Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Görsel ve İşitsel Sanat Yapıtları > Tv Showları | Tv Yarışmaları | Tv Dizileri Haberleri

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 22.01.2023, 17:33   #11
AutoCAD
Gerçek Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Ben Bu Cihana Sığmazam Fragmanları ve Bölümleri

Ben Bu Cihana Sığmazam 18. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=ctKizrVwZxM
Eski 04.02.2023, 21:58   #12
AutoCAD
Gerçek Üye

https://www.youtube.com/watch?v=oYF_sHhP8KU

Ben Bu Cihana Sığmazam 18. Bölüm:
Cezayir, Bekir konusunda verdiği kararın vicdan muhasebesini daha bitirmemişken Leyla, ağabeyi Bekir'i iyice merak edip Cezayir'i sıkıştırır. Cezayir, Leyla’ya gerekli açıklamada bulunur ve rahatlamasını sağlar. Lakin Bekir’in ölümünü tek bilen Cezayir değildir.
Gülendam geçirdiği bir kriz yüzünden tekrar hastaneye kaldırılınca Cezayir, Firuze'ye annesiyle yeterince ilgilenmediğini söyler ve Firuze’ye duygusal olarak yüklenir.
Firuze’ye bilinmedik bir yerden çiçekler gelmeye başlar. Firuze'nin aldığı çiçekler onun Cezayir'e olan duygularını yumuşatırken Leyla, Cezayir'in kendisine olan sevgisini sorgulamasına neden olur. Ama çiçekler bambaşka bir sürpriz buluşmanın habercisidir.
Jean Luc, Firuze'nin Cezayir ve Yıldırım Türk üzerine yaptığı itirafa şaşırır. Ve gerçeğin peşine düşer. Jean Luc’un Firuze konusunda kararsız kaldığını anlayan Continental pakt Jean Luc’un üzerine oynamaya başlar.
Cezayir, Tatavlalı hakkında yeni planlar kurarken Sabit, Cezayir'e saldırmak için eline bir fırsat geçirir.
Cezayir, Bekir’in akıbeti hakkında Leyla’ya ne cevap verecektir? Bekir ile ilgili sırra vakıf olan sürpriz kişi kimdir? Cezayir karşısında Firuze’yi kim savunacak? Çiçekler kimleri buluşturacak? Sabit, Cezayir’in saldırısına nasıl cevap verecek?
Eski 04.02.2023, 22:02   #13
AutoCAD
Gerçek Üye

https://www.youtube.com/watch?v=beoqBcLY5Js

Ben Bu Cihana Sığmazam 19. Bölüm:

Cezayir ve Firuze, Tatavlalı aracılığıyla pakttan hayatlarını alt üst edecek bir tehdit alır. Bu tehditle birlikte Firuze, Cezayir'e farklı bir çözüm önerisinde bulunur.
Leyla, Cezayir’in tablosunu alarak yaptığı jeste karşılık Cezayir’e özel bir yemek hazırlar. Cezayir bu yemekte Bekir’in ortadan yok oluşuyla ilgili gerçekleri söylemeye hazırlanırken son anda beklenmedik bir mesaj bu konuşmanın seyrini değiştirir.
Leyla, Süheyla’nın rahatsızlık ve tahlil durumu için Firuze’yi aradığında aldığı cevaplar Leyla’nın şüphelerini arttırır.
Jean Luc, Fransa’dan gelen sürpriz misafiriyle yemek yerken Cezayir’in onları ziyaret etmesi bu sürpriz misafiri çok tedirgin eder.
Pakt’ın tehdidi Cezayir’de nasıl bir karşılık bulacak? Cezayir’in Bekir ile ilgili konuşmasının seyrini değiştiren mesaj kimden gelecek? Leyla, Süheyla ile ilgili şüphelerinde haklı çıkacak mı? Jean Luc’un sürpriz misafiri kim ve Cezayir karşısında neden tedirgin olacak?
Eski 04.02.2023, 22:05   #14
AutoCAD
Gerçek Üye

https://www.youtube.com/watch?v=0vn48hu-qck

Cezayir'in kızı Mercan kaçırılıyor. "Yakında büyük bir savaş başlayacak!"
Eski 04.02.2023, 23:23   #15
OkyanusunKalbi
WoodStock

Aa burada da karşıma çıktı.
OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 19.03.2023, 15:53   #16
AutoCAD
Gerçek Üye

https://www.youtube.com/watch?v=a1iXBDnJ0bA

Eski 19.03.2023, 16:10   #17
AutoCAD
Gerçek Üye

https://www.youtube.com/watch?v=aND0fGyDp4Q

Ben Bu Cihana Sığmazam 22. Bölüm:
Cezayir, ağabeyinin katili Kayıkçı’ya ulaşabilmek için kendi adamları tarafından vurulan Bassilius’u yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapar. Bassilius’u kurtarabilmek için Firuze’den yardım ister. Firuze, hamileliği nedeniyle kendisine dikkat etmesi gerekirken Cezayir’in çağrısına cevapsız kalamaz. Firuze, tedavi edeceği kişinin daha önce kendi ölüm emrini veren Bassilus olduğunu görür. Nihayet Firuze’nin Bassilius’la yüzleşme anı gelir.
Leyla, kardeşi Süheyla’yı almak için Orhan’ın evine gider. Orhan’la yaşadıkları atışma sırasında beklenmedik bir durum yaşanır. Leyla, kardeşi Süheyla’yı korumak için hem kendini hem de ailesini etkileyecek büyük bir sorumluluk almak zorunda kalır.
Cezayir’in elinden kurtulan Tatavlalı, Leyla’nın zor durumda olduğunu öğrenir ve Cezayir’in ters köşeye yatırmak için yeni planlar yapar. Cezayir’in dikkatini dağıtıp Bassilius’u kurtarmak için ekibinin yeni üyesi Tito ile bir operasyon düzenler. Bu operasyonda Jean Luc ve Tito ölümcül bir mücadeleye girer.
Bassilius, Kayıkçı’yla ilgili Cezayir’in içine şüphe düşürecek ne söyler? Firuze kendi ölüm emrini veren Bassilus’u tedavi edecek mi? Leyla’nın aldığı sorumluluk nedir? Tatavlalı’nın, Bassilius’u kurtarmak için yaptığı operasyon başarılı olacak mı? Ölümcül mücadeleden kim kurtulur Tito mu Jean Luc mu?
Eski 26.03.2023, 13:39   #18
AutoCAD
Gerçek Üye

https://www.youtube.com/watch?v=a1iXBDnJ0bA

Ben Bu Cihana Sığmazam 23. Bölüm Fragmanı | "Yapabileceğiniz tek bir şey var kaçıp saklanmak"
Eski 26.03.2023, 13:42   #19
AutoCAD
Gerçek Üye

https://www.youtube.com/watch?v=mRhR8_3aPtI

Ben Bu Cihana Sığmazam 23. Bölüm:
Cezayir, kendi mekanından Tatavlalı ve Tito tarafından kaçırılan Bassilius’u yakalamak için peşlerine düşer. Çünkü hala Kayıkçı’yla ilgili en ufak bir bilgiye ulaşamamıştır. Daha fazla düşman kazanmak istemeyen Tatavlalı ise Bassilius’un kaçışını organize eder. Cezayir ekibiyle, Tatavlalı ve Bassilius’un izini bulur.
Cezayir, Orhan’ın ölümüyle suçlanan Leyla’nın ağır bir ceza alması için çabalayan Tatavlalı’ya karşılık, Orhan’ın hayatta olma ihtimalini düşünür ve ona göre hareket almaya başlar.
Leyla tecritte umutsuz bir halde yargılanmayı beklerken Firuze, Leyla’yı ziyarete gelir. Leyla içinde bulunduğu durumdan kurtulamayacağını düşünerek Firuze’den önemli bir dilekte bulunur.
Firuze’nin, çalıştığı hastanenin yönetimiyle yaşadığı bazı sorunlar, kariyerini bitirme noktasına getirir.
Oğlu Sait’in Cezayir’le girilen bir çatışmada öldüğünü öğrenen Sabit, eski hesabı kapatmak için Cezayir’i en hassas yerinden vurmak için harekete geçer.
Azamet ve Melike ise gözlerden uzak bir yerde, hayatlarıyla ilgili aldıkları ciddi bir kararı uygulamaya geçirir.
Cezayir, Bassilius’u yeniden ele geçirebilecek mi? Orhan’ın yaşadığını düşünen Cezayir’in tahmini doğru çıkacak mı? Firuze’nin kariyerinde nasıl bir değişim olacak? Sabit’in Cezayir’le ilgili intikam planı nedir?
Eski 26.03.2023, 13:54   #20
AutoCAD
Gerçek Üye

https://www.youtube.com/watch?v=6bKftjhkU_E

Ethem'in hayatı tehlikede. Cezayir Leyla ile evleniyor. Bu durumu gören Firuza neler yapacak?
Ben Bu Cihana Sığmazam 24. Bölüm Fragmanı |''Cezayir'in kalbi sensin aklıysa Leyla...''

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
cihana, sığmazam

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)