Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi

Ülkemiz ve Dünya Gündemi Ülkemizde ve Dünyada yaşanan gelişmelere dair haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 29.09.2015, 22:52   #41
Insanlikarayan
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Hac’da Facia: Mina’da Çıkan İzdihamda 717 Hacı Öldü

With so much stupidity, I can not be quiet.

He also falls every small beginning.

We are sorry for the English.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 29.09.2015, 22:54   #42
Slower
Süper Üye

@ReaL çokta ağır değildi aslında ama o vatandaş o şekilde mutlu oluyor. Biz onunla öyle anlaştık. Hem benim tarzım bu. Ayrıca sen yokken kendisi çok daha ağır sözler söyledi yandaş medya tarafından anında silindi neyse bunlara gerek yok şimdi

Hem adaletin kestiği parmak acımaz olursa bir hatamız kır kalemimi hakim amca.
Eski 29.09.2015, 23:13   #43
ReaL
Deniz Sevengillerden

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@ReaL çokta ağır değildi aslında ama o vatandaş o şekilde mutlu oluyor. Biz onunla öyle anlaştık. Hem benim tarzım bu. Ayrıca sen yokken kendisi çok daha ağır sözler söyledi yandaş medya tarafından anında silindi neyse bunlara gerek yok şimdi

Hem adaletin kestiği parmak acımaz olursa bir hatamız kır kalemimi hakim amca.

Bu serzineşlerin yeri burası değil. Olabildiğince objektif olmaya çalışıyorum. Hakaret olmadığı sürece benim açımdan sorun yok.

Arada bir toplandığımız 5-6 kişiden biri akp li. Ona bile katlanabiliyoruz. Bahse konu kişi bayağı da donanımlı.

Benim açımdan sen çerezsin. Zira çok eski tarihlerden bihabersin.

Hem Atatürk'ü benimseyeceksin, hem tam özgürlük diyeceksin, hem herkesin yaşamı kendini ilgilendirir, müdahale olmayacak diyeceksin, hem alkol alacaksın, hem de akp li olacaksın, burada bir tuhaflık var...

* * *

Silkin kendine gel Slower... Tamam küçüklükten beri beynin yıkanmış olabilir, yine de kurtulabilirsin. Şimdi olmaz, belki askerde...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.09.2015, 23:21   #44
Slower
Süper Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Bu serzineşlerin yeri burası değil. Olabildiğince objektif olmaya çalışıyorum. Hakaret olmadığı sürece benim açımdan sorun yok.

Arada bir toplandığımız 5-6 kişiden biri akp li. Ona bile katlanabiliyoruz. Bahse konu kişi bayağı da donanımlı.

Benim açımdan sen çerezsin. Zira çok eski tarihlerden bihabersin.

Hem Atatürk'ü benimseyeceksin, hem tam özgürlük diyeceksin, hem herkesin yaşamı kendini ilgilendirir, müdahale olmayacak diyeceksin, hem alkol alacaksın, hem de akp li olacaksın, burada bir tuhaflık var...

* * *

Silkin kendine gel Slower... Tamam küçüklükten beri beynin yıkanmış olabilir, yine de kurtulabilirsin. Şimdi olmaz, belki askerde...

Bahse konu kişinin ellerinden öptüğümü iletirsen sevinirim kendisiyle tanışmayı çok isterim.

Alkol almıyorum yahu sevdiğim 3-5 arkdaşım var eskilerden kalma onlarla bi araya gelirsek 2-3 duble rakı sadece oda muhabbetimizi güçlendirsin diye fena da olmuyor.

Ben herşeyin aşırısına karşıyım bir tuhaflık yok aslında çok normal bir adamım çokta güzel bir konu açmışsın fakat saat geç oldu yarın iş çok diğer geldiğimde konuşalım.

Bir dahada seni banlarım diye tehdit etme burada en çok beni sevdiğini biliyorum her ne kadar inkar etsende. İyi geceler.
Eski 29.09.2015, 23:30   #45
ReaL
Deniz Sevengillerden

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Bahse konu kişinin ellerinden öptüğümü iletirsen sevinirim kendisiyle tanışmayı çok isterim.

Alkol almıyorum yahu sevdiğim 3-5 arkdaşım var eskilerden kalma onlarla bi araya gelirsek 2-3 duble rakı sadece oda muhabbetimizi güçlendirsin diye fena da olmuyor.

Ben herşeyin aşırısına karşıyım bir tuhaflık yok aslında çok normal bir adamım çokta güzel bir konu açmışsın fakat saat geç oldu yarın iş çok diğer geldiğimde konuşalım.

Bir dahada seni banlarım diye tehdit etme burada en çok beni sevdiğini biliyorum her ne kadar inkar etsende. İyi geceler.

Tehdit lügatımda yok. Tehdit değil, mecburen, istemesemde yapacağım bir davranış.

* * *

Desene sen, teyyareden akp lisin..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 29.09.2015, 23:42   #46
Cem1907
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
With so much stupidity, I can not be quiet.

He also falls every small beginning.

We are sorry for the English.
Still not too bad considering you live in Germany but still need to correct some grammer though!But a good shout and a try!

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
Çıkan, facia, hacı, hac’da, izdihamda, mina’da, Öldü, İzdihamda

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)