Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Gülmece | Güldürmece > Fıkra ve Gülmece Yazıları

Fıkra ve Gülmece Yazıları Nasreddin Hoca içerde, Temel ve Dursun eksik olur mu?

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 30.01.2009, 09:55   #11
ramses
Ziyaretçi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Kız Tavlama Teknikleri

'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 30.01.2009, 10:15   #12
Böcü Dayı
Uzman Üye

Arkadaşlar birazcık gülümsediyseniz ne mutlu, bende bunu ilk gördüğümde hem güldüm hem okudum, tabi olayın birde "eve atma" boyutu var ki onu yazmadım, yer yer yazıda düzeltmeler yaptım.
Eski 30.01.2009, 10:20   #13
ramses
Ziyaretçi

o eve atma kısmını iyiki yazmamışsın neme lazım yaşı tutan var tutmayan var dimi
Eski 30.01.2009, 10:21   #14
Böcü Dayı
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ramses Mesajı göster
o eve atma kısmını iyiki yazmamışsın neme lazım yaşı tutan var tutmayan var dimi

Yalnız berbat komik ama atmam mümkün değil buraya.
Eski 30.01.2009, 10:54   #15
Böcü Dayı
Uzman Üye

.::STANDARTLAR::.

Kızlar Nelerden Hoşlanır?

Ulan varya ne biliyorsam hepsini anlatıyorum şerefsizim.Siz bu yazıyı bitirdikten sonra hala kız tavlayamadıysanız gözüme gözükmeyin! Neyse nerede kalmıştık.

Kızların hoşlandığı şeyler standarttır.Bunların ne olduklarını mutlaka bilmelisiniz.Peki nedir bunlar?

Müzik dinlemek.
Sinema
Cafeler
Makyaj
Dedikodu.

Tabiki kızlar bahsettiğimiz bu şeylerden sanat olanlarıyla gerçekte kesinlikle ilgilenmezler.Diğerleriyse onlar için neredeyse hayat biçimidir. Kızların hepsi müzikten hoşlandıklarını söyler ama müzikten kasıtları sizinkiyle aynı şey değildir.Kızlar için büyük önemi olan 3 sanatçı(!) vardır. Bunlar: Tarkan, Doğuş ve Cengiz Kurtoglu'dur. Bunlardan hoşlanmayan kız görmedim.Ama klasik olarak hepsi bunlardan nefret ettiklerini söyleyecektir.Sakın inanmayın.Trip atıyorlar. Demek ki yapmamız gereken şeylerden biride kızların hoşlandıkları müzik türleri hakkında az da olsa bilgi sahibi olmaktır.Bu ne işinize yarayacak?Kızı tavlamanın en kolay yolu kızla ileri derecede muhabbet kurmaktır. Bu muhabbetlerin ilk kurulum aşaması ise müzik geyiği ile olur.Bakın bi örnek verelim:2 yıl önce okulda bi kızı kesiyodum,kız metalci gibi gözüküyo.Yani en azından üzerinde IRON MAIDEN t-shirtüyle okula gelmiş. Merdivenlere oturmuş.Takmış kulağına walkmani,beni kesiyo.Peki ben ne yapıyorum.Hemen kızın yanına gidiyorum.Tanışıyor değiliz.Olsun,sorun değil,tanışırız.Kızdan walkmanini istiyorum,şahsen ben de Heavy Metal dinlerim.Amacım hemen oracıkta kızla bi metal müzik muhabbeti kurup kızla muhabbeti koymak.Ama o da nesi?Bu kız bana walkmanini verdiğinde ben dumurdan dumura koşuyorum.Çalan kaset
esrarengiz Kurtoğlu Klasikleri...Kopmamamak için kendimi zor tutuyorum ve hemen anında taktiği değiştirip Cengiz'ci moduna giriyorum.Kız iki günde tav oluyo,bi süre çıkıp ayrılıyoruz. Bu olaydan çıkartılacak çok önemli dersler var: Kızlar hiçbir zaman gözüktükleri gibi değildir Kız tavlamak istiyosak her zaman uydurmaya hazır olmalılıyız Kızın suyuna gitmezsen asla kızı tavlayamazsın
Eski 30.01.2009, 10:56   #16
Böcü Dayı
Uzman Üye

Bu arada fotoğrafımızı avatar yaptık ama kocaman çıkmış, şimdi yönetici bulda meramını anlat işin yoksa.

