Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Bekir Coşkun

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 08.01.2016, 01:34   #11
Kartal
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: CHP Kurtulsa O da Bizi Kurtarırsa... | Bekir Coşkun

Ben sadece buna cevap vereyim, gerisine vermek niyetim yok gerçekten saptırılmasından sıkıldım, Bekir Çoşkun'a bende şimdi kızmaya başladım senin gibi.

!!HGS den ceza yemişsin, CHP ye çatıyorsun. CHP ye veryansın etmen yerine, akp ye veryansın etmen gerek...!!

O adamlardan ben medet ummuyorum, umsam oy verirdim.
CHP'li bir Allahın kulu vekil dile getirdimi diye sordum, dile getirseler ağızlarımı yorulurdu, sen yine anlamak istediğin gibi anla. Bu haksızlığı kamuoyu ve mecliste dile getirmek çok zormu? ayrıca o haksız cezalar sadece bana değil yüzlerce binlerce hatta onbinlerce kişiye geldi.
15 gün sonra bakan bilmemkaçbinAli efendi çıkıp HGS lerde problemler olduğunu kabul etti ama biz yasal süre içerisinde cezaları ödemek zorunda idik.
Herhangi bir yol falanda göstermedi.
Ama muhalefeti böyle konular ilgilendirmiyor ben AKP'ye kızayım. Tamam öyle yapayım o zaman., sanki onlara kızmıyormuşum gibi beni gösterme.
Sen ne kadarını biliyorsun bilmiyorum ama buralarda 7000-10000 ve tl ceza gelenler var, bu toplumsal bir problem değilmidir? muhalefetin görevi bunların üzerwine gitmek değilmidir?

Sahi muhalefetin görevi ney?

Bakan beyin açıklamaları televizyondada vardı.
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.01.2016, 01:55   #12
ReaL
Deniz Sevengillerden

Güzel ağbim Kartal.. Senin canının yandığı yönden bakıyorsun sadece...

Hiçbir TV CHP lilerin icraatlarını göstermiyor. Halk TV den o nedenle bahsettim. Diyarbakır Sur ilçesi aynı Suriye gibi oldu. Orada ölen masumlarda var. Onlar dile getiriliyor, yine tık yok... Suriye'nin de bu hale gelmesinden iktarın da payı var...

Suudiler gibi rezil bir ülke ile kanka haline geldik...

Neyse, valla ülkenin halini düşündükçe geriliyorum ben... Bu ülke manyak bişe oldu çıktı...

* * *

Konuya dönecek olursam, Bekir Coşkun'un bu yazısı dikkate alınmayacak bir yazı...

Gündem bu kadar yoğunken, CHP nin Ocak 15-16 sında yapacağı kurultay'a mı kaldı?????

Delegeymiş. Delege sisteminin kaldırılması ile ilgili CHP nin girişimlerinden bir gazetecenin haberi olması lazım, mutlak lazım....

Beni zorha CHP li yapacaklar ama olmam.. Ben daha sivriyim...

Öyle sıkmabaşa hoşgörülü yaklaşamam... Bunun giyim özgürlüğü ile de hiç ilgisi yok...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.01.2016, 02:06   #13
Kartal
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Güzel ağbim Kartal.. Senin canının yandığı yönden bakıyorsun sadece...

Hiçbir TV CHP lilerin icraatlarını göstermiyor. Halk TV den o nedenle bahsettim. Diyarbakır Sur ilçesi aynı Suriye gibi oldu. Orada ölen masumlarda var. Onlar dile getiriliyor, yine tık yok... Suriye'nin de bu hale gelmesinden iktarın da payı var...

Suudiler gibi rezil bir ülke ile kanka haline geldik...

Neyse, valla ülkenin halini düşündükçe geriliyorum ben... Bu ülke manyak bişe oldu çıktı...

* * *

Konuya dönecek olursam, Bekir Coşkun'un bu yazısı dikkate alınmayacak bir yazı...

Gündem bu kadar yoğunken, CHP nin Ocak 15-16 sında yapacağı kurultay'a mı kaldı?????

Delegeymiş. Delege sisteminin kaldırılması ile ilgili CHP nin girişimlerinden bir gazetecenin haberi olması lazım, mutlak lazım....

Beni zorha CHP li yapacaklar ama olmam.. Ben daha sivriyim...

Öyle sıkmabaşa hoşgörülü yaklaşamam... Bunun giyim özgürlüğü ile de hiç ilgisi yok...

Ben sağlam muhalefet yapsın istiyorum, ama her konuda, işte sıkıntımız bu, fırsatını,açığını yakaladınmı vuracaksın, vatandaşıda arkana alacaksın, doğru düzgün anlatacaksın, TV ler vermiyor ise seçim bölgelerini dolaşıp oralarda anlatacaksın, biraz zahmetli ama katlanacaklar yoksa kurtuluş yok.
Yukarıda benim bahsettiğim olay kilşisel değil toplumsal zaten, eğilebilirdi, halada bir şansı var ödenen paralar ne olacak d,iye meclise soru önergesi verebilirler. Siyasi konuları anlıyorum her Tv kanalı vermiyor ama sosyal problemleri veriyorlar.

3 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.01.2016, 02:14   #14
ReaL
Deniz Sevengillerden

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal Mesajı göster

Ben sağlam muhalefet yapsın istiyorum, ama her konuda, işte sıkıntımız bu, fırsatını,açığını yakaladınmı vuracaksın, vatandaşıda arkana alacaksın, doğru düzgün anlatacaksın, TV ler vermiyor ise seçim bölgelerini dolaşıp oralarda anlatacaksın, biraz zahmetli ama katlanacaklar yoksa kurtuluş yok.
Yukarıda benim bahsettiğim olay kilşisel değil toplumsal zaten, eğilebilirdi, halada bir şansı var ödenen paralar ne olacak d,iye meclise soru önergesi verebilirler. Siyasi konuları anlıyorum her Tv kanalı vermiyor ama sosyal problemleri veriyorlar.

Halk TV Genel Müdür Şaban Sevinç Haziran seçimlerinde Samsun'ndan adaylığını koymuştu.. Haliyle seçilemedi..

Bu son seçimde tekrar koydu. Köy köy, mahalle mahalle, ev ev dolaştı.. Sonuç yine aynı, yaprak bile kımıldamadı.

Bir tv programında nerdeyse ağzından kaçırıyordu, programı dikkatli izleyenler rahatlıkla anlardı.. Bir cümlesinde; ne yaparsak yapalım, hepsi boş demeye getirdi, haklıydı...

Bizim millet cebine giren paradan anlar.

Bu ülkenin çoğunluğu sağ görüşten. Sol bir parti ne yaparsa yapsın, boşşşşş....

* * *
Eski 08.01.2016, 02:19   #15
Kartal
Müdavim

Alıntı:
Halk TV Genel Müdür Şaban Sevinç Haziran seçimlerinde Samsun'ndan adaylığını koymuştu.. Haliyle seçilemedi..

Bu son seçimde tekrar koydu. Köy köy, mahalle mahalle, ev ev dolaştı.. Sonuç yine aynı, yaprak bile kımıldamadı.

Bir tv programında nerdeyse ağzından kaçırıyordu, programı dikkatli izleyenler rahatlıkla anlardı.. Bir cümlesinde; ne yaparsak yapalım, hepsi boş demeye getirdi, haklıydı...

Bizim millet cebine giren paradan anlar.

Bu ülkenin çoğunluğu sağ görüşten. Sol bir parti ne yaparsa yapsın, boşşşşş....

Benim anlatmak istediğim sadece seçim zamanı değil, seçildikleri yerleri devamlı ziyaret edip sorunları dinleyip partide bir komisyon kurup orada alınan kararlar ile bir şekli ile dile getirmek ve takibini yapmak gibi.
Eski 08.01.2016, 02:22   #16
ReaL
Deniz Sevengillerden

@Aristo, oldukça geniş ve kapsamlı yazmışsın, her bir cümlene yanıt vermek isterdim ama şu an veremem..

Alıntı:
İşte Kemal Kılıçdaroğlu tam da bu yüzden CHP' nin başına getirildi. İşte bu yüzden CHP' den ulusalcıları tasfiye ederek Atatürk düşmanlığı ve bölücülükleri yetmiyormuş gibi CIA ajanı oldukları açığa çıkmış kişileri CHP' nin sözcüleri yaptı.
Bak bu cümlen tamamıyle yanlış..

Hani zaman zaman deriz ya, düğmeye basıldı. O düğme daha bulunamadı, bilirsin..

Kılıçdaroğlu'nun nasıl başa geldiğini biliyoruz. Tv de canlı yayında, Melih Gökçek'i alt etmesiyle iyice sivrilip, halkın gözünde büyüdü.

O sıralar Bayka istifa edince yerine geçecek tek kişi oydu..

Başka sebep aramak, ilişkilendirmek komplo teorilerinden öteye gitmez.

