Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Gülmece | Güldürmece > Fıkra ve Gülmece Yazıları

Fıkra ve Gülmece Yazıları Nasreddin Hoca içerde, Temel ve Dursun eksik olur mu?

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 17.05.2010, 23:28   #41
Yavuzhan
Gerçek Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Fenerbahçe geyikleri

Eski 18.05.2010, 01:01   #42
**EMEL**
Müdavim

''Ezikler '' Bune yaaa bazı mesajlarında ciddi ciddi abartmışsın lili bi son ver istersen burdaki okadar fbli arkadaşa ayıp ediyorsun olayı hakarete vardırmışsın yeter ama ...
Oysaki;
Hayatın seni erittiğini çay bitince anlarsın..

Eski 18.05.2010, 01:35   #43
Smashmouth
Süper Üye

Lili gülmekten karnım ağrıdı
Eski 18.05.2010, 08:00   #44
Starlight
Uzman Üye

Yav kaybettik sampiyonlugu ona üzülmüyorum cünkü sonuc´da hak eden kazandi ama Fenerbahceli Taraftari olarak böyle bir Skandala inanmak istemiyorum.

Resmen alay konusu olduk kendini bilmez birinin yaptigi anons´la. Bu nasil bir olaydir ya. Senin karsin´da ekran yokmu kardesim görmüyormusun Bursa macinin sonucunu. Hadi diyelim yok Arkadan birilerinin söyledigi seyleri sen dogrulugunu tam ögrenmeden nasil binlerce taraftara Anons seklin´de duyurursun.

Bu ne oldugunu bilmeyen kisiyi aslin´da farkli seyler yazacaktim ama yakismaz simdi bana, linc etmediklerine dua etsin. Fotorafi basina yansidi, görün bakin bu adam daha cok dayak yer..

Ben maci kazanamayacagimizi zaten mac baslamadan bir kac gün önce yazmistim ama Bursanin Besiktasi yenecegine inanmamistim acikcasi.

Tabii Besiktasin isine´de gelmezdi Fenerin daha cok büyümesi oda ayri konu.

Ama tekrar söylüyorum Kupayi hak eden kazandi Tebrik ediyorum bütün Bursalilari.

Yalniz bu skandal kolay kolay unutulmaz..

Ha bu ara´da nerde o kisiler Aziz maci satin aldi Trabzon yenilicek diyenler. Aziz Baskan galiba herkesi satin aldi ama bir Kaleciyi alamadi Trabzon´da satin. Onur hayatinin kaleciligini yapti o mac´da. Fenerbahce normal bir mac olsaydi o pozizyonlarin 6 si en az gol olurdu. Isin icine bir´de stres faktörü girince gayet normal bu firsatlarin kacmasi.

Maca arkadasla bakiyoruz. Guiza bir kaciriyor 2 kaciriyor arkadas bu adam ne zaman aticak dedi, ben´de 3 tane daha kacirinca dedim. Dedigim cikti. 5 incide atti..

Guiza inegine artik öyle söylüyorum baska bir sifat bulamadim malesef
Bu nasil bir profesyoneldir yaa. Bu adam nasil ispanya´da gol krali oldu hala anlamis deyilim.

Onun yakaladigi pozizyonlari ben yakalim kicima basima carptirip yine sokarim o topu kaleye. Imkansizlari basariyor bu inek.

Herkes Daum´u sucluyor bence sucu kendilerinde aramasi lazim milyonluk Essekler.. Ne yani Daum cikip kendi mi oynayacak kardesim.. O gün o mac´da Dünyanin en iyi Teknik Direktörü bile olsaydi o macin sonucu deyismezdi..Bu kadar pozizyon kacarmi yaaa. Sezon sonu gelince ben su kadar milyon dolar istiyorum demesini biliyorlar.

Yazik inanin yazik bu Klübe. Tamam Daum da cok hata yapti ama asil sorumlu o deyil. Simdi´de Lucesku kurtarir bizi diyor Baskan..

Bizi kurtaricak tek sey var öncelikle Baskan gidecek. Yaptiklari iyi seyler yaninsira o kadar da kötülügü var bu takima ama isteyerek ama istemeyerek. Sonra yasi bilmem nereye son damlasina kadar Limon gibi SIKILMis Futbolcular almayacaksin. Genc ac ve ileriye dönük Transferler yapicaksin bunlarin cok pahali olmasi gerekmiyor.

Bir takimda cok fazla Kral varsa o takim is yapmaz yapsaydi Real hersene her kupayi alirdi..

Savasci Futbolcular lazim ve takim oyununu oynayabilen oyuncular. Yoksa al getir paslanmis Dünya yildizlarini kasani doldur TC de Forma reklam satislarindan sonra istikrar bekle o futbolcudan. zaten Dünya yildizi hala hazir´da iyi olsa TC ye gelmez buraya gelene kadar Avrupa´dn 100 tane teklif alir.

Al bakalim alabiliyormusun Ronaldoyu paran olsa bile o Futbolcu gelmez bu 1+1 daha 2 yani.

Ben olsam gelmem niye gelim ´ki hersey´de para deyil böyle dünya yildizlari icin Takimin Avrupada kariyeri´de önemli.

Yok istedigini baskan alirmis da bilmem neyde. Gazel okumasin bos yere. Nah alir tüvbe tövbe yaaaa..

Gelelim Tekrar Bursa ya. basda da dedigim gibi inanin cok sevindim ve hak ettiler. madalyonun diyer tarafi ise farkli. Bursa bir daha 3 Büyükleri ayni anda böyle kötü´de yakalayamaz. Iclerinden mutlaka biri güclü olur Tam zamanin´da oldu sampiyon Bursa..

Avrupa´da ne yapar orasi soru isareti oda baska bir konu. Gerci biz ne yaptik oda ayri bir tartisma konusu tabii..
3 Üyemiz Starlight'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 18.05.2010, 08:40   #45
Lilium
Müdavim

Emel bunları ben yazmadım ki şuan herkes aynı şeyleri okuyor ve o kadar şey eklendi bende bi kaç tane eklemek istedim...

Bunları bulurken fenerlilerin de yaptığı bir çok şeyi gördüm inan onlar daha beterdi sadece keyif olsun diye paylaştım ben... Hangi takım yense diğer takımların taraftarı bunu yapacaktı zaten...

Zaten eğer uygun görülmüyorsa mesajımı silebilirsiniz belirtmiştim bi mesajda...
Eski 18.05.2010, 09:30   #46
Paneb
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi TÜRKçe Mesajı göster
Oleyyyyy

Anons yaptılar 3 sene üstüste de şampiyonmuşuz Hırsızın hiç mi suçu yok Fenerliyim, mutluyum , nolmuş :f

-Üstada sormuşlar kırılan kalp yine sever mi?
Üstat da;Evet demiş..
Adam peki demiş,
-Üstadım siz hiç kırılan bardaktan su içtiniz mi?
Üstat da cevap vermiş;Peki sen hiç bardak kırıldı diye su içmekten vazgeçtin mi?
2 Üyemiz Paneb'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 18.05.2010, 09:48   #47
**EMEL**
Müdavim

Kararında olanlara gülüp geçiyoruz bizimde bir espri yeteneğimiz var çok şükür hele bazılarında yıkıldım gülmekten ama özellikle son eklediklerinde bazıları haddini aşmış kabul et...

Ona bakarsan nette daha beterleri var ozaman onlarıda keyif adı altında paylaşalım hee ne dersin ?
Oysaki;
Hayatın seni erittiğini çay bitince anlarsın..

2 Üyemiz **EMEL**'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 18.05.2010, 10:00   #48
Umutgüneşi
Uzman Üye

Yazık yaa üstelik bu ilk tecrübeleride değil sazanlık konusunda ders alamadılar bitürlü
Yüzde beliren bir tebessümün...
yanaktan süzülen damla damla gözyaşının...
Ne çok neden var yaşamak için yorulmamalı yaşanmış acılara direnmeli! yağan yağmur gibi düşsede acılar yüreğine bir bir..
bir gülümseme ile dağıt hüzün bulutlarını!
tıpkı doğan güneşlerin doğayı yeşerttiği gibi... yeşertip umutları filizlenmeli yaşam sevinci!

ne yeminler bozdum.....
Umutgüneşi'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 20.05.2010, 11:41   #49
sarperim
Üye

Post Cevap: Fenerbahçe geyikleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi D@rk@ng€L Mesajı göster
Fenerbahçe Şampiyon' anonsuyla sahaya inip sevinen taraftarlardan jet yalanlama: “Bilica'nın eştiği çukura bakıyorduk" bittim buna yaa )
Müsadenle darkangel bende bitmek istiyorummm

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
fenerbahçe

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)