Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.04.2015, 15:24   #5
Dilem
» Angel Fall «

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Siz En Son Ne Zaman Bir Kitapçıya Gittiniz ?

Çengelli İğne bu ilgin hep devam eder umarım

Redwine Seni çok iyi anlıyorum.. Yazdıklarında kendimi gördüm sanki
Denemeni bizlerle paylaşırsın inşallah okumaktan zevk duyarım merak ettim
Kitap okumak hayal gücünü geliştiriyor.. Ben hiç kağıda dökmeyi denemedim ama okuduklarımdan esinlenerek kafamda kurgular yaratırım bende

Bende kitapçıya gitmeyi çok severim.
saatlercede sıkılmadan zaman geçirebiliyorum..
1.5 yıl öncesine kadar haftada 1-2 kez gidiyordum Malatya' da

Pasaj içinde sahhafların olduğu bir sokak var, sürekli uğrardığım kitapçım vardı... Gelen müşterilerle ayak üstü sohbetler olurdu kitaplar üzerine...

Avm de dr nin vazgeçilmez müdaviniydim saatlerce kitap bakardım ve boş çıktığım hiç görülmezdi.. Benimle kitapçıya gelen tek arkadaşım @maviocak oda benim gibi kitap okumayı sevdiğinden benim kitapçı gezilerime dayanırdı canım arkadaşım

Hep Malatya' da kitapçı sayısının yetersizliğinden şikayet ederdim ama Muğla' ya gelince Malatya' nın kitapçı cenenti olduğunu düşünmeye başladım

Burda malesef kitapçı gezilerim kalmadı Bulunduğum ilçede sadece 1 kitapçı var yaşlı bi amca işletiyor birazda huysuz gibi
Amca sıkılmış zaman içinde galiba, gelen herşeyi üst üste yığmış düzen kalmamış dükkanda.. dükkanın içi okadar darki kendi etrafımda dönerken çok dikkat ediyorum kitaplar üzerime yığılacak diye korkuyorum

Malesef başka alternatif olmadığından burayla yetiniyorum..
İlçeye gittikçe uğruyorum..En son 2 hafta önce gittim...
Ama amcanın hakkını da yememek lazım gecikmelide olsa yeni kitaplardan getirtiyor sağolsun

Regretsmistakes they’re memories made.
8 Üyemiz Dilem'in Mesajına Teşekkür Etti.