Forum Gerçek

Forum Gerçek (https://www.forumgercek.com/index.php)
-   Astroloji | Mitoloji (https://www.forumgercek.com/forumdisplay.php?f=643)
-   -   Eşini Burcuna Göre Seç (https://www.forumgercek.com/showthread.php?t=55859)

LaLe 14.11.2009 12:02

Eşini Burcuna Göre Seç

*Koç

En uygun eş: Yay

Koç ile Yay'’ın yaşayacağı aşk masala benzer. İlgi alanları birbirlerine yakındır. İyi arkadaş ve müthiş sevgili olurlar.

Uzak durun: Yengeç, Oğlak, Terazi

*Boğa

En uygun eş: Yengeç

Aşkta temkinli davranırlar. Ancak birbirlerini buldukları zaman sergileyecekleri uyum inanılmazdır. Aynı değer yargılarına sahiptirler.

Uzak durun: Aslan, Kova, Akrep

*İkizler

En uygun eş: Aslan

İki burcun arasındaki müthiş uyum hemen fark edilir. Kolay samimiyet kurarlar. Ufak sorunlar onların arasına giremez. Aşkları bir ömür boyu sürer.

Uzak durun: Başak,Balık, Yay

*Yengeç

En uygun eş: Başak

İişkide güven arayan bu ikilinin evde vakit geçirmeyi sevmesi ve sevecenlikleri onları bir araya getirir. Birbirlerine sadık kalırlar.

Uzak durun: Koç, Terazi, Oğlak

*Aslan

En uygun eş: Terazi

Tanışır tanışmaz kaynaşırlar. Birbirlerinin dilinden çok iyi anlarlar. Bir elmanın iki yarısı gibi birbirlerini tamamlarlar.

Uzak durun: Akrep, Boğa, Kova

*Başak

En uygun eş: Oğlak

Mantığa dayalı bir ilişki kurarlar. Huzurlu ve mutlu bir ilişkileri vardır. Birbirlerini rahatlatırlar.

Uzak durun: İkizler, Yay, Balık

*Terazi

En uygun eş: Kova

Birlikte olmaları ikisinin de daha iyi yerlere gelmesini sağlar. İkisi de limitleri zorlamayı sever. Birlikteyken her şeyi başarabilirler.

Uzak durun: Yengeç, Oğlak, Koç

*Akrep

En uygun eş: Balık

Buluşmalarının ilk anından itibaren yakınlık hissederler. Aralarındaki uyum tüm hayatlarını etkiler. Birbirlerine çok güvenirler.

Uzak durun: Boğa

*Yay

En uygun eş: Koç

Birbirlerine çok benzerler. Aynı ilgi alanlarını paylaşırlar. İyi arkadaş ve sevgilidirler. Aralarında asla büyük sorunlar çıkmaz.

Uzak durun: Başak, Balık, İkizler

*Oğlak

En uygun eş: Akrep

Aralarındaki ilişki güçlü bir temele sahiptir. İkisi de mutlu bir aile kurmayı amaçlar. Cinsel uyumları da çok iyidir.

Uzak durun: Koç, Terazi, Yengeç

*Kova

En uygun eş: Akrep

İlişkileri herkesi imrendirir. Gerek eğlence gerekse ilgi alanları konusunda birbirlerini gerçek anlamda tamamlarlar.

Uzak durun: Yengeç, Başak, Aslan

*Balık

En uygun eş: Boğa

İlişkileri sakin ve güçlüdür. Birbirlerini tamamlarlar. Boğa, Balık'ın hayallerini gerçekleştirir. Balık da Boğa'ya anlayış sevgi ve ilgi verir. Uyumları ömür boyu sürer.

Uzak durun: İkizler, Yay, Başak

LaLe 14.11.2009 12:03

Cevap: Eşini Burcuna Göre Seç

Hadi seçin eşlerinizi arkadaşlar:smiley:

Smyrna 14.11.2009 12:58

Ne seçmesi... Bana akrep uygun görülmüş. Kaderim neyse onu yaşıycam ben... :smiley:

(Tuttu mu? :lale:)

ReaL 14.11.2009 13:28

Yani renk, huy, karakter vs. önemli değil öyle mi? :kiki:

Smyrna 14.11.2009 13:36

Aşaaaa.... Lale bacım ne diyosa o... :kiki:

ReaL 14.11.2009 13:46

Bir çoğu Yengeç'den uzak durun diyor... :kiki:

Mathematician 14.11.2009 15:35

Alıntı:

*İkizler

En uygun eş: Aslan

İki burcun arasındaki müthiş uyum hemen fark edilir. Kolay samimiyet kurarlar. Ufak sorunlar onların arasına giremez. Aşkları bir ömür boyu sürer.

Uzak durun: Başak,Balık, Yay

Alıntı:

*Aslan

En uygun eş: Terazi

Tanışır tanışmaz kaynaşırlar. Birbirlerinin dilinden çok iyi anlarlar. Bir elmanın iki yarısı gibi birbirlerini tamamlarlar.

Uzak durun: Akrep, Boğa, Kova

Şimdi bakıyorum ikizlere en uygun olan aslan ise o halde aslana da en uygun olan ikizler olmalıydı ama değil :smiley:

Şimdi bir ikizler diyecek ki aslana "bana en uygun olan sensin" ama aslan ne diyecek "yooo sen bana en uygun burç değilsin bu iş olamaz" sonra başlasın tartışma anlaşmazlık :kiki:

eee nerde kaldı bunların uyuşup anlaşması nerde kaldı kaynaşması :smiley:

Sonra bir de şöyle bir durum var.:honks:

İkizler----> Aslan---->Terazi---->Kova---->Akrep---->Balık---->Boğa---->Yengeç---->Başak---->Oğlak---->Akrep

Aslında hepsi birbirini ararken aslında hiçbiri hiçbiriyle olamayacak, var bu işte bir çelişki ama çözemedim henüz :kiki:

LaLe 14.11.2009 16:50

Alıntı:

Orjinal Mesaj Sahibi smyrna (Mesaj 205829)
Ne seçmesi... Bana akrep uygun görülmüş. Kaderim neyse onu yaşıycam ben... :smiley:

(Tuttu mu? :lale:)

:kiki:Cıksss...

Ama sen kanma onlara:smiley:

LaLe 14.11.2009 16:54

Alıntı:

Orjinal Mesaj Sahibi the mathematician (Mesaj 205841)

Şimdi bakıyorum ikizlere en uygun olan aslan ise o halde aslana da en uygun olan ikizler olmalıydı ama değil :smiley:

Şimdi bir ikizler diyecek ki aslana "bana en uygun olan sensin" ama aslan ne diyecek "yooo sen bana en uygun burç değilsin bu iş olamaz" sonra başlasın tartışma anlaşmazlık :kiki:

eee nerde kaldı bunların uyuşup anlaşması nerde kaldı kaynaşması :smiley:

Sonra bir de şöyle bir durum var.:honks:

İkizler----> Aslan---->Terazi---->Kova---->Akrep---->Balık---->Boğa---->Yengeç---->Başak---->Oğlak---->Akrep

Aslında hepsi birbirini ararken aslında hiçbiri hiçbiriyle olamayacak, var bu işte bir çelişki ama çözemedim henüz :kiki:

Ya sen neden ortalığı karıştırıyorsun ki? Astrologlardan dahamı iyi bileceksin:kiki: Var onların bir bildiği. Sen seç eşini çekil kenara Alla Alla yaa.

Ben hiç diyormuyum bana en uygun eş Akrepmiş, Akrep'e de uygun olan Balık diye:))

Egemen 14.11.2009 16:57

Benim doğum günüm ve ayın bilinmediği için burcumda yoktu. Onikide bir şansımı deneyip seçtim ben. Ama tutturamadım galiba...:smyrna:

WEZ Format +3. Şuan Saat: 18:18.