Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.04.2021, 13:23   #2
Rosebud
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Netflix'te En Çok İzlenen Dizi ve Filmler Belli Oldu

Evet Çağatay Ulusoy'un kâğıttan hayatlar filmini izledim ben de hakikaten güzel iş çıkartmışlar.
Hareket Sekiz'e de başladım ilk 5 dakikasını falan izledim fakat bir sebeple yarım bıraktım sonra tekrar izlemeyi de unuttum bakalım bulup devamını izleyeyim güzel görünüyor.
Listenin sonundaki Yanımda Kal (stand by me) Richard Dreyfus'un klasik ama mükemmel bir filmidir defalarca izlesem doyamıyorum o bir grup arkadaşın birbirlerine olan bağı o kadar güzel ki, izlemediyseniz mutlaka izleyin derim, bugün sonlarda da olsa halâ izleniyorsa bir sebebi vardır. Yönetmeni Richard Dreyfus'a hayranım bütün filmleri güzel adamın, dahi diyorum ben ona, şimdi adını hatırlayamıyorum ama bir trafik kazasında boynundan aşağısı felç olan bir adamı konu alan filmi vardı yanınıza bir kutu mendil alıp öyle izleyin o derece ama güldürdümü de altınıza yaptırır, bir filminde kendisi oynamıştı hem topal hem de eşcinsel kral Lear'ı öyle bir oynamıştı ki inanın nefesim kesildi ölüyorum sandım, hani derler ya gülmekten ölüyordum diye o laf boşuna değilmiş.

TEARS AND SOUVENIRS

Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti