Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Görüş, Öneri ve Temennileriniz

Görüş, Öneri ve Temennileriniz Site ile ilgili her türlü öneri ve görüşlerinizi buradan bildirebilirsiniz.

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 06.09.2010, 00:00   #21
Yorgun Meddah
Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Biraz Büyüme Çabası Hiç Fena Olmaz Siteniz İçin =)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Öncelikle hoşgeldiniz. Ben CadII. Cadı kelimesinin son harfi iki kere yazılmış. Böyle daha vurgulu oluyo

Neden burdayım biliyor musunuz? Yukarıda yazdığınız türden eleştiriler almadığım için. Kafama göre takılırım. Kimi zaman sizin tabirinizle kuru bir teşekkür, kimi zaman upuzun yorumlar yazabilirim. Kimse de bana niye bu tarz yazdın demez. Haaa... Yazınca da iyi yazarım yani. Bu konuda tevazu gösteremeyeceğim

Çok sitede varlığınızı gösteriyor olabilirsiniz. Ama bence her siteyi kendi içinde değerlendirin. Buranın da özel bir yer olduğunu hiç ama hiç unutmayın. Keyifli forumlar dilerim...

Her siteyi kendine göre değerlendirmek doğrudur fakat kalıplaşmış ve her üyenin istediği şeyler vardır değil mi Misal iyi bir ortam =)
Benim orada eleştirmek istediğim kuru bir teşekkürden ziyade sadece bu site için birşeyler yapmayı isteyenlerin içtensizliği ve sahteliğiydi Muhakkak ki bir ton yazıdan ziyade yeri geldiğinde tek bir teşekkür bile yeğlenir

yorumun için teşekkürler =)

Mutluluk, mutsuzlukta saklı unutma..!
7 Üyemiz Yorgun Meddah'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.09.2010, 00:08   #22
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Güzel yazıyorsun Meddah. Yani türkçeyi kullanış ve kendini ifade ediş babında.

Üstteki iletini de sonuna kadar okudum.

Ama bir önceki iletinde olmayan satır başları veya paragraflar nedeniyle sonuna kadar okuyamadım. -Ki ben okuma tembeli asla değilim

Konuyla ilgili tartışmalarınızı izliyorum. Daha iyiyi bulma çabası olarak değerlendiriyorum bunu ve anlaşacağınızdan da eminim sonuçta.

Bence forum hırs yaparak patlayacağına, yavaş yavaş büyüsün daha iyi.

Sindirmek güzeldir

8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.09.2010, 00:13   #23
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Amacımız bu zaten Banemin.

Yavaş ama emin adımlarla ilerlemek.

Meddah konu açmaya başladı. Ben de peşinden düzenlemeye...

Şimdi anladın mı neden çok fazla konu açamadığımızı Meddah?

Daha da eski konularımız var düzenlenmek için bekliyorlar.

Bu arada o yasak çok yerinde bir karar. birkaç üyenin şiir bölümüne 7-8 konu açtığını düşün. (Şiir dememdeki kasıt senin bu tarz konunun hit olduğunu söylemendendi)

Kusura bakma ama bu anasayfada 60 tane şiir olan bi forumda benim işim olmaz.
Eski 06.09.2010, 01:17   #24
Abartmatozu
Kurucu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Yorgun Meddah Mesajı göster
Amacım acımasızca vurmak değildi =) Sanırım halen yanlış anlaşılma durumundan kurtulamadım =) Benim söylemek istediğim şey şudur tekrar edeyim ve detaylı olarak yapılan yorumlara tekrar açıklık getireyim.. =)
Sitede ki her konuya gereksiz yorum yapılmasına elbetki bende karşıyım en basiti sitenin daha düzenli ve bakımlı görünmesi için =) Sadece kuru bir teşekkür etmekte bence biraz emeğe ihanet etmektir, yönetici yahut üyeler Real'in dediği gibi bazı konuları aylarca uğraşıp açıyorlar fakat kuru bir teşekkürler geçiştirenler oluyor.. =) Kısacası büyümenizi şu şekilde izah edeyim benim birkaç üye olduğum site var ve o sitelerde referans göstermeden bir garantör göstermeden üye olup yorum yapamıyorsunuz Arkadaş her bölüme 2 konu açma yasağı getirdik diyor, bu gayet güzel ve birçok sitede olan şeyler =) Bu elbetki düzeni sağlar, gereksizliği ortadan kaldırır.. Siz neden öyle olamayasınız ki Bakın direk ön yargı ile yaklaşmaktansa bence bu tarz üyeleri tabiri caizse kullanmanız daha güzel olmaz mı ? Kullanmadan kastım onların yardım taleplerini biraz daha ılımlı karşılamalısınız =) Açıkçası biraz ön yargı sezdim, e haklısınız ona diyecek birşeyim yok sonuçta sanal alem diye tabir ettiğimiz bir düzenin içerisindeyiz, kime ne kadar güvenilir tam olarak kestiremeyiz..
Dediğim gibi hit alan konuları kendi özlüğünüzle harmanlayıp ekstra çalışmalarla daha iyi yerlere gelebilirsiniz diye düşündüm tabi bu benim düşüncem =) Sonuçta site sahipleri sizlersiniz, yönetici arkadaşlar neyi uygun görüyorlarsa kendilerince en iyilerini yapıyorlardır muhakkak şüphem yok ona.. =)
Her neyse konuda ki son cümlemi şu şekilde yazayım ve gerisini zamana bırakayım =)
Emin olun benim gibi düşünen ve gerçekten yardım amaçlı bulunan üyelerle dediğim şekilde ve dediğiniz, düşündüğünüz şekilde en iyi yerlere gelirsiniz Yardımcı olabilmek için elimden geleni yaptığımı göreceksiniz =)

Selametle..
Selamlar
Referans sıstemı ıcın sıtemızın daha cok yol alması lazım.
Dusuncelerınıze saygı duymamak elde degıl aslında benım 2 yıl sonrakı hedeflerımden sadece bır kacı bunlar.
Bu sıte sızler oldukca uzun yıllar varolacak, emekleme asaması bıtmedı henuz.
Kosmamak lazım hemen daha yurunecek o kadar yol varken.
Selam olsun.
9 Üyemiz Abartmatozu'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.09.2010, 02:16   #25
Yorgun Meddah
Üye

Öncelikle yorumlarınız için ve değerlendirmeleriniz için tekrar tekrar teşekkür ediyorum, yanlış anlaşılmaya yol açan ifadelerim olduysa affola =)

Banemin, teşekkür ediyorum beğenmenize sevindim Bende her Türk gencinin yapması gerektiği gibi Türkçe'mizi en iyi ve en güzel şekilde kullanmaya çalışıyorum.. Tabi böyle olunca haliyle kendimizi ifade ediş yolumuzda ki engeller ortadan kalkıyor
Hırs kötüye kullanılmadıkça iyidir Sağlam adımların yanında hırs olursa yaş tahtalar normalden daha çok eksilir diye düşünüyorum

smyrna, benim söylemek istediğim konu düzenlemenin yanında hit alan konularıda sizlerin açması =) Dediğiniz gibi konuları düzeltiyorsunuz bu gayet güzel birşey işte dediğimde onunla fazla vakit harcamaktansa tamamiyle mükemmelleştirmek ile uğraşmaktansa sizler hit alan konuları kendi mükemmellik anlayışınıza göre açsanız daha hızlı ilerlersiniz =)

Aleykümselam abartmatozu =)
Dediğin gibi yol almak gerekli dediklerimin olması için, bende zaten o yolu katedebilmek için birkaç öneride bulundum naçizane =) Umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz Emin olun bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım =)

Sanırım konu fikir alışverişinden dışarıya çıkıp bir tartışma yaratmadı =) Bu beni ayrıca sevindirdi.. Anlayışınız için teşekkür ediyorum tekrar
Selametle..

11 Üyemiz Yorgun Meddah'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 07.09.2010, 09:47   #26
Paneb
Uzman Üye

Konu tam da istediğim yere gelmek üzereyken bitmiş Hiç kavga da olmamış Bazen bu durumlara çok üzülüyorum, ateşe körükle gidebildim mi aceba, du bakali n'olcek, Karanlığa küfredeceğime bir mum da ben yakıyorum, yanlışım varsa kavga çıksın

-Üstada sormuşlar kırılan kalp yine sever mi?
Üstat da;Evet demiş..
Adam peki demiş,
-Üstadım siz hiç kırılan bardaktan su içtiniz mi?
Üstat da cevap vermiş;Peki sen hiç bardak kırıldı diye su içmekten vazgeçtin mi?
10 Üyemiz Paneb'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 07.09.2010, 17:54   #27
Aldacı
» Marjinal Çapulcu «

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi paneb Mesajı göster
Konu tam da istediğim yere gelmek üzereyken bitmiş Hiç kavga da olmamış Bazen bu durumlara çok üzülüyorum, ateşe körükle gidebildim mi aceba, du bakali n'olcek, Karanlığa küfredeceğime bir mum da ben yakıyorum, yanlışım varsa kavga çıksın
Kız kavgası çıkarıp seni çağıracağım paneb, göreceksin o zaman kavgayı.

E sarà mia colpa
Se cosi è?

6 Üyemiz Aldacı'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.09.2010, 20:44   #28
CadII
Hotantu Kabilesinden

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi paneb Mesajı göster
Kesinlikle haklısın kardiş Ben de heyecanla bekliyordum. Hiiiiç tadı tuzu yok forumun Nerde o eski kavgalar...

H.
5 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.09.2010, 22:59   #29
Yorgun Meddah
Üye

Kavga için sizleri ringlere davet edelim, hazır çok istekliyken ikiniz girin birbirinize saç saça baş başa bizlerde izleyelim

7 Üyemiz Yorgun Meddah'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.09.2010, 21:18   #30
CadII
Hotantu Kabilesinden

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Yorgun Meddah Mesajı göster
Kavga için sizleri ringlere davet edelim, hazır çok istekliyken ikiniz girin birbirinize saç saça baş başa bizlerde izleyelim
Bizler hidayete erdik sevgili Yorgun Meddah Şimdi çıkan kavgaları izleyip, ortalığı yatıştırma modundayız E hadi o zaman

H.
3 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
biraz, büyüme, Çabası, fena, için, olmaz, siteniz, İçin

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)