Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 04.12.2012, 12:38   #1
aakinaksoy
Tam Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Gecikmiş bir özür

Gecikmiş Bir Özür

Yazacaklarımı gecikmiş bir özür olarak kabul ediniz. Kanımca daha önceleri yazmalıydım. Serbest Kürsüde (Arkadaşlara ve Kızıma Veda) yorumuma bakmak istedim nedense. Şaşkınlıkla ama üzüntüyle izledim ki görüntülenme 1070 gibi olmuş. Bu denli okunması ise beni,bir kez daha olsun sizlerle birlikte olmaya yöneltti.

O paylaşımım yalnızca sizlere olan umudumun, güvenimin, özlemimin ve sevgimin yansımasıydı. Ama o yorumumun ise 1070 gibi izleme sayısını hiç hak etmediği kanısındayım. Bu ise beni başlığın çarpıcı ancak yanıltıcı izlenimini verdiğini düşündürdü. (Arkadaşlara ve Kızıma Veda) bir özkıyım (intihar) mesajını yada sezgisini içermiyordu. O içtenlikle yazılmış ayrılış ve hasret duygularının satırlara dökülmesiydi.

Ancak başlığın intiharı anımsatan izleniminide taşıması beni olağan üstü rahatsız etti. Bu benim için yorumumun görüntülenmesi ve okunması karşılığında okuyucuların duygularını sömürmem anlamı taşıyordu. Bu durumu da hiç bir zaman özümsüyemezdim.

Bu nedenle; Sayın Yöneticilerimizden eğer kurallarınızı zorlamayacaksa, olanaklı ise (Arkadaşlara ve Kızıma Veda) paylaşımımın tümden kaldırılmasını diliyorum. Bu beni inanın çok mutlu edecektir. Şimdiden içtenliklerimi sunuyorum.

Sevgiyle, Barışla, Hoş kalınız.
Eski 04.12.2012, 12:49   #2
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Standart Cevap: Gecikmiş bir özür

Sevgili aakınaksoy,

öncelikle her ne kadar başlığını "özür" olarak atsanız da, bu yazınızın içeriğine takılmadan sizi burada görmek ve tekrar bir yazınızı okumaktan mutluluk duydum.

Bahse konu olan yazınızın başlığı sadece bir "Veda" yazısı olarak algılanmakta benim düşünceme göre. Sonrasında yapılan yorumlarda da bu açıkça görülmekte ve o yazıyı yazarken içinde verdiğiniz sıcacık mesajlardan bizlerin de içinden alacağımız çok şey bulunuyor.

O yazının orada kalması benim kişisel görüş ve isteğim. İsterseniz başlığı değişebilir veya hala illa kalkmasını isterseniz kaldırılabilir de...

Ama dediğim gibi içindeki o güzel duygular, sıcaklık ve tavsiyeler çok değerliydi.

Karar sizin sayın aakınaksoy...

11 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.12.2012, 12:51   #3
Duayen
Huysuz ve Tatlı Kadın

Sayın aakınaksoy, şahsım adıma söylemek isterim ki ben sizin veda yazınızı,
konu başlığını, ifade ettiğiniz gibi algılamadım..

Tabiki dikkat çekici bir başlıktı.. Bunun bir kırgınlıktan kaynaklı olduğunu düşünerek okumuştum yazınızı. Çünkü forumda bu güne kadar bu denli ciddi bir veda görmemiştim.. Sessizce gidenler gelenler olur,ama tamamen kopan yok gibidir.

Biz gerçekten büyük bir aileyiz, her ailede olduğu gibi burada da anlaşmazlıklar, hatalar, kırgınlıklar olacaktır ve her ailede olduğu gibi birbirimizi affetmeyi ve hoş görmeyide bileceğiz...

Sizi yeniden aramızda görmekten çok mutluyuz, iyi ki geldiniz
10 Üyemiz Duayen'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.12.2012, 12:59   #4
DarkAngeL
...:: HüsoMeL::...

O başlık dediğiniz gibi bir anlam taşımıyor. Neden o kanıya vardınız anlamadım.

O kadar görüntülenmiş olması gidişinizden yani vedanızdan duyulan üzüntü ve doğru yerlere parmak basmanızın bir yansıması.

Bizim orada yazılanlardan anladığımız sadece kendi tabirimizle aile arası dertleşmedir.

Bence şu anki başlık gereksiz. Herhangi bir özür dilemeniz gerekmiyor.

Sizi tekrar aramızda görmek bizi mutlu eder. Bence biz bu başlığı kaldıralım aakinsoy
Eski 04.12.2012, 13:10   #5
Tura
Müdavim

Gitmenizi istememiştim...gidiyorsunuz diye üzülmüştüm... dönmeniz sevindirdi.

Hoş geldiniz.

Turâ; sakal şimdi yerine konuldu diyen forum kişisi.
Eski 04.12.2012, 13:10   #6
Canan
Çiçekci kız

Sayın aakınaksoy, kaldırılmasını istediğiniz ''veda'' konusunu, ben de zannettiğiniz gibi algılamadım. Bu nedenle gönlünüzü ferah tutun.

Ben de, sizi tekrar burada görmekten mutluluk duyanlardanım.

İyi ki geldiniz, yeniden hoş geldiniz
Eski 04.12.2012, 18:35   #7
CadII
Hotantu Kabilesinden

Sizi tekrar burda görmek ne güzel Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeleri bilmek de öyle. Bizler yazınızda ne vermek istiyorsanız onu algıladık. Eminim bu herkes için öyledir.

Bence de o yazı öylece kalsın. O kadar içten, o kadar sıcak mesajlarla dolu ki. Baksanıza müzik ve dans bile var o konuda

İyi ki varsınız, iyi ki her şey yolunda, iyi ki döndünüz.

Sevgiler...

H.
10 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.12.2012, 18:39   #8
ReaL
Deniz Sevengillerden

Forumcak az sayıda olsak bile günde ortalama 16.000 ziyaretçimiz var.. Meraklı millet olduğumuzu da akıldan çıkarmamak gerek..

Konunun kaldırılmasını istemek hakkın elbette... İstiyor isen kaldırabiliriz..

* * *

Yine de acele karar vermemek en iyisi... O konuda biraz giydirme de vardı, unutmuş değilim..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
10 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.12.2012, 19:15   #9
aakinaksoy
Tam Üye

Sizleri tanımak,sizleri sevmek,sizlerle birlikte olmak ve sizlerle paylaşmak nefes almak kadar güzel. Herkese teşekkürler ederim.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
gecikmiş

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)