Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.08.2016, 00:20   #142
StorMAnqeL
Uzman Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: StorMAnqeL'in Günlüğü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Sevgili @StorMAnqeL, öncelikle sana acil şifalar diliyorum bu hastalığı mutlaka yeneceksin ama bir ricam olacak senden...
Evet tahmin edebiliyorum çok zor günler geçiriyorsun fakat n'olur şu imzandaki fotoğraftaki ruh haline sakın sokma kendini, inan o fotoğraf benim bile moralimi bozuyor, bu işin en önemli kısmı moral çünkü...
Stres ve moralsizlik vücudun direncini düşürüyor, ben bile uykusuz ve stresli olduğum günlerin ertesinde yataktan dudağımda uçuk çıkmış olarak uyanıyorum...
Uykuna dikkat et, doğal beslen ve stresi mutlaka hayatından çıkar.
Çok sevdiğim bir şarkıcı vardır adı Olivia Newton John...
1992 yılında göğüs kanserine yakalandı, kendisiyle yapılan bir röportajda hastalığı hakkında şunları söylüyor:

''...Doktoruma güvenim sonsuzdu. Neler yapmam gerektiğini o söyledi ve ben de zaman kaybetmeden gerekeni yaptım. Zor olan seçimleri yapmak bana düşüyordu. Bana uygulanan tedavinin en iyi tedavi olduğuna inanınca rahatladım. Bu arada ruhsal bakımdan da kendimi geliştirmeye çalıştım. Her gün yoga yaptım. Aklıma kötü düşünceler gelince, bunları bırakıp başka şeyler düşünmeye kendimi alıştırdım.- Tedavi bir yıla yakın bir süre devam etti. Çok zor günler geçirdim, ama her şeye olumlu açıdan bakmaya kendimi alıştırmıştım. Sağlığıma kavuşmak için acılara katlanmam gerektiğini biliyordum. Bazı kişiler hastalığın tekrarlayabileceğini ima ettiler. Ama ben bu kabustan tamamen kurtulduğuma inanıyorum.''

Ve inandığı gibi de oldu, şu anda halâ sapasağlam bir şekilde hayatına devam ediyor...
Seni seviyoruz sen de kendini sev ve sana eziyet etme sakın.
Rose:çok haklısın emin olki biraz bugunlar zor gerçiyor .nerdeyse yatakta geçiyor kemo dan kemoya filmlere koşuyorum hıza yeteşemiyoruz biryerlere sıçrama korkusu beni çok tedirgin ediyor .birde öyle bir rahrsızlıki kemo alıyom enfksiyon olay var diye kimsyelde göruşmiyorum arkadslarımı özldim iişimi gücümü anlıyacağın çıkmaz bir sokaktayım dolanıp duryorum labiret gibi..
geçick biliyorum işte biraz zor günler işte..
Çok teşekkür ederim çok kibarsın.verdiğin moral için çok sağolasın..

Ve kadın gitti!
Seve seve gitti, acıya acıya gitti.
Söküp attı kangren olan ilişkiyi kalbinden ama,
bir daha kimseyi 'O adam' kadar sevemedi.....

İnan Durak Taş
5 Üyemiz StorMAnqeL'in Mesajına Teşekkür Etti.