Forum Gerçek

Forum Gerçek (https://www.forumgercek.com/index.php)
-   Tv Showları | Tv Yarışmaları | Tv Dizileri Haberleri (https://www.forumgercek.com/forumdisplay.php?f=623)
-   -   Şu An Hangi Yabancı Diziyi/Dizileri İzliyorsunuz? (https://www.forumgercek.com/showthread.php?t=149755)

Sevda 24.05.2021 03:43

Şu An Hangi Yabancı Diziyi/Dizileri İzliyorsunuz?

Bildiğiniz gibi hâlâ içinde bulunduğumuz uzun bir pandemi dönemindeyiz. Bu süre içerisinde evlerimizde uzun zaman geçirmek zorunda kaldık ve haliyle dizilere sardık. Belki de hayatımızda izlemeyecek olduğumuz kadar çok dizi izledik. Peki bu süreç içerisinde sizin izlediğiniz diziler hangileri? Beğendikleriniz, beğenmedikleriniz, yarım bıraktıklarınız olduysa belirtirseniz izleyecek olanlar içinde fikir oluşmasına yardım etmiş olursunuz. :9

Sevda 24.05.2021 03:56

Cevap: Şu An Hangi Yabancı Diziyi/Dizileri İzliyorsunuz?

Endeavour | 6.Sezon - 1. Bölüm
  • 1960'ların İngilteresinde geçen biraz Sherlock Holmes biraz da Agatha Christie soslu İtv dizisi. Ben izlerken çok keyif alıyorum. İngilterenin o dönemlerini, olaylarını, yaşam stillerini güzel yansıtmışlar. Konularda oldukça iyi. Bu tür sevenler kaçırmasın.

Law and Order: SVU | 22. Sezon - 7. Bölüm
  • Bu dizi artık bir kült. Amerikada adalet mekanizmasının nasıl işlediğini anlatan çarpıcı bir polisiye. Oldukça gerçekçi, bazı bölümler çok sarsıcı. Dizinin günümüz olaylarına değinmesini ve kendini eleştirmesi güzel.

The Undoing | 1. Sezon - 1. Bölüm

• Nichol Kidmancığım için başladım ama botokslu yüzünden başka bir şeye odaklanamadım. İlerleyen bölümlerde dizi hakkında olumlu /olumsuz bir yorum yapabilirim.

OkyanusunKalbi 24.05.2021 04:13

Game of thrones, sherlock, şantaj ;

Tavsiye üzerine de following izliyorum.

Breaking Bad'i izlemek istedim. Kanser hastasının hayatı olunca izlemek istemedim.

Crown'u ise George'un ölümünden sonra izlemeyi bırakmıştım.

Heliosaga 24.05.2021 13:14

Patriot, The Terror, The Expanse.. Hepsi de Amazonprime içeriği. Netflix'i bıraktım.

Komedi olarak da tabi ki Seinfeld.:kiki:

Bursalı68 24.05.2021 14:07

Designated Survivor....

Canan 24.05.2021 17:06

Lost dizisini izliyorum.
Sidney'den Los Angeles'e uçan bir yolcu uçağının kaza yapıp, esrarengiz bir adaya düşmesini konu almış. Maceralı ve heyecanlı bir dizi.
Şayet izlemeyen varsa, tavsiye ederim.

Tura 24.05.2021 17:49

Maşa ve Koca Ayı izliyorum. :p

Rosebud 24.05.2021 18:39

Pek dizi izlemiyorum, bağlanmayı çok sevmiyorum çünkü ama izlersem de hafif aile dizileri veya macera, esrarengiz diziler tercih ediyorum,
Meselâ Lost in Space dizisini izledim, son sezonu bu yıl başlayacakmış ama ne zaman başlayacak bilmiyorum,
Bir de adını tam hatırlayamadım şimdi Locky Key'di galiba onun yeni sezonunu bekliyorum.
Üçüncü olarak da Stranger Things dizisi onun da yeni sezonu bu yıl başlayacakmış.
Bu üçü çok hoşuma gitmişti.
Bunlara benzer diziler seviyorum ağır abi diziler çok yoruyor beni.
En önemlisi de tabii Masha ve Koca ayı bir ara onu hiç kaçırmadam izliyordum, gerçekten nefis bir çizgi film. :))

Fırtına 25.05.2021 12:40

Yabancı dizi mi (çok yabancıyım ben bu konuya):)

melisozdag 25.05.2021 14:06

Yabancı dizi olarak en son blacklist izledim gayet sürükleyiciydi.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:35.