Real abi annadın sen onu.
Eski 30.01.2009, 11:08   #17
Böcü Dayı
Uzman Üye

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Kızla zaten yavaştan muhabbete başladınız,artık gerisi siz istemesenizde gelir.Kız size "
ne tür müzikler dinlersin?" diye sorduğunda sakın kesin bir tarz belirtmeyin,kulağa hoşgelen herşeyi dinlediğinizi ama slow müzikleri tercih ettiğinizi belirtin.Kızın gözünde daha da fazla büyüyeceksiniz.

Kızların en çok ilgilendikleri bir diğer konu ise "
güzellik"tir.En çirkin kız bile kendini dünya güzeli sanar.Size düşen görev kızın bu egosunu tatmin etmesini sağlamaktır.Sürekli kıza ne kadar güzel olduğunu "ima edin".Ama sakın fazla abartmayın.Yağcılık yaptığınızı düşünüp sizden uzaklaşırlar.
Kızla daima yakın olabilmek için her daim kızın hoşlanacağı konular hakkında sallama kapasitesine sahip olmanız gerekir.Kızın yanında konuşacak birşey bulamazsanız kız sıkılır ve tavlamak gitgide daha zor hale gelir.Bu durumda başvurulabilecek en iyi kaynak "Bizim bi arkadaş var..."diye başlayan atmasyonlardır.Bu konu başlığından istediğiniz kadar sallayabilirsiniz.Evet,kız "hadi bee,olamz öyle şey,git belge getir!" demez ama fazla abartırsanız içten içe sizin iflah olmaz bir palavracı oluğunuzu düşünür ve size çok feci şekilde kıl olur.Yüzünüze bakıp size gülümsemesi bu kızın size kıl kapmadığını göstermez. Burada dikkat edilecek tek nokta kızın anlamadığı konularda atıp tutmaktır.Ama tutup kıza arkadaşınızın arabasının motor yağını değiştirirken şanzımanda oluşan bir sorunu gidermeye çalışırken başına gelen komik bir olayı anlatan bir senaryo uydurursanız kız sizden tiksinir.Ama mesela arkadaşınızın başından geçtiğini uydurduğunuz komik bi olaydan bahsedebilirsiniz ama tabi ki bunu bir erkek arkadaşınıza anlatır gibi ayılık yaparak anlatırsanız kızın gözünde tamamen bitersiniz.Kıza bir şeyler anlatırken kesinlikle küfür etmeyin,biliyorum bu sizin için çok zor ama sabredin biraz.Bu konuya ileride tekrar değineceğiz ama sizin yinede aklınızıda bulunsun:karşınızdaki ne kadar samimi olursanız olun neticede bir kız ve bu kızla kesinlikle normal erkek arkadaşalarınızla konuştuğunuz gibi konuşamazsınız.

Bunların yanı sıra ne yapıp edip bir gitar alın yada bulun.Çok da pahalı olamayan bu alet kızn kalbini fethetmek için birebirdir.Her kız bu tuzağa düşer.SaF olduklarını illa belli ederler yani.
)Gitarı aldıktan sonra şu 4 şarkıyı yarım yamalakta olsa çalın:

1)Haluk levent=Ankara,

2)Haluk Levent=Akdeniz Akşamları,
3)Barış Manço=Gülpembe ve son olarak ta
Eagles=Hotel California.

Bu dört şarkıda inanılmaz derecede basittir ve bu da yetmiyormuş gibi kız sizi bunları çalarken gördüğünde size kelimenin tam manasıyla çarpılır.Kız derhal sizden bir şarkı çalmanızı isteyecektir.Ama siz bu dört şarkıdan başka şarkı bilmiyorsunuz ki!Bu durumda da her zaman yaptığınız gibi sallama yolunuz sonuna kaddar açık.Kız böle bi şey derse,hemen"
ben aslında elektro gitar çalıyorum ve bilmem böle şarkıları" diyin.Kızın karşısında rezil olmak şöyle dursun,kızın gözünde karizmanız iki kat artar.
Bu kızların zayıf noktalarından bir diğeri ise "kıskançlık"tır.Bunlar en yakın arkadaşlarını bile kıskanırlar.Bu egolarıyla oynayıp kızı elde etmenin duruma göre değişen 2 yolu vardır.
Birincisi kıza yavşamak ve kızın gözüne girmek için kıskandığını bildiğiniz kişiler hakkında atıp tutmak ve kıza "onunla aynı fikirleri paylaştığınızı kıza belirtmektir.Konuyu bir örnekle açıklayalım:siz Ayşeyi tavlamak için uğraşıyorsunuz ama ortamda her haliyle Ayşe'den çok çok daha üstün bi kız daha var.O da Neşe.Sizde zaten Neşe'nin hiçbir koşulda sizle çıkmayacağını bildiğiniz için Ayşe'yi tavlama isteğindesiniz. Bu durumda Ayşe %1.000.000 ihtimalle Neşe'yi kıskanıyordur.Siz Ayşe'yle başbaşayken hemen Neşe'yle ilgili bir muhabbet açın ve atıp tutun.Unutmayın kız milleti saF olduğu için Ayşe bu yalanları ciddiye alıp gaza gelecek ve Neşe'ye karşı duyduğu kıskançlığı "Zaten bende uyuz oluyorum" formatında size sunacaktır.Bu haraket kızı tavlamak için çok önemlidir.Kız gaz gelirse kesin o kız sizindir.

Gelelim ikinci yola.Bu taktik,"
tüm uğraşmalarınız sonucu kızın size yüz vermemesi durumunda "ve çok alçak dozda uygulanmalıdır.Dediğimiz gibi kızların ortamda mutlaka kıskandıkları başka bir kız vardır.Bu arada sizin yapmanız gereken kız sizle ilgilenmediği zaman gidip onun feci şekilde kıl olduğu kıza yavşamaktır.Bunu kızın kendisinin görmesine gerek yok.Ortamdan başka bir kıza göstere göstere yaptığınız taktirde sizin asıldığınız gerçek kızın kulağına gitmesi an meselesidir.Bunu DEdikodunun Kızlar İçin Yeri Ve Önemi Bölümünde uzun uzun inceleyeceğiz.ama belirtilmesi gereken çok önemli bir şey var: bu taktik sadece yeri ve dozu çok iyi ayarlandığı zaman işe yarar.Eğer acemiyseniz bu ikinciyi uygulamanız yarardan çok zarar getirebilir.O yüzden dozajı çok iyi ayarlayın.Dozu iyi ayarlandığında kız sizi öteki kıza kaptırmamak için gelip kendisi size yavşayacaktır.Anlattığımız diğer tüm taktikler gibi bu da tarafımızca test edilip onaylanmıştır.Fakat bu son anlattığımız gerçekten çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir ve ekibimiz yiyeceğiniz tokat ve/ya küfürlerden dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez.
Eski 30.01.2009, 11:16   #18
Böcü Dayı
Uzman Üye

EVE ATMA::.

Kıza bir şekilde kumpas kurup eve attınız mı işiniz kolaylaşır.Ama kıza "hadi gel eve gidelim" diyemezsin.Bunu dolaylı yollardan sölenmeniz lazım.Ama öncelikle halletmeniz gereken bir sorun var o da kızı hangi eve götüreceğiniz.Yani çoğunuz hala ailesiyle yaşıyor ve genellikle bu ebeveynler evi boş bırakmazlar.Yapabiliyorsanız kendi evinizi boşaltıp kızı kendi evinize getirmeniz en mantıklı şeydir.Ama çoğunuzun böyle bir imkanı yok.

Evi boşaltamıycaksanız elinizde tek bir çözüm var o da kızı başka bir arkadışınızın evine götürmektir.Bu arkadaşınızın yanlız yaşayan bir tip olması menfaatiniz icabıdır.Ama bu yanlız yaşayan arakadaşınız size evi hemen "
Buyur abi ne demek " şeklinde şak diye vermeyecektir.Önce bu arkadaşınızın gönlünü almalısınız.Açıkçası rüşvet vermelisiniz.Kızı götürmeden önce ,gidip baya bir içki meze falan alıp arkadaşınızı ziyarete gidin.Sizi kapıda elinizde poşetlerle gören arkadaşınız amacınızı dank diye anlar.Ama size belli etmez.arkadaşınızla muhabbete başlayın.Bi yandan için bi yandan geyik yapın.Bu sırada arkadaşınıza müjdeli haberi verin.Ama bunu emrivakiye getirin ki herifin itiraz etme şansı kalmasın."Olm ben bu hafta sonu buraya kız atçam,sorun çıkmaz di mi?" sorusu bu iş için en ideal cümledir.Herif alkolünde verdiği yavşamayla kesin kabul eder.Sonra arkadaşınızla vedalaşıp evden ayrılın.Sakın herife "olm evi topla heeeee" şeklinde bişey sölemeyin.Herif "hehe" diycektir.Ama siz kızla geldiğinizde evi yine aynı halde görürsünüz.Kızla gideceğiniz evin temiz olmasını istiyorsanız o gün erkenden eve gidip arkadaşınıza gaz vererek birlikte evi toplamalısınız.Neyse artık ev sorununu hallettik.Ama şimdi karşımızda daha büyük bir sorun var.Kızı o arkadaşınızın evine nasıl götürecez?

Bunun için en kolay yol kıza o en samimi(!) arkadaşınız hakkında atıp tutmak ve kızın o arkadaşınızı merak etmesini sağlamaktır.Unutmayın insanın başına ne gelirse meraktan gelir.Şimdi kızın yanına gidin ve "
Bizim bi aradaş var Ahmet diye,bu varya manyak bi tip.Herif resmen aşmış.Cem Yılmaz falan hikaye.Bu bi başlıyo anlatmaya biz gülmekten kırılıyoz.Nerden buluyo çok merak ediyorum valla.Ayrıca sadece komik olsa yine iyi.Aynı zamanda şakır şakır ingilizce almanca ve fransızca konuşuyo.Bilgisayar desen zaten olayı bitirmiş.Hele bir gitar çalıyo varya görsen kafayı yersin....."gibi uzayıp giden bir hikaye uydurun.Emin olun kız bunları duyunca içten içe Ahmet!İ merak edecek ve bunu size "İyi tanıştır o zaman bizi" şeklinde yansıtacaktır.Siz de hemen "Bi gün ona oturmaya gideriz zaten yanlız yaşıyor" diye cevap verin.Kız ne diyeceğini şaşıracak.Gitmeyelim diyemez çünkü tanışmayı o istedi. İşte bu işte bu kadar.

Ahmet'e oturmaya gittiğinizde Ahmet'i bir şekilde Samsun'a Samsun 216 almaya yollarsınız.
Eski 30.01.2009, 11:41   #19
Starlight
Uzman Üye

varya uyuyamadim kalkip tekrar ukudum :shysterical::shysterical: tuhaf oldum valla bak
etkisi yarin daha dogrusu busbah isde devam ederse vay benim halime :shysterical::shysterical::shysterical::shysterica l::shysterical::shysterical::shysterical::shysteri cal::shysterical::shysterical::shysterical:
2 Üyemiz Starlight'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.01.2009, 11:45   #20
Starlight
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Starlight Mesajı göster
varya uyuyamadim kalkip tekrar ukudum :shysterical::shysterical: tuhaf oldum valla bak
etkisi yarin daha dogrusu busbah isde devam ederse vay benim halime :shysterical::shysterical::shysterical::shysterica l::shysterical::shysterical::shysterical::shysteri cal::shysterical::shysterical::shysterical:
tamam simdi iyice delirdim artik cünkü kendi yazdigima alinti yapmaya basladim artik :shysterical::shysterical:

ne diyecektim ben...:shysterical: e...eevet puhahahaha..

ya kusura bakmayin yukardaki mesajim´da bazi yazim hatalari olmus sonradan gördüm silemedigim icin öyle kaldi..

özürdilerim...ben yatim artik yeter bu arada BÖCÜ DAYIIIIIIIIIIII yapma kardesim böyle seyler ekleme buraya catlatacakmisin beni burda
3 Üyemiz Starlight'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
tavlama, teknikleri

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)