Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Özel > Benim Bölümüm | Yazarlarımız

Benim Bölümüm | Yazarlarımız Kendi ürettiklerimiz

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 27.04.2016, 18:02   #1
Delibal
Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Post Delibal Mertin Evlilik Planı

Buyuk sorumluluk cesaret ustune ıs okul tamam tek sıkıntı Askerlık kaldı.Gec farkettim ama omrumdekı kız o olmalı ..Suan bekleme asamasındayım herseyın hayırlısı kısmet
Eski 27.04.2016, 20:21   #2
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Standart Cevap: Delibal Mertın Evlılık Planı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Delibal Mesajı göster
Buyuk sorumluluk cesaret ustune ıs okul tamam tek sıkıntı Askerlık kaldı.Gec farkettim ama omrumdekı kız o olmalı ..Suan bekleme asamasındayım herseyın hayırlısı kısmet
Olmadı bu olmadı..

Baltalı ilah mode on (Hevesleri baltalayan balta)

Boşuna paralama kendini..

Unutma söz konusu kezbanlar hiç görülmemiş bir zaferin gafletin dalaletin içinde olabilirler, Sen evleneceğim derken elindeki özgürlüğünden, akşam geldiğinde elinden alınacak kumandadan ve bilumum arkadaşlarla yapılacak olan oyun aktivitelerinden mahrum kalabilirsin.. Önüne konulan diyetvari ot yemeklerine maruz kalabilirsin. İleride çocuk olduğunda o çocuğun ağzından akacak salyalardan, bilumum çiş ve kaka kokularından, gece yarısı rüyanın tam orta yerinde duyulacak "ıngaa ıngaaa" seslerine maruz kalabilirsin.

Eşinle beraber gidilecek avm mağazalarında "ayy çok güzel kociş bu kıyafet illa almam lazımmm" replikleri eşliğinde avmlerde saatlerce bengü demet akalın mustafa ceceli ve serdar ortaç gibi türev şarkılarının işkencelerine maruz kalabilirsin..

Baltalı ilah mode off

"Vurma abi valla öldüm" diyorsun biliyorum..

Bunları okuduktan sonra gözün açıldıysa ne mutlu bana teşekkür etmen için kendine soğuk bir bira al ve benim sağlığıma kaldır o kutuyu ve iç..

--

Esra Erol ve adamları beni öldürmesin haaa
Eski 27.04.2016, 20:47   #3
Delibal
Üye

Standart Cevap: Delibal Mertin Evlilik Planı

Guzel dusuncelerin icin tesekkurler.. Evliysen eger abla duymasin bitirir seni Zaten benim kismetim kapalidir bilir herkes beni iyi taniyan.Ama dusundugum sevdigim kiz malesef imkansiz gibi gorunuyor sadece kafamdaki dusunce onun asik oldugu biri var oldugunu soyluyor.Evlilik istemem ben normalde soz falan neysede.. Cocuk olayina can kurban neden derseniz bebek ve cocuk sevilmez mi olsa da gozumden sakinmam. Akisina biraktim eger dusundugum gibi degilse surprizler dusunuyorum. Herseyin hayirlisi kismet !
Mobil Sürüm ile Gönderildi
3 Üyemiz Delibal'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 27.04.2016, 20:58   #4
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Standart Cevap: Delibal Mertin Evlilik Planı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Delibal Mesajı göster
Guzel dusuncelerin icin tesekkurler.. Evliysen eger abla duymasin bitirir seni Zaten benim kismetim kapalidir bilir herkes beni iyi taniyan.Ama dusundugum sevdigim kiz malesef imkansiz gibi gorunuyor sadece kafamdaki dusunce onun asik oldugu biri var oldugunu soyluyor.Evlilik istemem ben normalde soz falan neysede.. Cocuk olayina can kurban neden derseniz bebek ve cocuk sevilmez mi olsa da gozumden sakinmam. Akisina biraktim eger dusundugum gibi degilse surprizler dusunuyorum. Herseyin hayirlisi kismet !
Dostum ben kim evlilik kim..^^

Bence sen çok efkarlısın böyle düşünürsen kendini bitirebilirsin başka şeylere başka alanlara yönelmelisin kendine bir hobi edin işine yoğunlaş para biriktir gez toz dolaş..

İnan bana kısmet felan saçma şeyler bunlar ama yok illa dertsiz başıma dert alacağım diyorsan akışına bırak hatta ilgisiz ol..

Kaçan kovalanır tabiri maalesef murphy kanunlarında var ve tecrübelerime göre bu kanun denedim çalışıyor..
Eski 29.04.2016, 00:21   #5
Delibal
Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Dostum ben kim evlilik kim..^^

Bence sen çok efkarlısın böyle düşünürsen kendini bitirebilirsin başka şeylere başka alanlara yönelmelisin kendine bir hobi edin işine yoğunlaş para biriktir gez toz dolaş..

İnan bana kısmet felan saçma şeyler bunlar ama yok illa dertsiz başıma dert alacağım diyorsan akışına bırak hatta ilgisiz ol..

Kaçan kovalanır tabiri maalesef murphy kanunlarında var ve tecrübelerime göre bu kanun denedim çalışıyor..
Kacan daima kovalanir cok dogru zaten uzaklara gitmeye istegim var. Yurtdisi falan ama isin ilginc tarafi bu sevgili evlenme zimbirtilari bana tuhaf gelmeye basladi. En iyi arkadaslarimi bu yuzden kaybettm vs.Buraya elimden geldigince cok gelicem olum kalim olmadigi surece buraya cok alistim.Ama suan cok dertli oldugum kesin uzaklara tuymek istedigimde cok ciddi karar ve uygulamak zorundayim.
Delibal'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
delibal, evlılık, mertın, planı

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)