Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Gezelim & Görelim > Buram Buram Türkiye'm > Akdeniz

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 02.03.2015, 01:19   #41
Basakca
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Saklıkent (Kayak Merkezi) - Antalya

Hep demişimdir; Antalya'da yaşayanlar şanslı. Her mevsimde doğanın sunmuş olduğu nimetler var. Bir tarafta denize girilirken diğer tarafta karlar içinde treking yapmak çok ender rastlanır bir durum olsa gerek.

Bende zirve yapmak istiyorum doğrusu elim ayağım tutarken. Yarın bilet alacağım.

Teşekkürler Mediter.

6 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.03.2015, 21:51   #42
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Sevgili Mediter,

katkılarından dolayı teşekkürler. Zaten sen ve ben olmasak Antalya'yı tanıtamayacağız, bizden başka fotoğraf çekip ekleyen yok. Hoş Antalya'nın tanıtıma ihtiyacı yok ama kendi fotoğraflarımızla sanki daha bir doğal oluyor herşey

Senin fotoğrafların benimkilerden daha güzel olmuş, nedense

Taş ocağının o çirkin görüntüsü de hala aynı.

Ellerine sağlık, teşekkürler paylaşım için

6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.03.2015, 16:15   #43
Mediter
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Fırından yeni çıkmış sıcak sıcak fotoğraflar ve ek bilgiler için teşekkürler Mediter
Beğenin için ben teşekkür ederim @ReaL,
Sürekli online olamasam da, zaman zaman (çorbada tuzum olsun misali) konu eklemeye çalışıyorum.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Hep demişimdir; Antalya'da yaşayanlar şanslı. Her mevsimde doğanın sunmuş olduğu nimetler var. Bir tarafta denize girilirken diğer tarafta karlar içinde treking yapmak çok ender rastlanır bir durum olsa gerek.

Bende zirve yapmak istiyorum doğrusu elim ayağım tutarken. Yarın bilet alacağım.

Teşekkürler Mediter.
Sevgili @Basakca,
Siz de, Antalyalı olmak isterseniz, kapımız her zaman sizlere açıktır, bekleriz efendim.
Zirve yapmak istediğinizi ve bilet alacağınızı yazmışsınız.
Nereye zirve? Nereye bilet?
Gözümüz yollarda telef olduk burda
Beğeniniz için ben teşekkür ederim.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Sevgili Mediter,

katkılarından dolayı teşekkürler. Zaten sen ve ben olmasak Antalya'yı tanıtamayacağız, bizden başka fotoğraf çekip ekleyen yok. Hoş Antalya'nın tanıtıma ihtiyacı yok ama kendi fotoğraflarımızla sanki daha bir doğal oluyor herşey
Senin fotoğrafların benimkilerden daha güzel olmuş, nedense
Taş ocağının o çirkin görüntüsü de hala aynı.

Ellerine sağlık, teşekkürler paylaşım için

Sevgili @LaLe,
Konuna katkı mı?
Ben Antalya'nın tanıtımına katkı yaptığımı sanıyordum. Yoksa senin konuna katkıda bulunmak aklımın ucundan geçmezdi.
(Sanırım ikimiz de) Açtığımız konularda, özgünlüğe önem vermeyi tercih ediyoruz. Bu nedenle (genellikle) bizim paylaşımlarımızda kendi çektiğimiz görüntüler yer alıyor.
Veya kendi çekimlerimizi bir matah sanıp egomuzu okşuyor da olabiliriz. Bilemiyorum.
Fotoğraf çekimleri konusunda, senin eline su dökemeyeceğimi daha önce söylemiştim.
Senin fotoğrafların sisli bir havada ve hareket halindeki bir araçtan çekildiği için biraz puslu, yoksa çok güzel çekimler.
Asıl konuna bodoslama girişime nezaket gösterdiğin için ben teşekkür ederim.

Eski 12.03.2015, 12:32   #44
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster

Sevgili @LaLe,
Konuna katkı mı?
Ben Antalya'nın tanıtımına katkı yaptığımı sanıyordum. Yoksa senin konuna katkıda bulunmak aklımın ucundan geçmezdi.
(Sanırım ikimiz de) Açtığımız konularda, özgünlüğe önem vermeyi tercih ediyoruz. Bu nedenle (genellikle) bizim paylaşımlarımızda kendi çektiğimiz görüntüler yer alıyor.
Veya kendi çekimlerimizi bir matah sanıp egomuzu okşuyor da olabiliriz. Bilemiyorum.
Fotoğraf çekimleri konusunda, senin eline su dökemeyeceğimi daha önce söylemiştim.
Senin fotoğrafların sisli bir havada ve hareket halindeki bir araçtan çekildiği için biraz puslu, yoksa çok güzel çekimler.
Asıl konuna bodoslama girişime nezaket gösterdiğin için ben teşekkür ederim.

Valla sen konuma hep bodoslama gir Mediter, zira biz ikimiz tıpkı ''biz Hıdırlara, Hıdırlar bize'' gibiyiz. Bizden başka Antalya fotosu çeken yok Hoş bırak Antalyayı, İzmir'de yaşayan bir sürü forumdaşlar var, hatta ve hatta forum sahibi kişide, ama bir fotoğraf çektiğini görmedik (not; o kişinin adı bende saklı)

Bir iki haftaya teleferik ile Olimpos-Tahtalı Dağ'ına çıkacağım. Bir çekmediğim tepeden fotoğraflar kalmıştı, onu da halledeceğim inşallah

3 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 18.04.2016, 14:29   #45
nurideniz34
Uzman Üye

Thumbs up Cevap: Saklıkent (Kayak Merkezi) - Antalya

Bir anda kendimi kutuplarda buldum...
Eski 04.11.2016, 20:44   #46
Ekin
Başına Buyruk

Emeklerinize sağlık teşekkürler...

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
antalya, kayak, merkezi, saklıkent

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)