Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.02.2022, 15:43   #21
Narsinha
Tam Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Teknik Sorunlar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Darksaga Mesajı göster
Hoş geldin forumu teknik olarak biraz düzeltmişsin..

Aslında Xenforo’ya geçilse çok güzel olur.
Hoş buldum teşekkür ederim Darksaga, önerin için teşekkür ederim.
Önerine cevap olarak şunları söylemek istiyorum.Ben 20 yıldır forumlardayım.Vbulleti 4 çıktığında Vbulletin 3 olan birçok genel forum sitesi Vbulletin 4'e geçti.Hatta 2000'li yıllardaki en büyük genel forum sitesi de bu furyaya katılanlar arasında oldu.Vbulletin 4'e geçen genel forum sitelerinin %80-%90'ı sitesini kapattı.O bahsettiğim büyük foruma dönüyorum tekrar, o site de Vbulletin 4'e geçince forumdaki üyelerinin yarısından fazlasını kaybetti.Eski üyeleri beğenmemişti sistemi, temayı vs.Gittikçe kan kaybetmeye başlamıştı site.Sonra Xenforo sistemi çıktı.Vbulletin 4'ü kimse beğenmedi Xenforo'yu deneyelim dediler ve son çırpınış, Vbulletin 4'ten Xenforo'ya geçtiler.O sistemde tutulmadı ve site kapandı.Yeni bir forum sitesi kuracak olanlar varsa Vbulletin yerine Xenforo kullanmalarını öneririm.Fakat onun dışında sistem değiştirmeyi çok önermiyorum.Tabi şunu diyebilirsiniz, Xenforo'ya geçip sistemi oturtan site hiç yok mu var tabi.Ama bu iş birazda sitedeki insanların nesliyle alakalı.Sitede genç kuşak, öğrenmeye eğilimli çok fazla insan vardır, her sistemde zorlanmadan alışır etkilenmez.Onun dışında bu işi kumar olarak görüyorum ve ben kumar oynamayı sevmem.Bu arada burada kumarı oynayacak kişi de @ReaL'dir.Ben düşüncelerimi söyledim sadece.