Ulusalcılar küçük olsun, sadece benim düşüncemde olsun mantığında idi. Ki, öyle devam etse CHP nin oyları artmaz, kayıp bile yaşanırdı.

İktidara talip iseniz her zümreden oy almak zorundasınız.

Konunun vehametini hala anlamıyor gibi görünmeyin yahu.

* * *

* * *
Eski 08.01.2016, 02:26   #17
ReaL
Deniz Sevengillerden

Alıntı:

Benim anlatmak istediğim sadece seçim zamanı değil, seçildikleri yerleri devamlı ziyaret edip sorunları dinleyip partide bir komisyon kurup orada alınan kararlar ile bir şekli ile dile getirmek ve takibini yapmak gibi.
Akp böyle mi başarılı oldu yani?

Bunların yapılıyor. Daha geçen gün CHP nin ileri gelenleri İstanbul il başkanıyla ziyarette bulundular.

Boş, beyhude hareketler bunlar.. CHP liler zaten her halükarda CHP ye oy veriyor..

Önemli olan diğer partililerden oy devşirmek..

* * *
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.01.2016, 02:32   #18
Kartal
Müdavim

Alıntı:
Akp böyle mi başarılı oldu yani?

Bunların yapılıyor. Daha geçen gün CHP nin ileri gelenleri İstanbul il başkanıyla ziyarette bulundular.

Boş, beyhude hareketler bunlar.. CHP liler zaten her halükarda CHP ye oy veriyor..

Önemli olan diğer partililerden oy devşirmek..

O zaman meclisteki güzel koltuklarda otursunlar.
Ben parti merkezlerini ziyaretten bahsetmedim vatandaşı ziyaretten bahsettim, kahvehaneler ve esnaflardan falan..
Herneyse bu saatte başım ağırdı, ısrarla beni konunun içerisine çekme, ben çıkmaya çalışıyorum
Benden bu kadar
Eski 08.01.2016, 02:37   #19
ReaL
Deniz Sevengillerden

Alıntı:

O zaman meclisteki güzel koltuklarda otursunlar.
Ben parti merkezlerini ziyaretten bahsetmedim vatandaşı ziyaretten bahsettim, kahvehaneler ve esnaflardan falan..
Herneyse bu saatte başım ağırdı, ısrarla beni konunun içerisine çekme, ben çıkmaya çalışıyorum
Benden bu kadar
Benim gördüklerimi görmen mümkün değil ki. Diğer tv ler vermez bunu. Ben genel merkezlerden bahsetmemiştim. Ev ziyaretlerinden bahsettim.

Eninde sonunda söylediklerimin çok yerli yerinde olduğunu göreceksiniz...

CHP başka görüşlere açık olmadığı zaman eleştirilmeli... Bize hoş gelmiyor ama yapılması gereken bu... Uzaydan oy ithal edilemeyeceğine göre???

Türk insanı ne istiyorsa, oraya meyillenip, sonra çaresine bakmak gerek... Başka da yapılacak birşey yok.

* * *
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.01.2016, 02:56   #20
ReaL
Deniz Sevengillerden

Alıntı:
ana muhalefet partisinin lideri olmaya yetiyorsa, işte orda bir sorun vardır.
Var tabi sorun.. Sorun da belli. Kaçak göçek değil yani, yukarıda bahsettim, altını çizmedim ama koyu puntlarla belirttim.

Çalarça çalsın, ama yol yapıyor diyen insanlar var bu ülkede. rte istesin kolumu düşünmeden veririm diyen insanlar var. Karımı istesin veririm diyenler var, bilmem neresinin kılıyım diyenler var, peygamber ilan edenler var.... Var da var... Hepsini saymama gerek yok, bunları herkes biliyor...

Sorun belli... Kimse; yanlışı, hatayı başka yerde aramasın..

Bana çok karamsarsın demişsin birkaç mesaj önce. Karamsar değilim, gerçekçiyim.

40 günde kırk yalan söyleyen bir devlet adamı görmemiştim... Ona rağmen hala ayakta ise, kızacağım kitle bellidir.

Eğri oturup, doğru konuşalım. Bir sosyal demokrat akp ye oy vermez ise, bir akp li de CHP ye oy vermez.. Çok küçük oranları, orandan saymıyorum.

* * *

Bekir Coşkun bunları ne çabuk unuttu???

* * *
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
bekir, bizi, coşkun, kurtarsa, kurtarırsa, kurtulda, kurtulsa

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler