Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Hoş Geldiniz | Esen Kalınız

Hoş Geldiniz | Esen Kalınız Hoş geldin, beş gittin...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 20.01.2014, 20:02   #41
SoRGeNTe
Gerçek Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Yine, Yeni ve Yeniden Ben :)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Ne diyeyim simdi?.

Coktandir bu konu gözümü isiriyordu?.

Basindan sonuna kadar yeniden konuyu okuyup, farkina vardim´ki, tesekkürlerim bile anca su Konuya kadar yapilmis.

Belkide simdiki Hükümeti referans olarak gösterdiginden´miíiii, acaba komple es gectim.
"Yoksa" daha evvel üye oldugun icin, belkide Oralarda Hosgeldin mesajini verdigimi sanarakmi, simdi cikartamadim.

Neyse, Hosgeldin konularini 10´uncu sayfasina kadar kontrol ettigimde, Eski Hosgeldin konusunuda bulamadigim icin, bari su Ritüeli, ardima birakayim dedim.

Bak baaaak, birde Kuru Iftirami burada görüyorum?.

He yaa, cok dogru!.
Birde Kis olduguna bakarsak, Kapilarida söyle iyicene kapatmistik, ama Kamin´i yakmadigimiz icin, garanti
, Bacadan girdi?.

He yaa, Bay-Unterstrich Wins, Hq, ney oluyor yahu?, HP´yi taniyordumda, Hq´yu cikartamadim.

Hem bekle, bir yerde seninde Hosgeldin mesajini gördüm, sayet orada böyle Kisaltmalar yapmissan Vay haline.

Bu Kisaltma icin simdilik al bakiyim bunu.

He yaaa, bu kadar uzattimda, konu simdi neydi yahu.

Heee dogruya, Hosgeldin SoRGeNTe. :8

Eee, baska ne isler yaparsin bakayim sen?, sayet senli benli konusmalara Müsade varsa?.

Sayet yoksa, sen yerine siz olarak okuyabilirsiniz.
Hahaha şimdiye dek yapılan tanışma yazılarının hiç birinde bu kadar çok gülmemiştim.
Teşekkür ederim.
2 Üyemiz SoRGeNTe'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
istifade, kendimi, yeni, yeniden, yine

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler