Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 08.10.2011, 21:57   #21
İlya
Uzman Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Siz Olsaydınız Ne Yapardınız?

Seher doğudan yükselir ... !

Kendi adıma ben bir ilişki halinde isem bana hiçbir kimse seçim yapmamı öneremez .... Haaa olaki bunu yaptı ? Önce nedenini sorarım eğer verdiği cevaplar beni tadmin etmiyor ise seçim şansı ona kalmış demektir ... Yanımda benle olana git demem eğer kendisi gitmek istiyor ise tabiki buyursun gitsin uğurlar olsun... İşin özü sözü kelamı lübbü ... ! Evvel zaman önce ( Oğlun kzın olsun hele unutursun mihribanım türküsünü çok dinledim yine dinlerim yüreğimin çayırları yine solsun yine yaşadığım şehrin yamaçlarında kaybolayım ne farkederki ) Benim ilişkimde ne şans olmalı nede tereddüt benim ilişkim gercek olmalı vede cıkarsız ...
Eski 08.10.2011, 23:07   #22
FireBug
Tam Üye

Çok basit cümleler... "Kimse için kimseden vazgeçme", "sevgilim böyle bir şey isteyemez"....
Sevgili günü geldiğinde aileden bile vazgeçirir insanı. Vageçilmezler varsa sevgiliye duyulan sevgide bir sakatlık vardır.
Sevgiliye bunu istettirecek sebep ne olabilir? Öncelikle bunu sorgulamak gerek. Neden bu istekte bulunuluyor. Her görüşme talebine "ama arkadaşım..." deniyorsa o vakit tercih yapması gerek birilerinin...

Ya da ilişki sırasında kendi cümle ve fikirlerinden ziyade arkadaşlarından duyulan fikirlerle hareket ediliyorsa o zaman o dost ya da arkadaş o ilişki için fazlalıktır.

Yani sevgilinin bunu istemeye hakkı olabilecek durumlar söz konusu olabilir. Gerçi olay zaten yaşanmış bitmiş biz sonrasında kritiğini yapıyoruz o ayrı konu. Hem unutmamak gerek hiçkimse vazgeçilmez değildir. Aslolan insanın kendi mutluluğu ve ne istediğidir... Eğer bu mutluluk yanında sevgili barındırıyorsa onu arkadaş barınıdırıyorsa onu tercih ederek yaşamak gerek...

Ben bile helallik aldım yüreğimden,
nasılolsa bu gidiş dönüşsüz diye....
3 Üyemiz FireBug'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.10.2011, 00:03   #23
Seyyah
Uzman Üye

En ahlaksızıda olsa dostum, sevgilim benden böyle şey talep edemez. Edecek insanın yanımda işi yok Bu yüzden yanımda kimse yok

Dediğim okuyun, yaptığımı yapmayın Yanlızlık fena
Eski 14.10.2012, 15:10   #24
C.Cienfuegos
Uzman Üye

Standart Cevap: İlk konum :P

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ' Emine Mesajı göster
Bu olayı ben 1,5 yıl önce yaşadım merak ettim sizin düşüncelerinizi oyüzden yazdım buraya.Şuan hayatımda ikisde yok ikisinide ben çıkarttım hayatımdan.
Sorun bende evet çok safım ve onlar üzülmesin diye hep kendimi üzdüm 1 sene önceye kadar
En güzelini yapmışsın.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
Eski 09.02.2013, 20:54   #25
Lion
...Az İnsan Çok Huzur...

Bir yıl önceye kadar hiçbir arkadaşımın hanımı beni pek sevmez, görüşmemizi filan istemezdi.
Acaba onlar durumu nasıl idare etmişler şimdi ben de çok merak ettim.

Bu olay benim başıma gelse kendini seçenek olarak gören biriyle hiç işim olmazdı.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)