Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.10.2012, 17:58   #11
mutu0034
Ziyaretçi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Bilgisayar Teknik Destek

arkadaşlar benim hikayyem basit bi fan arızaısyla başladı psu fanım bozuktu ve pc yi bilgisayaracıya götürüp yeni bir fan taktırdım eve gelip bilgisarayı açınca pc yandı bildiğiniz ortalık duman oldu pc yi 3 kağıtçı bilgisayarcı kabloları yanlış bağlamış olaki kısadevreden dolayı esc marka anakartım yandı 2 3 ay pc yi kullanmadım ve 10 günce başka bir teknik servise götürdüm pc yi ve asrock g41c-gs diye bi anakart aldım 125 tl ye ve pc yi ilk açtığımda normaldi ama 2. açışımda mouse ışığı kendiliğinden gitmre başladı anakartın 2. gününde pc açılmamaya başladı ve tekrar teknik servise götürdüm ve anakartın fabrika dan arızalı geldiğini söylediler ve aynı anakartın yenisini taktılar ve gene aynı şekilde ilk açışım sorunsuz oldu bilgisayarı ve 2. 3. açışlarımda fare ve klavye yi algılamamaya başladı bazende keyboard interface diye bi hata werio sizce sorun anakarrttın ps2 girişindemi yoksa klavyedemi ? (usb fare denedim algılamadı ps2 girişli yeni fare denedim oda çalışmadı ) . tekrar teknik servise götürcem pc yi şu asrock yerine tavsiye edebileceğiniz marka varmı ?
2 Üyemiz 'in Mesajına Teşekkür Etti.