Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 24.05.2023, 01:03   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Bir Partiden Daha Kılıçdaroğlu'na Destek Kararı Çıktı: Samanyolu Galaksisin

Bir Partiden Daha Kılıçdaroğlu'na Destek Kararı Çıktı: Samanyolu Galaksisini Fethetse Bile...

Cumhurbaşkanlığı 2'nci tur seçimleri öncesi bir partiden daha Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek kararı çıktı. AS Parti lideri Cavit Kayıkcı, “Gökte Samanyolu galaksisini fethetse bile artık bu iktidarın da onun eseri yeni sistemin de değişmesi gerekir. İkinci turda Sayın Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğiz” ifadesini kullandı.

AS Parti Genel Başkanı Cavit Kayıkcı, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceklerini açıkladı.

Kayıkcı, konuyla ilgili bugün yaptığı yazılı açıklamada şunları
kaydetti:

'MÜLTECİLERİN OYU GEÇERSİZ SAYILMALIDIR'

“7 Ekim 2022'de Yüksek Seçim Kuruluna da Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na da Anayasa Mahkemesi’ne de yazılı olarak bildirdim. Buradan bir kez daha YSK'ya açık ve net olarak bildirmek isterim ki 28 Mayıs 2023'te son 20 yılda vatandaşlık verilen mültecilerin oyları geçersiz sayılmalıdır. Aksi durumun hoş görülebilir bir yanı yoktur. Böyle bir sonucunda yerli ve millilik söylemi ile örtüşen bir yanı yoktur.

'İKTİDARIN BEKA TÜRKÜSÜ İÇİ BOŞ BİR VIZILTIDIR'

Herkes gibi bizler de İHA ve SİHA ile gurur duyuyoruz. Hava hakimiyetinin zaruretini en iyi askerler bilir. Ancak İHA eşliğinde terörle mücadele reklam filmi yapılmasından da bir o kadar utanç duyuyoruz. İHA'lar var artık analar ağlamıyor reklamları eşliğinde birkaç gün önce 5 şehit verdik. Benim meslektaşlarım can verirken neredeydi o İHA'lar. SİHA'lar? Bu ülkenin ihtiyacı olan bir uçak gemisi yapılması elbette ki her asker emeklisi gibi bizleri de gururlandırır. Ancak seçim döneminde şehir şehir gezdirilmeyip eğitim ve tatbikat için yapılır yapılmaz TSK'ya teslim edildiğinde harbe hazırlık aşamasına geçildiğinde gurur duyarız. İktidarın beka türküsü içi boş bir vızıltıdır.

ERDOĞAN'A '2 DÖNEM' GÖNDERMESİ

Gökte Samanyolu galaksisini fethetse bile artık bu iktidarın da onun eseri yeni sistemin de değişmesi gerekir. Mahşere kadar iktidar hevesine demokrasi söylemi, milli İrade söylemi kılıf olamaz. Gerçek demokrasi iki dönem seçildikten sonra kendi isteği ile adaylıktan çekilmektedir. Bu bakımdan seçimin ikinci turunda Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğimizi beyan ediyor kendisine seçimde başarılar diliyoruz.”

KAYNAK
Eski 24.05.2023, 14:54   #2
OkyanusunKalbi
WoodStock

Standart Cevap: Bir Partiden Daha Kılıçdaroğlu'na Destek Kararı Çıktı: Samanyolu Gal

Bu parti hakkında bilgi sahibi değilim. Parti başkanı hakkında bilgi edinmeye çalıştım biyografisinde en çok şu kısım dikkatimi çekti.

Alıntı:
AS Parti kurulduğu anda aynı anda 20'den fazla ulusal kanal ve 300'den fazla yerel kanalda haber olmasına rağmen tek bir sefer CNN Türk'te programa katılmış, programda da kamuoyu önünde olmak istemediğini bu programdan başka program kabul etmeyeceğini açık ve aleni bir şekilde beyan etmiştir. Ön planda olmayı sevmediği için buradaki profil resmide diğer Parti Genel Başkanlarından farklıdır.
Mülteciler konusunda çok haklı. Oy kullandırmak için vatandaşlık verildi onlara. Acaba sadece vatandaşlık verilenler mi oy kullandı. Suriyeliler olmasa Erdoğan’ın kemik oyu %24 en fazla %30’dur.
2 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 24.05.2023, 17:33   #3
Insanlikarayan
Müdavim

Standart Cevap: Bir Partiden Daha Kılıçdaroğlu'na Destek Kararı Çıktı: Samanyolu Gal

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
Suriyeliler olmasa Erdoğan’ın kemik oyu %24 en fazla %30’dur.

Daha evvel Secmenlerine Müsade verdigi Beton Mezarliklarda öldürmeseydi, tabiki oy orani daha fazla olurdu!.

Dün biraz stresli gecti diyecegim ama tam karar vermis degilim!.

Yeni Motorsiklet kiyafeti almak icin biraz uzaga gitmis, Secim Planlarim az daha alt üst olmustu!.

(*) Halbuki Söförümle bayagi bilgi alis verisi bile yaptik secim yüzünden!.

Bütün yapmak istedigim alis veristen sonra, eve geldigimde üc kisiyi daha tahrik edip, secime sürükledim!.

Pazar günü Secim icin Frankfurta gittigimde, Konsoloslugun cikis kapisina kadar kuyruk vardi!.

Kuyrugun uzunlugunu bilebilmek icin sonuna kadar gittigimde, birde kuyrukta bir tanidik bile cikti, su son I9-Intel Prozesörlü Bilgisayari yaptigim Bilgisayarin sahibi!.

Birde Ismimle cagirdigi icin, bu durumda Rengimi gösterme mecburiyeti hissettim kendimde!.

Biliyormusun ne diyorlar diye sesli söyleyerek?.

Patates Sogan Güle Güle Erdogan!.

Kuyrukta beni duyanlarin yüzleri birden bana cevrildi!.

(*) Sinan ogan davasindada beni ikna etmeye calismisti!.

Dün onunla bulustugumda, Tuzluguda yanimda götürmüs, Sinan Ogan davasina dayndigimda yanimda götürdügüm Tuzlugu göstermistim!.

O kadar Yüzsüz olmasaydim, 5000 Euroyu Motor Kaputuna atip, beni oy vermekten bile vaz gecire bilecek bir sahisti anliyacaginiz!.

Bu dava Boyun Borcu olup, 100 000 Euro bile oraya birakmis olsa, yeniden Huyumdan vaz gecmiyecegimi aciklamistim!.

Demekki AKEPE, AK-Trollerini dogru dürüst besliyemiyormu?.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 24.05.2023, 18:52   #4
OkyanusunKalbi
WoodStock

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Daha evvel Secmenlerine Müsade verdigi Beton Mezarliklarda öldürmeseydi, tabiki oy orani daha fazla olurdu!.

Dün biraz stresli gecti diyecegim ama tam karar vermis degilim!.

Yeni Motorsiklet kiyafeti almak icin biraz uzaga gitmis, Secim Planlarim az daha alt üst olmustu!.

(*) Halbuki Söförümle bayagi bilgi alis verisi bile yaptik secim yüzünden!.

Bütün yapmak istedigim alis veristen sonra, eve geldigimde üc kisiyi daha tahrik edip, secime sürükledim!.

Pazar günü Secim icin Frankfurta gittigimde, Konsoloslugun cikis kapisina kadar kuyruk vardi!.

Kuyrugun uzunlugunu bilebilmek icin sonuna kadar gittigimde, birde kuyrukta bir tanidik bile cikti, su son I9-Intel Prozesörlü Bilgisayari yaptigim Bilgisayarin sahibi!.

Birde Ismimle cagirdigi icin, bu durumda Rengimi gösterme mecburiyeti hissettim kendimde!.

Biliyormusun ne diyorlar diye sesli söyleyerek?.

Patates Sogan Güle Güle Erdogan!.

Kuyrukta beni duyanlarin yüzleri birden bana cevrildi!.

(*) Sinan ogan davasindada beni ikna etmeye calismisti!.

Dün onunla bulustugumda, Tuzluguda yanimda götürmüs, Sinan Ogan davasina dayndigimda yanimda götürdügüm Tuzlugu göstermistim!.

O kadar Yüzsüz olmasaydim, 5000 Euroyu Motor Kaputuna atip, beni oy vermekten bile vaz gecire bilecek bir sahisti anliyacaginiz!.

Bu dava Boyun Borcu olup, 100 000 Euro bile oraya birakmis olsa, yeniden Huyumdan vaz gecmiyecegimi aciklamistim!.

Demekki AKEPE, AK-Trollerini dogru dürüst besliyemiyormu?.
Ölenlerin çoğunluğu chpli de olabilme ihtimali var. Yapılan şaibeleri gördükçe oy oranının çok daha düşük olduğuna eminim ama ispatlayamam.

2. tura 4 gün var, bakalım neler olacak.. Erdoğan montajı da itiraf ettiğine göre hdp'nin kendi listesinden seçime girdiğini bazı salaklara anlattığımıza göre, partilerden destek kararı çıktığına göre Kılıçdaroğlu kalp yapmayı bırakıp bambam saplama devrine geçtiğine göre kazanacağız..

OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
çıktı, daha, destek, galaksisin, kararı, kılıçdaroğluna, partiden, samanyolu

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)