Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Diğer Köşe Yazıları

Diğer Köşe Yazıları Ülkemiz Yazarlarının Ulusal Basında Yazdıkları Köşe Yazıları ve Bizlerin Yorumları

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 04.08.2013, 10:21   #1
Basakca
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Babalarının Çiftliği mi?

CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt’ün Doğu Anadolu’daki tespitleri dehşet vericidir.

Bölgede devlet daireleri, askerlik şubeleri, adliyeler bir bir kapatılıyor, devlet sanki oraları terk ediyor!

İnsanlar yılgınlık ve endişe içinde…

“Devlet, Doğu Anadolu’yu neden boşaltıyor? Neden bizleri kaderimizle baş başa bırakıyor? Burası bizim yurdumuz değil mi?
Biz bu ülkenin vatandaşları değil miyiz?” diye soruyor.

Yöre insanları, devletin kendilerini göçe zorladığını ve bu toprakların bir zaman sonra, Amerika’nın hazırladığı Büyük Ortadoğu Projesi gereğince kurulacak Kürdistan’a ve Ermenistan’a bırakılacağını düşünüyor, “Ne olacak halimiz?” diye acı acı inliyor.

CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt “Durum gerçekten vahim. Ben Doğu bölgelerimizin insanlarını iyi tanırım. Gittiğim yerlerde bana Amerika’da çizilen haritaları hatırlatıp ‘Nereler Ermenistan’a, nereler Kürdistan’a verilecek? Bizler ne olacağız?’ diye soruyorlar.” diyor.

Bölge bu maksatla mı boşaltılıyor? Devlet daireleri bu amaçla mı kapatılıyor, bilemiyoruz ama bildiğimiz şudur:

Hiçbir iktidar, topraklarımızı yabancılara peşkeş çekemez!

Vatandaş, bu ürkütücü, ürpertici, hazin gidişatı hazırlayanlara gereken şamarı atarak mutlaka “Dur” diyecektir!

Tokmak - Sözcü

3 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.08.2013, 10:29   #2
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Babalarının Çiftliği mi?

İnşallah der ama bu harita ne zamandır ortaya çıkmıştı ve kimse sesini çıkarmamıştı.Yada cılız sesler çıkmıştı diyelim.Oya gibi ince ince işlediler atalarımızın kanları ile sulanan yerleri politik hilelerle sahiplenmeye çalışıyorlar ve bizim % 50 topraklarımızı peşkeş çekenlere alkış tutup kıllık etmeyi görev biliyorlar.Onlar satmak için geldiler bir şey demiyorum da onlara satma zemini hazırlayan üç kuruş kömüre, makarnaya vatanını satanlara yazıklar olsun diyorum.Ben esas hakkımızı onlara helal etmiyorum.Bu kadar ucuz mu vatan toprağı

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
babalarının, çiftliği, devlet, diye, doğu, ensar

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)