Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.12.2009, 14:45   #71
Aşk_ı Virane
Tam Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Eskişehirspor

-''BEN OLDUĞUM SÜRECE YOULA BURAYA GİREMEZ''-

Rıza Çalımbay, sözlerini şöyle tamamladı:

''Bana karşı sarf ettiği sözler nedeniyle Youla hakkında suç duyurusunda bulunuyorum. Youla'nın peşini bırakmayacağım. Youla'ya bir milyon liralık dava açacağım. Bu davayı kazanmak her şeyimi ortaya koyacağım. Ben Rıza Çalımbay'ım, 30 yıldır futbolun içindeyim. Kimse bana öyle bir kelime kullanamaz.

Milli Takım ve Beşiktaş'ta kaptanlık yaptım. Kimseye saygısızlık yapmadım. En çok üzüldüğüm şey Türk medyasının böyle insanlara prim vermesi. Böyle insanlara prim verilmemeli. Türk futbolunun içine girmemesi gerekir. Başkana, yönetime yalancı, bana sahtekar diyor. Taraftar böyle şeylere prim vermesin. Sonuna kadar davanın peşine gideceğim. Davadan kazanacağım parayı hayır kurumlarına bağışlayacağım.

Ben olduğum sürece Youla buraya giremez. Takıma ihanet eden, başkana ve bana hakaret eden adam giremez. Ersun Yanal ve Mesut Bakkal gibi teknik adamlar bana Youla ile nasıl başa çıktığımı soruyor. Biz insanları kazanmaya çalıştık. Bu konuyu burada kapatıyorum. Çünkü daha önemli işlerim var. Camiaya sorumluğum var, başarıya ve çalışmaya ihtiyacım var. Youla gibi tiplerle, kendini bilmez insanlarla, arkadaşlarına saygısı olmayan insanlarla uğraşacak durumda değilim. Beni bilen biliyor.''
Aşk_ı Virane'in Mesajına Teşekkür Etti