Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 16.04.2018, 23:54   #1
Rosebud
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Hadi Anırtın Lan Beni!

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, Devlet Bahçeli'yi çok kızdıracakk açıklamalarda bulundu. Okuyan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tek başına seçime girip, barajı geçmesi durumunda Tandoğan Meydanı'nda 'anıracağını' söyledi.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan katıldığı bir televizyon programında MHP'lileri ve Bahçeli'yi çok kızdıracak açıklamalar yaptı. Okuyan MHP’nin oylarının yüzde 3.8 ila yüzde 6 arasında olduğunu söyledi ve Bahçeli tek başına seçime girip, barajı geçsin Tandoğan Meydanı'nda ''anıracağım'' dedi.

''Devlet Bahçeli’ye söylüyorum, babayiğit adamsan, sıkıyorsa paçan gir de seçime tek başına göreyim seni'' diyen Okuyan, MHP ile ilgili açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

BARAJI AŞARSA ANIRACAĞIM: “Bahçeli milliyetçi değildir. Devlet Bahçeli Türk milliyetçisi değildir, ömrünün hiçbir döneminde de olmamıştır. Devlet Bahçeli görevlidir, görevini yerine getiriyor, başka görevleri de var. Kendi şahsi geleceğinin hesabındadır. Çünkü bütün araştırma şirketleri MHP’nin kendi başına oyunu 3.8 ile 6.1 arasında gösteriyor. Devlet Bahçeli’ye söylüyorum, babayiğit adamsan, sıkıyorsa paçan gir de seçime tek başına göreyim seni. Devlet Bahçeli tek başına seçime girsin, barajı geçsin, Tandoğan meydana gidip anırmayan Yaşar Okuyan ********dir. Hadi anırtın lan beni, hadi, yiyorsa paçanız.”

BÜLENT YILDIRIM'A: UTANMAZ HERİF!
Katıldığı bir TV programında gündemi değerlendiren Yaşar Okuyan çarpıcı açıklamalarda bulundu. İHH Başkanı Bülent Yıldırım’ın, ABD’nin Suriye saldırısıyla ilgili yaptığı, “Suriye’ye çok az füze atıldı, içimizi serinletmedi” şeklindeki açıklamasına dikkat çeken Okuyan, Yıldırım’dan, “Utanmaz bir herif” diye söz etti.

"DAHA ÇOK MÜSLÜMAN ÖLSÜN DİYOR"
Okuyan, “İHH Başkanı var, bir herif. Utanmaza bak, utanmaz bir herif. Bu Amerikalılar çok az füze attı, içimizi serinletmedi diyor. Herife bak. Amerika, İngiltere, Fransa’nın bir Müslüman ülkeyi bombalaması içimizi rahatlatmadı diyor, daha çok atın diyor, daha çok Müslüman ölsün diyor” şeklinde konuştu.

"ALLAH KULLARININ İSRAİL'İN İNGİLTERE'NİN ABD'NİN KARŞISINA DİKİLMESİ LAZIM"
Vatan Partili Okuyan, sağ siyasetçilerin büyük çoğunluğunun ABD’ye bağımlı olduklarını söyleyerek, “Amerika’ya sövüyorlar, İsrail’e sövüyorlar, AKP iktidarı da dahil. En kritik noktada, Allah’ın kulluğundan ayrılıyorlar, Washington’un kulluğunu tercih ediyorlar. Allah’ın kullarının dünyanın başına bela olmuş olan İsrail’in, İngiltere’nin, Amerika’nın karşısına dikilmesi lazım” diye konuştu.
İnternet Haber

TEARS AND SOUVENIRS

3 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 17.04.2018, 00:15   #2
ReaL
Deniz Sevengillerden

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Hadi Anırtın Lan Beni!

Rahmetli Bülent Ecevit son dönemlerinde bir tuhaf olduydu. Durup dururken hiç gündemde yokken Vahdettin hain değildi dedi çıktı işin içinden.

Bahçeli de ona benzer birşeyler yaşıyor. Sonu mu geldi ne... MHP olarak herhangi bir ittifak içerisinde olmaz ise elbette barajı aşamaz. Bunu artık çocuklar dahi biliyor. Kendisinin bilmemesi normal mi?
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
anırtın, beni, hadi

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler