi.. Trabzonspor'a en az, en az 5 maç seyircisiz ya da tarafsız sahada oynama cezası gelir.. Az bile..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.03.2014, 02:00   #24
Erdy
Tam Üye

Zaten sabahtan beri millet bileniyordu Fenerbahçe geliyor diye. Olay çıkacağı belliydi. Asıl sorulacak soru şu. Madem binlerce polis görev yaptı cart oldu curt oldu bu kadar meşale stada nasıl girdi? Bu olaylar nasıl çıktı? Geçen sene otobüse mermi attılar bu senede bu. Nereye kadar bu böyle gidecek?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MoStAr Mesajı göster
ben maçı canlı seyrettim ve şunu diyorum ki karadeniz insanı tez canlıdır, karadeniz insanı saman alevi gibidir. En ufak bir kıvılcımda parlayabilen bir yapısı var. Bu kıvılcımıda fenerli tüm futbolcular gayet iyi yaptılar . Volkanın ,Canerin yaptıkları maçın bu hale gelmesine sebeptir.
bir suçlu varsa bence Başta volkanın sonrası fenerli futbolcularınındır tabi Ersun yanalı unutmamakta gerekir.
Hocam maç gelmeden günler öncesinde millet komplo teorileri üretiyordu Fener maçında şöyle yapacağız böyle yapacağız diye. Dediklerini de yaptılar. Ona buna suç atmak tabi ki en kolayı. Ama Trabzonspor taraftarının sağduyulu olmayı öğrenmesi gerek. Kendi taraftar gruplarını bir çatı altında toplayıp organize etmesi gerek. Yoksa önü arkası kesilmez bu olayların.
Eski 13.03.2014, 02:57   #25
bayandan
Yeni Üye

Maç böyle tescil edilir.

TS nin üç puanı silinir.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
bülent, fenerbahçe, maçı, süper, trabzonspor

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler