Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Spor Dünyası > Futbol | Diğer Futbol Kulüpleri > Fenerbahçe

Fenerbahçe Ne Mutlu Seni Sevene

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 28.06.2021, 12:44   #1
Arthur
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Arrow Fenerbahçe’de yönetim yeni, dertler eski!

Fenerbahçe’de yönetim yeni, dertler eski!

Camianın desteğini arkasına alan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, borç yükünü azaltmak ve yeni gelir kaynakları yaratmak için çalışmalarına tam gaz devam edecek. Olmazsa olmaz ise futbolda şampiyonluk...

Fenerbahçe’de ikinci Ali Koç dönemi resmen başladı. Başkan Koç ve yönetimini, yoğun ve zorlu bir dönem bekliyor. Sarı-lacivertli yönetim, kulübün 5 milyar TL'yi aşan borcunu yeni gelir kaynakları yaratarak, borcu azaltmak ve sürdürülebilir bir noktaya getirmeyi hedefliyor. Bunun için de yeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor. İlk hedef Can Bartu Tesisleri'nin karşısındaki 130 dönümlük araziye modern bir altyapı tesisi kurmak.

4 BÖLGEYE TRANSFER

Şampiyonluk hasreti 7 sezona çıkan Fenerbahçe'de Koç'un olmazsa olmaz hedefi futbolda şampiyonluk. Öncelikle yeni teknik adamı açıklaması beklenen Koç ve ekibi, sonrasında transferde gaza basacak. Forvet, kanat, stoper ve sağ beke nokta transferler yapılması hedefleniyor. Ataşehir'deki spor salonunun yanında yer alan 58 dönümlük arazi ve Kenan Evren Lisesi üzerinde hayata geçirilmesi planlanan projeler de yönetimi bekliyor.

FBCOİN PROJESİ TAMAM

Yeni dönemde dijital para projesine de ağırlık verilecek. FBCoin projesini hayata geçirerek sürekli bir gelir kaynağı oluşturmayı planlayan sarı-lacivertli yönetim, kulübün ekonomik durumunu düzeltmek için Gebze, Antalya ve Ankara'da bulunan kulübün arazilerini değerlendirmeyi planlıyor. Erkek basketbol dışındaki amatör branşların bütçelerinde de küçülmeler yaşanacak, her branş kendi yarattığı gelirlerle takımlarını oluşturacak. Futboldan buraya gelir kaynağı aktarılmayacak.

Kaynak

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
dertler, eski, fenerbahçe’de, yeni, yönetim

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler