Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Görsel ve İşitsel Sanat Yapıtları > Tv Showları | Tv Yarışmaları | Tv Dizileri Haberleri

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 27.06.2010, 01:55   #41
Jazz
Uzman Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Bihter Behlül'ün Kollarında Can Veriyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi D@rk@ng€L Mesajı göster
yeterince geliyor.ikisi de aynı yolun yolcusuydu.matah bişey değil intihar etmek felan. ama izlerken öyle dedim içimden.çünkü berbat bi oyunculuktu...sen nasıl yorumlarsan yorumla arkadaşm.herneyse
Bak şimdi ben şöyle yorumlayayım; tamam Beren ve Kıvanç'ın oyunculukları bölüm başına 30'ar bin lira almalarına rağmen çok kötüydü, ona okey. Bir de Bihter ve Behlül'ü düşünerek bakalım konuya, daha doğrusu Bihter'in yürekliliği konusunu. Şimdi Bihter Ablam, babası yaşında zengin bir adamla evleniyor. Ama gel zaman git zaman bu adamın genç yeğeni Behlül'e hasta oluyor. İki yıl boyunca -dizinin iki yıl sürdüğünü göz önüne alarak- Behlül'le yatıyor (hadi 1.5 yıl olsun). Kocasının maddi imkânlarıyla keyif keka bir hayat sürüyor Bihter Ablamız; genç aşığı Behlül'de her daim elininin altında, oh iyi vallaha! Ne alâ mualla. Bihter'in yapacağı şey şuydu ki çok öncesinde tabii; kocasına diyecekti ki: "Bak darlingcim, ben senin şu yeğenine kesildim. Zaten uzun süredir kendisine veriyorum. Biz boşanalım, zira ben artık onunla takılıcam."... Böyle birşey en uygun şekliyle nasıl söylenir bilmiyorum ben en uygunsuz şekliyle yazdım. Yani böylesi sanki daha bir yüreklice olurdu gibi geliyor bana. Ama o zaman o kadar bölüm nasıl çekilecek, reytingler nasıl tavana vuracak ve onca reklam nasıl alınacak di mi?...

Vay be! Doğru dürüst seyretmediğim ama konusuyla ilgili biraz malumatımın olduğu ve bir tek tam olarak son bölümünü seyrettiğim bir dizi hakkında ne kadar da çok şey yazdım!...

Neyse, Beren Saat hayranlarına bir müjde vererek sözlerimi noktalayayım; Hülya Avşar'ın 1986 yapımı Fatma Gül'ün Suçu Ne filminin dizi versiyonunda oynayacağı kesinleşmiş....

Jazz'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 27.06.2010, 10:12   #42
-Asi-
Yeni Üye

neyseki bitti inşallah şu yaprak dökümüde biter
bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ama
bence tv'deki tek dogru dürüst dizi EZEL onun dışındakilar sadece ekran kirliligi
Eski 28.06.2010, 09:10   #43
DarkAngeL
...:: HüsoMeL::...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Jazz Mesajı göster
Bihter'in yapacağı şey şuydu ki çok öncesinde tabii; kocasına diyecekti ki: "Bak darlingcim, ben senin şu yeğenine kesildim. Zaten uzun süredir kendisine veriyorum. Biz boşanalım, zira ben artık onunla takılıcam."
Kesinlikle daha iyi olacağı aşikar.yalnız romana sadık kalınınca öyle
olmadı maalesef.Halid ziya da çok satmak için böyle bitirmiş
demekki zamanındaben son bölümü izledim sadece Kıvanca ayar
olduğum için tahammül edemiyordum izlemeye.benim için -Asi-
arkadaşın da dediği gibi Ezel'den başka dizi yok.
bu arada asicim aynen katılıyorum sana..bizim romanların suyunu
çıkardılar..
Eski 28.06.2010, 21:21   #44
Jazz
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi -Asi- Mesajı göster
neyseki bitti inşallah şu yaprak dökümüde biter
bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum ama
bence tv'deki tek dogru dürüst dizi EZEL onun dışındakilar sadece ekran kirliligi
Yaprak Dökümü sezon finaline girdi; Ali Rıza Bey'in çekeceği var daha anlayacağınız...

Siz Parmaklıklar Ardında'yı seyretmiyorsunuz galiba....

Jazz'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 28.06.2010, 22:05   #45
€zgÎ
Üye

ya açıkçası diziyi pek sevmezdim ve izlemezdim sırf bihter kendini öldürcek diye izledim o akşam vee zafer benim en sonunda öldü bende kurtuldum arkadaşlarda bıktım da sürekli bihter aşağı bihter yukarı
Eski 28.06.2010, 22:11   #46
Kardelen26
Müdavim

Bırakın artık şu diziyi yahu, sizler burada tartışırken dizi kahramanları aldıkları paraları çıtır, çıtır yiyorlar

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
behlülün, bihter, kollarında

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)