Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.11.2013, 22:43   #9
Lodos1
Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Evcil Hayvanların 6 Yararı

Yararları sonsuz. Sayamayız . Gerçekten severek besleyenler bilirler. Şimdi bazılarını saymaya çalışacağım .Kaçta kaldınız bilmiyorum devamı diyelim.

Eve hırsız girmez. Kapının üstünde anahtarı unutup işe gittim. Hemen komşumu aradım. Eyvah çabuk kapıdan anahtarı al. Mazallah hırsız girerse yazık parçalar

Gereksiz misafirleri uzak tutmak için birebir. Yalnız mı kalmak istiyorsunuz diyelim kesin kalırsınız.

Hastalandığınızda yada üzüldüğünüzde anlarlar. Gelip sırtınıza yaslanır ve sizi ısıtırlar .

Kötü niyetli insanları hissederler. Yeni tanıştığınız birini evinize davet edin. Onu sevmediyse kesin bir bildiği vardır .

Kalabalık bir yolda giderken yolu açar rahat rahat yürürsünüz.

Çocuklarla oynamaktan yorulduğunuzda birebir yardımcıdırlar. Ver çocuğun eline topu o atsın, diğer çocuğun getirsin.Birbirlerini oynatırlar oturup dinlenirsin.

Yemek israfı olmaz. Misal bizimki elma seviyor. Çekirdeklerine kadar yiyiyor.

Yalnızken ses olur. Nefes olur. Bakış olur. Dinlendirirler.

Çocuklar misafirin yanında kazara gaz kaçırırsa hemen suçu üstüne atabilecekleri biri yanlarında olur.

Organik paspas'tır. Ayakların mı üşüyor ? Uzat ayaklarını ısıtır seve seve

Herşeyden çok kalbini ısıtır.

Ayrıca bir yorum da sürekli çocuk kaldıklarıydı. Bir yandan doğru bir yandan yanlış Evet çocuk gibiler ama 2 köpeğini de ölene kadar bakmış biri olarak gözlemim şudur ki 6 yaşından sonra ağır uslu beyefendi oluyorlar. Bakışlarından anlıyorsunuz büyüdüklerini. Can onlar . Kara çumarım benimmmm